niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
25 lipca 2017

Komedia w wykonaniu Szczerby

Dodano: 11.01.2017 [23:20]
Komedia w wykonaniu Szczerby - niezalezna.pl
foto: Tomasz Hamrat/Gazeta Polska
Poseł Platformy Obywatelskiej Michał Szczerba chciał dzisiaj błysnąć. Żalił się dziennikarzom, że jego karta do głosowania nie działa. Nawet zdjęcie zrobił. "Proszę aktywować kartę" - odpowiedziała Kancelaria Sejmu. I pozamiatane.

Michał Szczerba to ten sam poseł, który został wykluczony z obrad 33. posiedzenia Sejmu. Tak przejął się rolą chwilowego bohatera KOD-ziarzy (kilku już ich było), że nie zauważył dreptania po granicy śmieszności.

Dzisiaj w południe ją przekroczył. Mając nadzieję na przedłużenie chwili w blasku kamer zamieścił na twitterze takie zdjęcie.Przez kilka następnych godzin opowiadał reporterom w Sejmie przekonując jak ważną postacią jest w sejmowym kryzysie.

W końcu jednak doczekał się odpowiedzi z Kancelarii Sejmu.Ups, musiał zaboleć!
Autor: Źródło: ,
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Pseudoelity nurzają się w nierozumie, namiętnościach, irracjonalizmie, w zaślepiałych emocjach. Co więcej, co drugi z „nowoczesnych” uważa się za nieomylnego i wszechwiedzącego.

"W życiu umysłowym na potęgę szaleją ciemnota, oszustwo, obłuda, fałszowanie języka (obscurando), pełnia ogłupiania (za prof. T. Gerstenkornem) i – można dodać – bardzo urodzajne chamstwo."

Nie mają żadnej idei, żadnego celu, które mogłyby połączyć Polaków. Tylko gadają i do tego głupio. Ich samobójczy infantylizm cały czas potwierdza, że nie mają jakichkolwiek umiejętności przywódczych.

" PO/PSL, GW, TVN24 itp. odegrały wyjątkowo destruktywną rolę w III RP. Odpowiadają za proces demoralizacji polskiego społeczeństwa, schamienie życia publicznego (PO w promocji chamstwa sekundowały elity artystyczne i naukowe). Rządy PO/PSL w każdej dziedzinie były katastrofą i szkodnictwem, mieszaniną chamstwa, mistyfikacji, korupcji i niedołęstwa, niemocy w polityce zagranicznej, wsparcia dla głupich lewicowych ideologii niszczących rodziny i obyczaje." To są destruktorzy niezdolni do normalnego, niepatologicznego funkcjonowania.

Utrwalali jak tylko mogli w społeczeństwie mentalność "MY KONTRA ONI", rozwijając w swoim lemingowym elektoracie NARCYZM (poczucie wyższości i 'prawo do racji' ), zabijając w ludziach dążność do samo-realizacji na rzecz samo-idealizacji, rozwijając tylko potrzebę wywindowania się ponad innych.

Kompulsywność, której główną cechą jest brak samokrytycyzmu, charakteryzuje osoby neurotyczne potrzebujące sukcesu czyniąc je obojętnymi na prawdę bez względu na to, czy prawda dotyczy ich samych, innych ludzi lub faktów. Jak to określa Sokrates : " ...na pewno po prostu tutaj nie rywalizujemy kto ma rację, ale sądzę, że powinniśmy wszyscy walczyć o prawdę."

Kompulsywność może być demoniczną obsesją, prawie potworem połykającym osobę, która go stworzyła. Tak więc reakcje na frustracje muszą być i są ciężkie. Niosą one terror fatalizmu i hańby, które wielu ludzi odbiera jako upadek. Reakcje paniki, depresji, rozpaczy, wściekłości na siebie i innych w wyniku tego co jest odbierane jako "niepowodzenie" są częste, i całkowicie nieproporcjonalne do rzeczywistych zdarzeń.

Jak zauważyła niemiecka psychoanalityk Horney : " jest krytyczna różnica między zdrową, twórczą wyobraźnią i 'neurotyczną wyobraźnią'."

I dalej : " .. im bardziej irracjonalna wyobraźnia, tym bardziej prawdopodobne jest, że osoba w taką wyposażona, będzie przerażona wszystkim, co jest prawdziwe, konkretne, nieuniknione lub ostateczne."

Dosyć prawdziwe ?

Ojciec jego był bokserem dość słabym, więc przyjął wiele uderzeń na glace co zaskutkowało zmianami w mózgu. A to z kolei przeniosło się na michasia. Poza tym michaś jest chronicznie wściekły ponieważ nie pozwolono mu przychodzić na Służewiec gdzie odbywają się wyścigi konne.

Ile to już lat trwają dyskusje o zmniejszeniu liczby tych posłów w tym sejmie do np.150 i senat 40 osób i starczy.
Będzie mniejszy tłok, a te "przemówienia" sa takie same wszystkie, nie da sie słuchać tych wypocin. No tak, ale lewakom zależy żeby jak najwięcej było etacików do zarabiania kolosalnych pieniędzy, tak jak teki tow. PZPR i SB? Zwiewka, czy on choc raz pare słow powiedział w tym PEur. ? Gwarantuje ze nie.

Garnitur + plecak = mistrz stylu!

To nie jest komedia to jest szukanie popularności przez
chamskiego chuligana, któremu udało się być w sejmie.

Marszałek w sumie upominał Szczerbę 7 razy, dla sprostowania.

Tego tłumoka wysłać na douczanie do gimnazjum, póki jeszcze są.
Dlaczego nikt nie pokazuje całego pobytu Szczerby przy mównicy.
Marszałek upominał GO, żeby zgłosił wniosek 2 razy. Nie pokazywane również jest jak odwraca się do Marszałka i łapie się za ucho mówiąc... nie słyszę panie marszałku.
Obrażał Marszałka , który mógłby być jego ojcem.
scerba to gnojek.

Kto takiego Gnojka Wybral to niech sie teraz wstydzi,albo mu zrobi szczerbe miedzy zebami.To tylko w ramach zadoscuczynienia

z ryja przypomina mi słodkiego pedzia

A jewrejskim podżegaczom nienawiści w Polsce, tym antypolskim przybłędom, czerwonej pasożytniczej zarazie w to GRAJ! Na widocznym miejscu tego łąjna medialnego WP już wczoraj umieszczona fotka tej ponoć "zablokowanej" tego debila karty z napisem:..." Oto dowód, że nadal trwa 33 posiedzenie Sejmu".

Zwyrodnialec Scerba powinien wiedzieć , że został wykluczony na zawsze z grona ludzi przyzwoitych. To ludzki łach i odpad . Zakała rodzaju ludzkiego

Oto eksponat muzealny, przedstawiciel czerwono-brunatnej antypolskiej grupy totalnych blaznow, zamieniony w slup soli. Powinno sie go dokladnie zakonserwowac i przekazac do muzeum historii, jako fizyczny dowod dla potomnych na istnienie ludzi, o ktorych wspominal A. Mickiewicz w "Odzie do mlodosci", ze "... takie widzi swiata kolo, jakie tepymi zakresla oczy".

Szczerba i Pomaska to kontrowersyjni posłowie . Oni nie dorośli do tej funkcji jaką pełnią. Ten z Ursynowa i ta z Gdańska, kto na nich głosował ?

Jeżeli Pomaska jest z Gdańska - to wszystko tłumaczy. Tam kolejna ośmiornica mackami dąży do powrotu do tego co było.

czy ten ulizany Szczerba, mianujący się posłem jest normalny? Należy go przebadać psychiatrycznie. Niech idzie wygłupiać się w klubie zwyrodnialców.

Scerba , nędzny komediant ucharakteryzowany na "Filipinkę" z herbacianych pól Batumi wyznawał też miłość swemu ukochanemu "profesorowi "Rzeplińskiemu. Straszny zboczeniec, między zboczeńcami. Użebrał parę tysięcy głosów u jełopów na Ursynowie i teraz robi z sejmu szalet.

Niedouczone butne i chamskie orły, którym się wydaje, że wszystkie rozumy pozjadały.

do sejmu Polskiego dostal sie on dzieki kilku tys. " glosom ". te glosy teraz to : cala Polska czy tylko idiotow kilka tys. co z nim zrobic przecie imunnitet ma? nawet do tworek go hospitalizowac narazie sie nie da. jak terz i profesora od owadow.

to prawdziwa "szczerba"(i to bezzebna) na agonalnym ciele łajdakow aferalow PO-PSL-N-KOD..!

Maly niewydarzony zlosliwy gnojek i takie padalce rzadzily Polska w glowie sie nie miesci jak telewizja potrafi klamac i manipulowac ludzmi nieogladajcie ludzie TVN-u i POLSAT-u to antypolskie stacje tv ktorym trzeba odebrac prawa na nadawanie w naszym kraju.

maly, szkodliwy idiota!!

Niestety niektórzy prymitywnie kłamią publicznie i wcale się tego nie wstydzą(minn. Szcerba). Tak nisko upadają tylko ludzie bez honoru i żadnych zasad moralnych. To samo było z niewpuszczaniem ich do sali kolumnowej. Wstyd!

A pro PO zachowania . A może kartę ,,zadupczyli " koledzy z PO przez POmyłkę myśląc że to karta np. Jarosława Kaczyńskiego przecież film oglądaliśmy.
Ps.I nie jestem jakimś tam hajterem ( nawet nie wiem jak to się pisze) Jestem starym acz wykształconym dziadem który ma wreszcie Tą tę( zostawiam autorytetom ) Polskę ,którą sobie wymarzył.

A i ja już jestem przez wiek "posunięty". Pisz dalej bo to tak jak bym to ja pisał.

Julian,pozdrawiam,też jestem starym Dziadkiem i często czytam Twoje wpisy gdyż podzielam Twoje poglądy.Piszesz tak jakbym to ja sam napisał.

Czy w PO to same debile??? Wczoraj w "Minęła 20" p/osłanka PO mówiła, że nie wie czy 11,01.2017 było posiedzenie Sejmu 33 czy 34 bo.... "Marszałek nie powiedział". TOZ ona NIE WIE, że na tablicy ŚWIECIŁ nr posiedzenia!!!!! Już bardziej ośmieszać się chyba nie można ja te p/osły PO!!!

Scerba przejdzie do historii.
Dlaczego ?

Jako pierwszy poseł w historii polskiego parlamentaryzmu dał się owiać feromonom posłanki Podmaskiej - i zwariował.
Wniosek nasuwa się sam - nie nadaje się do polityki.

W Małopolsce jest romska rodzina o nazwisku SZCZERBA i należą do jednych z najbardziej rozrabiających delikatnie mówiąc i nie zrównoważonych nawet w śród Romów nie mówiąc o Polakach. Ciekawe czy są jakieś koligacje rodzinne, bo nazwisko to samo i nawet wizualne podobieństwo.

Ale żeby tak się sponiewierać publicznie swoją głupotą to wstyd przyznać się do posłowania.

Trochę techniki i PO młotku.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl