niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
29 maja 2016

Niemcy znów straszą PiS-em i dyktaturą w Polsce. Znaczy wszystko idzie w dobrym kierunku

Dodano: 26.03.2016 [22:25]
Niemcy znów straszą PiS-em i dyktaturą w Polsce. Znaczy wszystko idzie w dobrym kierunku - niezalezna.pl
foto: Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska
„Warszawski bolszewizm” - tak zatytułował niemiecki tygodnik „Der Spiegel” materiał poświęcony sytuacji w Polsce. „Europa bezradnie przyglądała się paraliżowaniu Trybunału Konstytucyjnego. Teraz Jarosław Kaczyński podporządkowuje sobie państwo” - lamentuje autor tekstu.

Niemiecki dziennikarz Jan Puhl powołuje się na słowa „wielkiej damy polskiej polityki” profesor Jadwigi Staniszkis, która uważa, że prezes PiS chce władzy absolutnej, co wedle jej słów „jest archaiczne i przypomina putinowskie pojmowanie władzy”.

Według tygodnika, rozprawianie się z tzw. elitami wynika z przekonania Jarosława Kaczyńskiego o tym, że rewolucja 1989 roku nie dokonała się w pełni, gdyż władzę przejęli komuniści, którzy wtedy tylko pozornie zmienili poglądy. "Der Spiegel" pisze, że zdaniem Kaczyńskiego ludzie ci po dziś dzień hamują rozwój Polski, dlatego należy ich wykorzenić do cna. Ten pogląd autor artykułu określa jako „centralny element politycznego myślenia Jarosława Kaczyńskiego”.

„Der Spiegel” przypomina, że gdy 10 lat temu Kaczyński, będąc u władzy, próbował przepędzić komunistów, potknął się o Trybunał Konstytucyjny, który uznał to za łamanie praw człowieka. Jednak zdaniem autora artykułu „teraz droga do kolejnej próby jest wolna”.

Zdaniem Jana Puhla, prezes PiS znajduje się na drodze do władzy absolutnej. Jak pisze niemiecki dziennikarz, celem lidera PiS jest stworzenie państwa autokratycznego, które ma spełniać rolę surowego ojca.

Tygodnik podkreśla, że PiS popierany jest głównie przez młodych, podczas gdy tzw. KOD przyciąga starsze osoby, czyli tych, którzy pamiętają komunizm i wiedzą, ile warte są prawa obywatelskie. Natomiast dla ludzi poniżej 30-tki Polska jest w oczywisty sposób częścią Unii Europejskiej i trudno im zrozumieć, dlaczego rówieśnikom na Zachodzie powodzi się lepiej. To poczucie krzywdy PiS doskonale wykorzystuje – podsumowuje „Der Spiegel”.

Tak podsumował to jeden z internautów:

"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło: ,
DZIAŁ: ,
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

ja po tysiąckroć wolę żyć w Polsce z "dyktatorem" Kaczyńskim ,w państwie o zdrowych zasadach moralnych gdzie mogę być dumnym polakiem i wychowywać normalne dzieci, budować normalne swoje miejsce na Ziemi niż żyć w gnoju ,który chce mi zafundować schetyna z kijowskim - ludzie o reputacji alfonsów ,gnoju w którym wzorcem jest genderowsko-pedalsko-islamska europa gdzie obowiązuje eutanazja ludzi słabych zmiana płci dzieci itp.wymysły chorych psychicznie "władców" nowoczesnych ohydnych skundlonych pozbawionych honoru żrących własne odchody .Dlatego NIE dla targowicy i ludzi gorszego sortu a po tysiąckroć TAK dla PiS Pana Prezesa Kaczyńskiego ,PAD ,Pani Premier Szydło i ich wizją Polski za którą mogę iść na wojnę.

PIS jest za mało radykalny !

Der Spiegel" powinien się zająć sytuacją w NIEMCZECH po tym jak Angela Merkel córka Adolfa Hitlera zaprosiła 1,000,000 bougnoulles na zmywak do Niemiec a jest tam tylko 21 miejsc do pracy!

No te nieroby mogą jeszcze sprzątać 12 godzin na dzień ulice!

A ULIC jest od groma!

To skandal ! hitlerowski dupek-psychopata opluwa w hitlerowskiej gadzinówce Wielkiego Polaka Jarosława Kaczyńs-

kiego. Te gebelsiaki w IV-rzeszy szczekają na Polskę w taki sam bydlęcy sposób jak ich przodkowie - hitlerowskie,

zbrodnicze zwierzęta z III-rzeszy - niemieckiego bydło co wymordowało 6,5 mln bezbronnych Polaków oraz ograbiło

Polskę na 1000 miliardów dolarów, a na koniec tchórzliwie uciekło przed kacapską swołczą, której do dzisiaj liże

brudne gice. Bezczelnie i zuchwałe są te hitlerowskie qrvy tak samo jak ich powieszeni w Norymberdze dziadowie !

To hitlerowskie badziewie trzeba tępić i wypalać gorącym żelazem tak jak zarazę, prusaki i szczury inaczej powtórzy

się holokaust na Narodzie Polskim i na innych narodach Europy ! I trzeba w końcu Polskę uwolnić od tej panoszącej

się w niej złodziejskiej, hitlerowskiej zarazy - w mediach, w bankach, w przemyśle, w handlu - znowu grabiącej

Polską Ziemię i Polski Majątek Narodowy.

PS
Niemcy panicznie boją się gigantycznych odszkodowań (1000 miliardów dolarów za straty materialne, bez odszkodowań

za zamordowanie 6,5 mln bezbronnych Polaków - wg. norm USA 1 mln $ za zamordowaną osobę) winnych Polsce i dlatego

zmasowanie szkalują na całym świecie Polskę wyłgując się ze swoich gigantycznych ludobójczych zbrodni dokonanych

na Polakach w niemieckich obozach koncentracyjnych i w masowych egzekucjach dokonywanych przez niemieckie, powsze-

chne, zbrodnicze organizacje jak wermaht, grencszuc, zelbstszuc, żandarmi, eses, gestapo itp. Naród Polski to naj-

bardziej wymordowany i okradziony naród podczas II-WŚ przez giga-złodziejskich niemców i to na 1000 miliardów

dolarów ! - co stanowiło 85 % Majątku Narodowego Polski ! Dlatego dzisiaj to szwabskie badziewie żyje w dobrobycie

i znów podstępnie ograbia Polskę i Europę. Polska ma moralne prawo do patrzenia złodziejskiemu szwabstwu na łapy i

powinna żądać dymisji każdego szczekającego na Polskę hitlerowca w ich rządzie czy jako unijnego, landowego itp.

polityka ! A w Unii trzeba zawierać sojusze przeciwko szwabskiej hegemonii, która doprowadziła do totalnej ekono-

micznej i moralnej zapaści Europy oraz do zalewania jej przez islamistów i dżihadystów permanentnie przeprowadza-

jących ataki terrorystyczne. Korzystne jest to, że międzynarodowa pozycja IV rzeszy i jej sojuszniczki rassiji

spada gwałtownie na pysk co daje szansę Polakom szybko przywrócić w Polsce demokrację i oczyszczyścić ją z PO-PSL-

SLD-Nowoswołcznej, złodziejskiej mafii na usługach faszystowskiej zagranicy.

Szwaby mają jakiś kompleks tak pouczając wszystkich.Jak ich hordy ciapatych na własne życzenie spacyfikują i po swojemu ubogacą to wtedy zamkną wreszcie ryje.
Szwaby z własnej woli popełniają sepuku!
Nie przeszkadzajmy im w tym!
To dobrze dla nas!

Niech sie puhle w końcu zdecydują - bolszewizm czy faszyzm, bo to nie jedno i to samo. Podobnie w przypadku Angeli Merkel - bolszewizm czy faszyzm?

Niemcy martwią się o Polskę.Dlaczego?Co takiego dzieje się w naszej Ojczyźnie,że taki niepokój ogarnął niemieckie media.Jedyna rozsądna odpowiedź to tylko ta,że nie po ich myśli został utworzony nowy rząd i nie będzie można sterować z
tylnego siedzenia.Teraz złodzieje różnej maści pójdą do "pudła"a Merkel ta stara ropucha może tylko sterować ryżym i innymi złodziejami.Krowa,którą doili zbuntowała się i za mleko trzeba będzie płacić.Niemcy tęsknią do starego hymnu,
niemcy,niemcy ponad wszystko.

Czemu szwabskie media nie atakują np takiej Szwajcari,Belgi czy Dani?Bo to od zawsze niezależne kraje ,gdzie żyja ludzie na wysokiej stopie,dobrze zorganizowane społeczenstwa obywatelskie.A polaczki tzw II sortu ogłupione przez lewacko-libertynskie i niemiecke mendia ,łupione przez tzw świnskie elyty postawione tu przez Niemców w roli nadzorców nad polaczkami,w swojej głupocie zdegradowane do roli taniej siły roboczej,tyrajacy 2xdłużej od cywilizowanych społeczenstw zachodnich za 4-5x mniejsze wynagrodzenie.Pozbawieni praw pracowniczych,godnej opieki lekarskiej ,majacy tyrać praktycznie do śmierci jeszcze tym szwabom przytakują atakujac Polski rząd i prezydenta.Głupi i biedni,stali sie konsumentami szwabskich produktów o zaniżonej jakości,tyle,ze po wyższych cenach.
Jedynym ratunkiem wydaje mi się jest to,że ta światła,potrafiaca samodzielnie myśleć,mam nadzię że duża wiekszość,zorganizuje się, wyjdzie na ulice i nauczy te otumanione antypolskie grupki,kultury i pokory.Nie tylko,że żadnego z nich pożytku nie będzie to niech chociaż Polsce i Polakom nie szkodzą.

Duńczyków też atakują i "wychowują". Po prostu Niemcy znowu uwierzyły, że są über alles, skończy się to upadkiem Niemiec oczywiście i prawdopodobnie znowu krwią wszystkich innych narodów. Czas na zbudowanie ofensywy przeciwko temu szaleństwu i tyranii.

naród hitlera nadal wierny swojemu fuhrerowi

czy można mieć jeszcze wątpliwości, że niemce to zbrodniarze
i debile???

Z wyrobów niemieckiej chemii gospodarczej najbardziej kojarzy mi się Zyklon-B w granulacie. W niektórych miejscach w Polsce można jeszcze obejrzeć resztki starych zapasów. Obecnie produkt ten jest już wycofany, ale niemieckie media weszły dość zdecydowanie w tę lukę rynkową. Eksterminacja odbywa się teraz na polskich duszach i umysłach.

Moj precyzyjny "barometr":
Jak dla szwabow jest ZLE to dla Polski WSPANIALE.
Ale... modlic sie trzeba za Prezydenta, Premiera, Sejm i Prawice.

Nie będzie Niemiec pluł na w twarz. Proponuję rozpoczęcie wznoszenie muru na linii Odry, na wzór berlińskiego. Albo od razu na wszystkich granicach, łącznie z wybrzeżem Bałtyku.

Jan Puhl zawsze na Polskę najeżdża! Jak to Niemiec.

Że co proszę ? ..cyt. wielkiej damy polskiej polityki ? uujj przysięgam mimo świąt ani kropili alkoholu nie wypiłem ! mam omamy dziwne , sen głupi ..a nie śpię czy inne cóś ? Jeszcze nie napisaliście ta co wszystkie rozumy pozjadała . Prrrroooszę.. święta są nie macie litości ?

Szwab Szwabem na wieki wieów a..n!
Nigdy nie zrezygnował,
Drank nach osten!
Wiemy jakim był bratem?

Szwab Szwabem na wieki wieów a..n!
Nigdy nie zrezygnował,
Drank nach osten!
Wiemy jakim był bratem?

panie stasiu
niech pan - jak juz pan probuje - poprwanie po niemiecku pisze a nie z bledami. zabraklo w szkole!

Szwab Szwabem na wieki wieów a..n!
Nigdy nie zrezygnował,
Drank nach osten!
Wiemy jakim był bratem?

"czyli tych, którzy pamiętają komunizm i wiedzą, ile warte są prawa obywatelskie"
Za komunizmu faktycznie były wiele warte ...

Trzymam kciuki za PiS, oby im się udało.

Szwab Szwabem na wieki wieów a..n!
Nigdy nie zrezygnował,
Drank nach osten!
Wiemy jakim był bratem?

Szwab Szwabem na wieki wieów a..n!
Nigdy nie zrezygnował,
Drank nach osten!
Wiemy jakim był bratem?

Przed KPRM bije licznik KOD-u, a inny wskazuje nam do końca 271 dni.

Polaku ! Twoim Patriotycznym Obowiązkiem jest od dzisiaj, natychmiast od zaraz bojkotować

szwabskie internetowe portale - Onet (opluwa Polskę, Polską Historię i Polski Rząd hitlerowskimi,

polakożerczymi artykułami oraz tysiącami sztucznych postów pisanych przez opłacanych zawodowych

hejterów), gazety, auta, markiety, banki, linie lotnicze itp. !!!

Każdy szwabski produkt można zastąpić tańszym i lepszym produktem ! Np. auta japońskie są

solidniejsze, praktyczniejsze i tańsze. Polskie gazety (np. Gazeta Polska, Nasz Dziennik) są

obiektywne i nie antypolskie tak jak szwabskie rynsztokowe brukowce np. derOnet, derNiusłik,

derDziennik, derFuck, , derGWno, derPOlityka itp. Polskie stacje telewizyjne TVP, TVRepublika,

Trwam są bez porównania lepsze niż proszwabskie gadzinówki-plujki TVN i Polsat.

Pamiętaj, że bojkotując antypolskie i polakożercze szwabstwo pomagasz sobie, twojej rodzinie

i Polsce !

PS
Podobna akcja Patriotycznych Hiszpanów w Hiszpanii, doprowadziła do wyparcia z Hiszpanii

szwabskiej, posthitlerowskiej, gebelsowskiej prasy, która jak zaraza totalnie opanowała

hiszpański rynek medialny.

Każdy z nas, w mikroskali może dać wyraz swego sprzeciwu wobec arogancji uber polityków i uber dziennikarzy omijając sklepy ich ziomków w naszym kraju i produkty w naszych sklepach zastępując przynajmniej czasowo bez szkody dla siebie innymi. Owi ziomkowie, w obawie o własne portfele sami pokażą im skąd im nogi wyrastają.
Osobiście podejmuję taką mikroakcję. Omijam wszelkie lidle i kauflandy. To samo mogę kupić wszędzie indziej!

AMEN. Pamietajmy rowniez ze to szwabskie firmy, ich produkty i bron zabijaly Polakow w IIWS. Nie pozwolmy zachodowi zniewolic Polski do konca.

Czynię to tak często jak się da.
Od 25 lat twierdzę, że niemieckie auta to obciach, szczególnie cztery kółka, potem biernymiernyalewierny, potem gwiazda itd. Niestety w Polsce mało jest ludzi myślących społecznie i większość z nich będzie bronić niemieckiej motoryzacji kosztem perspektyw rozwoju polskiej jak niepodległości. Ba, bardziej niż niepodległości. To egoiści.

Błogosławionych Świąt Wielkanocnych dla wszystkich !!!

Der Spiegel doskonale wpisuje sie w nowomowe kodowska, niemieckich mediow dla Polakow i innych POst-ubeckich partyjek. Oni sa narod (wybrany?), walcza o demokracje, oskarzaja patriotow o bolszewizm, ostentacyjnie zaczynaja biegac do kosciola (a to jaja!, dopiero co wiare katolicka wykpiwali), krzycza "precz z komuna". Orwellyzm w czystej postaci. Kretactwo w stylu Wielkiego Brata. Czyzby prof/cadyk Hartman pisal im scenariusze?

Co na to?
Ano w imie Ojca i Syna - p. Beato i p. Jaroslawie "...bolszewikow gon..". Jestesmy na DOBREJ drodze!

Do Niemców
Proszę nie osiedlać swych nowych "współmieszkańców" na terenach położonych na wschód od poniżej ukazanej granicy:
.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Limes_Sorabicus

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl