niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
22 lipca 2017

Poseł PO zapytany o imiona Trzech Króli. UWAGA! "Kacper, BELZEBUB, Melchior"

Dodano: 06.01.2017 [09:36]
Poseł PO zapytany o imiona Trzech Króli. UWAGA! "Kacper, BELZEBUB, Melchior" - niezalezna.pl
foto: screen TVP Info
Poseł Platformy Obywatelskiej był dzisiaj "Gościem Poranka" na antenie TVP Info. I długo Arkadiusz Myrcha zapamięta ten występ, bo będzie obiektem kpin. Zapytany przez dziennikarza o imiona Trzech Króli, wymienił wśród nich... Belzebuba.

Z oficjalnych biogramów wynika, że poseł Myrcha jest prawnikiem. W ostatnich wyborach parlamentarnych startował z pierwszego miejsca na liście Platformy Obywatelskiej, w Sejmie zasiada pierwszą kadencję. Dotychczas nie był zbyt znany, ale teraz zapewne to się zmieni.

Ponieważ dzisiaj święto Objawienia Pańskiego, to podczas rozmowy w programie "Gość Poranka" gospodarz Adrian Klarenbach zapytał polityka PO o imiona Trzech Króli. Odpowiedź Myrchy przejdzie do klasyki.
A tutaj jeszcze dowód, czyli krótkie nagranie:

Autor: Źródło: , ,
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Kompromisowa kolęda opozycji okupującej Sejm

Nowoczesnego lidera
Dzisiaj opozycji trza.
Pan Swetru słów nie przebiera;
Święto „sześciu króli” zna...!

Platforma – jak to chadecja –
Na czterech poprzestać chce...
Pan Myrcha (to niedyskrecja!)
Określił zbyt jasno się:

Kacper i Melchior... Baltazar...
No i... Belzebub. No tak...
Czterech zaledwie! ...To bazar!
Jeszcze dwóch króli jest brak!

Wśród opozycji niezgoda,
Lecz kompromisowe „pięć”
Da się osiągnąć! Heroda
Zbyć Swetru ogłosił chęć.

Król piąty? Trzeba cesarza!
(Król czy cesarz - jeden tron.)
Jest Kacper, Melchior, Baltazar...
Jest Belzebub... no i ON.

ON - cesarz Walens. To Bolka
Pra-pra-pra-pra-pra-pra... DZIAD....
Niezgody znikła demolka!
W kolędowaniu jest ład.

Żałosna dziecinada z jednej i drugiej strony

"król" Belzebub Przyniósł Szatanowi w darze Myrchę :)

"królowa" Europy Makrela przyniósł mu w darze wszystkie zamachy islamistów :)

a "król" Europy Ryży Matoł przyniósł mu w worku siebie samego :)

Waszczykowski mimo wszystko jest ministrem(na nieszczęście wciąż) i od niego się więcej wymaga niż od jakiegoś peowiaka...
San Escobar czuje się zaszczycone że polskie MSZ nawiązało z nim stosunki jako pierwsze w świecie!

A min. Waszczykowski nawiązał stosunki dyplomatyczne z nieistniejącym Państwem San Escobar. I to nie było przejęzyczenie.

Tego totalnego idiotę cofnąć do gimnazjum póki jeszcze są.

poseł myrcha? chyba marycha i za dużo się jej belzebub opalił.
narkotykom od dzisiaj powiedz NIE!

Ja w wypowiedzi Myrchy - Kacper, belzebub i matador

Zaczyna gonić posłankę Szojring-Wielgus, ona dzięki swej głupocie jest bardziej popularna.

Nie rozumiem, dlaczego "strefa wolnego słowa" tak śmiertelnie poważnie traktuje wpadkę Myrchy? Akurat ten materiał oglądałam na stronie TVP Info i ten filmik jest o pare sekund dłuzszy, nie mówiąc,ze w znacznie lepszej jakości. Pełna wypowiedz Myrchy to: Kacper, Belzebub-yyy- i Melchior...i Baltazar. Czy sprawa warta była zmanipulowania nagrania (obcięcia słowa Baltazar)? Widzę,że nie bierzecie jeńców i szybko uczycie sie od mistrzów.Przykro mi , bo byłam waszą fanką, co kosztowalo mnie sporo czasu i pieniędzy.

Opozycja totalnych idiotów. Totalna porażka totalnej opozycji.

Skoro za takie przejęzyczenie nazywa ich Pan/Pani opozycją idiotów, to jak Pan/Pani nazwie partię rządzącą za "San Escobar"?

Porównanie obu sytuacji, kontekstu i skali pomyłek .... bezcenne :)

No ba, no bo kim jest licha partia opozycyjna, z której w kraju wszyscy mają bekę, z urzędującym Ministrem Spraw Zagranicznych :)

licha ? ... o to,to,to - pozwolę sobie dodać, że jeszcze mizerna i powinna być cicha po 8 latach robienia z kraju "koryta"... A co robi ? Z kwikiem próbuje wrócić do władzy - traktując ją wybitnie przedmiotowo - ot, jak właśnie wspomniane "koryto". No - ale Gospodarz "koryto" odebrał, ponieważ nażarła się "ośmiorniczek" za bardzo i teraz kwik pod niebiosa :)

On sam jest belzebub.

Facet wykształcony i nie wie co mówi... Wolne żarty. To zaplanowana do szczegółu akcja zmiany świadomości ludzi na antychrześcijańską. Najpierw się oburzamy, potem śmiejemy, potem obojętniejemy a potem akceptujemy. I mamy NWO.

"Król" Belzebub Przyniósł w darze Myrchę :)

a królowie Kacper i Melchior Kadzidło i Złoto !

... jeżeli szli z Belzebubem - ich imiona to Grzegorz i Ryszard, i nie przynieśli a ukradli...

...podało Radio Erewań :D

ROTFL! 8D
Przypominam, że mamy jeszcze pozostałych trzech króli - to chyba byli... Atos, Protoss i Lucyfer.
Atos przyniósł diamenty, Protoss przywlókł zarazę, a Lucyfer to samo co Belzebub.
:D

Nie rozumiem tego zdziwienia internautów. Przecież w Nowoczesnej.pl Rychu to najbardziej inteligentna i błyskotliwa postać !!! Bidny (|p)oseł Myrcha polazł do studia TVP, rzekł, co wiedział i ... WYLAZŁ !!! Swoją drogą - brawa dla red. Klarenbacha, bo to już kolejny "ustrzelony" !!! Brawo za poczucie humoru przy stawianiu pytań !!!

Koń by się uśmiał.Tym Belzebubem to on chyba jest w rzeczy samej.

Zdradził się ze swoimi zainteresowaniami. PO takiej wpadce wypadałoby przeskanować komputer p.Osła.

a gdzie jeszcze trzech?

platforma swoimi rządami 8 letnimi załatwiła polsków na dobre.....817 mld długu tak wydaje pieniądze Rząd Platformy – publikuje PAP
DLACZEGO TUSK , KOPACZ I POSŁOWIE PLATFORMY ODRZUCILI PROJEKT ABY FIRMY ZACHODNIE W POLSCE PŁACIŁY PODATKI
POLACY DŁUG PLATFORMY I NIEPRAWIDŁOWOŚCI W WYDAWANIU PIENIĘDZY BĘDĄ SPŁACAĆ DO ŚMIERCI i jeszcze ich dzieci. – bieda będzie dalej Polaków w Polsce…
20.08. Warszawa (PAP) – Zadłużenie Skarbu Państwa na koniec czerwca tego roku wyniosło 817 mld 800,7 mln zł, co oznacza wzrost o 0,9 proc. wobec czerwca br. – podał resort finansów w czwartkowym komunikacie.
„Wzrost zadłużenia w czerwcu 2015 r. był głównie wypadkową: finansowania deficytu budżetu państwa (+6,5 mld zł), różnic kursowych (+3,3 mld zł), zmniejszenia stanu środków na rachunkach budżetowych (-4,5 mld zł)” – podało MF.
W komunikacie dodano, że wzrost zadłużenia od początku 2015 r. był głównie wynikiem: finansowania deficytu budżetu państwa (+26,1 mld zł), wzrostu stanu środków na rachunkach budżetowych (+4,2 mld zł) oraz różnic kursowych (+3,6 mld zł).
„Wzrost salda depozytów przyjętych od jednostek sektora finansów publicznych (jsfp) i depozytów sądowych, związany głównie z wdrożeniem II etapu konsolidacji zarządzania płynnością, przyczynił się z jednej strony do obniżenia potrzeb pożyczkowych (o 10,5 mld zł od początku 2015 r.), z drugiej strony do zwiększenia długu SP z tytułu depozytów wobec jsfp posiadających osobowość prawną i depozytów sądowych (o 10,0 mld zł), co w efekcie umożliwia zmniejszenie długu SP o 0,5 mld zł oraz państwowego długu publicznego o 6,5 mld zł (po wyeliminowaniu wzajemnych zobowiązań jsfp)” – wskazał resort.
W komunikacie podano też, że zgodnie z założeniami strategii zarządzania długiem, głównym źródłem finansowania potrzeb pożyczkowych budżetu państwa jest rynek krajowy. „Zadłużenie nominowane w złotych w czerwcu 2015 r. stanowiło 65,9 proc. całego długu SP. Udział długu nominowanego w euro wyniósł 24,0 proc., a w dolarach amerykańskich 6,7 proc.” – czytamy.
„W czerwcu 2015 r. udział zadłużenia nominowanego w euro w długu zagranicznym po uwzględnieniu transakcji pochodnych wyniósł 70,5 proc., tj. powyżej poziomu 70 proc. przyjętego w strategii zarządzania długiem. Udział euro zwiększył się w czerwcu o 0,2 pkt proc., co wynikało głównie z umocnienia euro wobec dolara” – dodano.
Resort poinformował, że wartość nominalna zadłużenia we wspólnej walucie wyniosła na koniec czerwca br. 46,8 mld euro i spadła o 0,04 mld euro w ujęciu miesięcznym. Z kolei wartość nominalna długu zagranicznego w pozostałych walutach nie uległa istotnej zmianie w porównaniu z końcem maja 2015 r. (PAP)

Daj sobie grzesiu luz w pogłębianiu dołowania Rodaków.
Zamiast zanudzać ich nic nie wnoszącą skalą narastającego zadłużenia, wymyśl coś na zmianę tej sytuacji. Np. konieczność rozliczenia WSZYSTKICH, którzy dopuścili się tej zbrodni na Narodzie i zaproponuj SKUTECZNY plan odzyskania tego co zostało bezprawnie przywłaszczone.

buahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

jak Bóg chce kogoś ukarać to mu rozum odbiera...

Wg. Księgi Rodzaju: "A Pan zstąpił z nieba (...) i rzekł: (...) Zejdźmy więc i pomieszajmy tam ich język, aby jeden nie rozumiał drugiego! W ten sposób Pan rozproszył ich stamtąd"...

Zaczynają bełkotać od rzeczy i na naszych oczach rozpada się ten gmach ich bezbrzeżnej pychy, niby wieża Babel. Zostaje pośmiewisko i wstyd.

przybyli POlacy
"Malowane Dzieci"
niejeden Leming
za wami POleci

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl