niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
22 lipca 2017

I nie udało się ukryć! Gdzie Schetyna był podczas protestu? W Austrii na nartach

Dodano: 06.01.2017 [12:49]
I nie udało się ukryć! Gdzie Schetyna był podczas protestu? W Austrii na nartach - niezalezna.pl
foto: Filip Błażejowski/Gazeta Polska
Nieźli są dwaj przywódcy opozycji, którzy kierują okupacją sali plenarnej. Historia wypadu Ryszarda Petru do Portugalii jest już znana. Grzegorz Schetyna mógł zacierać ręce z kłopotów rywala, ale teraz na jaw wyszła ciekawa informacja. Szef Platformy także wyskoczył poza granice Polski, gdy trwał sejmowy protest. Miał szusować na nartach w Austrii.

Szef .Nowoczesnej zebrał cięgi za wyjazd do Portugalii, gdzie poleciał w towarzystwie poseł Joanny Schmidt, i spędził sylwestrową noc. Kpiny z Ryszarda Petru trwają od wielu dni, on sam przyznał, że był to wyjazd prywatny.

Grzegorz Schetyna początkowo komentował to wydarzenie dość neutralnie.

– Niestety kwestie sensacyjne zawsze przykrywają to, co w polityce jest ważne. Jedno zdjęcie robi wielkie zamieszanie i awanturę. Współczuje mu po ludzku – mówił 3 stycznia w programie  #dzieńdobryPolsko w wp.pl.  


Raz tylko nie wytrzymał i wbił szpilę koledze z opozycji mówiąc o zmianie strefy klimatycznie. Teraz wyjaśniła się zagadka tej wstrzemięźliwości. Schetyna zdawał sobie zapewne sprawę, że nie zdoła ukryć w tajemnicy pewnego zdarzenia...
Dziennikarze telewizjarepublika.pl próbowali skontaktować się z biurem poselskim Grzegorza Schetyny i biurem prasowym Klubu Parlamentarnego Platformy Obywatelskiej. Bez skutku.

– Dziwię się, że Grzegorz Schetyna nie chce się odnieść i opowiedzieć o swoim wypadzie do Austrii. W jeździe na nartach nie ma nic złego. Przecież sport to zdrowie – powiedział za to dziennikarz "Gazety Polskiej" Piotr Nisztor.

Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

No i prawidłowo. Na to są idioci żeby w sejmie w święta tkwić.
Demokracji trzeba bronić także i w Austrii i Portugalii i wszędzie gdzie tylko jest fajnie, kolorowo i dobre drinasy stawiają.

"Wszyscy po jednych pieniądzach"......A Szetyna może pojechał do Braunau k.Linzu?
Widok tego bezszyjnego osobnika z "plastykowymy zębamy" budzi obrzydzenie...

Wyjazdy prywatne to wierzchołek góry lodowej. Ciekawe jakie instrukcje odbierali szefowie partii poza granicami kraju i z kim się musieli spotkać. Podwójne oszustwo, a ślepy naród wierzy we wszystko co media przekażą.

dało się zauważyć, że wrócił opalony widać pojechał po wytyczne by trwać w proteście tak by służby polskie go nie podsłuchały, bo pragnie wyzysku Polaków. Donek tez lubi szusować w Alpach bo Polskie góry to nienormalność są niskie tak jak on.

są z kompromitowani przez 8-siem lat ładowali całe społeczeństwo w ten sam sposób zwiększyli wiek emerytalny że by zarabiać na ich wyskoki popaprańcy

A tak krytykował wyjazd do Portugalii jego konkurenta politycznego Ryszarda Petru. To jest ten obiektywizm w ocenach innych, a sam udaje niewiniątko - nic nie stało...I to wszystko za pieniądze Podatnika.

Wraca Grzesiu z wypadu na narty a sejmowy kolega pyta " no Grzesiek jak było pojeżdziłeś ostro na nartach ????- Grześ odpowiada -wiesz tak mniej więcej , co to znaczy tak mniej więcej dopytuje kolega , Grześ ściszonym głosem mówi wiesz stary mniej na nartach więcej na d...e..hihihihihihi

Narty, wyjazd na bara-bara, honorarium zamiast honoru a w tle podpalanie Polski i obalenie demokratycznie wybranego rządu. Jaka nienawiść i pogarda dla ponad 5 milionów 7 tysięcy wyborców. Ośmieleni niemieckim i ruskim poparciem robią pośmiewisko z Polski i Polaków.

Też z koleżanką?

o co walczy sietyna? svetru nie pokona a jak wróci donek to go kopnie oni sami sie zadeptali skończą jak kod,palikot,sld,psl

Tak kochają Polskę że gdy tylko mogą to z niej wyjeżdżają wydając w obcych landach pieniądze podatników.

Mowcie co chcecie. Ja jednak twierdze ze petru i schetyna sa jednak "madrzejsi" od otaczajacych ich DEBILKOW i to mnie niezmiernie cieszy.

Grześ, czyżbyś hamował po śniegu na bańce, bo masz raptem na tym zdjęciu tak krótkie włosy?
A może przyłożył ci ktoś na zakręcie dechą po grzywce?

platforma swoimi rządami 8 letnimi załatwiła polsków na dobre.....817 mld długu tak wydaje pieniądze Rząd Platformy – publikuje PAP
DLACZEGO TUSK , KOPACZ I POSŁOWIE PLATFORMY ODRZUCILI PROJEKT ABY FIRMY ZACHODNIE W POLSCE PŁACIŁY PODATKI
POLACY DŁUG PLATFORMY I NIEPRAWIDŁOWOŚCI W WYDAWANIU PIENIĘDZY BĘDĄ SPŁACAĆ DO ŚMIERCI i jeszcze ich dzieci. – bieda będzie dalej Polaków w Polsce…
20.08. Warszawa (PAP) – Zadłużenie Skarbu Państwa na koniec czerwca tego roku wyniosło 817 mld 800,7 mln zł, co oznacza wzrost o 0,9 proc. wobec czerwca br. – podał resort finansów w czwartkowym komunikacie.
„Wzrost zadłużenia w czerwcu 2015 r. był głównie wypadkową: finansowania deficytu budżetu państwa (+6,5 mld zł), różnic kursowych (+3,3 mld zł), zmniejszenia stanu środków na rachunkach budżetowych (-4,5 mld zł)” – podało MF.
W komunikacie dodano, że wzrost zadłużenia od początku 2015 r. był głównie wynikiem: finansowania deficytu budżetu państwa (+26,1 mld zł), wzrostu stanu środków na rachunkach budżetowych (+4,2 mld zł) oraz różnic kursowych (+3,6 mld zł).
„Wzrost salda depozytów przyjętych od jednostek sektora finansów publicznych (jsfp) i depozytów sądowych, związany głównie z wdrożeniem II etapu konsolidacji zarządzania płynnością, przyczynił się z jednej strony do obniżenia potrzeb pożyczkowych (o 10,5 mld zł od początku 2015 r.), z drugiej strony do zwiększenia długu SP z tytułu depozytów wobec jsfp posiadających osobowość prawną i depozytów sądowych (o 10,0 mld zł), co w efekcie umożliwia zmniejszenie długu SP o 0,5 mld zł oraz państwowego długu publicznego o 6,5 mld zł (po wyeliminowaniu wzajemnych zobowiązań jsfp)” – wskazał resort.
W komunikacie podano też, że zgodnie z założeniami strategii zarządzania długiem, głównym źródłem finansowania potrzeb pożyczkowych budżetu państwa jest rynek krajowy. „Zadłużenie nominowane w złotych w czerwcu 2015 r. stanowiło 65,9 proc. całego długu SP. Udział długu nominowanego w euro wyniósł 24,0 proc., a w dolarach amerykańskich 6,7 proc.” – czytamy.
„W czerwcu 2015 r. udział zadłużenia nominowanego w euro w długu zagranicznym po uwzględnieniu transakcji pochodnych wyniósł 70,5 proc., tj. powyżej poziomu 70 proc. przyjętego w strategii zarządzania długiem. Udział euro zwiększył się w czerwcu o 0,2 pkt proc., co wynikało głównie z umocnienia euro wobec dolara” – dodano.
Resort poinformował, że wartość nominalna zadłużenia we wspólnej walucie wyniosła na koniec czerwca br. 46,8 mld euro i spadła o 0,04 mld euro w ujęciu miesięcznym. Z kolei wartość nominalna długu zagranicznego w pozostałych walutach nie uległa istotnej zmianie w porównaniu z końcem maja 2015 r. (PAP)

Nie ma nic złego w zjeżdżaniu na nartach ale pod warunkiem,że się umie.Nie sądzę jednak aby Schetyna -nieudacznik umiał cokolwiek...

Tym razem bez uśmiechu? To chyba nie Schetyna. "W jeździe na nartach nie ma nic złego". Ale przecież nie o to chodzi panie Piotrze Nisztor.A może to były słowa wcześniej zasugerowane na poważnie przez drugiego już sportowca? Jeśli tak, być może że zrozumiałem sens wypowiedzi pana Nisztora. Ale wracając do rzeczy. Pierwszym znakomitym sportowcem okazał się Tusk.Praktycznie mało było takich migawek telewizyjnych na których Tusk był prezentowany bez .... piłki. Tak jakby bez jej obecności przeinaczał się w osobę bez talentu i twardości charakteru. Widocznie te cechy miał na trwale wrodzone, bowiem obecność piłki nożnej wcale nie dodawała mu animuszu.Teraz się okazuje że mamy kolejnego sportowca wśród posłów opozycji. Jest nim człowiek nagrodzony przez naturę orderem uśmiechu. Dlaczego jednak tym razem nie jest on widoczny? Czyżby "troska o demokrację" przesłoniła panu Schetynie jego nieprzeciętny talent sportowy? Który powinien przekształcić pana posła w prawdziwego twardziela na wzór Tuska?

Protest gówno, narcioszków szkoda !

I pomyslec ze dalej sa tacy ktorzy twierdza ze Grzesio to gapa.
Grzesio to najlepszy material na Unijnego Ministra, udowodnil to wszystkim wyjezdzajac w rach protestu na wakacjie do Austrii. Bienkowska ma godnego nastepce. Swoja droga to nalezy podziekowac Grzesiowi i Rysiowi za wspaniale wsparcie polskich hoteli

ciekaw jestem z czego ten BELZEBUB żyje?

Skąd ma kasę na narty za granicą? (to chyba nie jest tanie)

ze wsparcia i z puszek. Typowo

http://citizengo.org/pl/39937-...
proszę o podpisy i przesyłanie do szlachetnych,uczciwych ludzi

Belzebub i narty? To jak honor i kijowski albo rysiek.

a wiadomo już z kim pojechał Grzesiek. Przecież w PO też jest
sporo niewyżytych dziewuch

Re:Wania z 17:52
A jak to byloby PO rusku - sPOro nie wyzymanych szmat?

juz w 1968 r. tow. Gomulka mial nosa i walil prosto z mostu-mownicy: "ludzie o moralnosci alfonsa, ni pies, ni wydra, cos na ksztalt swidra....", czy cos sie zmienilao ? fakty sa jak kon, kazdy widzi i podziwia.......

Gomółka tak opisywał Janusza Szpotańskiego: o moralnosci alfonsa nużającego się w poezji rynsztokowej, ni pies, ni wydra, cos na ksztalt swidra. Szpotański wyśmiał Goółkę w "Cichych i gęgaczach".

on tak naprawde powiedzal;? Musze sobie zapisac

Shrek " totalna opozycja" też zwiał z Sejmu zostawił Gryzoni z młodzieżówki , a oni durnieli na sali plenarnej. Won z Sejmu.

czy on uznaje rowniez kidawe blonska i muche jako mlodziezowke?

Dlaczego Mucha nie dała recitalu w Sylwestra?

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl