niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
20 lipca 2017

Tajemnicza śmierć Polki w Egipcie. Detektywi przekazują szokujące materiały. Wskazują sieć powiązań

Dodano: 16.05.2017 [23:59]
Tajemnicza śmierć Polki w Egipcie. Detektywi przekazują szokujące materiały. Wskazują sieć powiązań - niezalezna.pl
foto: Facebook / na zdjęciu Magdalena Ż.
W przeciwieństwie do medialnego show, które robi wokół siebie Krzysztof Rutkowski, to zupełnie inne biuro detektywistyczne przekazało prokuraturze szokujące materiały ws. tajemniczej śmierci Polki w Egipcie. Z dokumentów wynika, że detektywi wskazują na całą sieć powiązań osób mających bezpośredni lub pośredni związek ze śmiercią Magdaleny Żuk.

Jak wynika z oświadczenia biura detektywistycznego, zawiadomienie zawiera kompletny raport, sprawozdanie, materiały i ustalenia oraz notatki, które po weryfikacji przez prokuraturę mogą okazać się pomocne śledczym przy rozwiązaniu tajemniczej śmierci Magdaleny Żuk w Egipcie.
 
Za pomocą pozyskanych informacji i materiałów wskazano m.in:
1. 72 osoby powiązane bezpośrednio lub pośrednio z uczestnictwem w zorganizowanej grupie przestępczej oraz śmiercią Magdaleny.
2. 32 spółki powiązane ze strukturami biznesowymi grupy przestępczej.
3. Osoby, które brały udział w niejasnych okolicznościach śmierci Magdaleny w jednym ze szpitali.
4. Stronę internetową wraz z lokalizacją serwera, z której odbywa się zarządzanie zamówieniami dziewczyn, miedzy innymi z Polski.
5. Graficzną siatkę powiązań struktur osobowych i biznesowych grupy przestępczej oraz powiązań ze sprawą śmierci i zaginięcia 2 innych kobiet.

 
Obszerny tekst na temat tajemniczej śmierci Magdaleny Żuk w najnowszym wydaniu tygodnika „Gazeta Polska” dostępnym w kioskach od 17 maja.


Autor: Źródło: ,
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

A Wojciech Fibak też tam jest ?

teraz tylko czekac jak zaczna znikac swiadkowie i poszczegolne osoby, historia kolem sie toczy, kto pierwszy z niego wyskoczy???

Przecież RUTKOWSKI - tak, jak w większości przypadków - miał tylko stworzyć zasłonę dymną by i tym razem "PANOM" się udało.......

Nie rozumiem jednego zdania z tej rozmowy telefonicznej wyraźnie wystraszonej M.Ż. która powiedziała ,ze "oni maja tu różne sztuczki i wożą mnie po hotelach"??? Jak to wożą mnie po roznych hotelach? jako kogo? wczasowiczkę? czy pracowniczkę?

Czego nie rozumiesz? Preparują ciało w rodzinnym szpitalu Mahmuda i robią z tym ciałem objazdowe usługi hotelowe. Dla tamtejszego egipskiego rezydenta Rainbow Tours źywy towar,to ciało a nie człowiek. Dla tego biura turystycznego my turyści teź jesteśmy towarem wysyłanym ,bez należytego zabezpieczenia w niepewne i niebezpieczne miejsca. Do atrakcji gratisowych w Mars Alam i Hurgadzie należy dopisać samobójstwa turystów, masakryczne przymusowe leczenie w lokalnych szpitalnych mordowniach,skoki z okien lub dachów bynajmniej nie na bungie, przymusową diagnostykę choroby psychicznej przez lekarza w odwróconym czepku, transport ręczny za ręce i nogi,nocne zwiedzanie hoteli,darmowe przewozy przez pustynię w stanie agonii. Mało? Może jeszcze troskliwą opiekę konsula i ambasadora w Egipcie? I koniecznie gratisowe wystawienie klientowi źółych papierów przez rzecznika prasowego Biura Podróży.

nic dodac nic ujac...perfekcyjny komentarz

Państwo Polskie MUSI wyjaśnić tą tajemniczą ŚMIERĆ!!!
Inaczej do ch..., .upa i kamieni kupa!

To jest test dla rządzących z PIS-u. Coś jakby drugi Smoleńsk tylko na mniejszą skalę. To co widzę tajemniczą śmiercią Magdaleny Żuk interesuje się większość społeczeństwa i niekoniecznie ta która interesuje się polityką. Na razie jest totalna porażka i kompromitacja państwa Polskiego: zawalił ambasador, zawalił Rainbow Tours, zawaliły służby specjalne, wysłany prokurator i lekarz nie dopuszczeni w Egipcie do dowodów, Egipcjanie z ciałem robili przez 2 tygodnie co chcieli - dokładnie je wyczyścili z dowodów, brak nagrań z hotelu, lotniska i z kamery szpitala skierowanej na pokój w którym leżała Magda.
Ostatnia nadzieja przed totalną kompromitacją to poprosić o pomoc służby specjalne Izraela, które wskażą winnych Egipcjan, zbiorą dowody itp. Nasze służby jedynie co zrobią to napiszą setki stron pism i analiz oraz różnych sprawozdań, a nikt z nich dup... nie ruszy po cichu do Egiptu żeby zebrać dowody które Egipcjanie ukrywają.
ps: jak PIS tej sprawy nie wyjaśni to będzie kompromitacja tej partii w oczach Polaków. Wszyscy widzieliśmy na filach jak Egipcjanie potraktowali naszą rodaczkę, a jak ją traktowali poza kamerami to już był prawdziwy horror.

Nie czujesz Waść proporcji między smoleńską ofiarą zaplanowanego zamachu a wypadkiem przy pracy mafii prostytucyjnej? Turystka Rainbow Tours we własnej naiwności zawierzyła swój los opiece Biura a zwłaszcza jego Rezydentowi. Może sama zachowała się ryzykownie,moźe ktoś ją sprzedał. Nie zmienia to faktów, iź biuro turystyczne nie udzieliło jej należytej pomocy w krytycznej chwili. Zachowania Rezydenta Rainbow Tours prowadzą do podejrzeń, że biuro to jest narzędziem w rękach polsko egipskiej mafii prostytucyjnej. Sprawą tą interesuje się elektorat lemingowy,telewidzowie tefałszenu i POlszmatu,czytelnicy Pudelka itp.sensaci. Celebryci,feministki,Grodzki,Środy, nabrali wody w usta a Rutkowski i Lewactwo lansują samobójstwo wariatki. My patrioci pisowscy widzimy w tym zdarzeniu, jak głęboko zgnilizna szejtanowskiego układu wrocławskiego sięga od Wrocławia do Egiptu,od Grey'a do konsula,od Jeleniej Góry do Hurgady....od wrocławskiej policji do bojówki Rutkowskiego....Szambo lewacko-POwskie wybija juź spod POkrywy i utopi ten układ.

Wierze tylko ustaleniom Biura LAMPART bo to sa profesjonalisaci.
Rowniez uwazamze sledztwo nalezy zaczac od dokladnego przesluchania bylych i obecnych pracownikow BT Raibow Tout6s.

Lampart jest, państwa polskiego nie ma...

Może czas ruszyć układ wrocławski
Ten układ ciągle istnieje a powstał po 89
Z tego co ludzie mówią we Wrocławiu wynika że są oni odpowiedzialni za min.
Niszczenie lub przejmowanie wrocławskich firm ( np poprzez wprowadzania osób które zamiast zarządu nimi rządzą wiecie kto ma w Polsce taka moc sprawczą jaka instytucja)
-prostytucją
- wykup ziemi pod Wrocławiem za grosze ponad 15 lat temu
Teraz jak ludzie mówią lokują pieniądze w nowe technologie
Np, elektrownie słoneczne czyli fotowoltaika, biogazownie itp
Prowadzą badania ( bo na to jest rządowa kasa)nad nowymi technologiami( a tak naprawdę żadnych badan nie prowadzą)
Pieniądze na badania to kilkadziesiąt milionów za jedno badanie a pieniądze za granice

Nawet ryzy się tam czaił z puczystami.

jestem z Wrocławia i jestem za tym żeby jak najszybciej zlikwidować POstkomunistyczny układ panujący we władzach Wrocławia i zawiązana z nim "Wrocławską Ośmiornicę" !!!

Jak dla mnie jest jasne, że ot tak sobie nie poleciała, tylko ktoś miał w tym interes, na co nawet teraz wskazuje, że rzekomo była chora psychicznie, czy nieszczęśliwie zakochana, takie wersje próbuje się wciskać, ale również chodzi o to, żeby sprawa jak najszybciej przycichła. Nie wierzę w bajki, które przy pomocy róż rodz celebrytów patrz Rutkowski są przekazywane, dobrze, że profesjonalne biuro detektywistyczne się tym zajęło, dzięki właśnie Lampart sprawa być może ujrzy światło dzienne. Tam pracuje wiele ekip, ale każda pomoc, fachowa pomoc, co warte podkreślenia się przyda. Poleciała młoda, atrakcyjna, zdrowa osoba do kraju, gdzie taka p. Magda staje się celem dla innych.

Po co Pani Źuk trafiła do szpitala? Prźecieź nie była pobita ani POłamana. Była już w pierwszej nocy zgwałcona i nafaszerowana narkotykami, a kapitan Khaled domagał się jej uspokojenia do dalszych dzialań. Moim zdaniem w szpitalu była pilnowana i napadana przez 4 opiekunow po to by prźetoczyć jej święźą krew,by sondą oczyścić jej przewód pokarmowy, by kroplowkami ja ożywić aby usprawnić do dalszej pracy w haremach szejkow. Ci pilnujacych to ps.Złoty Kamil C w kraciastej koszuli, Rezydent Machmud w niebieskiej bluzie, facet w białej koszuli w paski, pielęgniarz z łóżkiem traktujący Magdę bykiem z główki i wymiotując przed salą Magdy. To są wykonawcy poleceń szefa Khaleda a Markus Wł. to nadawca źywego towaru.
https://youtu.be/Y8ugSvffwOs
72 osoby związane ze śmiercią Magdy,32 spółki powiązane z handlem ludźmi a pan prokurator nie przetłumaczył sobie jeszcze arabskiego tła z rozmowy nagrane przez sutenera? Nie zajrzy do internetu i nie znajdzie kilka wiarygodnych tłumaczeń?
Markus Wł fryzjer stylista, syn redaktorka z Gazety Gównianej,jego siostra Ania P wylansowana przez TVN Style na wrocławskiego,krajowego,europejskiego,światowego mistrza stylizacji makijażu. Ciekwostka na jej fb reklama jej kursu dla adwokatury na temat stylizacji biznesowej okraszona wspólnym zdjęciem Anji i spierniczałego prezesa adwokatury. Panie Ministrze, wszystkie ręce na pokład bo jest okazja i narzędzie do rozbicia wrocławskiego przestępczego układu.
Egipt zamiatarki sprawę. Wycinków ciała,monitoringu z sali chorej Magdy,monitoringu z egipskiego lotniska i hotelu nie dał i nie da, przesłuchać świadków i sprawców tez nie pozwolił. Trzeba zastosować środki spec operacyjne. I wziąć za podwozie konsula i ambasadora z nadania Sikorescu.

Znalezione w necie.
UWAGA !!!!!NA RAINBOW TOURS ONI KŁAMIĄ!! 
1h temu 
Apeluję i błagam! - NIE wierzcie w to co mówi rzecznik biura Rainbow Tours: "nowe nieznane informacje od pracowników hotelu" (czyli Arabów!). To stek kłamstw i bzdur !!! Rainbow będzie robić wszystko żeby zatuszować prawdę - od początku mieli wersję że Magda popełniła samobójstwo, teraz dodatkowo - że miała problemy psychiczne już na lotnisku - bo jakaś "inna turystka" ją widziała w złym stanie już na lotnisku. Taa.. - turystka-widmo - wymyślona przez biuro !! Tak samo jak to, że "pracownicy" hotelu ściągali Magdę z dachu z samiuśkiej krawędzi - co za koszmarne kłamstwa!! ... DLACZEGO tak piszę, skąd u mnie takie przekonanie?? - otóż JA byłam w Egipcie - z tym biurem, w Hurghadzie - i w hotelu tej samej sieci co Magda (!) - i przeżyłam z obsługą i managerami po prostu horror! Gdybym była tam sama - byłoby ze mną to samo co z Magdą, tylko że ja nie byłam sama. Ale - ja napisałam skargę do biura OPISUJĄC bardzo dokładnie i rzetelnie wszystko co się działo - w tym molestowanie i NAPASTOWANIE MNIE - a co odpisało biuro -?? - że to JA kłamię - BO PRACOWNICY HOTELU (Araby !!!) ODPOWIADAJĄ, że to ja kłamię, że czegoś tam od nich nie dostałam więc teraz się mszczę - wobec czego skarga ZOSTAJE CAŁKOWICIE ODDALONA -... Byłam w takim szoku, że tego nie da się opisać! Biuro - POLSKIE BIURO - ułożyło się z Arabami i stanęło PO ICH stronie za nic mając krzywdę "swojego"!... Mało tego - te skargi na bieżąco zgłaszałam rezydentce w hotelu - i ona TAK SAMO SIĘ ICH WYPARŁA i WSZYSTKIEMU ZAPRZECZYŁA !! MAŁO TEGO !! - w swojej skardze bardzo dużym i tłustym drukiem napisałam - że żądam aby biuro OSTRZEGŁO swoich klientów przed tym hotelem i ich tam już nie wysyłało, a na swojej stronie internetowej pod tym hotelem napisało sprostowanie o warunkach jakie tam panują. To było w listopadzie 2016. Dzisiaj mamy maj 2017 - i tragedię Polki związaną Z TYM BIUREM i IDENTYCZNYMI OKOLICZNOŚCIAMI. CO Wy na to ??? ... Wysłali dziewczynę na pewną śmierć, bez OSTRZEŻENIA jej - do czego byli ZOBOWIĄZANI ze względu na swoją wiedzę i doświadczenie - a czego klient może nie wiedzieć! Uważam że TO BIURO ponosi całkowitą odpowiedzialność za tą tragedię.Teraz wszystkie polskie biura powinny solidarnie zerwać współpracę z Egiptem (wszystkimi hotelami) i ZAKOŃCZYĆ wysyłanie tam Polaków. 
Powielajcie mój apel, proszę, na innych forach. Pod TYM moim wpisem w innym miejscu odezwała się dziewczyna - napisała że była pracownicą biura Rainbow i potwierdza to co napisałam. 
Ps: Ja też osobiście napisałem do Pana Swiderskiego aby nie robił z Pani Żuk wariatki a od biura Rainbow Tours zadałem weryfikacji wszystkich swoich arabskich rezydentów i szczegółowego wyjaśnienia roli rezydenta Machmuda

Prosze napisac o tym do wszystkich gazet, telewizji i do BBC, xxx

BBC juz napisało o nieszczęściu polskiej turystki w Egipcie i prawdopodobnych podejrzeniach handlu źywy towarem.

Kopiujesz takie pierdolety które znajdziesz w sieci, a przypominam ci fiasko próby bycia wiarygodnym przez niejaką Kamilę usłużną panią świadek Rutkowskiego która nienawidziła Arabów a potem okazało się że z jednym z nich miała dość fajne wakacje, wysyłała mi sexowne foty, dostawała zdjecia i tego typu akcje. Tutaj kobieta (albo facet udajacy kobiete, albo konkurecja, chgw...) pisze że by umarla jakby pojechala sama... no to juz mocno narusza wiarygodnosc tego co mowi.

Zaznaczyłem to co skopiowane jasno i wyraźnie. Kopia znaleziska potwierdza tylko moje wcześniejsze zarzuty i pytania skierowane mailami do RT.
Od pierwszego dnia gdy wypowiedział się rzecznik Rainbow Tours,ze M.Ż popelnila samobójstwo, zanim ktokolwiek ustalił przyczynę jej śmierci, napisałem do niego i biura RB aby najpierw wyjaśnili swoją rolę jako biura i rolę Rezydenta w sprawie doprowadzenia Magdy do śmierci. Do dziś bez odpowiedzi. Uważam, że dawno powinni opublikować białą księgę swoich sukcesow lub czarną księgę swoich zaniedbań popełnionych wobec klientki M.Ź. Nie zrobili tego,więc
nikt roztropny nie kupi biletu w RT, bo nikt nie zechce zostać wczasowym samobójcą.

Ale Sikorski tez w Smoleńsku już po 15 minutach ustalił przyczynę tej masakry i wysyłał instrukcje SMS do swoich wspólników. Niektórzy sa genialni, zwłaszcza jak studiowali w Oxfordzie, ale nie umieja napisać 20 zdan swojego przemówienia w j. angielskim.

@ noktowizor
Często ludzie sądzą, że zastrzeżenie "Znalezione w sieci, to nie moje" zwalnia ich z odpowiedzialności za to co publikują.

To tak jakby ktoś na mieście rozklejał plakaty naruszające dobre imię sąsiada (np. X to złodziej) a gdy zostaje złapany mówił: "To nie moje plakaty. Znalazłem je na klatce schodowej. Ja je tylko rozklejam".

A później dodawał: "Te plakaty potwierdzają moje wcześniejsze zarzuty".

@ mom jak dziurawy pon-ton. Wiesz co to znaczy trolu.
Dobre imię traci się przez błedy. Dotyczy to także Biur Turystycznych. Mamy prawo do rzetelnej informacji i opieki a nie do robienia z klientów wariatów i samobójców.

wstydz sie, ty jeszcze usilujesz bronic tej zgraji lobuzow i lachudrow z RT. Wystarczy zaglebic sie w temat, skontaktowac z klientami RT i sprawa staje sie jasniejsza. To co gosc "noktowizor" skopiowal z sieci, to jedna z wielu podobnych relacji, ktore mozesz uslyszec od tych, ktorzy z tym biurem mieli do czynienia jako klienci. Ja tam dla tego niemieckiego biura, nieprzyjaznego wobec klientow nie bylbym tak laskawy.

dziewczyna zostala sprzedana arabusom i tyle . pytanie tylko czy wiedziala po co leci do egiptu . tylko na jeden raz bo oferta byla niezla ?

Mnie od lat zastanawia jedno - po co jakieś łudzenie łatwych panienek, handel ludźmi itp. Kurwa (przepraszam za przekleństwo) ale jak ktoś chce sobie ulżyć to chyba praktycznie w każdym mieście w Polsce są tego typu miejsca. Bez jakiegoś targania dziewczyn nie wiadomo gdzie co jak widać kończy się czasami tragicznie.

Tu nie chodzi o to żeby komuś ulżyć. Kobiety są wywożone w takie egzotyczne miejsca, bo tam łatwo nimi manipulować. W Polsce ucieczka jest dużo łatwiejsza, dużo prościej dogadać się z jakimś klientem. Tam szanasa, że kobieta ucieknie jest znikoma. Tam zabiera się paszport, zamyka w jakimś "pensjonacie" gdzie kobieta przy użyciu siły, narkotyków, wielokrotnych gwałtów, szantażu itd, jest zmiękczana, uczona bezwzględnego posłuszeństwa i przyzwyczajana do nowej pracy. I nie chodzi tylko o pracę w burdelu. Większość filmów na stronach porno jest z udziałem takich kobiet, większość to ładne, zadbane kobiety, bo brzydkie słabo się sprzedają.
Obejrzyj sobie "Human Trafficking - Dziewczyny z przemytu" z 2005r. Tam jest to nad wyraz dobrze pokazane.

Ponieważ Szejk zapłaci o wiele więcej za taką kobietę za noc niż by mogli zarobić tutaj w Polsce. Poczytajcie sobie o handlu seksem z modelkami itp. To są grube pieniądze płacone na jasnowłosą śliczną dziewczynę. Mało tego czasami zdarza się że zamiast szejka niestety taka dziewczyna trafia na 15 arabusów i jest masowo gwałcona.

Damazy...
Jak piszesz- problem analizuje PARĘ LAT i jak widać, po tekście, zajmie ci, on następnych parę lat..
jak już ten problem rozwiążesz..- napisz..
Cosik uszło ci uwadze..a do burdeli to JAK(?) trafiają dziewczyny? Za granicę są wysyłane jako roboty seksualne a dostają GROSIKI i po mordzie..Emerytury też nie doczekają..

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl