Tym gestem Gajewska wezwała partyjnych kolegów. Prowokacja opozycji zdemaskowana!

  

Na Twitterze krąży film, który demaskuje prowokację posłanki Platformy Obywatelskiej Kingi Gajewskiej. Na filmie wyraźnie widać jej gest, po którym doszło do ataku na posła PiS Józefa Leśniaka. Podczas wtorkowych obrad w Sejmie poseł PiS z Limanowej został brutalnie popchnięty przez polityka PO Tomasza Lenza.

Oto jak zachowują się obrońcy "praworządności" i "państwa prawa". Na nagraniu widać, jak  poseł Tomasz Lenz (PO) podchodzi do Józefa Leśniaka z PiS i bardzo mocno go popycha. CZYTAJ WIĘCEJ: Poseł PiS zaatakowany w Sejmie przez agresywnego polityka PO - WIDEO

Dotarliśmy do nagrania na którym widać, jak do tego doszło. Najpierw posłanka Platformy Kinga Gajewska prowokuje nagrywając Jarosława Kaczyńskiego telefonem, który próbuje wyrwać jej z rąk Dominik Tarczyński (PiS). Po tym incydencie Gajewska wzywa "pomoc" wymownym gestem. Zbiegają się posłowie opozycji w wyniku czego Józef Leśniak zostaje zaatakowany przez agresywnego polityka PO.A tak wyglądał gest, którym Gajewska nawołuje swoich kolegów do ataku.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: twitter.com,niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...


Putin oczekuje szczytu epidemii w Rosji

zdjęcie ilustracyjne / kremlin.ru

  

W Rosji szczyt epidemii koronawirusa nie został jeszcze osiągnięty - ocenił na naradzie z urzędnikami i ekspertami prezydent Władimir Putin. Dodał, że Rosja uwzględnia „negatywne i pozytywne” doświadczenia ze świata i wezwał, by uniknąć cudzych błędów.

- Jak najuważniej śledzimy sytuację, uwzględniamy zarówno pozytywne, jak i negatywne doświadczenie innych krajów. Po raz kolejny zaznaczę, że szczyt epidemii jeszcze nie został osiągnięty. Teraz jest nadzwyczaj ważne, by uniknąć cudzych błędów - powiedział Putin.

Rosyjski prezydent wypowiadał się dziś ze swej rezydencji w Nowo-Ogariowie pod Moskwą. Narada odbyła się w formie wideokonferencji.

Putin pytał wirusologów, czy ich zdaniem możliwe jest skrócenie obecnych dni wolnych od pracy, obowiązujących w Rosji do końca kwietnia. Zaznaczył, że zależy mu na opinii i prognozach specjalistów. Podkreślił, że wiele przedsiębiorstw w kraju wstrzymało pracę.

Rzecznik Kremla Dmitrij Pieskow zapowiadał w niedzielę, że w tym tygodniu, a być może i dłużej, Putin będzie pracował zdalnie. Rzecznik zapewnił, że taka aktywność szefa państwa nie jest związana z wykryciem koronawirusa u Denisa Procenki - lekarza, z którym Putin spotkał się 24 marca.

Jednakże we wtorek Pieskow potwierdził, że Putin przyjechał na Kreml, gdzie spotkał się z jednym z wicepremierów i że podczas niektórych spotkań uścisnął rękę ich uczestnikom. - Jeśli chodzi o tych, którym prezydent podaje rękę, to są to ludzie - by tak rzec - starannie sprawdzeni - zapewnił Pieskow.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts