niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
24 lipca 2017

I po proteście opozycji. Pustki w sali plenarnej WIDEO

Dodano: 07.01.2017 [17:21]
I po proteście opozycji. Pustki w sali plenarnej WIDEO - niezalezna.pl
foto: @D_Tarczynski
Tego można było się spodziewać. Po numerze jaki wyciął Ryszard Petru, który podczas okupacji w Sejmie przez polityków opozycji, wyskoczył na kilka dni do Portugalii, jego koledzy stracili zapał. Na twitterze pojawiło się nagrania jak dzisiaj wyglądała sala plenarna. Pustki.

Posłowie Platformy Obywatelskiej i .Nowoczesnej wywołali awanturę w połowie grudnia. Później zaczęli okupować salę plenarną, a jej trakcie dochodziło do zdumiewających sytuacji, gdy posłowie popisywali się m.in. zdolnościami wokalnymi. Śpiewała (a właściwie próbowała) chociażby Joanna Mucha z Platformy Obywatelskiej.

CZYTAJ WIĘCEJ: Mucha śpiewa „hymn ciamajdanu”. Tę żenadę trudno będzie przebić – WIDEO

Jeszcze bardziej popisał się Ryszard Petru, który ostatniego dnia zeszłego roku, poleciał do Portugalii. Szefowie .Nowoczesnej towarzyszyła zastępczyni poseł Joanna Schmidt. Później Petru przyznał, że był to wyjazd prywatny.

Najwyraźniej zniechęcił partyjnych kolegów i tych z Platformy Obywatelskiej, bo tak dzisiaj wyglądała sala plenarna - pusto!

Nagranie umieścił na twitterze poseł PiS Dominik Tarczyński, który skomentował: "Tak wyglądał dzisiaj "protest sejmowych męczenników" z PO i N. NAWET ROTACJI NIE BYŁO"

Autor: Źródło: ,
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Zastanówcie się dobrze nad tym, co niżej napisałem.
Jeżeli "totalna" opozycja wróci do władzy, to:
1/ sprowadzi 1 milion najeżdzców-terrorystów islamskich bo za to UE płaci duże pieniądze,
2/ zlikwiduje 500+, powiedzą, że nie ma na to pieniędzy,
3/ zlikwidują program Mieszkania+ z powodu j.w,
4/ nie wprowadzi nowej reformy szkolnictwa,
5/ nie zrobi porządku w Sł. Zdrowia,
6/ przywróci wysokie UBeckie emerytury
7/ przywróci wiek emerytalny 70 lat,
8/ rozkradnie do reszty Polskę gdyż mamy ogromne złoża bogactwa pod ziemią,
9/ nigdy nie rozliczy złodziei bo to ich koledzy.
Chcecie tego ponownie?
Zawsze piszę prostym językiem aby największe lemingi zrozumiały.

Polacy! Do pracy razem z PiS jak chcemy utrzymać wolną Polskę, ten sprzedawczyk Kukiz widzi się już na stanowisku Prezydenta Polski, trep z rumuńskiej wsi Petru na stanowisku Premiera dlatego Kukiz15 podstawia swojego Marszałka Tyszkę aby zatrzymać budżet, nie uchwalić go do końca stycznia, tym samym PiS MUSI podać rząd do dymisji!
Kto jeszcze wierzy tym cwaniakom?
Ta gnida z .Nowoczesnej maszkara o żółtych zgniłych zębach Wielgus odgraża się dniem 11.stycznia. Co wymyślą, po instrukcje już Schetyna, Petru, Kijowski co dalej robić byli? Jeżeli PiS nie daje radę to my musimy powstrzymać te gady, czerwone warchoły które podstawiają nawet kaleki na wózkach do Sejmu aby "broniły" demokracji jak Libicki syn UBeka, Ochojską zaplutą karlicę, naznaczonych przez Belzebua za nienawiść do Polaków kalectwem.
Odsłonili już swoje prawdziwe wredne pyski, maski opadły, teraz my musimy oczyścić nasz Dom, Polskę z warchołów, NIE unikniemy tego! Gdy mafia platfusowa przejmie znowu władzę rozprawi się z PiS i nami, wyborcami, oni nie będą się bawili w uprzejmości, miłość i demokrację, krwawo rozprawią się z prawicą.
Polacy, wszystkie ręce na pokład na 11.01.2017 !
ONI idą po trupach do celu.
Słyszeliście dzisiaj rano w TVP Info? Donald Trump będzie robił kapitalny reset po Obamie z Rosją.
To wszystko cuchnie zgnilizną, i zdradą stanu!
Trump wygrał, teraz może już Polaków 10 milionów swoich wyborców olać. Zawsze mówiłem, że co ryże to wredne, jak będzie inaczej odszczekam. Trump z urodzenia to Niemiec.
USA straciło Honor jak Polska w 2007 roku.
Jeżeli TVP Info łże, to komu służy? Czy już widzą upadek PiS?
Niech rząd PiS się więcej nie pogrąża, zacznie działać z Kodeksu Karnego i Regulaminu Sejmowego dokąd jeszcze nie jest za póżno.
Czas nagli! Albo PiS zabezpieczy Sejm na 34 obrady, albo my wkroczymy do Sejmu!
Innej opcji już nie ma. Obce wojsko/szwaby z UE nie wkroczy, jest już w Polsce wojsko z USA.

W tym Sejmie to jest odgrywana komedia ,oni już sami nie wiedzą dlaczego protestują? , Najpierw słyszałam,że chodzi im o dziennikarzy, później, że o tego posła zawieszonego , a teraz o budżet ? Najlepiej zdiagnozował to Kukiz , Kijowski to SŁUP a kto z pieniędzmi za nim stoi ?

Pan Kukiz ma rację, obrady 11 stycznia powinien otworzyć marszałek Tyszka ukaraniem finansowym okupantów Sejmu, nie marszałek Kuchciński ale Tyszke. Dalej stawiać szumowiny przed sadem i odbierac im imunitety: Scheuring,Radziszewska, Nitras i innych za szabrowanie, Szczerbę, Olszewskiego za pobicie posła Suskiego. I bedzie porzadek.

taka z ciebie polka jak z Kukiza Polak albo Krzysztofa Bentkowskiego vel Anna Grodzka i wystarczy ze napiszesz Polka i już jeesteś Polakiem który naród uświadamia ale to nie napis na koszulce czy nick sprawia tylko czyny. Znak Ja,szczur NSZ który Kukiz miał na koszulce mazała na murach antifa a Palikot kordynator. Celem było przeciągnięcie patriotycznego elektoratu do Kukiza by osłabić PiS bo Bronek się przeraził. Tyszka jest jak Szłapka albo Myszka a dzień w którym PiS zaufa kukizom będzie dniem ostatnim PiS.

Naród już się wkurzył - ale by dostali w piernicz że rodzone komuszki by ich nie rozpoznały, z łysymi tępymi pałami.

***** WROGOWIE POLSKI UCIEKLI PRZED SOLIDARNOSCIA ! **** Wrogowie Polski uciekli przed NSZZ SOLIDARNOSC !. Co nie ozna cza, że nie można Ich pociągnąć do odpowiedzialności prawnej i utrate imunitetów oraz pensji poselskich!. Nie można pobła żać wrogom Polski tylko Ich przykładnie karać !!!.

Kary pieniężne i odebranie im imunitetów, a zrobi to marszałek Tyszke z partii Kukiz.

wszyscy na urlopie, a niepełnosprawny na posterunku?
a może myślą (chcą dać do zrozumienia), że PIS nawet z kaleką sobie nie poradzi?

co chcesz dalszej rozróby? PiS wie co robi, szumowin nie nalezy zaczepiac, ale ty , ja , oni możemy zażądać ukarania tych szumowin, zaczynaj pisać, a nie cudaczysz

Sala pusta, więc dlaczego straż marszałkowska jej nie zamknęła? To byłby koniec protestu.

Właśnie NIE pusta - nie widziałeś tam jednej osoby, czuwającej przy pulpicie mównicy?

Blef nie blef albo byt gorliwa przezornosc ale rozumiem, ze 11 Stycznia Wojsko Polskie bedzie jak zwykle w kosarach I bedzie sie sluchac tylko Pana Prezydena Dudy.

Pierwszy dzień kiedy PiS zaufa kukizom będzie jej dniem ostatnim a ty nie przestałeś wspierać Kukiza ani Ewa Gilles ani Reytan. Sam Kukiz czy przestał już śpiewać Bronkowi a czy Bronek to w ogóle przestał Kukiza słuchać?

???? Powiem tylko jak to mowi jeden bardzo znany ostatnio I popularny profesor: Co Ty p...lisz?

nie można się godzić na rozdzielnie posłów na dwie sale gdzie na jednej są upchani wszyscy jak do TU-154M a w drugiej sali kibice Tuska czekający na to że wiele się może zmienić np pijana wrona wpadnie na dach sali kolumnowej i wtedy powstanie nowa partia demokratyczna z liderem Kijowskim.

Zastanawiam się dlaczego te kanalie i złodzieje z szajki PO i Niedonoszonej nie bronią dalej swojej "demokracji". Co to za porządki. Gdzie te kreatury się podziały. Przecież zapowiadali , że ich "walka" będzie "trwała " do 11-go stycznia. Przecież ferie zimowe nie są dla nich. A działalność cyrku stworzonego przez złodziei i oszustów z PO i Niedonoszonej powinna trwać nadal - jako forma "walki o demokrację". Demokracja w rozumieniu tych oszustów i złodziei to możność okradania i rozkradania Kraju bez ponoszenie jakichkolwiek konsekwencji. Dzięki aparatowi "sprawiedliwości" , który oni tak chronili i wybierali wszystkie ich złodziejstwa były bezkarne. Osoba niepełnosprawna za zabranie batonika za 2,5 zł szła do więzienia , a te szuje z szajki PO i PSL kradły bezkarnie grube miliony. I co - i nic. Tzw. "sędziowie" z tzw. "aparatu sprawiedliwości" , który ze sprawiedliwością nie miał nic wspólnego twierdzili , że kradzież milionów zł nosi znamiona niskiej szkodliwości czynu. I tą metodą można było kraść w dalszym ciągu.

POlityczne odpady łączcie się w harce, zabawy i nie ważne czy to lezby czy pedały mamy jeden cel - zamiar cały, aby dalej kraść i pleść dyrdymały - ogłupiać lud polski cały, a to za sprawą sprzedanej prasy-czasopism Niemcom przez poprzedni NIE-rząd POPSL.

na pewno jakis pisior podrzucil im nieswieze osmiorniczki i zwietrzale wino, musieli udac sie za potrzeba, ale duchem nadal sa obecni (nie widac, nie slychac, ale czuc)

Kto zrobił zdjęcie Petru i jego kochance Schmidt?Z tego co wyszło na jaw wynika,że byli oni kochankami już od dłuższego czasu,dlatego ona się rozeszła z mężem a Petru i żona podpisali odrębność majątkową.
Kto wyczaił,że Schetyna był na nartach, kiedy barany PO i N. okupowały salę obrad?
Kto «nagle» wyciągnął sprawę faktur Kijowskiego,bo przecież było to coś o czym ćwierkały wróbelki i to już od dłuższego czasu?
No myślę,że nie krasnoludki! Żołnierze amerykańscy i NATO już przygotowali się do przyjazdu do Polski i naszej części Europy i nie ma od tego odwrotu.
Myślę,że odpowiednie służby po naszej stronie wzięły sprawę w swoje ręce i pomogły polskim służbom rozprawić się z totalitarną opozycją. W dniu kiedy minister Macierewicz ogłosił,że NATO przyśle do Polski wojsko i że nie ma od tego odwołania,wtedy targowica postanowiła uderzyć i podjęła próbę paraliżu sejmu,bo to była ich ostatnia szansa!
Tylko wyjątkowy dureń może uważać, że bieg zdarzeń,którego jesteśmy świadkami był dziełem przypadku. NIE! To nie przypadek ale wynik sprawnej akcji przychylnych nam służb. Opozycja totalna została zaorana,a pierwsi amerykańscy żołnierze właśnie wylądowali we Wrocławiu i chwała im za to! Chwała MON i ministrowi Macierewiczowi za sprawnie przeprowadzoną akcję oczyszczania Polski z ubekistanu i rosyjsko-niemieckich złogów.

I tak trzymać !
Na pohybel Targowicy !
Na pohybel wrogom Polski !
Niech żyje rząd !
Brawo PIS !

Opozycja zamieniła Sejm w 'wychodek'. Wychodzą kiedy chcą i wchodzą kiedy chcą.

Uważam, że marszałkiem sejmu powinien zostać Brudziński, bo Kuchciński nie nadaje się na to stanowisko. Jest za mało zdecydowany, niepewny siebie. To by mogło pomóc w wyeliminowaniu konfliktów w sejmie. Kuchciński mógłby sam zrezygnować. A Brudziński to świetny, logiczny facet.

Nieprawda! Kuchciński, tak jak Piotrowicz, jest niszczony, bo jest świetny i jak z Piotrowiczem, żaden tuman nie wytrzymuje z nim w rzeczowej argumentacji.

Merytoryczny, oschły, kompetentny, z refleksem, błyskawiczną reakcją w postaci przytoczenia odpowiedniego paragrafu.

Brudziński może jest niezły, ale w dyskusjach zbyt nerwowy, chaotyczny, często mimo wszystko wychodzi na cienkiego bolka. Tylko troszkę lepszy od Sasina ( ostatnio całkiem bezradnego nawet w starciu z głupią Szojring ).

Pozbawienie funkcji Kuchcińskiego byłoby ze strony PIS straszną głupotą z serii tych popełnianych na życzenie przeciwników, pod ich dyktando.

Ale za to przy Kuchcińskim protestujący sami się wyeliminowali.

Po prostu Brudziński ma jaja , a takich nie ma Kuchciński, tak uważałem od pierwszego dnia jka zostało ogłoszone kto kim w sejmie.

Jeżeli teraz okaże się, że wpuszczono kogokolwiek na salę przed następnym posiedzeniem sejmu, to oznacza, że PiS nie ma żadnej realnej władzy albo żadnej woli posiadania takowej władzy w Polsce!

Tak pocichu bym radził- zamknąć salę, sprawdzić maszynę do głosowań,spawdzić cały salę posiedzen , przed posiedzeniem wpierw wpuscic straż marszałkowską ,niech odgrodzą fotel marsząłka i nie dopuszczą tych łotrów do demonstracji,

Znalazłem fajne wideo, polecam posłuchać, a i obejrzeć :)
https://www.youtube.com/watch?...

Opasły Kierwiński zaniechał okupacji sali sejmowej ale nie
zakończył protestu. W domu będzie kontynuował strajk głodowy,
bardziej radykalną formę protestu.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl