Niemiecki wywiad alarmuje: Dwa miliony Rosjan prowadzi tu wojnę hybrydową

twitter.com/OpenerMedia

  

Szefowie niemieckich służb specjalnych nie mają wątpliwości, że Rosjanie prowadzą już na ich terytorium wojnę hybrydową. W działania te włączyły się również rosyjskie media, które od pewnego czasu pokazują ludzi, rzekomo uciekających z Niemiec do Rosji „w obawie o bezpieczeństwo”.

Informacja przekazana przez szefów niemieckich służb nie pozostawia już żadnych wątpliwości:

„Putin postanowił użyć 2 mln Rosjan w Niemczech do rozbicia naszego kraju od środka” – ostrzegli szefowie niemieckich służb specjalnych. Posiedzenie komisji parlamentarnej z ich udziałem miało charakter „tajny specjalnego znaczenia” – informuje „The Huffington Post” oraz „Bild”.


Jak wynika z ustaleń serwisu kresy24.pl, raport w tej sprawie został przedstawiony w Bundestagu przez wiceszefa agencji wywiadu BND oraz szefa kontrwywiadu. Obaj przedstawiciele niemieckich służb specjalnych są zgodni, że „wysoki poziom mobilizujący” wśród ponad 2 mln Rosjan, którzy mieszkają obecnie w Niemczech „osiągnął alarmujący poziom”.

Służby odnotowują już różnego rodzaju prowokacje przygotowywane przez Rosjan, którzy wykorzystują w tym celu kryzys imigracyjny.

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl,The Huffington Post,kresy24.pl,bild.de

Udostępnij


Wczytuję komentarze...

Oglądaj 7x24. Już w niedzielę!

/ Telewizja Republika

  

W niedzielę o 9:06 zapraszamy na program "7x24" Katarzyny Gójskiej. Do oglądania w Telewizji Republika i do słuchania w Polskim Radiu 24.

W studiu Polskiego Radia 24 spotkają się przedstawiciele wszystkich grup zasiadających w parlamencie. Będą rozmawiać na najważniejsze tematy mijającego tygodnia. Zmierzą się również z pytaniami i opiniami słuchaczy.

Niedziela, 9.06 - Telewizja Republika i Polskie Radio 24. Zapraszamy!

Źródło: niezalezna.pl,

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl