niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
28 lipca 2017

"Liczę, że kibice poniosą nas do zwycięstwa"

Dodano: 16.05.2017 [22:16]
"Liczę, że kibice poniosą nas do zwycięstwa" - niezalezna.pl
foto: Tomasz Hamrat/Gazeta Polska
- Jestem przekonany, że każdy z zawodników, który wyjdzie na boisko, da z siebie maksimum. Nie jest ważne, kto strzeli gola, liczą się trzy punkty i wygrana. Wiem, że każdy z piłkarzy zrobi wszystko, aby tak się stało. Nie mam nic przeciwko, aby Kasper znowu zdobył bramkę. Życzę mu tego - mówi przed środowym meczem Legia - Lech trener gospodarzy Jacek Magiera.

- Mamy zespół, który potrafi grać w piłkę na bardzo wysokim poziomie. Zapomnieliśmy już o ostatniej wygranej 6:0, przed nami kolejne spotkanie. Naszą rolą jest być skoncentrowanym od pierwszej do ostatniej minucie. Celem wygrana i wyprzedzenie naszego najbliższego rywala w tabeli. Nie traktujemy tego meczu jakoś specjalnie - deklaruje szkoleniowiec, mimo że wszystko wskazuje na to, że środowe starcie może zdecydować o tym, kto będzie świętował 4 czerwca.

- Od wielu miesięcy gonimy, teraz jesteśmy blisko, kolejne punkty są nam bardzo potrzebne. Wkroczyliśmy w decydującą fazę sezonu. Chcemy być na pierwszym miejscu po ostatnim meczu obecnych rozgrywek. W środę wyjdziemy na boisko po to, aby dobrze zagrać, być skutecznym, a na końcu zwyciężyć - tłumaczy "Magic".

Co będzie decydujące?

- Wiele aspektów: doświadczenie, przygotowanie, przede wszystkim mentalne, bo to bardzo ważny element przy meczach co trzy dni. Jesteśmy pod tym względem doświadczeni, mamy piłkarzy, którzy lubią grać często. Liczymy na każdego z nich. I na kibiców. Żeby nas ponieśli do zwycięstwa, a jak będzie potrzeba, to pomogli nam strzelić decydującego gola. Wiem, że stworzą wspaniałą atmosferę i wspólnie będziemy cieszyć się z trzech punktów - kończy Magiera.
Autor: Źródło: ,
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Prosba do redakcji: W TYM KRAJU SA ROWNIEZ INNE KLUBY. 99% artykulow jest o Legii. Prosze cos z tym zrobic.

To prawda. W (tym kraju) Polsce są tysiące innych klubów, ale LEGIA jest tylko jedna.

Nieprawda. W Polsce istnieje rowniez klub Legia Chełmża.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl