niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
22 lipca 2017

PILNE - wyciekła tajna instrukcja przed krajowym zjazdem prawników!

Dodano: 19.05.2017 [16:12]
PILNE - wyciekła tajna instrukcja przed krajowym zjazdem prawników!  - niezalezna.pl
foto: Tomasz Hamrat/Gazeta Polska
- Nie poruszać tematów związanych z wynagrodzeniami sędziów, a także nie używać słów w rodzaju: „kasta” - takie polecenie miało się znaleźć w tajnej instrukcji rozsyłanej przed sobotnim Kongresem Prawników Polskich w Katowicach do jego uczestników – sędziów i adwokatów.

Do dokumentu dotarł „Super Express”.

„Biura prasowe organizatorów rekomendują uczestnikom paneli dyskusyjnych, aby z uwagi na niebezpieczeństwo skupienia uwagi mediów na tematach niezwiązanych z tematyką Kongresu, o niepodnoszenie w dyskusji kwestii wynagrodzeń sędziów i pełnomocników, tematów związanych z postępowaniami dyscyplinarnymi (…) mogących mieć negatywny wpływ na postrzeganie zawodów adwokatów, radców prawnych i sędziów. Biura prasowe rekomendują nieużywanie słów w rodzaju: kasta, nasza korporacja i podobnych znaczeń, które mogą zostać użyte przeciwko nam - napisano w komunikacie.

„Proponujemy skupienie się na informacji, że działamy w interesie obywatela, a nie w interesie własnym. Jednocześnie pragniemy przypomnieć, że na terenie Centrum Kongresowego będą przedstawiciele mediów, nagrywający przebieg Kongresu. Uprzejmie prosimy o zachowanie powagi i uważności w trakcie Kongresu i podczas rozmów w kuluarach

- stwierdzili w piśmie organizatorzy kongresu - Naczelnej Rady Adwokackiej, Krajowej Izy Radców Prawnych, a także Stowarzyszenia Sędziów Polskich „Iustitia”.

Uroczystość odbędzie się w sobotę w Katowicach. Potrwa blisko 8 godzin, a swój udział zapowiedziało już ponad 1,3 tys. prawników, m.in. sędziów i adwokatów. Głównym tematem Kongresu ma być reforma wymiaru sprawiedliwości.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in. pierwsza prezes Sądu Najwyższego Małgorzata Gersdorf i były prezes SN Adam Strzembosz, rzecznik praw obywatelskich Adam Bodnar, a także aktor Jerzy Stuhr. 

Według posłanki PiS, członka Krajowej Rady Sądownictwa Krystyny Pawłowicz, dokument kompromituje organizatorów i sam Kongres. - Pokazuje, jak bardzo jest fałszywe przesłanie uczestników, których celem nie jest reforma wymiaru sprawiedliwości, ale utrzymanie swojej pozycji. Widocznie obawiają się, że dziennikarze zaczną ich pytać o zarobki... – mówi „SE” Pawłowicz.

 
Autor: Źródło: ,
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Po pierwsze i najważniejsze: niech wytłumaczą, dlaczego nie płacą ZUS-u od swoich poborów,a potem emeryturę mają w wysokości 80% poborów, podczas, gdy w Konstytucji jest zastrzeżenie, że wszyscy są równi wobec prawa. Jak to się stało, że oni są "równiejsi", zamiast dać przykład przestrzegania prawa.I od tego niech zaczną kongres!

A ja proponuję całą tą mafijną kastę prokuratorsko- sędziowską, która chce rządzić Polską (tylko nie wiem z jakiego paragrafu uzurpuje sobie do tego prawo), która przybędzie na ten kongres prawników (ale chyba niemieckich lub ruskich) wywieźć do roboty do kamieniołomów za zło uczynione nam Polakom. Ta bezczelna Gersdorf, która mówiła że rozjedzie swoim samochodem miasteczko namiotowe protestujących i która nie wytłumaczyła się dlaczego w dwóch różnych sprawach, ale dotyczących tego samego wątku wydała dwie różne, sprzeczne ze sobą opinie śmie jeszcze zabierać głos? Czy przepisy tej sędziny nie dotyczą? Pytam od czego uzależniła wyroki? Tym pseudo sędziom i prokuratorom trudno pogodzić się z tym, że ich status i rola w demokratycznym państwie są ograniczone. Rozbestwione towarzystwo przez (nie) rządy PO-PSL i broniące ich mafijnych kolesi śmie bezczelnie buntować ludzi i bronić swoich interesów i przywilejów kosztem społeczeństwa polskiego! Dość mamy waszego sędziowskiego, wrogiego Polsce draństwa. Wszystko ma swoje granice, a wy sędziowie i prokuratorzy z kasty już po wielokroć je przekroczyliście! Ale już niedługo!

Uważam z skandaliczne zachowanie, że nie zaproszono tow. Bula

Pamiętajcie koledzy: głosujemy bez skreśleń.

Spotykaja sie na zjazdach,balach,szkoleniach,balach etc. a potem sędzia wydaje sprawiedliwy niezależny wyrok :)))) Żenada
Sami stworzyli prawo by jedni mogli je łamać a drudzy mogli ich bronić za duuuużą kasę Żenada
Dlaczego kupując mieszkanie za 50 tys zł musze mieć umowe notarialną a kupując auto za 200 tyz zł juz nie ?! Żenada

o 'kaście' i tak wszyscy mówią/ta nazwa się przyjęła!/o zarobkach wszyscy wiedzą/że za 10 tys.można wyżyć tylko na prowincji/...znane są i inne "przypadłości"np.w trakcie zakupów w sklepach samoobsługowych;tu oprócz immunitetu przydały by się czapki niewidki....ale największą atrakcją będzie obecność przedstawiciela"kasty artystycznej'-Stuhra!...a pan Strzembosz w 1989 deklarował,ze środowisko oczyści się samo i co?'kasta" nietykalnych i nieoczyszczonych!

No to tą "Instrukcją"- Kasta zrobiła z siebie - błaznów !!

A S(zcz)ur to w jakim charakterze tam będzie?
Będzie śpiewał, tańczył czy skowyczał?

będzie deklamował z kartki konstytucję;podobnie jak inny przedstawiciel'kasty artystycznej"-Kondrat na POchodzie KODziarzy w Krakowie.....brakuje jeszcze Jandy

Samych sędziów jest w Polsce ok 10.000 , 2 razy więcej niż we Francji .Pytanie ilu z nich nadaje się do normalnego orzekania . Co tam , w tym szemranym towarzychu ma Stuhr. Brakuje tam tylko - g a n g s t e r ó w.

Gangsterzy są, cała zgraja BEZprawników...

Działają w interesie obywateli, jeśli tymi obywatelami są oni sami. Czyli działają we własnym tylko interesie.
Klamczuszki

Pani Profesor Krystyna Pawłowicz ma zupełną rację. Dodałbym jeszcze, że ten komunikat jasno obnaża, że ci, którzy mają się za (naj)lepszą kastę, są mentalnie poniżej poziomu motłochu, albo też redaktorzy komunikatu za takich ich mają. Jest to instrukcja klasy przypomnienia przedszkolakowi przed wizytą teściowej: "Jasiu, pamiętaj, nie mów babci, że tatuś mówi o niej te rzeczy, które tatuś cały czas o niej opowiada".

Wyciekło , bo kasta ma suczą cieczkę , z tow, Szajsdorf na czele .

Bolszewizm czyli ogłoszenie prostactwa ELITA... dobiega końca gdyż siłowe odebranie władzy prawdziwym elitom ukształtowanym prze wieki ewolucji społeczeństwa, bez potrzebnych do tego walorów intelektualnych MUSI upaść. Tak jak 2+2=4 tak głupi znaczy głupi !!! Sędziowie jako nadzwyczajna kasta wyjęta z pod prawa... wydaje prawnie wiążące wyroki... To musi upaść!!!

Aktor JS to geniusz ,zna się na leśnictwie ,korniku drukarzu ,a teraz objawi talenty wiedzy radcy prawnego,adwokata i sędziego.Rozumiem,że zdał państwowe egzaminy na adwokata,sędziego,brakuje tylko egzaminu uprawniającego do wykonywania czynności notariusza.Wydaje mu się,że jak aktorsko umie zagrać te postaci to jest to jednoznaczne z uprawnieniami?

Czyli organizują teatrzyk dla idiotów

Rzepcia nie będzie? Nie zrobi orzeła?

W interesie obywatela ..a nie wlasnym...gdyby tak było niepotrzebna bylaby instrukcja, bo kazdy znal by zasady ...morlane przede wszystkim...tu takowych nie ma i trzeba o nich przypominac...to tak jak przypomnienie...przed posilkiem umyj rece jesli grzebales w ziemi...czy czymkolwiek innym. Tym listem grupa pograżyła się jeszcze bardziej...i istota nie jest używanie słow kasta czy innych ale to owe 'przypomnienie'..

Pic na wodę , fotomontaż ..! Kasta chce się przymilać do obywateli jako niewiniątka w togach ..! A po kongresie jazda do supermarketów po części do wiertarek i pendrajwy , bo immunitet wciąż działa i gwarantuje bezkarność..! Paszli won ..!

Albowiem historia kołem sie toczy i jak pokazuje, że nawet dzień dzisiejszy ma w niej swój decydujący udział grupa ludzi owładnięta ideą swoiście pojmowanego mesjanizmu, wybraństwa i niczym boskiego arbitrażu ponad wszystkimi, i która często stawia się na miejscu Boga. Zakulisowo realizuje natomiast konsekwentnie swój tajny korporacyjny Plan, dążenia do niepodzielnej władzy, bezprzykładnego szachrajstwa i bogactwa, praktyk o charakterze czysto przestepczym. W korporacji prawniczej iluminaci, mieli zostać przedstawieni społeczeństwu jako pozbawiony większego znaczenia ruch, sprawiedliwy i filantropijny.

Zachowanie tajemnicy było i jest dalej wymuszane wśród "Prawniczej Korporacji Iluminatów" w taki sam sposób, co w greckich szkołach misteryjnych i tak, jak jest to bez wątpienia robione w dzisiejszych organizacjach supermasońskich. Od kandydatów wymagano wyznania kompromitujących informacji na swój temat, dotyczących na przykład rozwiązłości seksualnej czy ukrywanych przedtem czynów przestępczych, tak jak gdyby wyznawali oni swoje grzechy księdzu katolickiemu. Kto z korporacji nie był w przestepstwo zamieszany, do marketu był wysyłany. A gdyby któryś ze wtajemniczonych zechciał złamać kodeks milczenia, to jego wiarygodność została by zakwestionowana przez dowody ściągające na niego potępienie, mogące co najmniej zniszczyć jego reputację w danej społeczności, jeśli nie posłać go do więzienia.

Co więcej cała struktura Prawniczego Zakonu Iluminatów została tak perfidnie pomyślana, by ludzie skrupulatni, a dający się oszukać nigdy nie przekroczyli najniższych stopni zawodowych, natomiast ludzie zuchwali, bezwzględni, cyniczni, gotowi i chętni to tego by uwolnić się od religii, moralności, patriotyzmu i wszelkich innych przeszkód , wznosili się na szczyt po szczeblach Korporacji.

Wprawdzie jak twierdzi ta część "poprawnych politycznie" badaczy, którzy są przeciwnikami teorii konspiracji prawniczych sitw w historii, takie wydarzenia jak choćby narodziny i rozwój iluminizmu, masonizmu lub marksizmu czy komunizmu nie były jednak dziełem przypadku, tak i dziełem przypadku nie są prowokowane działania prawniczej korporacji zakou iluminatów, ruchu, który ujawnia w sobie najgorsze i najwstrętmiejsze cechy i objawy totalnej konspiracji przeciw społeczeństwu i kabały, korupcji i znignilozny moralnej.

a co tam ma robić niejaki szczur ?
będzie rozśmieszał czy cytował klasyka:

"... do sędziego trybunału
co milczkiem wyjadał rondel
zadzwonił kiesą - pomału
już z sędziego robi się kondel"

Kasta upomina i tych porzadnych do mowienia jednym glosem-
CHCEMY, ZEBY BYLO TAK JAK BYLO:

Tę swołocz postsowiecką należy zdelegalizować, a nie reformować.

jakiez to plytkie ta instrukcja przeniosla nas w lata przeszlosci OHYDA!!!MAM NADZIEJE ZE spotykajacy sie tam uiszczca OWA HUCPE ze swoich srodkow wlasnych!!spotykajacy DZIALAJA na szkode POLKAOW ich nie interesuja POLACY jako potencjalni petenci sadow ich interesuje wlasna kasa i przywileje!!!tak dla przypomnienia PENSJE DLA SEDZIOW pochodza nie z ksiezyca ani tez od sponsorow TO JEST KASA z podatkow zwyklych POLAKOW!!nalezaloby sie dokladnie zapoznac z mozliowscia obnizenia tak horendalnie wysokich uposazen TO NIEMORALNE w stosunku do lekcewazacego stosunku sedziego do wykonywanej pracy oraz do emerytow ktorzy na reke dostaja800zlotych!!!

Zgodnie z prawem jakie sobie ustanowili, pomimo przekretow, chob;alzchaimera, demenzy-z powodu wychlanych komiakow,
sklerozy - ONI CHCA wydawac wyroki az do naturalnej SMIERCI

Trzeba te zawody maksymalnie otworzyć . To dotyczy równiez sędziów . Chyba lepszy jest sędzia niedouczony od sędziego przestępcy . Nie jakies szkoły dla sędziów , ale w druga stronę studia prawnicze i 3-miesięczne kursy

Jerzy Stuhr?! A co ta oferma ma tam do roboty?

statystykę robi ....

zyd sztur zaproszony przez zydow sprawiedliwosci to cza miec najjjbannne zyd rzadzi sprawiedliwosca Idz Pod Prad p SULMINSKI mowi jak jest oparte na dokumentach

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl