niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
24 czerwca 2017

Coraz gorsza sprzedaż "Wyborczej"

Dodano: 04.01.2017 [14:54]
Coraz gorsza sprzedaż "Wyborczej"  - niezalezna.pl
foto: Piotr Galant/Gazeta Polska
Z danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy wynika, że sprzedaż "Gazety Wyborczej" w listopadzie 2016 spadła o ponad 16 proc. w porównaniu z listopadem 2015 roku.

Rozpowszechnianie płatne razem "Gazety Wyborczej", wydawanej przez Agorę, wyniosło w listopadzie 148,32 tys. sztuk i było o 16,7 proc. niższe niż rok wcześniej. Spadek rozpowszechniania w porównaniu z październikiem wyniósł 3,1 proc.- informuje ZKDP.

Liderem sprzedaży na rynku dzienników jest "Fakt". Jego rozpowszechnianie płatne razem wyniosło 268,76 tys. egzemplarzy, co oznacza wzrost wzrost o 0,7 proc. w porównaniu z październikiem, ale spadek rok do roku o 10,4 proc.
 
Autor: Źródło: ,
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Gdyby na czele KOD, zamiast Kijowskiego słupa-złodzieja, stanął MICHNIK to odkułby się, ściągając haracze z esbeckich i WSIowych emerytur, a tak, Adasiu, ch... d... i kamieni kupa.

Fakt kupują ci co lubią tanią sensację,nie wiem ile teraz kosztuje ale pamiętam że na początku była po 1zł a Wyborcza to setki a może nawet tys egzemplarzy to nikt tego nie czyta dają to w urzędach i innych firmach,moja żona przynosi tego badziewia całe stosy dobre do rozpalania w piecach.Nikt poważny tego nie czyta bo same brednie anty-polskie tam fundują.

Brak rzetelności.. Skoro napisane jest że gazetę wyborczą wydaje Agora, to dlaczego nie pisze że Fakt wydawany jest przez niemiecki Ringier Axel Springer

te 148 tysięcy to chyba michnik razem z urbanem i lisem prenumerują.

Jak upadnie zydowska jaczejka z jakała to upije sie z radosci z moimi kumpalmi narodowcami i piłsudczykami

A wszystko bierze się stąd , że coraz mniej makulatury potrzebują Polacy. Skończyły się akcje , że młodzież szkolna musiała przynosić makulaturę do szkoły i wówczas na pierwszy ogień szły szmatławce i gadzinówki w rodzaju wybiórczej lub newsweeka. Dodatkowo sytuacja o tyle jest dziwna , że osobnicy zatrudnieni przy produkcji tego szmatławca sami go nie czytają. A przecież każdy z nich mógłby zaprenumerować np. 10 numerów i to podniosłoby sprzedaż. Kompletny brak zakładowego patriotyzmu - twórcy szmatławca sami nie chcą go czytać. Za karę połowę z nich należy zwolnić , a pozostałym podnieść ilość przymusowych prenumerat o 100 %. I sprawa zostanie rozwiązana.

148 tysięcy to za dużo o 147 tysięcy. Życzę sprzedaży na poziomie 1000 sztuk, dla najtwardszych marionetek mafii z WSI - bo przecież "góra" tych bzdur nie czyta - oraz kumpli Michnika.

W nowym roku tak miła informacja? Cieszy to.

Wspaniała wiadomość !
Jak ta kłamliwa gazeta upadnie to idę się upić z kumplem !

Polacy nie będą już czytać zmanipulowanego szmatławca, spróbujcie skierować tego szmatławca na rynek niemiecki, tam was kochają.

Że nakład spada to trąbicie.A gdzie informacja że Dworak im dał miejsce na multipleksie jak nie GW to wejdą do TV a to jeszcze gorsze....

To prawda.
Ale jak oglądalność będzie mała, to będzie zero reklam i ta tv podzieli los GWna.

To dobra informacja.

Powiązań polityczno -biznesowych gazety resortowej i faktów należy mocno artykułować.Zwłaszcza w INFO! Ludzie w końcu zaczną oglądać narodową telewizje w większym procencie.I jest szansa że się obudzą z drętwoty propagandowej. Bo to co wypisują na temat PISu dużurne oneciaki budzi we mnie odrazę!

A jednak Nowy Rok może dobrze się rozpocząć. Tak trzymać. Nie kupuję GWna.

Rozpowszechnianie informacji, że Fakt jest niemiecki spowoduje dalszy jego spadek. Jeżeli już tabloid, to jest Super Expres z kapitałem polskim.

Mnie i tak ciągle zadziwia ten ich wysoki nakład, chyba, że tyle mieszka w naszym kraju tych ziomali z góry Synaj.

Najliczniejszą grupą docelową dla propagandy są zawsze pożyteczni idioci. A tacy się zawsze znajdą.

numerują Mnie też to dziwi. Tłumaczę to sobie tym, że nadal prenumerują to gazecidło antypolskie firmy, telewizje, radia, linie lotnicze, ambasady, dziennikarze zagraniczni w Polsce i agentura krajowa oraz rezydenci agentury zagranicznej w Polsce.
Myślę, że ziomale red. GWna nie czytają jej, bo jest to propaganda adresowana do Polaków.

Trzeba zastrugać osikowy kołek dla Adasia a właściwie dwa.
Dla Stefcia też

Zdychaj ty antypolska gadzinówko...!!!
A ty Adam jedź do Szwecji, pozdrów brata i nie wracaj paskudo z bagien...!!!

kiedy ta niezręczna gazeta zniknie z kiosków

Fakt jest GWna wart!

życzę tej gawnianej makulaturze takich sukcesów przez cały 2017 rok

Ja również życzę co najwyżej takich wyników tejże gazetce

Nie ma znaczenia ile egzemplarzy jest sprzedawane. Ważne jest to, że inni to cytują i tuba idzie na cały świat. Braki finansowe Soros pokryje z nawiązką.

Mało pocieszająca jest ilość sprzedawanego "Faktu" mającego kształcić społeczeństwo idiotów.Jak widać robi to skutecznie.

Mam głęboką nadzieję że ten zydowski geszeft do końca roku zbankrutuje i uwolni Polskę od tego zbydlęciałego chaziajstwa raz na zawsze.

Niezła prowokacja, ale nie zwiększy sprzedaży.

A co tam sie dzieje z Kamilem Stochem?. Bo podczas treningu upadł, stłukł sobie udo i obojczyk. Nie był to błąd Kamila. Coś mi się zdaje, że gospodarze nie chcą dopuścić na wszystkie sposoby, aby wygrał Polak. W ostatnim konkursie po skoku Kamila pokazano miny starszych Niemców. Cóż to był za widok. Nie zwracam zwykle na to uwagi, ale ten widok był niesamowity. Gdyby mogli, to obdarli by Kamila ze skóry. Konkurs Czterech Skoczni to według gospodarzy wygrywać powinien Niemiec, Austriak, ale na pewno nie Polak.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl