ISIS zaatakuje na Mistrzostwach Świata w Rosji? Dżihadyści grożą znanym piłkarzom

Świat obiegły wstrząsające plakaty, na których Państwo Islamskie nawołuje do terroryzmu podczas Mistrzostw Świata w piłce nożnej, które odbędą się w Rosji w przyszłym roku. ISIS publikuje wizerunki znanych piłkarzy takich jak Leo Messi z zakrwawioną twarzą, czy Neymar błagający o litość. Na jednym z plakatów znalazł się również trener reprezentacji Francji Didier Deschamps, którego islamiści nazywają "wrogiem Allaha".

Messi i Neymar na celowniku ISIS
twitter.com/@ricarjefe

Dzihadyści grożą atakami terrorystycznymi na przyszłorocznym mundialu w Rosji. Już od dłuższego czasu ISIS publikuje plakaty nawołujące do terroryzmu podczas imprezy sportowej.

Kilka dni temu na jednym z nich pojawił się wizerunek znanego piłkarza Leo Messiego z zakrwawioną twarzą. 

Grafiki publikowane przez dżihadystów są coraz bardziej przerażające. Na jednym z plakatów widzimy jak islamista celuje bronią w głowę trenera reprezentacji Francji. Didier Deschamps jest nazywany "wrogiem Allaha".

- Nadal będziemy terroryzować was i rujnować wasze życia - głosi napis na grafice.

Kolejnym piłkarzem na celowniku ISIS jest Neymar. 

- Nie będziecie cieszyć się bezpieczeństwem, dopóki nie żyjemy w muzułmańskich krajach - głosi napis na najbardziej przerażającym plakacie.

Na grafice widać Messiego z odciętą głową, a obok niego płaczącego Neymara, który czeka na egzekucję.

Dżihadyści grozili już zamachami podczas Euro w 2016 roku, ale do żadnych na szczęście nie doszło. Nowa forma zastraszania kibiców, może się niestety okazać skuteczna.

 

Źródło: se.pl, niezalezna.pl

#Messi #Neymar #piłkarze #Rosja #MŚ 2018 #mundial

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo