niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
24 czerwca 2017

Dramat na Czerskiej. „Wyborcza” z ogromnym spadkiem sprzedaży

Dodano: 06.04.2017 [11:57]
Dramat na Czerskiej. „Wyborcza” z ogromnym spadkiem sprzedaży - niezalezna.pl
foto: ilustr. Fafik, arch GP
Z najnowszych danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy wynika, że „Gazeta Wyborcza” odnotowała ogromny spadek sprzedaży. W stosunku do ubiegłego roku średnia sprzedaż ogółem zmalała aż o 21,44 proc.

Największy spadek w zestawieniu średniej sprzedaży ogółem dzienników ogólnopolskich odnotowała właśnie „Gazeta Wyborcza”. W stosunku rok do roku sprzedaż tego dziennika spadła aż o 21,44 proc.

Jak przypomina portal wirtualnemedia.pl w połowie października ubiegłego roku podniesione zostały ceny egzemplarzowe większości wydań „Gazety Wyborczej”. Wprowadzono także radykalne zmiany w harmonogramie ukazywania się poszczególnych dodatków do gazety.
 
W ostatnim czasie głośno było także o przeprowadzonych w Agorze zwolnieniach grupowych, które objęły 176 pracowników – w sporej części właśnie piszących dla „Gazety Wyborczej”.

CZYTAJ WIĘCEJ: Trzęsienie ziemi w "Agorze". Będą jeszcze większe zwolnienia
DZIAŁ: ,
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Soros pomoże.A poza tym wtórnym analfabetom Michnik już od jakiegoś czasu czyta artykuły ze swojej Gazeciny.Dlatego jeździ po kraju i czyta.Czyta co sam napisał.Chociaż nie wiem czy rozumie co pisze

Szkoda, najlepiej się hajcuje idealna do rozpalania w kominku.

to nie dramat.to kapitalizm puka do wrót...

Ojoj,ajwaj a to sie qrwa narobilo panie Michniku.Zwolnienia grupowe czas zaczac, od wierchuszki proponuje,no i reke wyciagac po srebrniki do spekulanta miedzynarodowego.Wszystkiego najgorszego!

Myślałem że tego szampana otworzę wcześniej a tu ta gadzina skonać nie chce podobnie jak jego satelita ANGORA.

Jak słusznie zauważył Witold Gadowski "Gazeta Wyborcza nie nadaje się nawet do podtarcia tyłka, bo można się pobrudzić". Od siebie dodam czym - można się ruskim, a właściwie sowieckim, GWnem pobrudzić.

Trzeba będzie jutro ruszyć tyłek i kupić... Bo jak zabraknie Wyborczej, ciemne czasy nastąpią....

Ruszaj już dzisiaj do kolejki , bo braknie do pakowania śledzi

Superbohaterka

W tych strasznych czasach, gdy Kościół uciska
A islam jeszcze nie wyzwolił nas,
Jedna kobieta jest szczególnie bliska
Nam, postępowcom wszystkich płci i ras.

Obca jej była moralna rozterka,
Którą katole swym sumieniem zwą.
Natalia Przybysz - superbohaterka!
Szlafrokiem w końcu czas nagrodzić ją.

Za swą odwagę szczerego wyznania
Szlafrok z serduszkiem oraz „Powerl Girl”
Może z redakcji wziąć już do mieszkania...
(Sponsor: „wysokieobcasy.pl”)

Bo bohaterki nie mają rozterki;
Skrobią i chwalą skrobankami się!
A wy, katole niby mokre ścierki,
Jesteście ciągle mając w sobie łzę!

zauważyłem, esbecja i pożyteczni idioci, przerzucają się na Rzepe, tam jest teraz centrum masowego rażenia kretynów, zdrajców i złodziei

Już dwa lata co kwartał donosicie a to o panice, a to o dramacie a wyborcza dalej w kioskach. Rozsądku trochę....

Żydzi , komuchy i nieuki ją kupują.

Wielki żal, że ciągle jest ich siedem razy więcej niż patriotów kupujących GPC.

Zapomnieliście dopisać, że o prawie 30% wzrosła sprzedaż abonamentów na wydania cyfrowe GW. Zwyczajnie ludzie, w tym i ja wolą przeglądać gazetę na tablecie niż kupować papierową

A mnie szkoda pobrudzić tabletu lub klawiatury

Czyli teraz sobie nawet tyłka nie podetrzesz...

NIE JEST DOBRZE=sytuacja będzie optymalna gdy sprzedaż gówna wyborczego będzie wynosiła zero sztuk.

Hej Czerska, chcecie ocalić resztkę swej godności? Pogońcie głównego szkodnika w redakcji. Już sama zapowiedź jego odejścia spowoduje wzrost sprzedaży. Naprawdę. To działa. To człowiek tak zdemoralizowany i zepsuty, że z nim na pokładzie pójdziecie tylko na dno.

Nie cieszcie się tak, jak fundacja Sorosa zaprenumeruje to im skoczy o 100%, a jak GW zaprenumeruje np Washington Post albo Suddeutsche Zeitung to dopiero będą jaja - co że gazeta nie zaprenumeruje gazety? Zobaczycie że tak !

Długo Polacy dochodzili do odkrycia prawdy o polskim rynku medialnym. Ta naprawdę następny pod młotek winien pójść Newsweek. To w naszych rękach leży pogonienie tej agentury obcych wpływów. Uwierzmy w to.

To g...o powinno wogole przestac istniec.
Ciesze sie ogromnie ze Polacy przestali to tykac, bo smierdzi z daleka.

Milusio. Naprawdę super...:)))

Prosze badzcie uczciwi tylko w ten sposob mozna zmienic Polske, GW ciagle ma dobrze ponad 100 tys czytelnikow,przy sporym wzroscie czytelnikow w internecie mimo ze skonczylo sie przymusowe kupowanie przez panstwowe firmy, Gazeta Polska ma okolo 20 tys , mimo ze teraz przymusowo prenumeruja ja spolki panstwowe I inne instytucje - LOT np a i tak ubylo jej 9% czytelnikow - Strefa Prawdy ?? Ludzie was szanja za prawde nia za propagande

Nie jesteś wyborcą PiS, tylko POfilem, więc nie kłam, tylko pisz prawdę .. Czytelników GP ostatnio znacznie przybyło, przekraczając 100 000 ... z czasem będzie jeszcze więcej !!!

Najpierw się doucz,a później polemizuj.GP codziennie ma nakład ok 19 300 egzemplarzy,a Gófno Wybiórcze ponad 131 000 egzemplarzy,tak rząd PiS zaniedbuje propagandę i media niestety,a bez tego ani rusz.

Zawsze jak bywam w markecie przykrywam wyborczą innymi gazetami. Oby jak najszybciej szlak trafił tą zakłamaną gadzinówkę. Ohyda .

Tak zdycha kłamstwo, propaganda i lewackie oszołomstwo.

Nic tak nie cieszy jak powolny upadek tej, Sorosowej gadzinówki ...

Jaki dramat? Wystarczy przejrzeć wirtualne media i jest info, że wzrosła o 30% liczba prenumerat online i przekroczyła 100 tys.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl