niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
25 czerwca 2017

​Anita Czerwińska w 71. miesięcznicę: Ta bitwa jeszcze nie jest ostatecznie wygrana

Dodano: 10.03.2016 [21:57]
​Anita Czerwińska w 71. miesięcznicę: Ta bitwa jeszcze nie jest ostatecznie wygrana - niezalezna.pl
foto: Filip Błażejowski/Gazeta Polska
Po mszy w warszawskiej archikatedrze przed Pałac Prezydencki przeszedł Marsz Pamięci. Tam apel odczytała Anita Czerwińska. – Musimy stanąć w obronie odzyskanej wolności. Musimy walczyć, by nie przeszkodzono w zmianach, które mogą doprowadzić do pełnego wyjaśnienia tragedii w Smoleńsku – mówił posłanka Prawa i Sprawiedliwości do zgromadzonych na Krakowskim Przedmieściu.

Za miesiąc mija szósta rocznica smoleńskiej tragedii. Pierwsza, obchodzona w kraju, który nie boi się być wolnym. Nasza walka o wolność i sześcioletnie starania o wyjaśnienie przyczyn śmierci elity narodu zostały połączone we wspólnym wysiłku. Ta bitwa jeszcze nie jest ostatecznie wygrana. Zarówno wrogowie Polski za granicą jak i skorumpowane elity poprzedniej władzy chcą zdestabilizować nasze państwo

– podkreśliła Czerwińska.


fot. Filip Błażejowski/Gazeta Polska

Musimy stanąć w obronie odzyskanej wolności. Musimy walczyć, by nie przeszkodzono w zmianach, które mogą doprowadzić do pełnego wyjaśnienia tragedii w Smoleńsku. Niech nasza obecność 10 kwietnia będzie wyrazem solidarności z tymi, którzy zginęli ale także z tymi, którzy dzisiaj szukają prawdy

– zaapelowała.


fot. Filip Błażejowski/Gazeta Polska

Szczególny apel kierujemy do Klubów „Gazety Polskiej” i wszelkich organizacji patriotycznych. Zmobilizujcie ludzi, pomóżcie im przybyć na tę ważną dla nas wszystkich uroczystość. Pokażmy, że Polska to ci, którzy pamiętają i chcą prawdy, a nie miłośnicy amnezji i stworzonych przez komunistyczne służby autorytetów. Będzie to dla nas wszystkich wielki narodowy egzamin

– podsumowała posłanka.


fot. ​Filip Błażejowski/Gazeta Polska

ZOBACZ FILM:

Autor: Źródło:
DZIAŁ: ,
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Kiedy będzie wreszcie jakaś duża demonstracja dająca odpór targowicy?? Orban przetrwał, bo miał wsparcie narodu wyrażane w częstych i licznych manifestacjach poparcia, a wy PiS działacie tak jakbyście chcieli to wsparcie narodu stracić. To co się dzieje znowu w TVP to skandal!!

Święta prawda, popieram, czekamy na reakcję PiS adekwatną do zaistniałej grożnej sytuacji politycznej w Polsce.
Oczyścić TVP, wywalić Jacka Kurskiego, zmienić Błaszczaka bo to ciepłe kluchy, zabrać się za Targowicę, aresztować wichrzycieli, nie bać się UE ani Komisji Weneckiej, rozwiązać TK, UJAWNIĆ wreszcie akta IPN, Aneks do Raportu WSI !!!!
Oni dlatego chcą dymisji tego Rządu PiS bo wpadli w niewyobrażalny strach przed odpowiedzialnością za Smoleńsk 2010, rozkradzeniem naszej Ojczyzny, ujawnieniem esbeckich akt na nich, i wreszcie długoletnimi więzieniami za zdradę Ojczyzny.
Jeżeli PiS nie zrobi z nimi porządku choćby nawet w nocy, to ONI utworzą Majdan w Warszawie na wzór Ukrainy, finansuje to Soros i Balcerowicz, a potem dojdzie do wojny domowej w Polsce aby uniknęli kary.
Ostrzegamy, i ostrzegamy, a PiS dalej się z NIMI bawi w demokrację. Tą czerwoną hołotę należy zniszczyć taką samą bronią jaką oni stosowali, bez litości i przebaczenia! Inaczej Rząd PiS może już żegnać się z Sejmem i pakować.

WK...cie mnie. Znowu przegracie. Głosowałem na was abyście odsunęli POmyje od koryta abyście ich rozliczyli a wy IDIOCI za przeproszeniem odtrącacie od siebie miliony Polaków. II sort, plucie na PZPR, które więcej dobrego zrobiło niż złego, wyzywanie od komuchów. Teraz gloryfikacja bandytów - tzw. żołnierzy wyklętych, co to dla sanacji mordowali niewinnych Polaków. JESTEŚCIE GŁUPI, zaślepieni nienawiścią do wyimaginowanych wrogów i znowu przegracie. Będzie polski majdan i będzie skuteczny i tym razem traficie za kraty głupki

Spadaj ruski agencie z tą swoją czerwoną propagadną. Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę!!

Żyję w Polsce ponad 50 lat mogłem wyjechać ale tego nie zrobiłem jeśli Polska ma być normalna postkomuna musi być zlikwidowana kod nowoczesna psl sld po to wszystko skurwysyństwo wsi sb zabrać tym mordercom emerytury nie odpuścić żadnemu wyczyścić Polskę z kacapów to jest do zrobienia szybkiego .

Anita Czerwińska, prawdziwa Dama i Poseł PiS. Oddana sprawie prawdy o Smoleńsku.

Musimy sie zmobilizować i zorganizować potęzne demonstracje w obronoe rządu,prezydenta,niepodległej Polski i pokazać tym KODowcom,POlszewikom,Nowoczesnym wrogom państwa naszą siłę tak jak to zrobili Węgrzy w obronie Orbana i Wegier.Kamery tych lewaków z UE,róznorakich komisji unijnych to zaobserwują i to będzie ważne w przyszłych działaniach !!!!NIE MA innej rady.Albo jesteśmy w stanie się zorganizować albo siedzieCbiernie w domu i PRZEGRAC !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Liczę na Polaków.

Ja na to czekam od dawna i szlag mnie już powoli zaczyna trafiać od tej bezczynności obozu niepodległościowego. Na co oni czekają?? Trzeba zorganizować wielką manifestację tak, aby do Warszawy przybyło z pół miliona ludzi jak podczas walki o TV Trwam. ONR do dzieła!

Kto czyta Matkę Kurkę,wspaniałego blogera,który
zna sądy i ich niezawisłość z autopsji powinien rozpowszechniać jego analizy na bieżąco,jeśli oczywiście on sam nie ma nic przeciwko temu.Ja nie dostałem dotąd po łapach
za cytowanie.Kurskiego rozpracował jakiś czas temu i miał
rację.Nie dość że panoszą się w tvp dywersanci,to zapowiedzi Jacusia,że wraca koło fortuny,randka w ciemno,kocham cię Polsko zwala z nóg.To jakaś granda.Panie Kaczyński wywal go.Opozycja i tak wyje że TVP to tuba
propagandowa PIS,nie ma więc nic do stracenia,trzeba tylko ustawić rozmówców na wzór nieocenionego tvn,tam zawsze bij ziabij pisowca.

Wzruszająca miesięcznica, piękne przemówienie Prezesa, byłem co prawda mocno zaskoczony słysząc że mów o "katastrofie" - czy coś się zmieniło?

Unikalny w Polsce "Smoleńsk" - zobacz akcję http://lassmolenski.pl/

Prawda musi być ujawniona, choćby nawet ta gorzka dla prawicy. Nareszcie mamy do tego warunki

Dziękujemy Pani Anito że jest Pani taka wytrwala i nieugięta.I nie siada Pani na laurach jako Posłanka. Smoleńsk to wciąż niepopularny temat dla obecnej opozycji. Pani była obecna chyba na wszystkich miesięcznicach Smolenskich, dziękujemy.

Po prostu ta walka powinna polegac na tym , ze PiS i Zjednoczona Prawica powinna pokazywac i tlumaczyc Polakom w wiadomosciach jak wplyw bedzie mialo na przyklad utrzymanie obecnie skladu Trybunalu i ze ten sklad nie pozwoli na pewne zmiany:

zmiany, o ktorych Polakom trzeba przypominac na okraglo. Polska naprawde musi zmienic sie i jedyna gwarancja jest PiS i Zjednoczona Prawica

tyle. wg mnie to wlasnie tyle

Co tu robi reklama nijakiego lisa? czyżby jego pieniądze nie śmierdzą???!

Bez prawdy smoleńskiej nie będzie wolnej Polski.

A wraz z prawda smolenska nadejcie koniec komuchow i lewakow w Polsce

Wszystko pięknie . Aby wyjaśnić wątpliwości , Ją WIEM ,że był ZAMACH. Ale mam takie pytanie do mądrzejszych ode mnie. Zaznaczam ,że mówię czysto teoretycznie. Jakiej ceny za opublikowanie prawdy byście nie byli w stanie zapłacić ? A co jeżeli możni tego świata ''dogadali'' się za naszymi plecami dla własnych intresów i np odbyła sie rozmowa (b.tajna rzecz jasna )pomiędzy kimś waznym z rządu Polski i USA.- My wiemy jak było , tu zobacz sobie dowody , ale niestety jeszcze nie pora aby to ujawniać , oczywiście oficjalnie wszystkiemu zaprzeczymy, sami nie udowodnićie tego a nawet jezeli jakimś cudem to sie uda to, w razie agresji Rosji na wasz kraj nikt palcem nie ruszy aby was bronić, bo JESZCZE nie chcemy wojny swiatowej.

Moim zdaniem Rosja była tylko pomocnikiem, a pomysłodawcą i zleceniodawcą był zachód - prawdopodobnie Niemcy, a głównymi wykonawcami byli nasi zdrajcy. Wiele faktów nie pasuje do teorii o zamachu zrobionym przez Rosjan. Np. ciało Anny Walentynowicz nie miało w zasadzie żadnych uszkodzeń typowych dla katastrofy lotniczej czy eksplozji i było w stanie niemal idealnym, nie było zdefragmentowane - tak zeznawali przed komisją Macierewicza syn i wnuk pani Anny i rodzina Teresy Walewskiej Przyjałkowskiej, której pomyłkowo okazano ciało pani Anny. Podobnych faktów jest więcej - np. Lech Kaczyński według dokumentów w ogóle nie opuścił Litwy (a wiadomo, że 8.04 szybko wyjechał, odwołując zaplanowane spotkanie z Polonią, 9.04 nie był na szczycie rozbrojeniowym w Pradze (pojechał Tusk). Gdzie więc prezydent przez ten czas był i dlaczego nie pojechał do Pragi? Dlaczego nikt nie szuka odpowiedzi na te pytania?!

Moim zdaniem Rosja była tylko pomocnikiem, a pomysłodawcą i zleceniodawcą był zachód - prawdopodobnie Niemcy, a głównymi wykonawcami byli nasi zdrajcy. Wiele faktów nie pasuje do teorii o zamachu zrobionym przez Rosjan. Np. ciało Anny Walentynowicz nie miało w zasadzie żadnych uszkodzeń typowych dla katastrofy lotniczej czy eksplozji i było w stanie niemal idealnym, nie było zdefragmentowane - tak zeznawali przed komisją Macierewicza syn i wnuk pani Anny i rodzina Teresy Walewskiej Przyjałkowskiej, której pomyłkowo okazano ciało pani Anny. Podobnych faktów jest więcej - np. Lech Kaczyński według dokumentów w ogóle nie opuścił Litwy (a wiadomo, że 8.04 szybko wyjechał, odwołując zaplanowane spotkanie z Polonią, 9.04 nie był na szczycie rozbrojeniowym w Pradze (pojechał Tusk). Gdzie więc prezydent przez ten czas był i dlaczego nie pojechał do Pragi? Dlaczego nikt nie szuka odpowiedzi na te pytania?!

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl