Petru odliczał godziny do zamknięcia sklepów. Lament PO i Nowoczesnej - dawno nic tak nie rozbawiło internautów

Od kilkudziesięciu godzin politycy opozycji - reprezentujący Platformę Obywatelską i Nowoczesną - rozdzierają szaty nad pierwszą wolną od handlu niedzielą. Lamentując w kuriozalny sposób odnieśli jednak chyba skutek odwrotny od zamierzonego - znowu sprowokowali lawinę żartów i memów. Szczególnie dostało się Ryszardowi Petru, który na Twitterze odliczał czas do zamknięcia sklepów.

Tomasz Adamowicz / Gazeta Polska

Wczoraj (dzisiaj zresztą także) politycy PO i Nowoczesnej przechodzili samych siebie, aby zainteresować społeczeństwo zakazem handlu w niedzielę. Zorganizowali m.in. 30 konferencji prasowych przed super i hipermarketami.

 

Odliczali również czas do chwili zamknięcia sklepów i przypominali, aby kupować na zapas.

Ryszard Petru tuż po 20 alarmował:

Podczas konferencji i dyskusji znów mogliśmy się zapoznać ze znanymi argumentami, według których ludzie mają być zwalniani z pracy, a polska gospodarka znacznie stracić. Lament opozycji rozbawił internautów i komentatorów.

 

 

Na Twitterze niektórzy politycy PO mogli liczyć na ostre riposty szefa "Solidarności" Piotra Dudy.

Tymczasem politycy PiS-u przekonują, że wolną niedzielę można spędzać na 100 różnych sposobów. Marszałek Senatu Stanisław Karczewski zachęca do tego aby ruszyć się z kanapy i zrobić coś dla zdrowia:

 

 


Źródło: niezalezna.pl, twitter.pl

#handel w niedzielę #memy #Ryszard Petru #Piotr Duda #wolnaniedziela #zakazhandlu

jal
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo