niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
24 lipca 2017

Uczeni ostrzegają przed ibuprofenem

Dodano: 17.03.2017 [21:21]
Uczeni ostrzegają przed ibuprofenem - niezalezna.pl
foto: pixabay.com
Z badań duńskich naukowców wynika, że ibuprofen może zwiększać ryzyko zawału serca.

Duńscy naukowcy poinformowali, że środek przeciwbólowy – ibuprofen – może zwiększać ryzyko zawału serca. Główny autor badań, duński profesor Gunnar Gislason zaapelował, aby nastąpiła większa kontrola sprzedaży środków przeciwbólowych z ibuprofenem. Naukowiec przypomina, że pacjentów może mylić fakt, iż ten środek przeciwbólowy jest sprzedawany bez recepty. A to może wskazywać, że tabletki są bezpiecznie, jednak tak nie jest.

Z badań, które przeprowadzono na grupie 29 tys. pacjentów, wynika, że przyjmujący ibuprofen byli średnio o 31 proc. bardziej narażeni na zawał serca.

To jedno z badań, które wykazuje niebezpieczeństwo tzw. niesteroidowych leków przeciwzapalnych. Wcześniej podobne informacje podała „Brytyjska Gazeta Medyczna”.
Autor: Źródło:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

jesli ktoś uważa że kupowane w aptekach lekarstwa maja słuzyć uzdrowieniu delikwenta to jest w tzw. "mylnym błędzie". Warto przyswoić sobie słowo DEPOPULACJA.

Więcej i mądrzej na ten temat tu: http://www.zdrowiepress.pl/popularne-leki-przeciwbólowe-zwiększają-ryzyko-zatrzymania-krążenia

Warto przypomnieć, że KAŻDY lek, dosłownie KAŻDY może być niebezpieczny. Czy nam się to podoba, czy nie, całkowicie bezpiecznych leków po prostu NIE MA i nigdy nie będzie. Zalecenia, by dokładnie czytać ulotki informacyjne dołączone do leków, kierować pytania do lekarzy i/lub farmaceutów, brzmią jak wyświechtany frazes, ale są koniecznością. A i tak w wypadku specyficznej reakcji organizmu, czasami występującej 1 raz na ileś tam setek tysięcy czy milionów przypadków, zastosowanie leku może doprowadzić do bardzo groźnych komplikacji, a nawet zgonu.

Ibuprofen i echinacea ostrzegają przed uczonymi...

Zaraz, zaraz. Jako leki są niebezpieczne? To szczepionki (w tym obowiązkowe) są niebezpieczne i obywatel nie ma prawa się sprzeciwić? Przecież firmy farmaceutyczne to instytucje nastawione na pomaganie a ludzie nimi zarządzający to altruiści. Hmm, coś tu nie gra. Czyżby to były instytucje, które chcą leczyć, a nie wyleczyć pacjenta, po to żeby miały stałe zyski?

Dobre. Musieliśmy czekać, żeby amerykańscy uczeni krzyknęli "Król jest nagi".
W dzikim, kolonialnym kraju nawet dzieci reklamują i zażerają ibuprofen jak przysmak. Tu reklamuje się pyszne lekarstwa.

A politruk bolszewickiego kanału pomiotów - RZECZNIK PRAW DZIECKA - TO TOLERUJE!

Uczciwi lekarze od dawna WIEDZĄ, ze ibuprofen, zwłaszcza dla dzieci, jest straszną trucizną wielu układów. Jest mnóstwo przypadków - szczególnie uszkodzeń CUN - głuchoty, wtórnego autyzmu po zażyciu przez dziecko ibuprofenu. Ibuprofen dla dzieci powinien być dawno zakazany!

Walka firm farmaceutycznych! Najlepiej nie używać leków chyba, że naprawdę to konieczne! Nie wiem jak ibuprofen ale na 100% paracetamol rozwala mózg!

Ibuprofenu nie powinny brać osoby mające problem z żołądkiem - wrzodowcy. Działa destrukcyjnie na ścianki żołądka i powoduje powstawanie wrzodów, co może być niebezpieczne gdy wrzody pękają. Mam to przetrenowane.

niestety trolle farmaceutyczni i obrońcy koncernów farmaceutycznych powiedzą i zmanipulują gawiedzią, że to bzdura z tym ibuprofenem a prawda jest taka że wiele tych przeciwbólowych i przeciwzapalnych specyfików jest na nas testowana a reszta to zwykłe pastylki i drażetki za ktore płacimy ceny z kosmosu. Niestety kase lekarze dostają z koncernów to bezetycznie wciskają kit zamiast promować nie chemie lekach koncernów a leki naturalne jak zioła i żywnosć bez modyfikacji i syfu i namawiać nie do szczepionek a do produkcji naturalnej żywnosci. Koncerny farmaceutyczne powinny sie skupić na szczepionce na raka a nie na nabijaniu ludzi w butelke. Ale cóż sie dziwić jak wiceminister zdrowia Landa w katowicach powiedzial, że jak jakis koncern farmaceutyczny wybuduje(nie przejmie juz gotowe jak dotychczas wszystkie Polfy z kontraktami) od podstaw fabryke to refundacje na leki ma na 100% plus 10% dotacji do produktów!!!.Niech Łanda swoją kasą macha nie naszą z podatków.Długo jeszcze przed zachodem majtki bedzie koryto ściągac?Chińczycy mieli więcej oleju w głowie.

Ja jestem ofiara ibuprofen,ibuprofen jest dobry na bole glowy,ale w duzej ilosci szkodzi na gardlo i zaczelem tracic glos.

to może być prawda! Nie zwróciłem wcześniej na to uwagi. Dużo brałem w ostatnich latach ibuprofeenu na zatoki i od jakiegoś czasu mam nieustanne kłopoty z gardłem. Trzeba skierować modlitwę do św. Błażeja.

Pomódl się do królowej Beki, tej od czubków i niebiańskiej apteki. Ostatnio jest promocja - zniżka na smatrfona.

Ja ostrzegam przed nurofenem na zatoki i dwutlenkiem tytanu, który powleka białe tabletki, m.in tak reklamowane Magne B6 i inne.

mięso wieprzowe z hodowli lagunowych i faszerowany paszami łosoś ze skandynawskich hodowli zabijają Duńczyków skuteczniej niż ibuprofen

Z kolei paracetamol "łagodny dla żołądka" jak to głoszą nachalne reklamy tej używki - w razie przedawkowania okazuje się bezwzględny dla wątroby: jak muchomór sromotnikowy. Czyli wychodzi na to że najlepsza jest jednak aspiryna. Zanim zsyntetyzowano ją w laboratorium - znano ją i stosowano od czasów Hipokratesa, w postaci naparu z kory wierzbowej. A przed zawałem serca to wręcz chroni, nawet zaleca się zażyć tabletkę w czasie zawału, zanim chory otrzyma profesjonalną pomoc.

Dokładnie. Otrzegają przed ibuprofenem nic nie pisząc o truciźnie zwanej paracetamolem. Gdy napisałam o tym obszernie na niezaleznej (podając fakty do potwierdzenia na ulotkach tego leku) to mi post wykasowali. Niezalezna jest sponsorowana przez producentów paracetamolu z tego wynika. I z niniejszego artykułu także.

Oto kilka moich uwag!!!!Słyszałem od wielu znajomych z USA a konkretniej z Chicago
że Obecny kardynał Kościoła Katolickiego - Blase Cupich i Biskup Andrzej Wypych wzięli się za likwidację Polskich Kościołów Katolickich w Chicago i wokół Chicago!!!To jest nie do przyjęcia i musi Społeczność Polonijna Chicagowska przeciwstawić się temu że tak powiem procederowi!!!!Polonio Chicagowska -Róbcie sprzeciw i nie dawajcie na tacę po Kościołach poszczególnych w Chicago!!
Polonio, Polonio, Polonio w Chicago i w ogóle na Emigracji!
Musisz się zjednoczyć i razem Wspólnie zacznijcie działać!
Rodacy-Polacy!!
Podpisujcie petycję o Odebranie Koncesji Telewizji TVN,TVN-24!Do 40.000 brakuje 6.185 podpisów a do potrzebnych 50.000 tysięcy brakuje już tylko 16.185!!! Oto Link:http://www.citizengo.org/pl/37148-petycja-o-odebranie-koncesji-stacji-telewizyjnej-tvn-i-tvn24-zwracam-sie-do-krrit-o-odebranie
Pozdrawiam was Polacy-Rodacy tak w Kraju jak i za Granicą!!
Szczęść Wam Boże Polacy-Rodacy!!!

Przez lata chodzilismy do kosciola anglojezycznego, ostatnio przenieslismy sie do polskiego. Okazuje sie, ze nasi rodacy albo nic nie daja na tace albo znacznie mniej niz Kanadyjczycy w kanadyjskim kosciele. Stad sie biora likwidacje polskich parafii. Utrzymanie kosciola, elektycznosc, ogrzewanie, klimatyzacja sporo kosztuje. Stac nas na whisky, toto-lotka, drogie samochody, a na kosciol juz nie.

Jeżeli namawiasz ludzi żeby nie dawali na tacę, to nie dziw się, że zamykają kościoły. Kościół też potrzebuje opłacić rachunki za elektryczność, ogrzewanie, remonty, ubezpieczenie itd.

Każdy lek ma swoje uboczne i szkodliwe dsiałanie.

Uczeni z całego świata alarmują, że leki obniżające cholesterol mogą zabić, i bardzo niszczą zdrowie. Cholesterolu nie należy obniżać, cholesterol nie jest winny zawałom. Na zachodzie Europy lekarze nie trują statynami swoich ludzi, tylko w Polsce tak się dzieje. Znów farmaceuci obniżyli poziom cholesterolu do 180, chcą aby podawac dzieciom, a to jest już zbrodnia. Kto wreszcie zajmie się mafią farmaceutyczną, której nie chodzi o zdrowie ludzkie, ale o swój zysk? Pytam KTO?

W EU norma cholesterol jest 200/mg% a w USA 300/mg%
Na pewno zarcie margaryn w żebraczym PRL powodowało i powoduje zawały serca. Jedynie tluszcze nieutwardzone oleje sa nieszkodliwe, no i świński smalec, bo cie wtedy nie dotknie żaden śmierdzący dezodorantami Arab, bo oni swój smrod neutralizują tymi "pachnidłami" o czym sie przekonać można.

Oleje roślinne od tysięcy lat używano do lamp oliwnych, czyli jako paliwo, do produkcji kosmetyków... np mydło.. ...oraz jako środek do balsamowania czy też do mumifikacji zwłok... ..jako środek spożywczy w trakcie rewolucji francuskiej.. ..wtedy panował powszechny głód i ludzie żarli wszystko co udało im się złapać czy ukraść.. ...oleje roślinne nie są trawione przez człowieka.. ...spróbuj kotu to dać... ..natomiast na pewno szkodzą.

Oleje rośllinne nie są trawione przez człowieka? Co ty palisz???

właśnie nic nie pali, dlatego tak ma.

Nie wiem jak jest na zachodzie Europy ale wiem jak jest w Ameryce Polnocnej. Co "drugi obywatel" lyka Lipitor (Atorvastatin) na czym producent (Pfizer) zarabia rocznie ponad $12 miliardow (po amerykansku bilionow. Nie wierzycie? Wejdzcie na google. Powtarzam 12 miliardow dolarow rocznie to jest dochod Pfizer-a ze sprzedazy tylko jednedo leku.

US Amerykany żreją olbrzymie porcje, ociekające tłuszczami i tymi ich sosami jogurtowo- śmietanowymi, co niby smakuje ale strasznie tuczy kiedyś u takiej jednej przez 3 miesiące przytyłem 6 kg.

A inne NLPZ to co????? Inni producenci nie dali doli finansowej???????Pierdu pierdu po zagonach!!!!!!!!To po co dają leki przeciwzapalne ,aspiryna, od zawałów??????Przestańcie pier........ć i robić ludziom wodę z mózgu!!!!

Statyny i fibraty, tzw. leki, które nie sa lekami, a toksykami. Miały obniżać cholesterol i chronić serce przed zawałem. A to jest oszustwo, to jest potężny skandal, to jest przekręt mafii farmaceutycznej. Te rzekome leki zabijają ludzi, niszczą im zdrowie, a mafia farmaceutyczna ma się dobrze i bogato. Ma pozatrudnianych prawników, pseudo lekarzy, profesorów, którzy łża za pieniądze. A pacjenci cierpią, dostają zawały, udary, wysiadają im nerki, wzrok, cierpią na zaniki pamięci i dostają raka płuc,nerek, trzustki, wątroby itd. Google: "Cholesterolowe kłamstwo". Polacy nie płaćcie za rzekomy lek, który nie leczy ale niszczy i na koniec zabija.

hie hie hie
tylko marihuana moi biedni niewolnicy

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl