niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
20 lipca 2017

Szczecin: Kolejny sędzia okradł sklep

Dodano: 14.02.2017 [11:08]
Szczecin: Kolejny sędzia okradł sklep - niezalezna.pl
foto: creativecommons.org/publicdomain/zero/1.0/
Paweł M., sędzia Sądu Okręgowego w Szczecinie, ukradł z supermarketu elementy wiertarki wartości 95 złotych. Złapała go ochrona. Kilka dni temu został zawieszony i toczy się przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne przez Sąd Dyscyplinarny w Gdańsku.

Rewelacje te podał dzisiejszy dziennik „Fakt”. Do zdarzenia doszło 30 czerwca ubiegłego roku w szczecińskim markecie Leroy Merlin. Na dziwne zachowanie mężczyzny zwróciła uwagę ochrona. Nie miał koszyka i kręcił się po sklepie. Przez cały czas był obserwowany przez kamery ochrony. W pewnym momencie schował do kieszeni elementy wkrętarki i wyszedł ze sklepu. Wtedy błyskawicznie został zatrzymany przez ochronę marketu.  

Gdy Paweł  M. dowiedział się, dlaczego jest zatrzymany, natychmiast wyciągnął legitymację sędziowską i oznajmił, że jest chroniony przez immunitet. Wezwano policję. Sędzia musiał oddać ukradziony towar i został ukarany mandatem w wysokości 100 zł. Wartość elementów wkrętarki to 95 złotych i 29 groszy.

Policja przekazała informacje w tej sprawie prezesowi Sądu Okręgowego w Szczecinie, a ten sprawę skierował do rzecznika dyscyplinarnego.

Sąd dyscyplinarny postawił Pawłowi M. zarzut „uchybienia godności urzędu przez popełnienie wykroczenie.” 8 lutego sędzia został zawieszony na miesiąc. Sprawę rozpatruje Sąd Dyscyplinarny w Gdańsku.

 

 
DZIAŁ: ,
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Nadzwyczajna kasta coraz wyrazniej jawi sie nam jako zwiazek przestepczy, wrogi wobec narodu, na ktorym zeruja. Idiotyzm w postaci "sedziowskiego immunitetu", chroniacego od wszystkiego lacznie z przestepstwami pospolitymi, nalezy natychmiast zlikwidowac. Wyobrazmy sobie sytuacje, kiedy wrogie krajowi moce przekupuja najwazniejszych sedziow w Polsce, aby orzekali zgodnie z wola tych ciemnych sil a przeciw interesom panstwa polskiego. I nic sedziom nie mozna zrobic, bo chroni ich jakis glupawy immunitet, a do odpowiedzialnosci moga ich pocuagnac tylko sedziowie-kumple, rowniez kupieni. Tak nie jest nigdzie na swiecie, zeby nadzwyczajna kasta bylo ponad wszelkim prawem i mogla sobie sworzyc panstwo w panstwie. Jesli tego obecna wladza nie uczyni, to moze sie zdarzyc, ze gniew ludu zwyciezy i trzeba bedzie strawersowac powojenny wierszyk: A na drzewach zamiast lisci, wisiec beda kastonisci ...

To jakaś epidemia kradzieży przez prawników. Rok temu była epidemia pogryzień przez psy.

Na pewno było go stać, na taki drobny zakup godny majsterkowicza. Ale problem chyba polegał na tym, że żona jędzą siedziała na jego portfelu.
Pytanie zasadnicze i stare jak świat, czym się rożni kobieta od mężczyzny? Moja formuła jest jedyna i akuratna w tym względzie i chyba najkrótsza, Otóż: Kobieta daje to, co jej nigdy nie ubędzie! Natomiast mężczyzna, oddaje wszystko co posiada bezpowrotnie, łącznie z portfelem.
Wysoki sadzie, nie można walczyć o równouprawnienie z naturą płci pięknej. jest to niemożliwe i poza znanymi prawami, nie do wyegzekwowania.
A wiertarkę? można by takiemu złodziejowi podarować, niech wierci skutecznie dziurę teściowej, że urodziła takiego potwora.

To jest b. przychylna interpretacja motywow zlodzieja, podobna do usprawiedliwiania atraszliwych zbrodni Stalina faktem, ze do szkoly mial pod gorke ...

Namiętności, kobiety i dzieci - rządzą światem, na co dzień i od święta. Nie ma sędziów niezawisłych, niezależnych i sprawiedliwych. Kasta w togach, jest solidarnie nietykalna, podobnie lekarze. Choć medycy, maja doskonałą wymówkę, że oni lecza tylko symptomy, ale nie chorobę – a symptom śmierci, to zawsze z winy pacjenta.
Przestępstwo kryminalne, nie kradnij. Rośnie liczba sędziów, którzy są przestępcami. Cos mi to wygląda, na „kastę sekciarską”(komuszki ateiści), pomimo wielu lat studiów – nie uznająca Dekalogu, lub zjawisko obyczajowe „gangu sędzin”(żon). Wszystko co „przynosił”? do domu, automatycznie stawało się własnością sędziny, wiec to nie jego, razem z domem należy do żony. Wiec prawo oko za oko, nie do wykonania.
Gdybym był prokuratorem, domagałbym się najwyższego wyroku kary wiezienia, kilka lat w oderwaniu od demoralizującego środowiska, które uczyniło go razem z nami, nietykalnego przestępcę. Po odsiadce – być może pójdzie po zapałki, ciekawe czy zapłaci.

uwaga na trole - treść bez treści - czyn godny potępienia a tekst komentarza rozmydlająco - rozbrajajacy

Chyba sam się rozmydliłeś, dociekam przyczyn tej kradzieży. Jako faktu raczej obyczajowego, na styku stosunków rodzinnych, gdzie sędzia, jest maluczkim pod pantoflem swojej baby-jędzy, która ustanawia prawa domowe - co jemu wolno, a co nie! Wiec musi kraść - nawet jako bohaterskie odreagowanie, tak jak jego kryminalnych "klientów". Ale któregoś dnia, pójdzie po zapałki i może już nie wróci. Być może byłbym dobrym adwokatem, to nie ma nic z trolowania(?). Treść sama w sobie, jest co dla niektórych zbyt bogata i nie wyczerpana - mogę rozwinąć to znaczniej. Natomiast wywodów naukowych, nie zaryzykuję, ze względu na szacunek dla komentatorów typu hhV.

PS. na żone Sędziego, mówimy Sędzina - zbieżność tytularna, może być fatalna w skutkach.

Chyba wyszedł jakis nowy przepis ,Sędziowie nie płacą'

Jedna parka immunitetowych zaopatrywała sie hurtowo w sprzęt elektroniczny aby równiez otworzyć hurtownie jak dodatkowe zajęcie. Czy tera też okaże sie, ż eto nastęna para kradnie do uruchomienia swojej hurtowni ze sprzętem elektrycznym?
Widać stwierdzili, ż elepsza opłacalność jest na handlu hurtowym, należy ich nagrodzić za przedsiębiorczośc i to co najmniej po 10lat za żelaznymi firankami.Ot tak w nagrodę.

No to już wiadomo dlaczego jeden kastowy dostał piany na ryju jak usłyszał "nie kradnij".

Ja to sobie wyobrażam tak: Taki jeden czy drugi sędzia idzie w starych ubraniach po „pracy” do sklepu odzieżowego, ubiera cackiem nowe ubrania od slipek, do spodni, marynarki, butów i kurtki i wychodzi jak gdyby nic odstrojony ze sklepu. W niektórych pewnie wypadkach, to taki czy inny kursował nawet po kilka razy towarem do samochodu, którym potem sprytni synkowie handlowali na takim allegro, albo gdzie indziej i stawiali pierwsze udane kroki w branży handlowej. Przecież za rządów patologii, czyli PO, nikt takiemu sędziemu nie mógł nic zrobić, ani policjant, ani prokuratur, a tym bardziej ochroniarz sklepu. I tak to się kręci, czy też chwilowo wyhamowuje pod wpływem sypanego piachu w szprychy rozpędzonej i bezkarnej sędziowskiej patologii spod znaku PO.

A czy mozna ustalic czy on byl na tym slynnym zjezdzie
( w zeszlym roku ) co tak z mownicy okreslono
ich jako "nadzwyczajna kasta" ( i przy okazji
tych "specjalistow" w togach od produktow elektronicznych sprzed kilku dni tez )?

To tez przeciez bardzo wazne jest

Debil zaPOmnial,ze "nierząd" przestał rządzić i z przyzwyczajenia robił swoje.

Myślę, że jeszcze nie jeden sędzia coś ukradnie- dlaczego?
A dlatego, że lepiej być zwolniony z urzędu za przywłaszczenie niż za kłamstwo lustracyjne i uczestnictwo w mafii PO i sędziowskiej.

Ukradł, to jest oczywiste, a zakwalifikowali to jego koledzy jako wykroczenie ? ? ? Za 95 zł wykroczenie, a za batonik warty 2 zł do aresztu na miesiąc ? ? ? Kasto, obudź się, zanim nowy Szela się narodzi ! Sędzia to ma klawe życie, oraz immunitet ! ! Przede wszystkim już o świcie, biegnie aby coś ukraść !

Statystycznie i tak są daleko za klerem.

a co mówi ta statystyka?

*Pincet dla marketów*

Sędzia... człowiek to i basta
Już w bawełnę nie owija
Robi to za niego kasta
On, co widzi, w kieszeń zwija!

A ta zwinność, tudzież cecha
Niby "ludzka", kleptomańska
Ma w rewersie zwykle pecha
I nieszczęście, teraz z Gdańska!

Trudno jest zrozumieć oto
Że człek swoją twarz ma w d.pie
Nie z sezamu jakieś złoto
Coś za zwykłe grosze łupie!

Któż to taki, co za juriś
Tak odwagą nagle szasta?
Czy pomyślal z nas tu któryś
Co SUMIENIE na to - kasta?

Zwinął części do wiertaki
Wiertło, kluczyk wpadł do "locha"?
Inny koleś, lepszej marki
Pamieć SD, PEN-y kocha!

Może waaaadza tu źle mierzy
I to pincet źle ruszyło
Może sędziom się należy
Tak, by lepiej im się żyło?

Lub inaczej to osłodzić
By wilk z owcą byli cali
Marketowi pincet spłodzić
Niech od sędziów się odwali!

A na koniec rym "stokrotka"
Wprost z rozporka spodni wielu...
Kto użyje z drewna młotka
I oczyści sąd z kartelu?

Plaga jakaś czy coś, "specjalna kasta" miała chyba jakieś przywileje za pelo i spólki i tak im zostało.

Nietykalne cielęta robią to specjalnie:za jakichś czas komisja wenecka będzie gardłować o nieprzestrzeganiu praw
obywatelskich,łamaniu np.praw nabytych te.c et.c.

Za miesiąc zostanie odwieszony, i... będzie sądził w sprawach o kradzieże w marketach
:) :D (choć to wcale nie jest śmieszne)

Bedzie mial prawo sadzic - jest ekspertem od kradziezy !!!!!

Tacy sędziowie z całą pewnością nie wywodzą z przedwojennych elit. Czy w Sądach mieli rozpisany jakiś konkurs, kto więcej ukradnie?????, a ci co najwięcej ukradli, stawali na wyższych stopniach drabinki sędziowskiej????? Taka selekcja na stanowiska sędziowskie, to nawet miałaby sens w tych poprzednich rozpasanych złodziejskich czasach....kruk krukowi przecież oka nie wykole....

Nadzwyczajna kasta
Nie płaci,i basta

I po krzyku. Nie można karać dwukrotnie za to samo przewinienie, a ponadto, to tylko mandat 100 zł, a więc wykroczenie. Nadal będzie sędzią, nadal będzie rozsądzał innych, bo ma "nieskazitelny charakter" i jest "niezawisły"

Sędziowie powinni być krystalicznie czyści, dziwi zatem takie podejście sądu dyscyplinarnego, który za kradzież wymierza sędziemu karę zawieszenia na 1 miesiąc. Co to ma być???? pytam się was sędziowie!!!! Nie ważne ile ukradł, liczy się fakt, że kradnie i jest złodziejem!!!! A ile mu się przedtem udało się ukraść????!!!! To z pewnością nie jest jego pierwszy raz!!!!! Mentalność złodziejska nie jest incydentalna!!!!! On nie ukradł bułki z głodu!!!!!! A tak na marginesie, każdy złodziej to potencjalny morderca!!!!!!!

Teraz wyobraźmy sobie, że taka złodziejska szmata w todze, orzeka w sprawie najpotężniejszej z mafii. Mafii spółdzielczej, która kupuje sobie ustawy, jak trzeba to blokuje ustawy, kupuje całe legiony urzędników, polityków i innych darmozjadów. To czy taka złodziejska szmata w todze, jest w stanie się oprzeć pokusie sprzedaży swojego "sumienia", dysponującym gruntami, mieszkaniami, pracą czy wprost dużymi pieniędzmi, spółdzielczym gangsterom?
P.S. Są jeszcze niesprzedajni, uczciwi sędziowie, którzy nie sprzedają się mafii spółdzielczej. Miałem możliwość dwóch takich właśnie niezawisłych i przyzwoitych, ostatnio poznać.

Czy pan Budka już zorganizował grupę obrońców tego członka kasty zaKODowanych agentów?

hahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaaha kasta zlodzieji z protoplastami mordercow........przyzwoite wyjatki prawdziwych Polakow z branzy prawa przepraszam -jest Was troche- na szczescie

To jakaś akcja protestacyjna, czy coś....
A poważniej: "Uchybić godności" to sędzia może, jeśli będzie się wydzierał po pijaku, ale jeśli kradnie, to chyba trudno, żeby dalej orzekał.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl