Prezydent Trump wzruszony powitaniem przez Kluby „Gazety Polskiej”. Wiele razy mówił: „Thank you”

  

Na Placu Krasińskich w Warszawie, gdzie przemawiał prezydent USA, pojawiły się tysiące osób. Wśród nich dominowali członkowie Klubów „Gazety Polskiej”, których doskonale widział Donald Trump i wielokrotnie im dziękował.

Chyba nie sposób podać dokładnej liczby osób, które dzisiaj pojawiły się na Placu Krasińskich, aby wysłuchać prezydenta USA. Na pewno były to co najmniej kilkanaście tysięcy osób. Nie tylko Polaków, ale Amerykanów i obywateli wielu innych państw.

Wśród nich najliczniejsi byli członkowie Klubów „Gazety Polskiej”, którzy wielokrotnie dziękowali Donaldowi Trumpowi za podkreślenie roli Polski, przypomnienia bohaterstwa Polaków, męczeństwa naszego narodu, ale też bardzo trudnych momentach, gdy Polskę okupowali Niemcy i Sowieci.

Bardzo często dało się słyszeć skandowane "Donald Trump", "USA", a prezydent Stanów Zjednoczonych dziękował - także Klubom Gazety Polskiej .

OBEJRZYJ ZDJĘCIA


Fot. Tomasz Adamowicz


Fot. Marcin Pegaz

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Kolejne ciało wyłowione z Wisły w Warszawie. Media: W sobotę znaleziono tam zwłoki radnego PiS

zdjęcie ilustracyjne / Wojciech Zabolotny [CC BY-SA 3.0 (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0)]

  

Z Wisły wyłowiono kolejne ciało - poinformowało w poniedziałek wieczorem Radio Dla Ciebie. Według nieoficjalnych informacji radia, odkrycia dokonano w rejonie mostu Łazienkowskiego. Policja na razie jednak nie potwierdza tej lokalizacji.

O sprawie poinformowana została prokuratura. Na miejscu znalezienia zwłok trwają czynności procesowe

– powiedział RDC Jarosław Florczak z Komendy Stołecznej Policji.

[polecam:https://niezalezna.pl/293831-to-wypadek-czy-morderstwo-cialo-radnego-pis-wylowione-z-wisly-mial-powazne-obrazenia-glowy]

W sobotę z Wisły wyłowiono ciało zgierskiego działacza PiS Tomasza Jędrzejczaka. Warszawska prokuratura wyjaśnia okoliczności jego śmierci. "Wstępne ustalenia nie wskazują na udział osób trzecich" - powiedział PAP rzecznik Prasowy Prokuratury Okręgowej w Warszawie Łukasz Łapczyński.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl