Wyszukiwanie

Wpisz co najmniej 3 znaki i wciśnij lupę
Polska

TVN martwi się o reakcję Moskwy. Szef MON "gasi" polskiego dziennikarza

- Do tej pory spotykałem się z takimi wypowiedziami wyłącznie ze strony mediów rosyjskich - odpowiedział dziennikarzowi TVN24, minister Antoni Macierewicz.

Autor: MP

- Do tej pory spotykałem się z takimi wypowiedziami wyłącznie ze strony mediów rosyjskich - odpowiedział dziennikarzowi TVN24, minister Antoni Macierewicz. Reporter pytał o reakcje Rosji na budowę baz NATO w Polsce.

Szef MON przebywał dziś na spotkaniu ministrów obrony w Luksemburgu. Po spotkaniu jeden z dziennikarzy podszedł do ministra.

– Czy Rosja może czasem nie odebrać tego jako działań prowokacyjnych, budowy baz NATO lub prac nad tarczą antyrakietową? – zapytał reporter.

Antoni Macierewicz uciął to pytanie.

- Po raz pierwszy i mam nadzieję, że ostatni, spotykam się ze strony polskiego dziennikarza z twierdzeniem, sugestią czy pytaniem czy wzmocniona obecność obronna po stronie polskiej nie jest prowokacją - do tej pory spotykałem się z takimi wypowiedziami wyłącznie ze strony mediów rosyjskich - odpowiedział minister Macierewicz.


ZOBACZ WYPOWIEDŹ

 

Autor: MP

Źródło: niezalezna.pl