Łopiński: wypełnię testament L. Kaczyńskiego

Kilkadziesiąt osób uczestniczyło w spotkaniu z Maciejem Łopińskim - b.

Kilkadziesiąt osób uczestniczyło w spotkaniu z Maciejem Łopińskim - b. ministrem w Kancelarii Prezydenta RP, kandydatem PiS do Sejmu, oraz Andrzejem Gwiazdą legendą "Solidarności", który kandyduje na senatora z list PiS.

Spotkanie odbyło się Sopocie w sali konferencyjnej firmy SKOK.

"Chciałbym wypełnić testament Lecha Kaczyńskiego" - powiedział o swojej misji Maciej Łopiński. "Tylko silne państwo to warunek realizacji wizji Polski solidarnej. Bo słabe państwo to jest katastrofa smoleńska, to jest korupcja, to jest śmierć tysięcy ludzi na drogach, to jest zgoda na przestępczość, to jest zgoda na złą opiekę zdrowotną."

"Myślę, że PiS ma dobrą kadrę i że PiS będzie w stanie skutecznie i dobrze rządzić Polską, jeżeli będziemy czuli państwa spojrzenie i jeżeli państwo będziecie nas pilnować"  - stwierdził szef ruchu im. Lecha Kaczyńskiego.

Andrzej Gwiazda dodał, że to społeczeństwo jest jedynym oparciem dla uczciwych polityków - "To wyborcy decydują o tym czy polityka jest brudna. Tylko społeczeństwo może przypilnować, żeby nie było korupcji na szczeblach politycznych, nie ma innego sposobu." 

"Moim marzeniem jest czuć, że w Senacie występuję w imieniu rzeszy ludzi, wtedy nasz głos będzie się liczył bardziej niż arytmetyka" - nawoływał do aktywności politycznej uczestników spotkania kandydat na senatora.

"Polska po katastrofie smoleńskiej sobie poradzi, jeżeli wspólnie potrafimy włączyć się w pracę, która nas czeka. Wspólnie damy radę i wtedy nam się uda. Pierwsza rzecz, którą mamy do załatwienia to trzeba wygrać wybory." – ocenił b. minister w Kancelarii Prezydenta RP Maciej Łopiński



fot.:Edyta Nowicka

fot.: Edyta Nowicka

fot. Edyta Nowicka

 

Źródło:

Edyta Nowicka
Wczytuję komentarze...



Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo