​Joachim Brudziński: Nie będzie zgody na anarchię i warcholstwo

twitter.com/marpiotr

  

Wolność człowieka kończy się tam, gdzie kończy się wolność drugiego. Nie damy się zastraszyć, nie damy się zmanipulować. Porządek w polskim państwie będzie, bo na czele rządu stoi Prawo i Sprawiedliwość – powiedział Joachim Brudziński do zgromadzonych przed Pałacem Prezydenckim osób, manifestujących swoje poprarcie dla rządu Beaty Szydło.

- Pamiętajmy o tym, jak wyglądały ulice polskich miasta, gdy rządziła partia, która ma w nazwie słowo "obywatelska" – mówił Joachim Brudziński do zgromadzonych.

Poseł PiS poinformował, że w piątkowych wydarzeniach brali udział członkowie Antify, którzy mieli wszczynać awantury.

Nie dajcie sobie wmówić, że coś złego dzieje się z polską demokracją. O to im chodziło, żeby sprawić takie wrażenie. Dzieje się, tam gdzie powinno, gdzie działa policja i prokuratura. Ciężko pracujący Polacy nie mają się czego obawiać

- powiedział Brudziński.

Poseł PiS zapewnił, że budżet państwa został uchwalony i stało się to w sposób legalny.

Nie zabraniamy opozycji demonstracji, niech sobie chodzą, ale nie pozwolimy na warcholstwo

- mówił Brudziński.

Brudziński zaznaczył, że ustawa dezubekizacyjna nie jest zemstą, a zaprowadzeniem sprawiedliwości.

Nie chcemy eskalacji, do której stoi opozycja i ci, którzy stoją za ich plecami. Czy ktoś o zdrowych zmysłach jest w stanie uwierzyć, że to, co widzimy jest efektem wykluczenia posła Szczerby?

- pytał Brudziński.

Nie ma pomysłu zakazu mediów w Sejmie. Politycy i media są na siebie skazani mówił Brudziński.

Świętej pamięci Andrzej Lepper mógłby się od nich uczyć. Nawet ludzie Samoobrony nie blokowali fotelu marszałka. To było ewidentne złamanie kodeksu karnego

- dodał Brudziński.

Joachim Brudziński zaznaczył, że wczoraj przed orędziem Beaty Szydło nastąpiła awaria i część Polaków nie mogła zobaczyć jej przemówienia w TVP.

- Polska jest i będzie wolna, bo PiS jest partią wolności. Pozwolimy na demonstracje opozycji, ale nie pozwolimy na warcholstwo i nocną zmianę 2. Dziś oni mówią, że wrócą, do władzy, ale zaznaczę, że zrobimy wszystko, żeby w sposób demokratyczny oni jeszcze długo zostali w tej opozycji - dodał Brudziński.

Poseł PiS podziękował za  za wyrazy wsparcia, które do niego docierają.

ZOBACZ WIDEO 


 
Źródło: niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Jak Platforma traktuje uczestniczkę Powstania Warszawskiego? „Wykorzystano ją do politycznej hucpy”

/ Tomasz Hamrat/Gazeta Polska

  

Opozycja usiłuje grać protestującymi w Sejmie RP rodzicami osób niepełnosprawnych. W politycznej walce posłużyli się również bohaterką Powstania Warszawskiego, panią Wandą Traczyk-Stawską. Według posła Marcina Horały niedawne wystąpienie Grzegorza Schetyny tylko to potwierdziło. – To pokazuje, że zacna starsza osoba, ale też uczestniczka Powstania Warszawskiego została potraktowana czysto instrumentalnie, wykorzystana przez Platformę do pewnej hucpy politycznej – powiedział w rozmowie z niezalezna.pl poseł Prawa i Sprawiedliwości Marcin Horała.

Grzegorz Schetyna zaliczył podczas spotkania w Koszalinie spektakularną wpadkę. Chciał zaatakować PiS mówiąc o niewpuszczeniu do sejmu pani Wandy Traczyk-Stawskiej. Okazało się jednak, że nie wie o kim mówi.

O komentarz poprosiliśmy posła PiS Marcina Horałę.

Poseł Platformy nie dość, że nie wystąpił skutecznie o przepustkę dla niej, podprowadził ją przed Sejm, by sprokurować taki obrazek do telewizji, że do sejmu nie zostaje wpuszczona starsza pani. Natomiast jak bardzo zależy Platformie na tej osobie, czy jak wielkim szacunkiem ją obdarza pokazuje to, że nawet Grzegorz Schetyna nie pamięta o kogo chodzi

– powiedział nasz rozmówca.

Polityk jasno powiedział o co tak naprawdę chodziło.

To jest zupełnie nieistotne, bo nie o uczestniczkę powstania chodziło, tylko o wyprodukowanie jakiegoś newsa, gdzie pozostała część Platformy używa tej pani zupełnie instrumentalnie i można tylko współczuć jej tej sytuacji, na jaką ją Platforma Obywatelska naraziła

– dodał.

Źródło: niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl