niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
30 czerwca 2016

​„Lewacy świata, precz z łapami od Polski” – hasło, które robi karierę w sieci

Dodano: 12.03.2016 [13:35]
​„Lewacy świata, precz z łapami od Polski” – hasło, które robi karierę w sieci - niezalezna.pl
foto: @TCwiklak
Od kilku dni na Twitterze furorę robi czarna koszulka z napisem „Lewacy świata, precz z łapami od Polski”. Po raz pierwszy mężczyzna z takim hasłem na ubraniu pojawił się pod Kancelarią Premiera, jako kontrmanifestant do przybywających tam przedstawicieli lewicowej partii Razem. A wczoraj był też na Dworcu Głównym w Krakowie.
 
Pierwsze zdjęcie mężczyzny w koszulce z napisem popierającym zmiany zachodzące w Polskiej polityce, pojawiło się w czwartek. „Kontrą dla manifestacji [partii Razem pod KPRM] jest jeszcze stojący na uboczu starszy mężczyzna z biało-czerwoną flagą. Na kurtkę wciągnął czarny T-shirt, na plecach duże białe litery: „Lewacy świata, precz z łapami od Polski”, z przodu „PiS. Tak trzymać”” – napisał portal metrocafe.pl.


fot.: Twitter.com
 
Wczoraj zdjęcie mężczyzny w takiej koszulce opublikował użytkownik Twittera Tomasz Ćwiklak. Jak napisał, zdjęcie zrobiła jego córka na Dworcu Głównym w Krakowie.


fot.: Twitter.com

W sobotę rano na Twitterze pojawiło się jeszcze jedno zdjęcie cichego bohatera. Gratulujemy Rodakowi odwagi obywatelskiej!


fot.: Twitter.com
 
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło:
DZIAŁ:
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Nie bójmy się ! Strach ma WIELKI OCZY, ale my musimy te słabości pokonać ! Siedząc w domu i konstatując nic nie osiągniemy ! Ta REBELIA TARGOWICZAN nie może zdominować pragnienia Polaków , aby POLSKA BYŁA POLSKĄ ! A więc musimy się zdobyć na odwazny wysiłek i wyjść na ulice , aby pokazać ,że walczymy i myślimy o nasze OJCZYŻNIE ! Organizujmy się najpierw w małe grupki, aby potem połączyć się w OGROMNY RUCH , przeciwstawiając się REBELIANTOM-ZDRAJCOM ! Młodzież odwagi DO BOJU o naszą i Waszą przyszłość, Polski DUMNEJ ,PIĘKNEJ I WALCZĄCEJ o swoje prawa !TO MUSI SIĘ UDAĆ !

"Brawo Ty!" nie mam takiej odwagi

Gdzie kupić taka koszulke??

Popieram tę akcje pojedyńczych osób przeciwko KOD-owcom opłacanym przez Sorosa

https://www.youtube.com/watch?v=XBJxgy-7Gk0&list=RDniKM_7zeMO8&index=4
Na rękach kajdany, głowa spuszczona w dół.
Kajdany, kajdany na twoich nadgarstkach Krzyż odkupienia przed Tobą wyrasta.
Nie bierz jałmużny. Bierz co swoje. Jesteśmy ludźmi tak samo jak możni. Mamy te same prawa.

Zobaczcie kto jest KTO i wszystko. Kto niszczy POLSKE I ssa ja bezpardonowo!!!!! http://www.piens.pl/kto-jest-kim-piekne-opracowanie-postaci-kod/

Policja oczywiście wylegitymowała i spisała Pana Poziomkę - co za ptysie niebieskie z tej naszej Policji.

I to jest dumny Polak patriota, napisy bez zbednych angielskich slowek.

brawo dla tego Pana

może by tak ktoś uruchomił produkcję takich koszulek, popyt pewny....

Wyrazy uznania dla Pana!!! Świetny pomysł. Pozdrawiam serdecznie.

szKODniki precz z lapami od Polski.

Fajny pomysl na napis

Świetne hasło. Proszę pamiętać, że lewactwo wywodzi się do żydostwa. Przecz z lewactwem. Pan Marszałek Piłsudski miał na nich sposób szabelką i Berezę Kartuską.
Lewactwo niesie ze sobą zgubę dla narodów, dla wartości i tradycji.
Sorry, ale ja bym do lewaków strzelał i tyle.

Ja tez zrobie taka koszulke! Pomysl tego pana jest genialny.

Przeciez Razem odzrzucila Politykow PO czyzby to zemsta bo kiedys lewa strona byla Polska a potem stalo sie tak ze do dzis nikt nie ufa lewej stronie a wiec na spokojnie co bedzie dalej

Dzisiaj telewizornie pokazały byłą premier Hannę Suchocką. Poparzyliśmy i pojawiło się pytanie. Czy to córka Goldy Meir, znanej premier małego państwa afrykańskiego?

To bliska przyjaciółka Gronkiewicz Walc, tej od odzyskiwania dla siebie i męża kamienic warszawskich.

To ta pani co przeforsowała konkordat?

Zróbcie jakieś logo, napis na auto. Cos neutralnego, ale jasnego... Cos jak np w znaku zakazu wjazdu Leming... Chętnie nakleję na klapę w samochodzie... A może KOT(d)Y za płoty !

Piksel ,to mozesz sobie sam zrobic ,wystarczy odpowienia folie i odpowiedniego koloru,kupisz te folie bez problemu ,popytaj w slepe tam gdzie sa rozne akcesoria do ozdoby wnetrza aut ,a w OBI to tez znajdziesz ,wytnij szablony liter i naklej.Tylko gwarancji nie ma ze ci Kodowcy Auto nie uszkodza na parkingu.Koszulka lepsza !!

sz-KOD-nicy przeciwko Polsce

Genialny pomysł. Brawo Rodaku, oby więcej takich napisów Polacy nosili na plecach, KODowe by się załamali.

Zakup koszulki z dowolnym napisem, to w obecnych czasach błahostka. (patrz znany portal aukcyjny, czy co drugi zakład drukarski wykona nawet pojedynczą sztukę)

Proponuję powyświetlać tym co s ię sprzeniewierzają prawu przed kancelarią premiernapisy.
1Trybunał KOnstytucyjny złamał prawo Konstytucyjne , biorac udział w zmianie Ustawy przez PO-PSL z czerwca 2015r. Zmieniając jako ostateczny orzeczenie TK , a nie sejmu. TK sam ustanowił się ponad prawem . Konstytucja mówi ze na straży stoi Prezydent a nie TK.
2 Nie zastosował się do Ustawy uchwalonej przez sejm, senat i podpisanej przez Prezydenta z grudnia 2015r. Nie miał takiego prawa. Konstytucja mówi ,ze parlament ustala prace TK.
3 Złamał prawo płacąc pensję i dając pokoje do pracy, a nie dopuszczając do rozpraw, trzech sedziów TYM SAMYM PRZYZNAŁ PRAWIDŁOWOŚĆ WYBORU I ZAPRZYSIĘZENIA WYBRANYCH SEDZIOW. tY ZŁAMAŁ KILKAKROTNIE USTAWĘ kONSTYTUCYJNA I NARAZIŁ PAŃSTWO NA STRATY. mOZNA DOPISAĆ , UZUPELNIĆ , PRZEKAZYWAĆ SPOŁECZEŃSTWU. KOD to warchołŻ.

Rzepliński z polityczkami z PO zrobili zapis w ustawie, że mozna zdjąć prezydenta z urzędu czyli naszego Prezydenta Polski A.S.Dudę, a nastąpiło to gdy Komorowski przegrał. Gdy PiS doszedł do władzy zlikwidował ten zapis, a Rzepliński znów go umieścił. I dlatego rzepliński jest zdrajcą, na pasku PO i Komorowskiego - tak uważają Blogerzy, a Ci wiedzę maja ogromną. Rzepliński łamie prawo, łamie Konstytucję z pomoca swoich kolesi z TK - tak mówią inni prawnicy. I to jest prawda. To indywidum powinno byc usuniete z TK i postawione przed sądem, może być i polowy.

Ten pan 'w czarnym',to po prostu NORMALNY POLAK!
We wlasnym domu-POLSCE!

"ten pan i ty " nawet ludźmi nie jesteście.
i na pewno nie u siebie.
Ubecka wspólnota rozbójnicza .taka prawda!

Sorry myślałem że to o rzeplińskim .

Mimo wszystko za mało jest takich osób - spójrzmy jak KOD jest aktywny. Pewnie różnica jest w tym ze KODziarze to opłaceni kremlowscy agenci, a tutaj mamy biednego emeryta wolontariusza.

znam tego fajnego wrazliwega goscia z naszego slynnego miasteczka gdzie po potopie szwedzkim polski krol Jan Kazimierz schronil sie aby dalej walczyc o odzyskanie panstwowosci polskiej.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl