niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
25 czerwca 2016

​Usiądźcie, zanim przeczytacie. Wałęsa ogłosił się… prorokiem!

Dodano: 02.03.2016 [21:26]
​Usiądźcie, zanim przeczytacie. Wałęsa ogłosił się… prorokiem! - niezalezna.pl
foto: Piotr Galant/Gazeta Polska
Blog to za mało, Lech Wałęsa chce większego audytorium i postanowił przenieść się ze swoją internetową aktywnością na jeden z najpopularniejszych portali społecznościowych. Wkrótce tam będzie można przeczytać takie kwiatki, jak ostatnie jego wpisy, że to SB współpracowała z nim, a nie on z SB, albo że jest… „laickim prorokiem”!

Były prezydent postanowił zakończyć przygodę z prowadzeniem mikrobloga na portalu wykop.pl. Zamierza dotrzeć ze swoją wizją rzeczywistości do większej liczby internautów, więc wybrał popularnego Facebooka. Jak tłumaczyła szefowa jego gdańskiego biura w rozmowie z wyborcza.pl, Wałęsa rozpocznie aktywność na portalu społecznościowym w ciągu najbliższych kilku dni, a blog przestanie działać jeszcze w środę. O zmianie przesądziły „funkcjonalność, większy zasięg oraz dostępność dla osób z zagranicy”.

Jednak rozstanie z blogiem postanowił Wałęsa zakończyć efektownie. Podzielił się kolejnymi „rewelacjami”, po przeczytaniu których oczy same otwierają się szeroko ze zdumienia.

Tak to Sb współpracowało że mną .Po przegranym strajku w 1970 r uratowałem i przygotowałem siebie jak i kadrówkę do rozegrania sierpnia 1980 r .a Sb i PRL rozwiązaliśmy .Więc kto osiągnął cel przy współpracy z kim .Nie mylić ,[ trochę to kosztowało , przestraszenie prowokatorów i pijaczków ]

– napisał na blogu (pisownia oryginalna).

Później dodał (pisownia oryginalna):

Nie chcę , ale muszę

Kręcę , mataczę, kluczę .Podaję sprzeczne informację .Tak to prawda
Problemem moim było i jest, że nie mogę często ujawniać dążenia ze strategicznego punktu .Zawsze miałem określoną wizję, określony cel i dążyłem do jego realizacji .Od 1970 r stałem na czele dążeń do wolności z pomysłu ZZ.

Nie chcę i nie mogę kłamać ,ale ujawnić też nie mogę ,Bo nie da się zrealizować po ujawnieniu więc pytany kluczę odpowiadam maskująco , to powoduje podejrzenia i błędne oceny .

Zwierzył się też, że z komuną walczył od dziecka, a właściwie to... od niemowlęcia.

Od urodzenia chciałem wywrócić komunizm . ale kiedy mogłem się do tego przyznać i ogłosić a także powiedzieć w którym miejscu jestem .Wiele w żuciu miałem podobnych zdarzeń i zachowań

– wyznał (pisownia oryginalna).

Najlepsze zachował na koniec. Okazało się mianowicie, że Wałęsa to… prorok.

Moim zdaniem największe w życiu sukcesy odniosłem w tedy w 1970 do 1976 r wtedy więc wyprowadziłem swoją koncepcję bez większych strat , rozpoznałem przeciwnika . Tak powstały fundamenty pod zwycięstwo sierpnia 1980r .
 
Po osiągnięciu swoich założonych celów SB wyrzuciłem przy świadkach dwóch kierownikach zakładu gdzie pracowałem Można sprawdzić .Oczywiście nie darowali by mi tego czynu , ale .Opatrzność jak zawsze pomogła mi .

Na pożegnania SB powiedziałem że za chwilkę będziecie mieli nowy grudzień .Wybuch za chwilę Radom i uratował mnie jako laickiego proroka poraź kolejny 

– oświadczył (pisownia oryginalna), a my po przeczytaniu zaniemówiliśmy...


fot. ​wykop.pl/ludzie/lechwalesa/print screnn
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło: , ,
DZIAŁ:
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Jaruzelskiemu i Kiszczakowi potrzebny był taki głupek jak on...sam na to daje ciągle dowody...brak słów

Panie, panie, panie ......sikaczu chrzcielniczany, arlamowski holidejniku, dostarczaczu walowek dla Danki, wygrywaczu loterii, wylegiwaczu podbramowy, podawaczu nogi, plusie ujemny, gardlo nasze, odwazniku za odwazny , zwyciezco samodzielny, pokonywaczu komuny, przechylaczu magdalenkowych kieliszkow, odwolywaczu " ja nie chce ich jutro widziec w biurze" nocny, wzmacniaczu lewej nogi, w skarpetkach puszczaczu, negocjatniku okraglostolowy, 100 mln rozdawaczu, no bell dostawaczu, wojny na gorze inwentorze, solidarnosci jedyny kreatorze, barkow kolegow ujezdzaczu, Waldka " masz wolna reke" powolywaczu, Czlowieka Sprawcy Protektorze,Drobiu Cudzego Koneserze, Peruwianczyka Stana T, w drugiej turze pogromco, O nasz wielki Bendem , Chcem i Otake ------------ Modl sie za nami i przestan ples

były "zjebydent" a nie prezydent...

A to ciekawe,Kiszczak umarł a Bolkowi wyłączył się bezpiecznik.ńo i co możemy mu zrobic?Pozostaje ostracyzm a to o wiele bardziej boli

Dementia, zdziecinnienie polaczone ze schizophrenia paranoidalna.
W kazdym razie bufon Walesa w tej chwili na pewno bylby ciekawym obiektem badan dla kazdego psychiatry. To juz przypadek kliniczny.

Albo on ucieka w swiat zludy, albo specjalnie pali glupa tylko po co? Zatem przyjmujemy wersje o schizo.

Tyle na ten temat. Szkoda sie w ogole tym debilem zajmowac.

Kpl. odlot.

Ten dureń stracił resztki rozumu. Jeszcze tylko judaszowe srebrniki potrafi przeliczać.

Bolkowi juz calkiem rozum odebralo To co mowi kwalifikuje go do Tworek !!!

BOLEK i allach z TK to świtna para!!!!!!!!!!!

https://www.youtube.com/watch?v=dokkNzaoVUQ

Wychodzi na to, że nadeszła "nowa świecka tradycja" w definiowaniu tego, ale nie tylko tego, co obecnie ludze mają uważać, bo establishment[[[ja i tak uważam to nie za establishment, ale za za establish-menty, eentualnie za establish-mędy]]] tak każe, że teraz oznaczają słowa "demokracja", albo "prawo".
—Ta "nowa świecka tradycja" to jakaś mutacja islamu, gdzie ktoś jeden(choćby już dawno nie żył) "jest moim panem", a ktoś inny "jego prorokiem".
—DOKLADNIE: Żyd Soros "jest moim panem", a Skurwęsa-Bolek "jego prorokiem".

kretyn

jawi się wręcz tragiczny obraz człowieka kompletnie w swych nieustających kłamstwach i bufanadach zagubionego. Tragicznym jest, że taki człowiek wyniesiony został na "ikonę" obrony demokracji, jest noblistą i byłym prezydentem średniej wielkości państwa. Z drugiej strony to dobitny przykład jak goebbelspropaganda i media ze zwykłego, wiejskiego obszczymurka mogą uczynić gwiazdę!

No to mamy polskiego Szymona Bar-Kochbę
https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwjG5tKo2L7LAhVhApoKHYppB8cQFggcMAA&url=https%3A%2F%2Fpl.wikipedia.org%2Fwiki%2FSzymon_Bar-Kochba&usg=AFQjCNHJN7WefApp3DKzUV7ODdm7jj8H4w&sig2=HZCmSpj2eivXc1KzusCj5A
Jezus mówi: " Strzeżcie się fałszywych proroków..."

po prostu : D E B I L

Mamy wysyp dziwaków, no bo "BOLEK" ogłosił się - PROROKIEM, niejaki znany pyszałek RZEPLIŃSKI ogłosił się - AJATOLLAHEM a SCHETYNA i NEUMANN okazują "talent aktorski" - bo jako "amatorzy" rżną pozory "UCZCIWYCH CZŁONKÓW"a nie aferzystów z PO.
Panie "BOLEK" pan jechał któregoś dnia rowerem. "NIE TEN ROWER MNIE TYLKO WIÓZŁ". Panie "BOLEK" Pan współpracował z BEZPIEKĄ !!! Nie to BEZPIEKA współpracowała ze mną. Panie "BOLEK" któregoś dnia leżał Pan piany na śniegu !!! Nie, to tylko śnieg leżał pode mną. TO przykłady"LOGIKI" wg Tw "BOLKA"
Słuchając i czytając tłumaczenia Tw "BOLKA" to coraz bardziej upewniam się, że KISZCZAK nie miał "lepszego" kandydata na Przewodniczącego Solidarności bo w tym czasie chyba tylko On jeden z 2 milionów solidarnościowców uważał za jego niewątpliwą zaletę, którą się często chwalił, że "On w życiu nigdy nie przeczytał żadnej książki". Jego wersja miała takie przesłanie, że On "BOLEK" już od urodzenia dysponował "MĄDROŚCIĄ WRODZONĄ" i nikt nawet Mu nie "dorastał do pięt", "On sam zwalczył komunizm"? ?
A ja podsumuję, że on wrodzoną to, nie wiedzieć dlaczego miał chamska arogancję i oczywiście wrodzoną jakąś odmianę debila pozbawionego empatii i stąd wzięła się ta potrzeba KABLOWANIA za "judaszowe pieniądze.
A z KOMUNIZMEM "rozprawił się" sam Kiszczak pod wpływem Papierza i Prezydenta Reagana.
Proszę o wyjaśnienie obecności Wachowskiego kiedyś mówiło się, że to był kapitan SB. Jedno jest pewne to szubrawiec zaproponowany, bez możliwości odrzucenia, przez Kiszczaka i zapewne to On odpowiadał przed komuchami nad poczynaniami CZĘŚCIOWEGO ANALFABETY i NIEPRZEWIDYWALNEGO "BOLKA".
Wytknę Panu najboleśniejsze oskarżenie, które podważa pańską uczciwość w sposób definitywny, otóż zdecydowanie twierdzę, że na Pana miejscu NIE-BOLEK z całą pewnością doprowadził by do rozliczenia winnych masakry na wybrzeżu w 1970 r. Ale rzeczywistość okazała się ponura bo to właśnie rok 1970 był oficjalnym rokiem rozpoczęcia współpracy jako agent "Bolek", co nie wyklucza wcześniejszej współpracy. Jeszcze jedno, wiedząc o teczce to w 1976 zaprzestał Pan współpracy tylko i wyłącznie teoretycznie bo naprawdę był Pan, no co ja będę "kopie kruszył" jak było to pokazywały ewidentne fakty "wzmacniania lewej nogi". Podły sprzedajny, wredny agencie, zamilcz Waść.

https://youtu.be/YN-zIPMdy28

Bez Komentarza!!!!

Zadko spotykany idiota ! Pan Bog jak chce kogos ukarac to mu rozum odbiera ! Inaczej mowiac Bolek zwariowal !!!

Niewątpliwie jest to największy cwaniura w historii Polski, wycykać świat na światowej ramce w imię interesó światowych. świat wiedział kogo wybrać prostatka nad prostakami niedużo mu zatka gębę, taki przywódca niewolników palestyny zebrał sobie do kiesy ponad miliard dolców a ten, zadowolił się kilkoma milionkami a oodał za darmo pół Polski. Zgroza, zgroza, zgroza.

boleś wałęsaty to przecież współczesny Konrad Wallenrod ,a jego piewca wajda nowym wieszczem narodowym ,dajcie im spoko

Dzięki za rewelacyjny ubaw z rana. Falandysz to jednak mistrz świata wśród tłumaczy

kto dozyje zobaczy lepsze zeczy

Medrcem europy nie chce byc ale musze.

Jak mogliście dopuścić do tego aby ten ubecki gnojek został
prezydentem Polski.Skąd mogliśmy wiedzieć że to szmata ubecka .Nie doszła tu do nas taka wiadomość w Małopolsce że
Wałęsa to szpicel.Nigdy nie głosowałbym na bolka.
A teraz okazuje się że ten nasz bohater jest też prorokiem
Aj-waj a to heca.

Bolek wałęsa - prorokiem, Rzepliński - ajatolachem

Panowie Redaktorzy . Mam do Was ogromną prośbę . Nie zamieszczajcie na łamach tego pisma wygłupów Bolka . Zadawanie się z idiota skończyć się może tylko źle .
IDIOTA SPROWADZI WAS DO SWOJEGO POZIOMU I POKONA PRZEZ DOŚWIADCZENIE .

"10. Bunt: uczyni życie śmiercią, a śmierć życiem.

Ten stopień pychy jest początkiem buntu woodu. Jest to w pierwszym rzędzie. i to jeszcze skrywany, bunt przeciwko ludziom, głównie przeciwko wszelkim „szefom" i autorytetom. Żywy trup nie chce już. nawet formalnie. w żaden sposób być komukolwiek podporządkowany. Nie chce nikogo słuchać ani z nikim się liczyć. Otwarcie więc kwestionuje zasadność wszystkich takich zależności. także intelektualnych. moralnych, obyczajowych. On jest przecież „najlepszy", "najmądrzejszy" , „największy" itd. Nie zniesie, by ktoś, choćby pośrednio, to kwestionował.
Taka postawa prowadzi go wprost do buntu również przeciwko prawdzie jako takiej. przeciwko całej rzeczywistości. Ludzie. którzy go do czegoś "zmuszają" odwołują się przecież do prawdy, wskazują na rzeczywistość. mówią - "musi być tak. a nie inaczej", „tak jest głupio", ”to jest zło" itd. Żywy trup na tym etapie ”swojego rozwoju" nie próbuje jeszcze otwarcie „brać się za bary" z Bogiem, jeszcze woli Go ignorować, lub wierzy, że to jego właśnie, jako tego najlepszego, Bóg promuje. Atakuje agresywnie nie przebierając w środkach to, co nazywa "ludzką prawdą", „ludzkim rozumieniem dobra", ”ludzkim ujęciem Boga" i jest przekonany, że może, de facto, innych ludzi, całą rzeczywistość, samego Boga „owinąć sobie dookoła palca". Wierzy w swój sukces - w to, że uczyni życie śmiercią, a śmierć życiem.
Próbuje jeszcze trzymać się, chociażby formalnie, faktów, uznaje jakoś czy raczej toleruje pewne aspekty natury. Jest wodzem swojej własnej, prywatnej, totalnej „rewolucji" i ma głęboką nadzieję zwycięstwa."
żródło: http://www.fronda.pl/blogi/jozue/dwanascie-stopni-pychy-wg-sw-bernarda-z-clairvaux,37628.html

Św. Bernard z Clairvaux napisał o stopniach pychy przy ostatnim dusza człowieka już jest trupem. Na którym etapie jest Wałęsa?

Pani Krzywonos miala racje wypowiadajac slowa "Lechu blagam ty sie niebron" zapomniala tylko do tej wypowiedzi dodac ze z tej obrony to tylko bzdury wychodza. Az sie niechce wierzyc iz ten czlowiek byl Prezydentem Polski

Na to, co mówi ten fałszo-ryj, albo Krzywo-nos, czyli była złodziejka-pijacka-łajdaczka(qrwa), co posłuchała kierownika, żeby wyjechać tramwajem(wszyscy, oprócz niej, strajkowali) ZE STRACHU, bo właśnie ja mieli zwolnić DYSCYPLINARNIE za złodziejstwo, pijaństwo i qrestwo, to NAWET SZKODA zwracać uwagę.
Fałszo-ryj, albo Krzywo-nos jest 1000 razy mniej ważna, fałszywsza, głupsza i bardziej sqrwiona od sqrWęsy-Bolka, on jest napompowanym "bohaterem", ale ona DOPIERO! Cały jej "bohaterski życiorys" jest ZMYŚLONY od POCZĄTKU do KOŃCA! 15 lat po jej ZMYŚLONYM "bohaterstwie"(czyli dopiero w 1995) i PODAROWANIU jej domu na rodzinny dom dziecka, na pewno NIE BEZWARUNKOWO podarowali jej dom i inne srodki do życia, ona się DO DZISIAJ odwdzięcza opowiadaniem kłamstw. Chodziło GŁÓWNIE o niszczenie PRAWDZIWEJ bohaterki Anny Walentynowicz, która była PRZYCZYNĄ wybuchu strajku, gdy nie było tam wcale Wałęsy, a fałszo-ryj, czyli Krzywo-nos pojawiła się tam jeszcze 3 dni później✈➽➳➦▻›➤
youtube.com/results?search_query=walentynowicz+o+krzywonos

Ten idiota zostal prezydetem Polski bo Polacy lubia glupich I pijanych prezydetow Przyklady Walesa Kwasniewski Komorowski Duda jest za madry Trzeba mu dowalic

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl