Takie cuda na „marszu wolności”. Z jakim hasłem pan przyjechał? „Tak ogólnie”. WIDEO

screen twitter.com

  

Dziś o godzinie 13 rozpoczął się tzw. „marsz wolności”. Platforma Obywatelska chciała, by pojawiło się na nim 100 tys. osób. Stwierdzono, że PO może wynająć tylko 200 autokarów i przywieźć ludzi, a to i tak jest kropla w morzu. O tym, kto przyjechał na marsz mógł się przekonać reporter TVN24, który nie mógł wyciągnąć od „uczestników” informacji – po co tu przyjechali. Po kilku pytaniach w końcu dał za wygraną. Taki to marsz…

Internauci stworzyli swój własny spot „promujący” dzisiejszy marsz. ZOBACZ. Przerobiono po prostu film, który przedstawiła ostatnio Platforma.

Dziś Jarosław Kaczyński powiedział, że „idąc w tym marszu i twierdząc, że dziś wolność jest zagrożona idziecie w innym kierunku niż sądzicie” - mówił prezes PiS zwracając się bezpośrednio do uczestników organizowanego przez opozycję tzw. Marszu Wolności.

Na własnej skórze, o tym kto przyjechał na marsz mógł się przekonać reporter, który udał się na miejsce. Usiłował wyciągnąć jakieś informacje od uczestników. Bezskutecznie.

Z jakim hasłem pan przyjechał?
My bez hasła, tak ogólnie przyjechali, jako z PSL-u.(…) Tak ogólnie wszystko, a szczegółowo nie mamy nic innego do zaprezentowania – powiedział mężczyzna biorący udział w „marszu wolności”.

Zobacz wideo:W sieci internauci nadal wyśmiewają marsz, przypominając jak wolność wyglądała za czasów rządów PO-PSL.A tych wyliczeń nie ma końca.

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

​Nie potrafiła tego ukryć. Spojrzenie HGW na Andrzeja Dudę mówi wszystko – WIDEO

twitter.com

Paweł Krajewski

Dziennikarz portalu Niezalezna.pl, specjalizuje się w tematyce politycznej. Wcześniej pracował m.in. w portalu telewizjarepublika.pl.

Kontakt z autorem

  

Podczas wczorajszych uroczystości związanych z 73. rocznicą wybuchu Powstania Warszawskiego prezydent stolicy dała niezły „popis”. W swoim wystąpieniu nie mogła powstrzymać się od skandalicznych odniesień do bieżącej sytuacji politycznej. Jednak mocniejsze wrażenie niż jej żenujące słowa robi spojrzenie Hanny Gronkiewicz-Waltz, którym „obdarzyła” Andrzeja Dudę. 

Prezydent stolicy podczas uroczystości w przeddzień 73. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego powiedziała, że w Polsce każde pokolenie, także dzisiejsza młodzież, musi przejść próbę. Jak mówiła, jest nią obrona wartości jakimi są: wolność, demokracja i prawa człowieka, bo żadna z tych wartości nie jest gwarantowana raz na zawsze.

To jest wypowiedź skandaliczna, która nie powinna mieć miejsca przy okazji tej uroczystości, bo rzeczywistość mamy zupełnie inną niż za czasów Powstania Warszawskiego 

skomentowała słowa HGW rzecznik Prawa i Sprawiedliwości

Raczej wolałabym, żeby aktywność pani prezydent Hanny Gronkiewicz-Waltz była skoncentrowana przede wszystkim na stawieniu się przed komisją reprywatyzacyjną i wyjaśnieniu złodziejskiej reprywatyzacji, która miała miejsce w Warszawie, bo to jest sprawa uczciwości, rzetelności i też demokracji 

– dodała Beata Mazurek. 

Tego samego dnia kamery TVP zarejestrowały dość wymowny moment. Chodzi o krótkie ujęcie zarejestrowane w czasie uroczystości, w czasie którego Gronkiewicz-Waltz podaję rękę prezydentowi Andrzejowi Dudzie. Spojrzenie HGW mówi wszystko o stosunku prezydent Warszawy do głowy państwa…
Źródło: niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl