niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
24 czerwca 2017

Brak sygnału TVP tuż przed orędziem premier. Będzie zawiadomienie do ABW

Dodano: 18.12.2016 [21:32]
Brak sygnału TVP tuż przed orędziem premier. Będzie zawiadomienie do ABW - niezalezna.pl
foto: twitter/@PolskaLiderem
Od soboty posiadacze dekoderów naziemnej telewizji cyfrowej w 13 województwach nie mają dostępu do kanałów TVP. - Poinformowaliśmy Rządowe Centrum Bezpieczeństwa, będę chciał poinformować Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego - powiedział portalowi wirtualnemedia.pl Jacek Kurski, prezes TVP.

„Wciąż napływają do nas informacje od widzów i internautów o braku sygnału TVP. Tym razem także z Pomorza i zachodnich regionów kraju. Jako pierwsi, w sobotę, pisali do nas w tej sprawie mieszkańcy południowej Polski.Chodzi o województwa: dolnośląskie, lubuskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie, łódzkie, małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie, opolskie, lubelskie, śląskie oraz pomorskie i warmińsko-mazurskie”  - informuje TVP Info.  

W sobotę TVP1 wyemitowała orędzie Beaty Szydło.

Dziwnym trafem awaria nastąpiła przed orędziem premier

- mówił dziś na manifestacji Klubów „Gazety Polskiej” poseł PiS Joachim Brudziński.

Działacz PO Jacek Protasiewicz nie wydawał się tym faktem specjalnie zmartwiony.

Poinformowaliśmy Rządowe Centrum Bezpieczeństwa, będę chciał poinformować Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Sprawa wydaje się dziwna i niezrozumiała

- stwierdził w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl Jacek Kurski.

Dostawcą sygnału TVP jest amerykańska firma Emitel.

Sprawa wzbudziła też dyskusję wśród internautów.
Autor: Źródło: ,
DZIAŁ: ,
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Drodzy rządzący - odetnijcie tych POparańców, KODziarzy pseudo.Nowoczesną od kasy i środków, będzie spokojniej, bo jeszcze może dojść przez nich do zamieszek. Odetnijcie ich od wszystkiego, co się da, bo może być naprawdę problem.

Popieram w stu procentach

To wygląda bardzie na "awarie sterowana"...już to kiedyś przerabialiśmy !!!!!!!

"awarie sterowana"? Jurgen, tam u Was w Dojczlandach słabo uczyć polski, żeby siać zamęt musisz lepiej władać tym ślicznym, ciężkim językiem. Wracam tam skąd przybyłeś szwabie!!!

W razie czego rozsyłać WICI ! Poradzili sobie nasi przodkowie za Mieszka i Chrobrego.... PORADZIMY SOBIE I MY ! Jeszcze wojsko ma jakąś linię polową , a jak co WALIĆ W DZWONY ! Można jeszcze samolotami rozrzucać ULOTKI ? Jak Państwo myślą dobre pomysły ? Odpowiem sama -jakby Kiepskiego Ferdka .

To zielone ludziki starają się zdestabilizować nasze media. Tak moi drodzy, niedługo przez tych kodziarzy i innych zadymiarzy będzie krwawa woja z ruskimi, powtórka z Ukrainy, jakie to smutne... Boże miej pod opieką ludzi mieszkających przy wschodniej granicy jak i daj zdrowie i siłę naszemu Jarosławowi na poprowadzenie nas w tych ciężkich chwilach...

Odebrać koncesję!

I co drogi PiS-ie, dalej nie wiecie co zrobić?
No to Wam podpowiem. Natychmiast przenieść na jeden Mux tvp, tvn i Polsat. I niech sobie zakłócają do woli.

Ja mam tylko jedno pytanie; gdzie jest Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego, czy też kontrwywiad, przecież to widać że ta cała hucpa sterowana jest przez Moskwę. Czy Polacy mają czekać aż poleje się krew?

To jest tak ,jak 80% pseudo wolnych niezależnych mediów należy do zagranicznych właścicieli , którzy Polaków i Polskę mają w głębokim poważaniu .

We Wrocławiu też wyłączali program 17 i 18.12.2016 i co ciekawe w momentach gdy miał mówić przedstawiciel PIS , sądzę ,że za dużo tu przypadków.Wygląda mi to na zaplanowaną akcję.

To jest tak ,jak 80% pseudo wolnych niezależnych mediów należy do zagranicznych właścicieli , którzy Polaków i Polskę mają w głębokim poważaniu .

Prof.Urbanowicz miał 100% racji.
file:///C:/Documents%20and%20S...
a tu prof.Urbanowicz o sprzedaniu Emitela.
http://13grudnia.org.pl/artyku...
Emitel odkupili Amerykanie.
http://wiadomosci.wp.pl/kat,13...
Wyłączenie dla 70% Polaków odbioru TVP to nie przypadek.
Kroczący Zamach Stanu ma pomagiera?
czas by np.PKO odkupiło Emitel.
12 kwietnia 2010 Emitel sprzedano !
https://pbs.twimg.com/media/Cz...

ps.Sygnał TVP z Multipleksu jest wyłączany od dawna ale teraz to jest to robione na ogromną skalę.
zadaję pytanie:czy sprzedaż Emitela 12 kwietnia 2010 była po to by Polacy w razie czego nie mogli odbierać TVP a w niej informacji o przyczynach tragedii smoleńskiej?
Przypomnę 12 kwietnia 2010 to PIS jeszcze kontrolował TVP.

fred | 19.12.2016 [09:56]
- Nie wiem co robi minister spraw zagranicznych - już powinien być wysłany protest do rządów tych krajów gdzie organizuje się nagonkę na demokratycznie wybrany rząd w Polsce - bo czym są manipulacje prasowe jak nie rodzajem nagonki i podjudzaniem opozycji do rebelii - to tacy są przyjaciele - to taka jest unia - panie Waszczykowski - APELUJĘ DO PANA - natychmiast wysłać noty protestacyjne z żądaniem sprostowania kłamliwych informacji prasowych.
Ponadto zażądać zaprzestania takich działań, które w jaskrawy sposób zaprzeczają sens bycia naszego w takiej unii - PROSZĘ WYKONAĆ MOJE POLECENIE NATYCHMIAST - to ja mam Panu podpowiadać co należy robić w takich przypadkach - ja, który nie głosowałem na was a jednak potrafię obiektywnie patrzeć na rozwój sytuacji gdzie w ewidentny sposób naruszane są nasze prawa do wolności?

Górniak Alfred emeryt lat 73

- ponadto przypominam wszystkim, którym dobro naszej Ojczyzny leży na sercu, że musimy zorganizować pikiety pod ambasadami wrogich nam mediów z odebraniem akredytacji od zaraz...

To bez znaczenia ponieważ kanały TVP są żenująco słabe. Tureckie seriale - dno , polskie telenowele - idiotyzm, programy informacyjne komentowane językiem z epoki Gomułki i Gierka - kicha. Żadna więc strata.

U mnie w Cyfrowy Polsat od 13 grudnia...chciałem obejrzeć premierę filmu "Towarzysz generał idzie na wojnę" o Jaruzelskim zaczęło przerywać tylko i wyłącznie na TVP1 i przerywa do tej pory...19.12.2016. Inne programy działają bez zarzutu...zbieg okoliczności?

Niemiecka Interia.pl kasuje forum wszelkie ostre ale nie przekraczające norm wpisy krytykujące PO, KOD i Nowoczesną. Jednocześnie nie cenzuruje wylewania na forum pomyj na obecny rząd Sprawa zostanie zgłoszona do ABW. Albo Interia świadomie działa w ten sposób albo cenzorami na forach Interii są podejrzane osoby.Poniżej treść ocenzurowanego wpisu: "Uważam że niezłe szmaciarstwo z PO, tzw. Nowoczesnej i innych tego typu KODów."

Natychmiastowa nacjonalizacja jest konieczna

Chyba dobrze się stało...
Ja orędzie oglądałem i czułem się jak w PRL-u
Dokładnie takie same słowa padały z ekranu np. podczas strajków w latach 80...

A nie czułeś się wojtek jak za czasów prl kiedy przez 8 lat były orędzia tuska i komoruskiego? Co? Weż koło i walnij się w czoło mały człowieczku.

Nie znalazl sie jesccze jakis madry zeby wylaczyc sygnal tvn-u ?

TVN reprezentuje ich interesy, to co będą wyłączać? Cenzuruje się tylko przeciwnika

Ciekawe - mieszkam w pomorskim i u mnie działa, tylko, że ja to orędzie miałem w d...e. Bo jest kłamliwe i nic nie wnosi. Poza tym brzmi jakby Gierek powstał z martwych i zmienił płeć na zbliżoną do kobiety.
Poza tym... Pasmo z TVP działa u mnie najsłabiej. I często się zawiesza, czy pani Premier pojawia się w TV czy nie.
Szukanie dziury w całym to jakaś kpina...

Bo wy jesteście generalnie tępi - macie same dziury, nic całego.
Czy już wiesz Pablito, kto jest twoim prawdziwym ojcem?

Na pewno nie prawdziwy katolik alkoholik jak Twoj.

A wasz towarzyszu Niemiec z SS, pracujacy potem dla STAZI, a waszej siory ruski saldat jak ruskie tam przejezdzaly w 45.

Ja cały czas piszę o tym SYSTEMIE HAARP. który może WYSADZIĆ CAŁĄ ZIEMIĘ I NKT NIC NIE WYJAŚNIA ? Ja się o tym oczytałam i nie znam się na tym , ale się przestraszyłam? To są te FALE ELEKTRYCZNO - MAGNETYCZNE , KTÓRE MAJĄ WIELKĄ MOC ! TEN SYSTEM NADZORUJE NAZIEMNE POŁĄCZENIA ELEKTRONICZNE ! Taki system ma USA, ROSJA i ANGLIA albo IZRAEL ? Jest to SYSTEM WOJSKOWY ! I tylko 3 państwa dysponują tym systemem , ale on ma ogromny zasięg ! Może ktoś mądrzejszy ode mnie wyjaśni to ?

Dostawcą sygnału jest francuski emitel?.

Jak my mamy odzyskać media , skoro państwową telewizje nadaje amerykańska firma ???
Ten kraj istnieje tylko teoretycznie !!!

To robota żydów z USA !!! to oczywiste!

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl