niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
24 lipca 2017

Niemiecki wywiad alarmuje: Dwa miliony Rosjan prowadzi tu wojnę hybrydową

Dodano: 12.03.2016 [16:22]
Niemiecki wywiad alarmuje: Dwa miliony Rosjan prowadzi tu wojnę hybrydową - niezalezna.pl
foto: twitter.com/OpenerMedia
Szefowie niemieckich służb specjalnych nie mają wątpliwości, że Rosjanie prowadzą już na ich terytorium wojnę hybrydową. W działania te włączyły się również rosyjskie media, które od pewnego czasu pokazują ludzi, rzekomo uciekających z Niemiec do Rosji „w obawie o bezpieczeństwo”.

Informacja przekazana przez szefów niemieckich służb nie pozostawia już żadnych wątpliwości:

„Putin postanowił użyć 2 mln Rosjan w Niemczech do rozbicia naszego kraju od środka” – ostrzegli szefowie niemieckich służb specjalnych. Posiedzenie komisji parlamentarnej z ich udziałem miało charakter „tajny specjalnego znaczenia” – informuje „The Huffington Post” oraz „Bild”.


Jak wynika z ustaleń serwisu kresy24.pl, raport w tej sprawie został przedstawiony w Bundestagu przez wiceszefa agencji wywiadu BND oraz szefa kontrwywiadu. Obaj przedstawiciele niemieckich służb specjalnych są zgodni, że „wysoki poziom mobilizujący” wśród ponad 2 mln Rosjan, którzy mieszkają obecnie w Niemczech „osiągnął alarmujący poziom”.

Służby odnotowują już różnego rodzaju prowokacje przygotowywane przez Rosjan, którzy wykorzystują w tym celu kryzys imigracyjny.
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Zaprosili Turkow ktorzy do tej pory sa wrogo do niemcow nastawieni ktorzy ,pozniej przyjechali rosjanie ktorzy tak jak turcy tworza osobne spoleczenstwo w Niemczech zawiedzeni realiami zycia w tym kraju a teraz przyszli muzulmanie ktorzy tez beda zawiedzeni.

Niemcy sprowadzili swych rodakow z Rosji, a teraz maja obawy.
W Polsce mowi sie ze madry polak po szkodzie, w Niemczech niema takiego przyslowia poniewarz po szkodzie tez nie sa madrzejsi.
A Oto dowod:
Sprowadzili Turkow teraz musza na ich rodziny pracowac,
sprowadzaja muzulmanow i nadal do zadnego wniosku nie doszli ze cos jest nie tak

A niby od jakiej parady putanek "zaprosił" do siebie Schroedera ?

Tak myślą co niektórzy że mając inne zdanie nt.Rosji czy w chwili obecnej gdy obserwujemy zalew muzułmanów w Europie i nie zgadzamy się z zarzutami że za tym stoi Putin od razu jesteśmy kim?pachołkami Putina, opłacanymi trollami, wankami-wstankami którzy są na każde zawołanie i telefon z Kremla.Dajcie spokój naprawdę.Ja widzę co się dzieje i problem nasilającej się fali najeżdżców islamskich jest dla mnie poważniejszy niż hejty "opłacanych moskiewskich parobków".Mam żal do peremier Szydło że zgodziła się na wersję narzuconą przez Turcję na niedawnym szczycie.To jest moim zdaniem głupota tego rządu-niestety.

Wiele wpisów na tym forum świadczy o tym ,że w Polsce ruscy prowadzą bardzo skuteczną wojnę informacyjną.Przez kogo ją prowadzą???? Ano przez absolwentów pewnej szkoły w Sankt Petersburgu,śpiochów,agentów,zwerbowanych absolwentów studiów w byłym ZSRR( Polecam uwadze szczególnie absolwentów dziennikarstwa i stosunków międzynarodowych osławionego MGIMO oraz słynnej Wyższej Szkoły Komsomołu ,gdzie kształcono członków tzw."ruchów narodowo-wyzwoleńczych". Przez tyle lat komuny nazbierało się tego trochę!!!!!

do"Gwidon, Putin na całe zło
Macie rację że poziom wypaczenia i indoktrynacji przeciw Rosji i Rosjanom już osiągnął szczyt absurdu.Ja negatywnie oceniam politykę Putina jednak nie jest on osobiście odpowiedzialny za całe zło świata.Mamy takich dobrych sojuszników-USA tyle tylko że ten wujek Sam jakoś nie ostrzega Europy przed zalewm muzułmanów (terroryści swoją drogą).Amerykanie wręcz nawołują by Europa przyjmowała więcej dzikusów.A przecież to nieuchronnie doprowadzi do konfliktu w Europie.Inna sprawa to zaangażowanie się R%osji w Syrii - wiele jest krytycznych uwag pod adresem Putina że między imnnymi przyczynia się do zalewania Europy islamistami.Co jest oczywistą bzdurą.Bo czyż politycy brukselscy są pionkami Putina? czyż oni nie powinni zamknąć granic zewn.EU?To lewactwo chce zniszczyć nasz kontynent opłacane przez -właśnie (Soros?).Czy to Rosja opłaca [przemyt dzikusów? opłca ich podróż (tysiące km) czy funduje im poradniki-przewodniki?wątpliwe

Lewacka Polityka Kanclerz Merkel jest niebezpieczna dla Konserwatywnych Niemiec.Skutki tej polityki idą wyraźnie w złym kierunku .Skład rządu obecnego to ministrowie doktory plagiaty . W Niemieckim Społeczeństwie nastąpił rozłam w wielkim stopniu, Niemcy boją się obcych narodowo nacji, do tej pory takiego rozłamu w tej skali nie było .Mieszkam w Niemczech od 1981 roku zauważyłem jak Rosjanie od początku przybywali do Niemiec masowo do obozów przejściowych jako przesiedleńcy ich pochodzenie jest wątpliwe chyba po siódmym pokoleniu Carycy Katarzyny Wielkiej 2 miliony to prawie 2,5 procent mieszkańców Niemiec 99 procent Niemieckich Rosjan stoi za Putinem murem . W pracy gdzie pracuje jest ich dużo w dyskusjach mówią Putin musi mieć wpływ na Politykę Europy i Unii.Jedzą niemiecki chleb i kiełbasę zarabiają w euro ale serce bije dla Putina .Niemcy rozwalono od środka to była celowa Polityka Zabić Ducha Narodowego .2 miliony Rosjan do tego 8 milionów Moslem do tego kilka milionów nielegalnie mieszkających daje liczbę ponad 12 % obcych Dlatego B.N.D.i VS mają twardy orzech do zgryzienia .Jedynie Minister Spraw Wewnętrznych jest dobry wspaniały człowiek De.Miezier wprowadził pomysł z USA wszyscy nie z EU muszą być rejestrowani na granicy Szengen ich wjazd i wyjazd musi być kontrolowany w przyszłości muszą być też pobierane odciski palców tak jak w USA .Tyko twarde przepisy mogą uratować jedność Europy .Bo czeka nas Kosowo enklawa Serbii przez setki lat najechało tam dużo Albańczyków że powiedziano Serbom wynocha. To samo spodka Niemców Turki czy inne moslemy urosną w większość i powiedzą Niemcom wynocha to nasza Ojczyzna mamy tu Meczety Szkoły itd itp to nasza Ojczyzna wy jesteście mniejszością To jest Oblicze Demokracji w dzisiejszej w Europie. Zapomniano o Bogu Honorze i Ojczyźnie

Wiem że to co tu napisze spotka się z ostra krytyka wielu forumowiczów.Ale tak myślę i nie dam sie zmanipulować.Obecnie obserwujemy napływ milionowej rzeszy islamskich najeżdzców którzy docierają głównie do Niemiec i innych krajów t.Szwecja .Celem ich jest zasiedlenie sie i korzystanie z dóbr tych krajów nie dając nic w zamian pozytecznego dla tych krajów.Ponadto jak często jesteśmy informowani dopuszczaja się gwałtów, napadów itd.To co czeka w dalszej perspektywie społeczenstw rdzennych krajów powyzej wymienionych to aż gdy sobie wyobraże to ciarki mam na plecach.A tu wywiad BND ogłasza o "wielkim zagrożeniu" ze strony Rosjan!!! to absurd.To nie Rosjanie gwałcą i narzucają swoja wizję kulturową w Niemczech,Szwecji.wydaje mis ię że BND stara sie zmylić społeczenstwo niemieckie wskazując na "właściwe" zagrożenie czyli Rosję by nie uczulać na faktycznych wrogów czyli najeżdzców.polityka Putina wobec innych krajów nie jest przyjazna a nawet wroga lecz w tym co dzieje się w Niemczech dopatrywałbym raczej inne zagrożenie.gdyby niezależna zechciała bardziej sie zapoznać z faktami to może doszłaby do tego że inicjatorem migracji dzikusów jest Soros, amerykanskie media nawołują kraje europejskie do przyjmowania muzułmanów.Czy politycy Szwecji sa opłacani przez Rosje?raczej watpię.A prowadza polityke multi która niszczy ich kraj.Najazd dziczy stanowi zagrożenie dla całej Europy a nie "hybrydy Rosjan".Dziwny to sojusznik te USA które w tej sytuacji przestrzegha przed Rosja a nie postukuje do przywódców europejskich by zamknęli granice, by bronili swojej tożsamości , bo wywołają nachodżcy wojnę.Nic z tych rzeczy -Amerykanie widocznie są zadowoleni że Europa gnije. Opamiętajcie się.

Rosja nie należała nigdy do Europy .Tylko na mapach kończy się Europa na Uralu .Francuzi mówią Europa to Brest w Bretonii do Brześcia Litewskiego

to Putin przebrany za Merkel zaprosił uchodźców i to on prebrany za komisje europejską (zdolny jest, nie takich rzeczy w KGB uczą) całą, przyklepał obecną politykę UE.
To on przebrany za Obamę rozkazał "wyzwalanie" Libii i prowokownie "spontanicznych rewolucji". I dalej udajac Obame uzbrajał "nieuzb rojonych cywli" To o, odpowiedniou upiększony brązową pasta do butów ganiał w sylwestra po całej europie zachodniej molestujac ile wlezie i prowokujac zamieszki (ale znalazł tez kilk chwil, wot profesjonał krutyj) by przebierać sie w odwiedzanych miastach za wiodących dziennikarzy i szefów tamtejszej policji, by sprawe uciszać.
A teraz ma w Niemczech "2miliony agentów"...
Jeśli oni są tak potężni, skuteczni i zdyscyplinowani że robią w obcym i ludnym kraju co chcą, to może lepiej sie do nich przyłączyć. Bo Polsce moga np udawać dziennikarzy Niepokornych mediów ;)

Mamy o jednego przebierańcę wiecej - Twój język, całkowicie wyeliminował, twoje rozgaworki -

To naprawde nie jest śmieszne,widziałem tu mase komentarzy i artykułów oskarżających Putina o wszelakie zło. Czasem nie wiedziałem czy śmiac sie czy płakać. " Putin winny kryzysowi imigracyjnemu,Putin wspiera ISIS,namawia muzułmanów do zalania Europy,Putin sponsoruje KOD,narodowców,lewaków,Korwina,Putin odpowiedzialny za wszystkie ataki terrorystyczne na całym świecie,Putin zabija "dobrych" terrorystów walczacych z Asadem,Putin perfidnie prowokuje swoim samolotem przy rosyjskich wodach na morzu czarnym amerykański okret wojenny". Czekam na artykuł o tym że za brakiem śniegu w ferie stoi Putin.

Niemcy prowadza dosc osobliwa polityke:
Sprowadzajac ponad 2 miliony "Niemcow z Rosji" zapowiadali przyjazd pociagow na dworcach w jezyku Rosyjskim, teraz sie dziwia iz Ci Niemcy dzialaja przeciw swojej nowej "ojczyznie".
Teraz wpadla Pani Merkel na wprost genialny pomysl aby Turcja zabrala z Europy imigrantow z bliskiego i dalekiego wschodu spowrotem do Turcji otrzymaja za to 6 miliardow euro, w zamian za to Turcja przysle do Europy taka sama ilosc imigrantow z Syrii czyli wyjedzie Ibrachim a na jego miejsce przyjedzie Murat,aby tego dobra nie bylo nam za malo otrzymaja Turcy bez wizowy wjazd do calej Europy a nastepnie Turcja wjdzie w sklad UE to jest naprawde postep w Niemieckiej polityce

Niemcy zostaną rozbite przez zaproszonych prze Merkel i Schultza muzułmańskich gości, którym cichaczem dostarczana jest w kontenerach broń opłacana przez sponsorów, a nie przez Rosję. To tylko zasłona dymna i robienie z Rosjan wrogów.

Niech nasze szwabstwo uczy się od POLAKÓw kim są rosjanie.konflikciarze i zaborcy, bo dla nich białe to czarne i na odwrót. Putin powinien odejść!!!!

Powołujecie się na doniesienia niemieckich służb specjalnych? Jeden momencik, bo spadłem z krzesła jak to przeczytałem. Przypomnij proszę drogi autorze tego artykułu, kanclerz którego zaprzyjaźnionego Polsce kraju spowodował kryzys migracyjny... A teraz pytanie numer 2: czy kanclerz tego samego kraju ma również kontrolę nad niemieckimi służbami specjalnymi.
Koniec

A ja myślałem, że to się nazywa Freundschaft - ewentualnie дружба.

NO prosze bardzo ..... )))))

Niemcy obudzili sie z przyslowiowa "reka w nocniku" !!!!

A tam juz sa rosjanskie SZCZOCHY ..... i cuchna ... ))))

ENDE

Jeżeli ktoś myśli, że Putin nie ma udziału w eksodusie imigranckim w Europie, to nie ma podstwowych wiadomości. Po wycofaniu sie USA z Bliskiego Wschodu, Rosja rozpoczęła ekspansję, ostatnio militarną. Jednocześnie trwała także hybrydowa ekspancja na zachodnią Europę. Nie widoczna dla nas, ale zapewne służby Niemiec i innych krajów mają to na uwadze od dawna.

Tak bo to Putin obalał "złych" dyktatorów którzy trzymali za mordy islamskich fanatyków,to Putin wywołał arabską wiosnę,to Putin wspierał muzułmańskich fanatyków walczących z syryjskim rządem,mordujacych chrzescijan i nazywał ich zbrojną opozycją.

Tak, to robiło USA. Ale wolę tysiąc głupich amerykańskich prezydentów, niż jednego sowieckiego zbrodniarza. A pan jesteś sowiecką kanalią i szmatą, paniatno?

"sowiecką"? jestem Polakiem,możesz mnie wyzywać ale taki głupek nie jest w stanie mnie obrazić. typowy pożyteczny idiota. Przez amerykańskiego prezydenta ma inwazję muzułmańską,kryzysy itd ale i tak woli go od rosyjskiego prezydenta,który nic mu nie zrobił i nazywa go zbrodniarzem.

Powinienes napisać że to ironia,albo poprostu że robiły to USA,bo wezmą to dosłownie i uwierzą. Już podobne "mądrości" tu spotykałem.

Makrela zaraz wsadzi imigrantów w kamasze i wyśle na front wschodni. Tego nawet Hitler by nie wymyślił. Inna wersja to taka czy nie miał kontaktów z KGB w DDR?

Czasami tutaj cos napisze bo jak czytam te niektore niusy
na tym portalu to rece opadaja i nie chcac nikogo obrazac napisze wam wprost , to nie Rosja przyslala do europy islamskich najezdzcow , to nie Rosje przywozi ich na brzegi Greckich wysp , to nie Rosjanie asystuja im i prowadza drogami do Austri , Niemiec czy innych tzw. panstw europy .
Zatem czy wy robicie tu jakas krecia robote zlecona przez kosmitow by prowokowac i wyslac Polskich gojow na woje z Rosja ? Chyba tylko po to by rosja oczyscila nasz teren z Polakow a kosmici z Palestyny mogli przeprowadzic sie na nasze mijejsce ? Nie damy sie na to nabrac a was prosimy nie mieszajcie nam Polakom w glowach i raczej wspolpracujmy z Rosja niz wojujmy , Amen .

KGBista putinek by dojść do władzy kazał w 1999 roku wysadzać bloki mieszkalne w Rosji co stało się pretekstem do 2 wojny w Czeczeni. Opisał to Litwinienko w książce "Wysadzić Rosję" Litwinienko zginą zabity radioaktywnym polonem. Zamach Smoleński to też sprawka KGBisty putinka bo Lech Kaczyński skutecznie blokował imperialne zapędy tego zbrodniarza. Zestrzelenie malezyjskiego MH17 to też sprawka KGBisty putinka, którego ludzie po pijaku pomylili samoloty bo wzorem prowokacji z wysadzaniem własnych bloków mieszkalnych mieli oni zestrzelić ruski samolot lecący z Moskwy na Cypr. Zestrzelenie własnego samolotu i zwalenie winy na Ukraińców miało być pretekstem do otwartej wojny z Ukrainą. Każdy kto tego nie pojmuje jest ignorantem albo opłacanym przez KGBistę putinka internetowym trollem. Ewentualnie pożytecznym idiotą.

Ty to sam wymysliles tak od serca czy ci z putin-stanu taka instrukcje przeslali? Bez wzgledu na rezultad - glupota albo POdlosc co POniektorych nie zna granic.

Jestes taki sam kapus rosjanski, jak ten twoj pewnie .... Wazelin - Wazelinowicz, J-K-M !!

A moze tez bys chcial, aby odbudowac rozebrana CERKIEW w Warszawie, ktora Naczelnik Panstwa Polskiego, Marszalek Jozef Pilsudski nakazal Warszawiakom rozebrac ????

ENDE

Przeprowadzić należy pełną lustrację i przekonasz się kto był na usługach Kremla.

Może dowiemy się czy jest jakiś inny powód, dla którego komunistyczny prokurator jest w rządzie PiS?

My nie Rosjanie tylko twoi "goscie" z turcji.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl