niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
26 lipca 2017

​Usiądźcie, zanim przeczytacie. Wałęsa ogłosił się… prorokiem!

Dodano: 02.03.2016 [21:26]
​Usiądźcie, zanim przeczytacie. Wałęsa ogłosił się… prorokiem! - niezalezna.pl
foto: Piotr Galant/Gazeta Polska
Blog to za mało, Lech Wałęsa chce większego audytorium i postanowił przenieść się ze swoją internetową aktywnością na jeden z najpopularniejszych portali społecznościowych. Wkrótce tam będzie można przeczytać takie kwiatki, jak ostatnie jego wpisy, że to SB współpracowała z nim, a nie on z SB, albo że jest… „laickim prorokiem”!

Były prezydent postanowił zakończyć przygodę z prowadzeniem mikrobloga na portalu wykop.pl. Zamierza dotrzeć ze swoją wizją rzeczywistości do większej liczby internautów, więc wybrał popularnego Facebooka. Jak tłumaczyła szefowa jego gdańskiego biura w rozmowie z wyborcza.pl, Wałęsa rozpocznie aktywność na portalu społecznościowym w ciągu najbliższych kilku dni, a blog przestanie działać jeszcze w środę. O zmianie przesądziły „funkcjonalność, większy zasięg oraz dostępność dla osób z zagranicy”.

Jednak rozstanie z blogiem postanowił Wałęsa zakończyć efektownie. Podzielił się kolejnymi „rewelacjami”, po przeczytaniu których oczy same otwierają się szeroko ze zdumienia.

Tak to Sb współpracowało że mną .Po przegranym strajku w 1970 r uratowałem i przygotowałem siebie jak i kadrówkę do rozegrania sierpnia 1980 r .a Sb i PRL rozwiązaliśmy .Więc kto osiągnął cel przy współpracy z kim .Nie mylić ,[ trochę to kosztowało , przestraszenie prowokatorów i pijaczków ]

– napisał na blogu (pisownia oryginalna).

Później dodał (pisownia oryginalna):

Nie chcę , ale muszę

Kręcę , mataczę, kluczę .Podaję sprzeczne informację .Tak to prawda
Problemem moim było i jest, że nie mogę często ujawniać dążenia ze strategicznego punktu .Zawsze miałem określoną wizję, określony cel i dążyłem do jego realizacji .Od 1970 r stałem na czele dążeń do wolności z pomysłu ZZ.

Nie chcę i nie mogę kłamać ,ale ujawnić też nie mogę ,Bo nie da się zrealizować po ujawnieniu więc pytany kluczę odpowiadam maskująco , to powoduje podejrzenia i błędne oceny .

Zwierzył się też, że z komuną walczył od dziecka, a właściwie to... od niemowlęcia.

Od urodzenia chciałem wywrócić komunizm . ale kiedy mogłem się do tego przyznać i ogłosić a także powiedzieć w którym miejscu jestem .Wiele w żuciu miałem podobnych zdarzeń i zachowań

– wyznał (pisownia oryginalna).

Najlepsze zachował na koniec. Okazało się mianowicie, że Wałęsa to… prorok.

Moim zdaniem największe w życiu sukcesy odniosłem w tedy w 1970 do 1976 r wtedy więc wyprowadziłem swoją koncepcję bez większych strat , rozpoznałem przeciwnika . Tak powstały fundamenty pod zwycięstwo sierpnia 1980r .
 
Po osiągnięciu swoich założonych celów SB wyrzuciłem przy świadkach dwóch kierownikach zakładu gdzie pracowałem Można sprawdzić .Oczywiście nie darowali by mi tego czynu , ale .Opatrzność jak zawsze pomogła mi .

Na pożegnania SB powiedziałem że za chwilkę będziecie mieli nowy grudzień .Wybuch za chwilę Radom i uratował mnie jako laickiego proroka poraź kolejny 

– oświadczył (pisownia oryginalna), a my po przeczytaniu zaniemówiliśmy...


fot. ​wykop.pl/ludzie/lechwalesa/print screnn
Autor: Źródło: , ,
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Dyzma to przy bolusiu inteligent

Zamiast zabiegać o zamówienia dla stoczni zabrał się za politykę, dostarczając materiałów do opowiadania polskich kawałów.

Polskie kundle kabały z dobrych domów czekistowskich. oraz z dobrych rodzinek enkawudzistów teraz upodobały sobie szczekanie na Świętą Rosję co zrzuciła jarzmo tych globalistycznych lucyferianów z NWO. A Lucyferianka Clinton to taki damski Bolek.

Czy aby wynurzenia Wałęsy nie są pisane z domu wariatów

czytać to ? Tego nie da się czytać . Rzygam ...

Teraz to już tylko wysokiej klasy psychiatra. Ale może to wybieg jak u muzułmańskich terrorystów w Niemczech - wszyscy są psychiczni.

ja zas uwazam ,ze Bolkowi nalezala sie nagroda Nobla i prezydentura ... bedac analfabeta i przyglupem wyyebal prawie 40 milionowy narod w tym tysiace doktorow i polskich profesorow ... chwala ci Bolku ,ze pokazales ,ze ten Kraj nie ma zadnej inteligencji ... tylko bande durni.

Brawo lepszego komentarza chyba nie trzeba. Bolek, Bolkiem, ale ci co go celebrowali i co gorsze celebrują to dopiero jest temat. Nawet Wajda św. pamięci.

Lech Wałęsa - człowiek, któremu uwierzył i zawierzył swoją przyszłość cały nasz kraj... zdobywca Pokojowej Nagrody Nobla... który okazał się zdrajcą, sprzedawczykiem, Bolkiem donosicielem i co najgorsze wygłasza poglądy karygodne i niegodne zdobywcy (warto podkreślić) POKOJOWEJ Nagrody Nobla. Smutne :(

Po trzech dniach wyrzucił mnie i moje komentarze. Zachowuje tylko pochlebstwa. Taki to jego profil na skale światową. Ten z czarno-białym zdjęciem jest akualny

Prawda o Lechu Wałęsie:
https://kodapokalipsy.wordpres...

w sumie to się chłopina znów wygadał: "po osiągnięciu swoich założonych celów SB" - jasna deklaracja. A kierowników wyrzucił bo pewnie nie chcieli się z SBkam i agentami dogadać.
No i SB PRACOWAŁO DLA NIEGO - cholera, pewnie był jakimś generałem w tym SB !!! Bezczelność ludzka nie zna granic by się tak jawnie przyznawać !!!

nie chcem ale muszem założyć profil na fejsie, a poza tym to jestem za a nawet przeciw !

Muszę Ci za to dać plusy ujemne i plusy dodatnie wzorem naszego bohatera narodowego

całe życie z wariatami .... Boże dopomóż !

Wyślijmy go do Brukseli !!! Będą z Tuskiem tworzyli zgraną parkę - jeden "obalił" co sami dali, drugi zatopił "zieloną wyspę" i ubił "tygrysa Europy" a teraz i samą Europę w ruinach i skarpetkach puszcza. W miesiąc załatwią UE, a Niemcy zrobią sepuku :) Jeszcze jedna możliwość - WYSŁAĆ GO DO SYRII !!!

taa...słuzba zdrowia w Polsce rzeczywiście sięgnęła dna. Popatrzcie, ma chłop najlepszą opiekę jako były prezydent, w tym psychiatryczną (tego oficjalnie nie napiszą) i co ? I NIE POMAGA ! Będzie teraz robił z Polski pośmiewisko na cały świat. Może ubezwłasnowolnić ?!?!

nie wiem na czym oj "jedzie" ale to musi być jakiś mega koks ! Co za odlot ! Jeszcze chwila i będzie prosił o pozwolenie na start na Okęciu. Oczywiście w drodze do Berlina po srebrniki.

gdyby był eliksir młodości .... jemu by już nie pomógł - DELIRIUM - choroba tzn. starość zaatakowała mu mózg. Bo chyba miał .... ? Pewne nie jest, ale załóżmy że miał.

jedyne co Wałęsa był w stanie zaplanować to .... postawienie klocka. Do dziś jest popychadłem który staje w szeregu z wrogami Polski, Polaków i komuchami. Ale wiadomo SWÓJ SWOJEGO itd.

Wałęsa, chłopie, miliony ludzi pamiętają jak nie potrafiłeś słowa wydukać, bo rozumu za mało by zdanie publicznie sklecić, a jeśli już czasem język zdołał coś wydusić, to nie było wiadomo czy śmiać się czy płakać. Kręcił tobą kto chciał i jak chciał, od gangsterów po pewnie obcych agentów. A teraz zgrywasz mądralę ? DEMENCJA - czas na dębową jesionkę a nie za prorokowanie się brać.

FANTASTYCZNY POMYSŁ ! Polecę jego profil światowemu stowarzyszeniu psychiatrów, do badania delirki, megalomani i syndromu Napoleona

Jaruzelskiemu i Kiszczakowi potrzebny był taki głupek jak on...sam na to daje ciągle dowody...brak słów

Panie, panie, panie ......sikaczu chrzcielniczany, arlamowski holidejniku, dostarczaczu walowek dla Danki, wygrywaczu loterii, wylegiwaczu podbramowy, podawaczu nogi, plusie ujemny, gardlo nasze, odwazniku za odwazny , zwyciezco samodzielny, pokonywaczu komuny, przechylaczu magdalenkowych kieliszkow, odwolywaczu " ja nie chce ich jutro widziec w biurze" nocny, wzmacniaczu lewej nogi, w skarpetkach puszczaczu, negocjatniku okraglostolowy, 100 mln rozdawaczu, no bell dostawaczu, wojny na gorze inwentorze, solidarnosci jedyny kreatorze, barkow kolegow ujezdzaczu, Waldka " masz wolna reke" powolywaczu, Czlowieka Sprawcy Protektorze,Drobiu Cudzego Koneserze, Peruwianczyka Stana T, w drugiej turze pogromco, O nasz wielki Bendem , Chcem i Otake ------------ Modl sie za nami i przestan ples

były "zjebydent" a nie prezydent...

A to ciekawe,Kiszczak umarł a Bolkowi wyłączył się bezpiecznik.ńo i co możemy mu zrobic?Pozostaje ostracyzm a to o wiele bardziej boli

Dementia, zdziecinnienie polaczone ze schizophrenia paranoidalna.
W kazdym razie bufon Walesa w tej chwili na pewno bylby ciekawym obiektem badan dla kazdego psychiatry. To juz przypadek kliniczny.

Albo on ucieka w swiat zludy, albo specjalnie pali glupa tylko po co? Zatem przyjmujemy wersje o schizo.

Tyle na ten temat. Szkoda sie w ogole tym debilem zajmowac.

Kpl. odlot.

BOLEK i allach z TK to świtna para!!!!!!!!!!!

https://www.youtube.com/watch?...

Wychodzi na to, że nadeszła "nowa świecka tradycja" w definiowaniu tego, ale nie tylko tego, co obecnie ludze mają uważać, bo establishment[[[ja i tak uważam to nie za establishment, ale za za establish-menty, eentualnie za establish-mędy]]] tak każe, że teraz oznaczają słowa "demokracja", albo "prawo".
—Ta "nowa świecka tradycja" to jakaś mutacja islamu, gdzie ktoś jeden(choćby już dawno nie żył) "jest moim panem", a ktoś inny "jego prorokiem".
—DOKLADNIE: Żyd Soros "jest moim panem", a Skurwęsa-Bolek "jego prorokiem".

kretyn

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl