niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
28 czerwca 2017

​„Koniec systemu” Doroty Kani: Ułaskawić skazanych za Baumana

Dodano: 16.05.2017 [15:47]
​„Koniec systemu” Doroty Kani: Ułaskawić skazanych za Baumana - niezalezna.pl
foto: Telewizja Republika
Wkrótce do Kancelarii Prezydenta trafi wniosek dotyczący ułaskawienia kibiców oraz działaczy antykomunistycznej opozycji z czasów PRL, skazanych za protest przeciwko wykładowi Zygmunta Baumana na Uniwersytecie Wrocławskim w 2013 roku. Więcej na ten temat już dziś w programie „Koniec systemu” na antenie TV Republika.

Będę prosił pana prezydenta, aby skorzystał z prawa łaski wobec tych w większości młodych ludzi, którzy zostali niesłusznie skazani – zapowiada w programie Doroty Kani Kornel Morawiecki, marszałek senior z koła poselskiego Wolni i Solidarni.

Program „Koniec sytemu” Doroty Kani emitowany jest w każdy wtorek o godz. 21.30 na antenie Telewizji Republika.
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Precz z komuną! Zbrodniarze wojenni byli honorowani, ci którzy protestowali przeciw zbrodniarzom byli skazywani. Państwo PO w praktyce.

To trzeba robić specjalne akcje? Ta sprawa powinna być załatwiona natychmiast po tym jak PO zostało odsunięte od żłoba.

Kibice powinni sami wystąpić bez PO-średnika - który chce być teraz Korwinem lub Kukizem, bo jego partie mu już obumarły.

Panu Słomce i Miernikowi też potrzeba wypłacić odszkodowanie ale nie ze społecznych funduszy -tylko z sędziowskich kieszeni. Potrzeby są duże (Kornelu) a twoja partyjka, jest teraz niepotrzebna -wręcz szkodliwa bo osłabiająca PiS i zawstydzająca byłych działaczy"SW" kończ już te głupoty.

Myślę, że nie masz racji. Trzeba za wczasu budować alternatwę pomocową dla PiS. Wcześniej, niż później nastapią tarcia w K-15. Jest dużo ludzi niezdecydowanych o poglądach prawicowo-liberalnych. Tych ludzi powinien zagospodarować WiS, który będzie bardziej konseratywną prawicą niż K-15.

Narodowcy w wiezieniu jako wiezniowie polityczni to normalna sprawa za wszystkich rzadow.
Taka solidarnosc masonska przeciwko Narodowcom.

хорошая собака!

To potrzebny jest wniosek z prośbą ?????
To powinno być załatwione z urzędu przez pana prezydenta już dawno temu. No chyba ze pan prezydent nie chce się narazić postkomunie !

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl