Nowe ustalenia podkomisji smoleńskiej. Konferencja Wacława Berczyńskiego. TRANSMISJA

Krzysztof Sitkowski/Gazeta Polska

Na spotkanie z mediami zaprosił dziś przewodniczący Podkomisji do Ponownego Zbadania Wypadku Lotniczego dr. inż. Wacława Berczyńskiego.

W trakcie zapowiedzianego przez Ministerstwo Obrony Narodowej spotkania z mediami dr. inż. Wacław Berczyński - przewodniczącego Podkomisji do Ponownego Zbadania Wypadku Lotniczego, zapowiedział przedstawienie opinii publicznej najnowszych ustaleń podkomisji.

- Celem naszej komisji nie jest szukanie winnych. Celem naszej komisji jest znalezienie przyczyn katastrofy, aby taka tragedia już nigdy się nie powtórzyła. 10 kwietnia o godz. 12.00 publiczne posiedzenie podkomisji smoleńskiej w Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie - oznajmił dr. inż. Berczyński.


Transmisja na żywo na antenie Telewizji Republika.
OGLĄDAJ TUTAJ

Na łamach portalu niezalezna.pl będziemy informować o najnowszych ustaleniach podkomisji na bieżąco.
Źródło: Telewizja Republika,niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Posiedzenie Komisji ds. Grupy Amber Gold - TRANSMISJA

Zbyszek Kaczmarek / Gazeta Polska

Dziś od godz. 10.15 zapraszamy na transmisje na żywo z przesłuchania kolejnego funkcjonariusza ABW w sprawie afery Amber Gold.

Przesłuchanie funkcjonariusza Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego wezwanego w celu złożenia zeznań w toczącym się postępowaniu zmierzającym do zbadania prawidłowości i legalności działań organów i instytucji publicznych wobec podmiotów wchodzących w skład Grupy Amber Gold.

Źródło: sejm.gov.pl

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl