Dramat na Czerskiej. „Wyborcza” z ogromnym spadkiem sprzedaży

ilustr. Fafik, arch GP

Z najnowszych danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy wynika, że „Gazeta Wyborcza” odnotowała ogromny spadek sprzedaży. W stosunku do ubiegłego roku średnia sprzedaż ogółem zmalała aż o 21,44 proc.

Największy spadek w zestawieniu średniej sprzedaży ogółem dzienników ogólnopolskich odnotowała właśnie „Gazeta Wyborcza”. W stosunku rok do roku sprzedaż tego dziennika spadła aż o 21,44 proc.

Jak przypomina portal wirtualnemedia.pl w połowie października ubiegłego roku podniesione zostały ceny egzemplarzowe większości wydań „Gazety Wyborczej”. Wprowadzono także radykalne zmiany w harmonogramie ukazywania się poszczególnych dodatków do gazety.
 
W ostatnim czasie głośno było także o przeprowadzonych w Agorze zwolnieniach grupowych, które objęły 176 pracowników – w sporej części właśnie piszących dla „Gazety Wyborczej”.

CZYTAJ WIĘCEJ: Trzęsienie ziemi w "Agorze". Będą jeszcze większe zwolnienia
Źródło: wirtualnemedia.pl,niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Posiedzenie Komisji ds. Grupy Amber Gold - TRANSMISJA

Zbyszek Kaczmarek / Gazeta Polska

Dziś od godz. 10.15 zapraszamy na transmisje na żywo z przesłuchania kolejnego funkcjonariusza ABW w sprawie afery Amber Gold.

Przesłuchanie funkcjonariusza Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego wezwanego w celu złożenia zeznań w toczącym się postępowaniu zmierzającym do zbadania prawidłowości i legalności działań organów i instytucji publicznych wobec podmiotów wchodzących w skład Grupy Amber Gold.

Źródło: sejm.gov.pl

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl