Tym gestem Gajewska wezwała partyjnych kolegów. Prowokacja opozycji zdemaskowana!

Na Twitterze krąży film, który demaskuje prowokację posłanki Platformy Obywatelskiej Kingi Gajewskiej.

twitter.com/Polska Suwerenna
Na Twitterze krąży film, który demaskuje prowokację posłanki Platformy Obywatelskiej Kingi Gajewskiej. Na filmie wyraźnie widać jej gest, po którym doszło do ataku na posła PiS Józefa Leśniaka. Podczas wtorkowych obrad w Sejmie poseł PiS z Limanowej został brutalnie popchnięty przez polityka PO Tomasza Lenza.

Oto jak zachowują się obrońcy "praworządności" i "państwa prawa". Na nagraniu widać, jak  poseł Tomasz Lenz (PO) podchodzi do Józefa Leśniaka z PiS i bardzo mocno go popycha. CZYTAJ WIĘCEJ: Poseł PiS zaatakowany w Sejmie przez agresywnego polityka PO - WIDEO

Dotarliśmy do nagrania na którym widać, jak do tego doszło. Najpierw posłanka Platformy Kinga Gajewska prowokuje nagrywając Jarosława Kaczyńskiego telefonem, który próbuje wyrwać jej z rąk Dominik Tarczyński (PiS). Po tym incydencie Gajewska wzywa "pomoc" wymownym gestem. Zbiegają się posłowie opozycji w wyniku czego Józef Leśniak zostaje zaatakowany przez agresywnego polityka PO.A tak wyglądał gest, którym Gajewska nawołuje swoich kolegów do ataku.

 

 


Źródło: twitter.com,niezalezna.pl

#Kinga Gajewska #PO #Sejm

bm
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo