Brejza dostaje cios za ciosem. Niedopałek w toi-toiu próbą zabójstwa? W sieci śmiech. MEMY

Krzysztof Brejza / Tomasz Hamrat/Gazeta Polska

  

Ta informacja powinna uspokoić posła Platformy Obywatelskiej. Wczoraj zatrzymano mężczyznę, który ma związek z pożarem pod kamienicą Brejzów. Okazało się, że 50-latek miał nieumyślnie podpalić toi-toia niedopałkiem papierosa. Internauci dali upust emocjom. Po raz kolejny w tej sprawie.

Gdy podano informację o podpaleniu kamienicy Brejzów i okazało się, że chodzi o spalenie się toi-toia– w internecie był śmiech. Poseł Platformy Obywatelskiej zawiadomił policję o usiłowaniu zabójstwa – po pożarze toi-toia – znów był śmiech.

CZYTAJ WIĘCEJ: #ToiToiGate - na Twitterze śmiech. Wszystko przez news o „podpaleniu kamienicy Brejzów”

Wczoraj zatrzymano 50-latka, który miał wywołać pożar przy kamienicy w Inowrocławiu. Przedstawiono mu zarzut nieumyślnego spowodowania pożaru. Do późnego wieczora był rozpytywany, a dzisiaj zostanie doprowadzony do prokuratury – wyjaśniła policja.

RMF FM ustaliło, że jest to mieszkaniec kamienicy, w której mieszka poseł Brejza. PAP ustalił nieoficjalnie, że mężczyzna przyznał się do winy.

Podczas przesłuchania zeznał policjantom, że nieumyślnie podpalił toi-toi niedopałkiem papierosa – informuje RMF FM.

Nie mogło się obyć bez reakcji internautów:

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Timmermans o współpracy z Wojciechowskim. Jak zareagował na kandydata z Polski?

/ By Michael Thaidigsmann - Praca własna, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=76392264; Telewizja Republika

  

Frans Timmermans został kandydatem na stanowisko wiceszefa Komisji Europejskiej ds. zielonego ładu. Oznacza to, że nie będzie już zajmował się praworządnością, ale przy sprawowaniu swojej nowej funkcji będzie musiał współpracować z komisarzem ds. rolnictwa, na którego kandydatem jest Janusz Wojciechowski. Timmermans zabrał głos, jak widzi ewentualną współpracę.

Holender, który w nowej Komisji Europejskiej ma nadzorować m.in. rolnictwo, był pytany, czy problematyczny jest dla niego fakt, że wobec Wojciechowskiego postępowanie prowadzi Europejski Urząd ds. Zwalczania Nadużyć Finansowych (OLAF).

[polecam:https://niezalezna.pl/287456-timmermans-bedzie-musial-wspolpracowac-z-wojciechowskim-znamy-sklad-nowej-ke]

Odpowiedział, że nie widzi żadnego problemu w tym, by współpracować z Wojciechowskim. Wskazał, że stanowisko komisarza ds. rolnictwa będzie istotne w kontekście zmian klimatycznych.

"Jeśli chcemy dokonać zmian w Europie we właściwym kierunku, musimy zmienić wspólną politykę rolną" 

- powiedział.

Wyjaśnił, że chodzi o stworzenie "zrównoważonego" rolnictwa, które będzie funkcjonowało w poszanowaniu bioróżnorodności i będzie jak najlepiej wykorzystywało surowce naturalne.

"Nie widzę żadnych przeszkód, by z nim (Wojciechowskim) współpracować, gdy zostanie zaakceptowany przez Parlament Europejski"

- podsumował Timmermans.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl