niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
25 czerwca 2017

Po przelewach do kłębka

Dodano: 18.03.2017 [09:18]
Po przelewach do kłębka - niezalezna.pl
foto: arch. GP
Centralne Biuro Antykorupcyjnie nie tylko bada zasadność umów zawieranych z firmami świadczącymi usługi z zakresu PR czy consultingu przez spółki skarbu państwa. Dokładnie analizuje również, do kogo naprawdę trafiły pieniądze wypłacone za te usługi. Sprawdzane są poszczególne przelewy i kolejne rachunki bankowe, przez które przechodziły. Wszystko po to, aby dotrzeć do tych, którzy byli faktycznymi beneficjentami intratnych kontraktów z państwowymi spółkami. To prawdziwa mrówcza praca analityczna, której służby często bały się jak ognia. Jednak dzięki wsparciu specjalnych i zaawansowanych systemów informatycznych można ustalić coś więcej niż tylko nazwiska osób, które podpisywały umowy. Można się zatem spodziewać, że już za kilka tygodni pojawią się pierwsze efekty tych analiz. A jak spektakularne, to się okaże.
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

czy to była osłona medialna??
http://gf24.pl/wydarzenia/kraj...
Wczesniej minister nie przyjął ich do Rady Nadzorczej KGHiM.
Istotny jest rok w którym to miało miejsce.
http://www.gazetalubuska.pl/st...

2012 to inwestycja w Chile.
http://www.naszdziennik.pl/eko...

Janusz Szewczak o dziwnej transakcji z PZU w tle.
http://www.bankier.pl/wiadomos...

To wyprowadzenie za granicę, i ciężko będzie to namierzyć, by tylko ujście widać. Ale taka ugoda z ereko, kapitałowo o rząd chyba większa, powinna się po prześledzeniu wszystkich wątków, zamknąć w kraju.

Zawsze uważałem,że za rządów ryżego fryca i jego kolesi a potem kłamczuchy smoleńskiej, to kasa wydawana na usługi z zakresu PR czy consultingu przez spółki skarbu państwa ale też i budżet czy samorząd to była żyła złota dla różnych kolesi powiązanych z tą opcją.

PO i PSL sprzedało złoża za granicę a sami kupili coś w Chile.
http://wpolityce.pl/m/polityka...
http://www.naszdziennik.pl/eko...

Obce Polsce media atakują rząd PIS jak wściekłe psy.
http://ohsisi.pl/kto-wydymal-m...

Brawo "weteran prawdziwy"!!!Celnie i prawdziwie. Badanie przepływów pieniężnych to klucz do ustalenia przekrętów np. w WAT, do wszelkiej maści konsultingów, opinii, uwag w zakresie, a głównie w sprawach zbytecznych bądź oczywistych. Za tą "lipą" kryją się wynagrodzenia i zwykłe łapówki!!!

Panie Piotrze - slowa uznania , za upublicznie tego spostrzezenia. Nic tak nie boli jak "wysuszenie" finansow, szczegolnie tych kradzionych i widok programu CELA+++.
A jest tego w Polsce nie malo - nie tylko fikcyjne zlecenia,
ale cala proceura prywatyzacji. Banki szwajcarskie pelne sa nazwisk polskich ministrow z SLD, AWS, Uni Demokratycznej nie mowiac juz PO i PSL. Rzad niemiecki zarzadal od Szwajcarii tych danych o swoich obywatelach i OTRZYMAL te dane, a wiec nie widze problemu by Rzad Polski nie wykorzystal tej samej drogi !!!! Tylko chciec to móc !!!

Oj co niektórzy są zainteresowani, a to KAPUCHĄ, a to OBRYWĄ, a to WZIĄTKĄ, a to W KIESZEŃ, a to W ŁAPĘ, a to PREZENT. Nijakiemu JÓZEFOWI P. z WROCŁAWIA starczy TYSIAK, inny lubi CZASY (zegarek), inny LUBI MILIARDY. Ktoś lubi STACJE BENZYNOWE, inny KONSULTACJE z wyborcami przy TRZEPAKU a jeszcze inny KONFERENCJĘ NAUKOWĄ związaną z FINANSAMI na CMENTARZU.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl