niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
27 lipca 2017

Riposta marszałka Terleckiego. Niesiołowski schodził z mównicy ze spuszczoną głową. WIDEO

Dodano: 24.03.2017 [22:20]
Riposta marszałka Terleckiego. Niesiołowski schodził z mównicy ze spuszczoną głową. WIDEO - niezalezna.pl
foto: Filip Blazejowski/Gazeta Polska
Pełen spokój i wyważenie zachował wicemarszałek Ryszard Terlecki, prowadząc ostatnie posiedzenie Sejmu. Trzeba trzymać nerwy na wodzy, by słuchać wypowiedzi przedstawicieli tzw. totalnej opozycji. Marszałek oprócz tego pokazał swój dodatkowy atut... sarkazm.

Po furiackim wystąpieniu Stefana Niesiołowskiego, który w imieniu koła poselskiego Europejscy Demokraci, zrzeszającego byłych posłów Platformy Obywatelskiej, poparł wniosek o wotum nieufności wobec ministra środowiska, Ryszard Terlecki powiedział ze stoickim spokojem: „Proszę opuścić mównicę, wyczerpał pan czas, szczęśliwie kompromituje pan niewielkie koło”.

Niesiołowski musiał zejść z mównicy ze spuszczoną głową. 

Tutaj inna reakcja z przymrużeniem oka wicemarszałka. Wcześniej swój „oratorski” popis dała posłanka z opozycji. 

Poseł Niesiołowski zasłynął z furiackich ataków na oponentów politycznych. Był też autorem absurdalnych sformułowań. Do historii przeszła jego wypowiedź z marca 2013 roku.

Nie wierzę w dane dotyczące głodnych dzieci. Kiedyś jedzono szczaw i wszyscy byli najedzeni

- stwierdził ówczesny poseł Platformy Obywatelskiej w programie Moniki Olejnik. 
Autor: Źródło:
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Zwykla gnida meda i wsza siedzi przy korycie i chrzaka jak wieprz obrzydliwy i sprzedajny typ

Z tym zdrajcą do UB swej narzeczonej -Niesiołkiem całe
sejmowe lata sa kłopoty! Jego wystapienia w Sejmie świadczą
o tym,że to biedaczysko - co tu mówić zatracił do cna moralne wartości człowieka!No cóż,profesor od robaków zrobaczywiał
od środka! Nie kontrolował się,że robaczywieje od robali.
Jakby mógł to by PiS zmielił w młynku! Cały czas wiernie
słuzży temu kierunkowi w krasnym kolorze,któremu pisał donosy na swoją dziewczyne. Ale wybór -jak cholera!!!

Ryszard Terlecki powinien posadzic furiata Niesiolowskiego przynajmniej na 10 lat ....

I gdzie to wideo, czy to tylko kłamstwo bolszewickie?

och

"I gdzie to wideo, czy to tylko kłamstwo bolszewickie?"

O matko, usiadz wykorzystales juz swoj czas~

Slepy jestes, czy ogladasz na swoim fart phonie?

sarkazm -bardzo proszę i jeszcze proponuje podlać drzewko by nie uschło /tylko dla męższczyzn/

Ten POpapraniec schodząc szukał szczawiu - ten cham niech nie wsiada do tramwaju bo ludzie go wyrzucą !!!!!!!!!!

Na takie chamskie zachowania niesioła tylko zakład psychiatryczny. O tym, że on chory to my wiemy, ale dziwimy się, że jeszcze tego zła jakichś zawał, albo co innego nie dosięgło. Ale nic za darmo. I tak krzywda nasza go dosięgnie.

Niesio się nie spuszcza,jego spuszczają,a woda szumi,szumi.

Pojechal rowno po Rydzyku dlatego nie publikujecie nagrania .

tabu

"Pojechal rowno po Rydzyku dlatego nie publikujecie nagrania"

Niesiolowski jak kazdy psychopata PO wszystkim od lat jezdzi towno.

https://www.youtube.com/watch?....

Nie należy publikować wypowiedzi p. Niesiołowskiego, bo to byłoby złamanie tajemnicy lekarskiej. Nikt nie publikuje sesji diagnostycznej jakiegokolwiek pacjenta, a szczególnie psychiatrycznego.

dewiantów i chamów w sejmie nie powinno się tolerować, a twój zachwyt tym osobnikiem świadczy o twoim zboczeniu i pustogłowiem

Dokąd pojechał onetowa flejo.
Dobrze , że coraz mniej na mównicy tego porypańca
Nisembauna. Piana z jego pyska już pewnie pozatykała
mikrofony bo ostatnich dzwięków z jego jamochłonu już nie było słychać. I bardzo dobrze.

Podejrzewam, że Niesioł wcale nie schodzi ze spuszczoną głową, on zawsze jest z siebie dumny. Po prostu schodząc z mównicy patrzy pod nogi, żeby się nie spie...lić ze schodów. :)

Marszałkowi Sejmu nie wypada tak się odzywać i tak reagować, nawet jak nie zgadza się z tym co - czy jak - mówi poseł.

A to co robił siedząc na fotelu marszałka sejmu to mu było wolno gigantyczny hipokryto?

do Rakoczy i jemu podobnych: polecam kilka wideo na youtube sprzed 5 laty, kiedy obrady sejmu prowadził Niesiołowski. Pozdrawiam i życzę poprawy pamięci.

gestapo Decana z niemieckiego onetu na obrotach, świnie na wypasie
Witaj zydowski oned,

Twój komentarz:
"IIWŚ wcale się nie skończyła 9 maja 1945r.. Pomijam fakt rzeczywisty że tzw kapitulacje podpisywali ludzie kompletnie nieupoważnieni i bez umocowań prawnych do występowania w imieniu Niemców to nigdy nie doszło oficjalnego zakończenia IIWŚ poza jakimiś tam obchodami pokonania III Rzeszy ale pokonanie jakiejś armii to wygranie wojny. Takie niestety poglądy ma również Steinbach która domagała sie rewizji granic bezprawnie zajętych przez Państwa Osi. Hitler wiecznie żywy, Geobbels wiecznie żywy dlatego piszą Niemcy o "polskich obozach śmierci" a media w których przecież nie pracuja półgłówki a wykształceni ludzie, piszą tak jak rząd niemiecki im każe a on jasno i wyraźnie foruje wypowiedzi tego typu "POLSKIE OBOZY ŚMIERCI W KTÓRYCH BYLI żydzi MORDOWANI PRZEZ nazistów". Nie przez Niemców ale przez NAZISTÓW. Tych co z kosmosu na ziemię przylecieli i wywołali IIWŚ i stworzyli euro kołchoz"

dotyczący artykułu Niemieckie media piszą o "polskich obozach zagłady"
został usunięty ponieważ naruszał zasady forum.
Administracja Forum

prawda zawsze wskazana
a marszałek Sejmu ładnie to ujął nikogo nie obrażając.

Przypomnij sobie jak traktowano posłow PIS w ciągu poprzednich 8 lat jakie inwektywy leciały to wtedy było ok ?.

Do niektórych posłow , ktorzy nigdy nie powinni piastować tego stanowiska ze wzgledu na chamskie odzywki i chamskie zachowania
inne słowa nie docieraja , wiec pan Terlecki i tak umiejetnie to określił.

oczywiście masz na mysli tylko marszałków z PiS bo BYDŁO z totalnie śmiesznej opozycji może się tak odzywać do posłów prawicy albo w jeszcze ostrzejszej formie.

Mam na myśli marszałka z każdej partii.

Jako poseł może sobie gadać co chce. Sprawując obowiązku Marszałka ma obowiązek zachować dystans i obiektywizm w zarządzaniu obradami. Takie odzywki świadczą, że nie dorósł do tej roli.

Empereur, masz rację, jak poseł jest reprezentantem gawiedzi która go wybrała /jaki elektorat tacy i ich wybrańcy/ nie tylko ma prawo gadać co che, ale i obowiązek, ponieważ tego od niego oczekują jego elektorat, jego gawiedź! Ten elektorat również ma prawo do tego żeby ich wybrańca nie krytykowano, ponieważ w tym elektoracie prymitywizm chodzi w parze z hipokryzją, w myśl dewizy: jak "jak Kali kraść to dobrze , jak Kalemu ukraść to źle" A nie byłoby rozsądniej, żeby poseł nie "bulczał" jak dupa w mydlinach bo jakby nie patrzeć kompromituje swoich wyborców i urząd który sprawuje? Nie rozsądniej by było gdyby mówił na temat i swoją wypowiedź zakończył wnioskiem? Nie rozsądniej by było gdyby był mężem stanu, a nie jarmarczną przekupką? Powtórzę ci to jeszcze raz, jaki elektorat tacy jego wybrańcy! Udowodnij mi że nie mam racji!

Nawet jednego slowa nie dodales aby sie przedstawic kim jestes - ani jednego!
Jestes dla mnie oszustem - taki nie powinien w ogole miec jakies poglady, bo zaslaniac sie niepamiecia nie wypada piszac po polsku.
To ci sie tylko tak wydaje ze mozna wpisywac takie oszustwa - wydaje sie bo oszukujesz sam siebie - masz wrodzony talent do oszustwa rowny amnezji.
Dlatego milcz - idz na swoj ocenzurowany onet, albo przedstawiaj sie kim jestes - my nie musimy sie wstydzic za wasze wielgusy.
Mowisz, ze wasz posel moze byc taki jak wy?

Tak jak i księdzu nie wypada się wypowiadać na temat grzeszności tego czy innego człowieka. Ma się trzymać do ogółów nie tak sobie trochę pitolić o wszystkim i o niczym.
Żydokomuna i prości ludzie mają taką wizje ale dzięki Bogu świat nie składa się tylko z takich typów.
Marszałkowi Sejmu nie tylko wypada ale nawet jest jego obowiązkiem reagować i tak i mocniej wyrażając wyraźnie i głośno swoją dezaprobatę a nawet karząc warcholstwo i pieniactwo nie mówiąc już o czystej zdradzie która tu naprawdę ma miejsce.
Księdzu wypada i jest jego zadaniem zrównać z ziemią obrzydliwych polityków co jawnie grzeszą czy zdradą czy głosowaniem przeciw moralności, katolizmowi czy ojczyźnie.
I to ma leżeć w duchowieństwa kompetencjach aby oceniać i wypowiadać się politycznie! Od tego jest władza duchowna która ma być zupełnie niezależna od władzy cywilnej.
Ma tą władzę cywilną pilnować i krytykować na każdym kroku.
Tylko że tego nie robią, bo im i głupim ludziom żydokomuna wmówiła że duchowni mają się trzymać z dala od polityki czyli od naszego życia.
To pierwsza tragiczna pomyłka kościoła że zastosowła się do tej hucpy a głupi ludzie właśnie mówią że to nie wypada.

Tak, tylko, że wtedy odpowiednią reakcją Marszałka byłoby zwrócenie posłowi uwagi w grzeczny, oględny, stonowany i poważny sposób. Wyobraźmy sobie, że adwokat na sprawie mówi do świadka "o matko", nawet jak ten świadek opowiada farmazony. Funkcja zobowiązuje.

Np. mogl wylaczyc mikrofon co Wsciekly sam czynil zawsze gdy mowil ktos z opozycji I narazil sie jego humorom.Wylaczenie mikrofone byloby bardzo bezstronne i obiektywne . A "Rakoczy" to byl siedmiogrodzki bandyta ze zniemczalego Siedmiogrodu, ktory pognebil Rzplta tuz po potopie szwedzkim.

Jak policyjni negocjatorzy: powoli, łagodnie, pobłażliwie i z troską przede wszystkim. Ta metoda rozbraja przy każdym spotkaniu. Pogratulujmy panu Marszałkowi wyboru właściwej terapii.

UWAGA! On nie jest głupi. To syn określonej matki. On to robi z premedytacją! To prawdziwa kanalia. Ceterum censeo szubrawiec schetyna i płatołma esse delendam.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl