niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
29 czerwca 2017

PiS liderem, Nowoczesna coraz gorzej

Dodano: 23.04.2017 [22:19]
PiS liderem, Nowoczesna coraz gorzej - niezalezna.pl
foto: Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska
Nowy sondaż zaufania dla partii politycznych - liderem od wielu miesięcy niezmiennie pozostaje Prawo i Sprawiedliwość. Coraz większe problemy ma za to Ryszard Petru, którego ugrupowanie ma już bardzo blisko do progu wyborczego.

Z badania przeprowadzonego przez Instytut Badań Pollster na zlecenie "SE.pl" i Nowej TV wynika, że partia kierowana przez prezesa Jarosława Kaczyńskiego ciągle jest zdecydowanym liderem. PiS może bowiem liczyć na poparcie 33 procent respondentów.

Na drugim miejscu Platforma Obywatelska – 27 proc.

"Kolejne miejsca zajęli Kukiz"15 – 13 proc., SLD – 11 proc. i Nowoczesna – 8 proc., Razem - 4 proc, PSL - 3 proc., Wolność - 1 proc." - podaje se.pl

Wynik Nowoczesnej jednoznacznie pokazuje co Polacy myślą o działaniach Ryszarda Petru i jego kolegów z Nowoczesnej.
Autor: Źródło: ,
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Nie spelna 60% oPOzycjonistow ;-)
Ciagle twierdze, ze w Polsce jest wiecej ZLYCH niz DOBRYCH,wiecej GLUPICH niz MADRYCH etc.obywateli.

Co za barany popierają partię POszustów ? / partię aferzystów niszczycieli Polski/

Pompowanie tytulami trwa, a wyglada na to ze w nastepnych wyborach wiekszosc sejmowa sie skonczy.

dziwie sie ze nowoczesna bierze sie w tych typowaniach. dla mnie mozna jeszcze mowic o psl, sld czy kukiz15 ale nowoczesna?

Dlaczego tylko esbecy i ich dzieci tworzą sondażownie ? Czy rząd w końcu zlikwiduje CBOS i powoła nową instytucję ?

No to lipa...
PO z Kukizem już mają więcej. Niech tak, przypadkiem, Gowin z Ziobrą się znarowią i bye bye PiS.

Skad te 27% dla POpierdolen..ow kodziarskich.Chyba ze,to sa ci nieudacznicy,zlodzieje z cieplymi posadkami,ale to az tylu ich jeszcze zostalo??? MASAKRA.Rozpiepszyc to na cztery wiatry.A co do jakichkolwiek sondazy poparcia partyjnego,to juz sa KPINY.Co chwile piszecie inaczej,dajcie z tym spokoj i nie wkurwia..ie ludzi.

Kilka dni temu na niezależnej: PiS 38 proc., PO 19 proc. Szkoda, że portal nie skomentował zmiany.

Gdyby skomentował to musiałby stwierdzić że winę ZA TO ponosi sam PIS.
Ktoś powiedział ze PIS nie ma z kim przegrać , zapomniał dodać że może przegrać ze samym sobą.
Przyklad z MIsiewiczem jest chyba najlepszy.

To nie jest zmiana, to inna sondażownia.

Wyniki są publikowane na niezależnej, więc chyba nie są fałszywe. Sondażownia nie powinna mieć znaczenia.

dziwne jest to , że PO zrobilo tyle szkód dla Polski ,
tyle afer, znieczulica na biede i niepełnosprawność dzieci,
lekceważenie przez ustawy ludzi starych i ma 27 % poparcia ?

Czy naród aż tak nie myslący?- że aż tylu popiera PO ?
Nadal tefałeny i polsaty lasuja mozgi Polakom , wielu nie zna prawdy wierząc tym polskojezycznym obcym mediom.

Zapomniałeś że media to nie czwarta władza tylko PIERWSZA.
PIS i prezydent Duda też o tym zapomnieli bo się dali rozegrać jak by pierwszy raz rządzili.
Muszą pamiętać że pycha kroczy przed upadkiem .

Te sondaże to manipulacja na które mają zdecydowany wpływ media niemieckie polskojęzyczne, ciągle działająca agentura rosyjska w Polsce oraz finansjera 87-letniego starca Sorosa. Przed ostatnimi wyborami na prezydenta Polski i wyborami parlamentarnymi też były sondaże korzystne dla Komorowskiego i PO. I co ??? Naród Polski nie dał się oszukać. Te korzystne sondaże dla wrogów Polski są manipulowane właśnie przez wrogów n/Ojczyzny. I część naszych rodaków niepotrafiących samodzielnie myśleć się nabierze. Natomiast byli SB-cy, UB-cy, WSI, i ich potomkowie oraz kasta nadzwyczajna sędziów i inna zaraza oczywiście będzie popierać wrogów RP. Tym bardziej my prawdziwi Polacy musimy się zjednoczyć celem utrzymania u władzy obecnego Prezydenta i Rządu RP.
Jeżeli w Polsce dojdzie do władzy partia PO utworzona przez byłych członków SB to czeka Naród Polski tragedia w pełnym słowa znaczeniu. Wtedy ponownie do władzy dojdą byli agenci SB: TW "Alek", TW "Bolek", TW "Litwin", TW "Oskar" i wielu wielu innych TW. I Polska zostanie sprzedana i celowo zadłużona.
Czy tego chcecie Polacy ???
Dlaczego przy urnach wyborczych jest nas tylko ok.47% ???

Rezultat tego sondażu wskazuje, iż przynajmniej 27% społeczeństwa zwariowało, wszak człowiek o zdrowych zmysłach nie popiera ani nie oddaje swojego głosu na zdrajców i przestępców. PO-sowiecka targowica zniszczyła polskie państwo rozkradając przy tym majątek narodowy, podporządkowała interesy Polski interesom wrogich nam mocarstw, prześladowała obywateli własnego państwa upominających się o wolność i sprawiedliwość, czym ........ zaskarbiła sobie zaufanie aż tak ogromnej części społeczeństwa?! To jest jakiś niewytłumaczalny absurd a wszystkiemu winna jest obecna władza, która zamiast zdelegalizować PO-sowieckie szajki gangsterskie takie jak PO, Nowoczesna, PSL, Razem i rozliczyć przestępców, ustawia ich w gronie równoprawnych formacji kreujących politykę państwa. Co ci zdrajcy mogą teraz nowego wykreować ponad to co zrobili przez 8 lat swoich NIErządów? Taki, pobłażliwy wobec największych przestępców, sposób sprawowania władzy przez PiS, odbije się partii rządzącej ostrą czkawką, najpóźniej w najbliższych wyborach. J Kaczyńskiemu nie brakuje jedynie odwagi ani skrupułów by rozprawiać się z utalentowanymi i uczciwymi politykami własnej partii. W stosunku do autentycznych przestępców i wrogów państwa, niestety, tej odwagi zdecydowanie brakuje. Tusk, jak wjechał do kraju wolny tak i z niego w pełni chwały wyjechał. To jest przestępca - gigant, dlaczego nie jest ciągle aresztowany?! Przesłuchiwanie go w charakterze świadka jest kompromitującym organy ścigania nieporozumieniem. Tusk, jako były premier - osoba odpowiedzialna za wszystko i za wszystkich - powinien być przesłuchiwany wyłącznie jako GŁÓWNY podejrzany a na rozprawy dostarczany z aresztu. Rząd pozwala przestępcy sobą manipulować oraz urządzać publiczne spektakle, które umacniają pozycję jego samego jak i wszystkich podległych mu PO-sowieckich gangsterów. Rosnące poparcie dla targowicy nie jest efektem jej politycznej przemiany, bo ona ciągle wychodzi do społeczeństwa z tymi samymi argumentami, czyli kłamstwem, złodziejstwem i bandytyzmem ale wynikiem indolencyjnej polityki władzy w zakresie wymierzania sprawiedliwości.

"przynajmniej 27% społeczeństwa zwariowało" - nieprawda.
Nie mamy 100% frekwencji wyborczej.

Masz rację Aśka ale ja nie będę się z Tobą targował o kilka tysięcy głosów bo ja jestem z obozu przeciwnego w stosunku do PO-sowieckiej targowicy.

W dzisiejszym sondaży vide Rzeczpospolita zrobionym przez IBRIS PO już dogoniła PIS.
Gdyby PIS - jak zapowiadał, rozliczył IIIRP, to PO nie byloby już na scenie. A nie rozliczył NICZEGO.

Ciebie trzeba rozliczyć. PIS zrobił więcej niż jakakolwiek inna partia nawet by marzyła. Czyści wojsko, sądy, dyplomatów itd. o stanie gospodarki nie wspomnę - jakiś bum mamy. Ach jeszcze ściąganie podatków wystarczyło powiedzieć, że okradanie państwa się skończyło nie tak jak za poprzedników przykład szedł z góry i było hulaj dusza piekła nie ma. Wiem że ty to też wiesz ale masz taką robotę - kłamać.

1.Sondaze sa manipulowane, nie wskazuja rzeczywistego poparcia ale takie jakie chcialby dawny mainstream, stad PO raz ma 16 proc., a doslownie na drugi dzien w innym sondazu 28 proc.;
2.By skutecznie rozliczyc afery III RP PiS musi zreformowac sadownictwo, bo dotychchczas palestra twardo stoi na strazy interesow wszystkich beneficjentow ukladu okroglostolowego.
3.Trzeba wierzyc w PiS, to jedyna partia gwarantujaca Polakom poszanowanie ich praw, mozolne rozliczanie afer, realizacje obietnic wyborczych.

Na interii cały czas podają, że PiS spada, ot, szwabska manipulacja.
Kto jeszcze wierzy w sondaże? Trzeba to rozumieć odwrotnie, oni są przerażeni, bo widzą, że PiS zdobywa procenty i będą wciskali lemingom, że jest odwrotnie.
A my róbmy swoja, cała naprzód jak taran.

Mylisz się sondaże, są prawdziwe, bo widzisz wyrażnie że wzrost Platformy dokonał się kosztem Nowoczesnej.
Niech lepiej PIS weźmie sobie ten sondaż do serca i się wreszcie weźmie do roboty .
Rządzą już 17 miesięcy a niemieckie media robią co chcą.
Rozegrali PIS i Dudę przy użyciu Misiewicza i teraz są tego efekty.
Niech zapytają Orbana jak on sobie poradził z tym problemem.

Orban obniżył podatki, przez niego Węgry się bogacą, robi interesy z każdym krajem z którym można (np. Rosja), powiedział że z chęcią przyłączy się do nord stream 2. PIS miał dbać o polskich przedsiębiorców, wspierać eksporterów, a na razie jedyne co się udało to wstrzymanie zwrotu vat, przez co dużo firm budowlanych zaczyna mieć kłopoty. Na rozdawnictwie 500+ daleko się nie zajedzie.

Gdyby dzisiaj odbyły sie wybory to PiS uzyskałby 45% głosów a Patologia Obywatelska w granicach 15% . Ja w swoim środowisku nie znam nikogo kto głosowałby na złodziei z Patologii czy ZSL-u .

no patrz.. a ja odwrotnie. Nie znam nikogo kto dał się oszukać obiecankom pisu.

to albo jestes z przybudówki polszewickiej albo z tievałenu, tam pelno bezmózgich

Oszukujesz to ty, że nie widzisz rzeczywistości. Gdyby to były faktycznie tylko obiecani to nie byłoby takiego potwornego kwiku świń odrywanych od koryta jesteś KODiarzem to znasz to z autopsji, a ty masz taka robotę - jątrzyć. Spadaj na onet.

A co zmieniło się i zmienia w ZUS-ie za panowania władzy PIS-ej?. Czy lekarze orzecznicy zmienili podejście do występujących o renty?. Bo z tego co przedstawiają media, telewizja, prasa nic się w ZUS-ie nie zmieniło. Orzecznicy, jak orzekali bezczelnie traktując chorych, tak orzekają. Czyli, że PIS-owi nie zależy na chorych, biednych. Macie dla innych, to miejcie godność i podwyżki najbardziej pokrzywdzonym przez choroby, dajcie. Nikt nie chce z nas 500+, ale chociaż 200, bo to żadna łaska, gdy za 600 zl ma żyć chory z MOPS-u. Żadna łaska tym bardziej, że kryterium dochodowe jest wyższe i będzie niedługo jeszcze wyższe. Tylko dziwne, że kryterium dochodowe w MOPS będzie i jest wciąż te same. Za takie coś Trybunał. A co na to Rzecznik Praw Obywatelskich?., bo to już chyba tylko marionetka.

Rzecznik praw obywatelskich to jest przecież platformerski to jaka z niego marionetka. Natalio, jakoś za rządów twoich ulubieńców z partii obłudy i psl to takich twoich wpisów nie było na tym portalu, mogę więc sądzić iż ci nie przeszkadzało, że osiem lat rządzili i dla biednych nic nie zrobili. Może teraz to też wcale nie chodzi o biednych tylko o sianie zamętu i każdy pretekst jest dobry aby dowalić rządowi bo przecież chcecie go obalić.

Rzecznik praw obywatelskich to jest przecież platformerski to jaka z niego marionetka. Natalio, jakoś za rządów twoich ulubieńców z partii obłudy i psl to takich twoich wpisów nie było na tym portalu, mogę więc sądzić iż ci nie przeszkadzało, że osiem lat rządzili i dla biednych nic nie zrobili. Może teraz to też wcale nie chodzi o biednych tylko o sianie zamętu i każdy pretekst jest dobry aby dowalić rządowi bo przecież chcecie go obalić.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl