niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
27 czerwca 2017

Maciej Stuhr ośmieszony w teatrze. W ramach protestu widownia „wyklaskała” go ze sceny

Dodano: 30.03.2016 [21:51]
Maciej Stuhr ośmieszony w teatrze. W ramach protestu widownia „wyklaskała” go ze sceny - niezalezna.pl
foto: YouTube; screen TVP
Wczoraj w teatrze „Polonia” w Warszawie grupka osób „wyklaskała” Macieja Stuhra. To forma protestu przeciwko ostatnim „żartom” aktora wymierzonym w ofiary katastrofy smoleńskiej i pamięć mordowanych przez sowietów Żołnierzy Wyklętych podczas tegorocznej gali „Orłów”.

Kilka osób postanowiło nawiązać do nieco już zapomnianej tradycji nakazującej „wyklaskiwać” aktorów kolaborujących z okupantami. We wtorek podczas spektaklu „Boska” w Teatrze Polonia w Warszawie kilka osób w momencie kiedy na scenie pojawił się Maciej Stuhr wstało i zaczęło głośno klaskać i krzyczeć „Brawo!”. Był to, jak mówią rodzaj protestu wobec ostatnich wystąpień Macieja Stuhra, szczególnie tych dotyczących m.in. ofiar katastrofy smoleńskiej podczas ostatniej gali „Orłów”.

Jak informowaliśmy na łamach portalu niezalezna.pl niechlubnie w historii tegorocznej gali zapisał się natomiast Maciej Stuhr, który w niewybredny sposób żartował z Żołnierzy Wyklętych, wypadku prezydenta Andrzeja Dudy oraz katastrofy smoleńskiej.
 
Przed wręczeniem nagrody dla aktorów drugoplanowych głos zabrał Maciej Stuhr, który swoją przemową wywołał prawdziwe rozbawienie wśród zgromadzonych na gali aktorów. Żarty, którymi próbował rozbawiać publiczność Stuhr były jednak nie najwyższych lotów.

- Chciałbym być dobrze zrozumiany. Aktorzy drugiego planu to nie jest jakaś armia artystów wyklę... przeklętych. Aktor drugiego planu to nie jest ktoś, kto gdzieś tam się wałęsa... pałęta. Aktor i aktorka drugiego planu to nie jest ktoś, na czym stoi film jak na oponce... opoce. Przepraszam, bo miło być poważnie, a państwo mają... tu polew – mówił Stuhr, a rozbawiony tłum wiwatował po każdej udawanej pomyłce.  

CZYTAJ WIĘCEJ: Wśród owacji rozbawionego tłumu Maciej Stuhr żartował z Żołnierzy Wyklętych i tupolewa

- Chcieliśmy, żeby poczuł i zrozumiał, że nie zgadzamy się na żartowanie ze śmierci czy to Żołnierzy tzw. II konspiracji podziemia niepodległościowego czy niewinnych ofiar katastrofy 10 kwietnia 2010 r. - mówi jedna z protestujących osób.

- Chcieliśmy zaznaczyć, że w naszej kulturze nie wypada śmiać się z ofiar, z tych, którzy nie mogą się przed tymi żartami bronić, że w polskiej tradycji wszelkie publiczne okazywanie sympatii przez artystów agresorom - a Pan Maciej Stuhr wielokrotnie w swoich wypowiedziach zachwala np. Wladimira Putina, na „dworze” którego zwykł bywać jest źle widziane, szczególnie w kontekście ostatnich wydarzeń - podkreśla druga osoba, która zaraz po „wyklaskaniu” aktora opuściła teatr Krystyny Jandy.


Dyrektor teatru i odtwórczyni głównej roli w spektaklu podczas którego wyklaskano Stuhra Krystyna Janda wyraźnie zdenerwowana akcją młodych ludzi przerwała spektakl i poprosiła ochronę o wyproszenie ich z teatru. Oni jednak postanowili opuścić budynek już wcześniej.
 
Autor: Źródło:
DZIAŁ: ,
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

TO TEN SZcZUR co UCIEKŁ DO KANAŁÓW Z GETTA?

Najlepsze są wyjaśnienia Pandy.. Ucięty w połowie film - oczywiście jego końcowa część w której przy jakimś człowieku stoi nie wiadomo kto i dyskutuje, chcąc go wyprosić. Wyłącznie dowód na to, że nieznani sprawcy chcieli wywalić z sali człowieka, który wyglądał na lekko rozczarowanego tym faktem.

Otóż teatr dla Polaków nie istnieje!
Prezentowane są na deskach następujące rodzaje sztuk:
- stare ramoty, głównie dla szkół(i tak przyjdą bo to lektura)
- lewackie przedstawienia dla homoseksualistów
- lewackie przedstawienia dla brutalistów ( obecnie już po 20 latach ich grania, odchodzą do lamusa)
- lewackie przedstawienia dla zwolenników GENDER
- stare farsy ( na ogół Brytyjskie 50-letnie) dla łatwej kasy
NIE MA INNYCH PRZEDSTAWIEŃ WSPÓŁCZESNYCH DLA POLAKÓW !!!
Ci wszyscy ludzie którzy odwiedzają teatry (i to nie tylko ten Pani Jandy), są zindoktrynowani przez lewaków i nie wiedzą że może istnieć inny normalny ( ani lewicujący, ani prawicujący ) teatr w Polsce
Pytanie gdzie się taki teatr uchował?
Jest na to odpowiedź: Na prowincji, tam grupy amatorskie sięgają po współczesne sztuki polskich autorów i grają je za darmo, a widzowie walą drzwiami i oknami bo to jest teatr dla ludzi a nie zindoktrynowanych leawckich lobby.

No nie ma teatru dla Prawactwa, skoro Prawactwo zamiast na sztukę woli pójść na ustawkę. Zaraz by prawackie teatry splajtowały.

Yellow juz calkiem ci odbija od tej zółci

Czy donosząc na Szczura Japończykom prawicowcy nie uważają że tym samym donoszą na Polskę?

Najsmutniejsze w tym wszystkim jest to , że Polacy gremialnie tolerują tego typu Sruli , gdzie jest instynkt samozachowawczy naszego narodu? Nie trzeba być socjologiem, żeby wiedzieć , że pierwszym krokiem który należy wykonać aby podbić , zniewolić jakiś kraj jest zniszczenie jego pamięci historycznej , ośmieszenie jego bohaterów. CZY KATYŃ I AKOWSKIE CZYSTKI ZABIŁY WSZYSTKICH PRAWDZIWYCH POLAKÓW?

Nie zabiły wszystkich. ale sprowadziły nas do parteru. A 60 lat komuny i 25 lat postkomuny wychowały zobojętniałych na wszystko Polaków. Zabrali nam tożsamość, dumę, zdeptali nasz honor i ośmieszyli bohaterów. Nawet nadzieję na lepsze jutro zdeptali. I po tym okresie nagle jakaś unia się pojawiła i nam wciskane jest że sami biedni nie damy sobie z niczym rady i trzeba pierdyliona dekretów i zakazów, nakazów, uczenia nas solidarności i wciskania że jesteśmy unii coś winni. A my nękani tyle już lat w to uwierzyliśmy. I większość się do tego zastosowała co nam rządy PO i wszystkich wcześniejszych rządów za-implikowali, mianowicie że jesteśmy gorsi, że zawsze musimy na postępowy zachód patrzeć. I tak realizuję się politykę propagandy, która doprowadzi do zaniku tożsamości narodowej, języka i historii. Będziemy jedynie jednostkami na potrzeby konsumpcji i pracy. Będziemy ogłupieni, niedoinformowani i łatwi do wyzyskania i kontrolowania. A każdy kto to przeczyta stwierdzi, że przesadzam, a to znak że już nam jest wszystko jedno.

Popieram w całości--dodam jeszcze,że nawet nasz narodowy pieniądz tez niektórym już mocno przeszkadza.

Przeciez nawet nie ma o czym mówić. Tego co mówił ten chłopak nie można nazwać żartem. Dla mnie to całe towarzystwo,które zanosiło się ze śmiechu jest bardziej żałosne....

dla Macieja Stuhra, katastrofa smoleńska to jeden z powodów do radości i rozbawienia, do naigrywania się. Przykro mi niezmiernie, że w dzisiejszych czasach mamy taką oto sytuację, że wolność pomyliła się ludziom z Owsiakowym "róbta co chceta", gdzie liczy się głównie to, że ktoś ma wolność DO robienia czegoś, z całkowitym pominięciem odpowiedzialności za innych, za to co poczują, wobec ich wartości i doświadczeń itp. Jedyną granicą dla wielu staje się co najwyżej granica prawa i odpowiedzialności karnej.

Podobnie jak często ludzie mylą asertywność z chamstwem i egoizmem. Dla takich ważne jest żeby osiągnąć swój WŁASNY CEL, nieważne za pomocą jakich środków. Wstyd, panie Jerzy, że nie przyłożył się Pan do wychowania syna i przekazania mu systemu wartości opartego na szacunku do drugiego człowieka. Ale tak naprawdę to, czy Pan sam go kiedykolwiek miał...?

Dlaczego obrazacie aktora, on sie nazywa Stuhr, dlaczego Wy katolicy nie przestrzegacie Dekalogu,dlaczego traktujecie tak czlowieka, tyle zawisci, nienawisci u katolków? JP II w grobie sie przewraca, wstyd Polacy

Nie wykręcaj kota ogonem.Czy tak bezinteresownie ktoś obraża tego pana.Sam zasłużył sobie na takie traktowanie.Płacą mu pięknym za nadobne.Tyle w temacie.

Srull szydzi z rzeczy, które dla Polaków są świętością!! Wypad!

Spadaj durniu. nawet nie chce myslec czy jestes glupim lewakiem czy glupim lemingiem. Sraja Polakom na glowe a Polacy maja mowic, ze deszcz pada? Tu nie Bruksela. My nie bedziemy mazac kreda po chodniku. Stuhr obrazil bardzo wielu Polakow. Ja nie nadstawie drugiego policzka tylko zwyczajnie przy...dole

pajacu to on szydził z Polaków a nie go bronisz,powinien dostac porządny wpierdol

Za przeproszeniem, nikt Pana Stuhra nie zwyzywał, nie pobił, nie opluł. Skąd mowa o nienawiści? Proszę ignorantów o niewyciąganie z kontekstu fragmentów zdań. Akurat o nienawiści mówią "Przykazania Miłości" z Ewangelii. Niemniej na innym miejscu Ewangelia mówi, aby błądzących pouczać (dokładniej nieumiejętnych), a jedną z form nauki jest krytyka. Kto choć trochę zna temat, z pewnością zrozumie. Tych którzy krytykują tylko by gadać aż szkoda słuchać.
Dla szyderców, tak jestem Katolikiem, i nie jestem święty. Jestem człowiekiem, jak człowiek błądzę

Ale ich rozbawił chamstwem, że rżeli jak konie. Mają się za "jelitę" szkoda o nich cokolwiek pisać.

ale pouczać lubisz choć błądzisz . TO PODOBA SIĘ CI ZACHOWANIE tego tzw. aktora ?

Pamiętaj drogi/a sama.prawda, jak wkurzysz katolika to spodziewaj się, że Ci się odwinie. Jesteśmy normalnymi ludźmi i chamowi potrafimy dać w dziób.

Przykazanie 11:

Jak wkurzysz katolika, to poprzednie 10 traci moc prawną.

Drogi Grze, wprowadzasz to bez Vacatio Legis ?
Może po prostu taka postawa to nie jest katolicyzm.

Nie wiedzieć czemu, ale ludzie nie rozumiejący o co chodzi w całym tym ewangelicznym rebusie mają najwięcej do powiedzenia. Chrześcijaństwo nie jest zbiorem zasad, który każe puszczać płazem zniewagi i nadstawiać drugi policzek w tym wypaczonym znaczeniu - do bicia. Trzeba o siebie dbać, a jak ktoś się czepia, albo źle robi, to się go skutecznie prostuje po linii najmniejszego oporu. I tyle w temacie prawidłowej interpretacji dekalogu oraz ewangelii .

Należy również pamiętać o tej pani w tle, która tak usilnie próbuje reklamować niemiecki t_mobile.

Ten "SZCZUR" tylko potwierdza regułę, że młody "szczur" odziedziczył najbardziej nikczemne cechy po starym SZCZURZE i tak się stało i tym razem. Zapewne "STARY SZCZUR", kiedy zbliżała się u niego wizja realnej śmierci to zapewne nie raz pomodlił się (po ciemku)bo być może wystarczył sięgnąć pamięcią do teatralnej roli katolika, która to wymusiła na nim naukę jakiejś modlitwy, która w obliczu TRWOGI została przez niego wykorzystana jako swoista "brzytwa". Jednak chyba nie na długo i ta wewnętrzna natura, konkretniej dominacja szatana bierze górę a plugawy brak empatii odziedziczył młody "szczur" i w związku z tym, co się dziwić, kiedy jego już taka natura. Kpić ze smoleńska mogą tacy moralni degeneracji jak Tw "OSCAR" i Tw "LITWIN", którzy nie potrafili nawet powstrzymać chamskiej i głośniej spontanicznej radości obok ciał ICH OFIAR, jako pomysłodawców tego nikczemnego zamachu a ten szczur, to jakaś upiorna moda w części tego środowiska, upiorna i nikczemna. A empatia ta chociaż śladowa odróżniająca ludzi od zwierząt.

Na proflu Krystyny Jandy byl film z tego wydarzenia. Tam widac wyraznie, ze jednak wydarzenie mialo inny przebieg niz to tutaj opisujecie. Moze male sprostowanie, koledzy dziennikarze?

sprostowali- dodali "Dyrektor teatru i odtwórczyni głównej roli w spektaklu podczas którego wyklaskano Stuhra Krystyna Janda wyraźnie zdenerwowana akcją młodych ludzi przerwała spektakl i poprosiła ochronę o wyproszenie ich z teatru. Oni jednak postanowili opuścić budynek już wcześniej."

spryciule...

On nie powinien sie nazywac Sturh tylko Szczur !!!

Znaki czasu:
1. aktorzy wyalienowali się ze świata teatru;
2. teatry mają ochroniarzy, aby wyrzucali widzów z teatru;
3. właścicielom teatru jest obojętne kto występuje na scenie i co sobą reprezentuje, byle kasa była w porządku.
4. większość widzów nie zauważa kogo oglądają na scenie (tylko kilka osób wyklaskało M. Stuhra).

Niestety poziom intelektualny i moralny dzisiejszych aktorów jest tak niski, że nie odróżniają swawoli od wolności, błaznowania od uprawiania sztuki aktorskiej i popularności od uznania.
Ale ponieważ występują w przestrzeni publicznej, która jest dobrem wspólnym, to należny im przypominać o zasadach i wartościach, na których opiera się życie Polaków.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl