niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
21 lipca 2017

Wyszkowski pozwał Wałęsę. W komentarzu nie szczędził ostrych słów

Dodano: 01.03.2016 [19:18]
Wyszkowski pozwał Wałęsę. W komentarzu nie szczędził ostrych słów - niezalezna.pl
foto: wyszkowski.com.pl
Po zapoznaniu się z teczką TW "Bolka" Krzysztof Wyszkowski nie ukrywa emocji. - To materiał przerażający - powiedział Telewizji Republika były opozycjonista, który zdecydował się pozwać Lecha Wałęsę.

Jak ustalił reporter TV Republika pozew o naruszenie dóbr osobistych dzisiaj został wysłany do sądu. Ma to związek w wielokrotnym zarzutami Wałęsy jakoby Wyszkowski kłamał o jego przeszłości.

– Teczki Bolka to materiał przerażający. Wałęsa, muszę to powiedzieć, to geniusz zbrodni. Potworny oszust – stwierdził Wyszkowski. – Zaczął od współpracy jako TW, ale później wszedł chyba na wyższy poziom – prowokatora politycznego. Gdy dołączył do nas jeszcze w WZZ chciał robić zamachy terrorystyczne, od razu wzbudzał podejrzenia – dodał przypominając: "opiekowałem się nim, gościłem go w swoim domu. Nie mogę uwierzyć w to, co zrobił ten człowiek".

- To największa kanalia, jaką w życiu spotkałem. Materiały z domu Kiszczaka wywróci naszą historię do góry nogami. Lech Wałęsa ma krew na rękach. To kariera znaczona trupami – w tak mocnych słowach ocenił Krzysztof Wyszkowski to czego dowiedział się w ostatnich dniach o Wałęsie.

DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Cały szereg faktów z życia Wałesy : (obalenie rządu J.Olszewskiego, otoczenie sie SB-kami, itd.) swiadczy o tym ze jest to mały kretacz, cwaniaczek ktorego SB wykreowało na bohatera celem zapewnienia SB-kom bezpieczenstwa po roku 90 tym. Jak widac włos nie spadl z głowy ani Jaruzelskiemu ani Kiszczakowi az do smierci, a byłym SB-kom dzis wiedzie sie lepiej niz uczciwym Polakom. Dawna SB usiłowała wykreowac za POmoca kłamstw Jaruzelskiego na bohatera który miał uratowac Polske od inwazji ZSRR, a Wałese, Michnika i innych POpapranców na bohaterów którzy obalili komunę.
człowiek ktory walczył z komuną nigdy nie nazwałby zdrajcą wielkiego BOHATERA jakim był bez watpienia Ryszard Kuklinski, ktory uchronił swiat od wojny nuklearnej a Polske od całkowitej zagłady, jednoczesnie nazywajac moskiewskich sprzedawczyków majacych krew Polaków na swoich rękach - ludzmi honoru.

Kanalia podpuścił prawdopodobnie też swego kundelka z Instytutu BOLKA do ataku na dziennikarza. Zaatakowany - w okularach- dostał własną kamerą w twarz a tzw. "policja" ni sędzina na sali sądowej nie zareagowali -
oto Wydział NIE-sprawiedliwości w działaniu:

https://www.youtube.com/watch?...

To są ostatnie podrygi Bolka . Najbliższa rodzi stroni od niego bo się wstydzi za te haniebne wyczyny .On już spadł z piedestału i nie ma siły żeby się podniósł - nawet KOD mu nie pomoże

Zrozumiały ten nieopisany gniew,ale moze trzeba było poczekac na innych?Takich ludzi jest przecież więcej.I rodzina Walentynowicz!

Bolus, oj chyba bekniesz !

rzygac sie chce patrzac na tego chama Bolka

Brawo Panie Krzysztofie...kanalie należy zwalczać ich metodami.Nie wolno odpuścić Wałęsie.Czas zdemaskować te bolszewickie, agenturalne państewko.

Lech Wałęsa w historii to postać wyjątkowa.
Pamiętam jak chłonąłem wszystko co mówił na bramie stoczni,ale również w kościołach w których bywał częstym gościem, n.p. w kościele przy ulicy Mickiewicza w Gdańsku Wrzeszczu...
Jego osobę nasze pokolenie kojarzyło tylko z walka o suwerenną Polskę,z wartościami,które były drogie każdemu Polakowi nie godzącemu się na hegemonię sowieckich agentur.
Wielki symbol walki o wolność okazał się podłym zdrajcą,zwykłym,marnym agentem,donosicielem...
Wielokrotnie pytałem Wałęsę na jego blogu,co spowodowało,że chodzi na postronku sowieckich agentur jak WSI-owy kundel...nigdy oczywiście nie uzyskałem odpowiedzi...dziś wiemy wszyscy kim jest Bolek i jak wiele zła wyrządził.

Afera z teczkami Kiszczaka to nie wybryk nawiedzonej pani generałowej,ale zakrojona na szeroka skalę akcja ludzi byłej WSI,a więc do niedawna podwładnych Kiszczaka.
Ma to na celu konsolidację będącego w ruinie targowickiego salonu.Wałęsa ma skupić jako symbol wszystkie agentury zawsze dążące z niczym niepohamowaną wolą do całkowitej podległości Sowietom....
Prezes IPN jakoś dziwnie nie kwapił się spotkać z Kiszczakową, dając ponad dwa tygodnie agenturze na przejęcie szafy komunistycznego zbrodniarza.Nie wiedział,że to te właśnie agentury są zainteresowane w opublikowaniu akt Bolka.
KOD, Komitet Obalenia Demokracji skupiający wszystkich bez wyjątku wrogów Obozu Patriotycznego skupionego wokół Prawa i Sprawiedliwości będzie próbować wykorzystać postać Wałęsy jako symbol, ofiarę prawicowej nagonki.
Sowiecka agentura będzie próbować obalić demokratyczną władzę w Polsce choćby siłą,by przywrócić rządy agentów i struktury mafijne.
Czy im sie to uda zależy od nas....wspierajmy rząd i Prezydenta i z Bożą pomocą uzdrawiajmy naszą dotkniętą ponad wszelką miarę zdradą, zaprzaństwem i zbrodnią Ojczyznę nie zważając na wycie targowickich hien i pohukiwania europejskiego lewactwa i ideologów gender.
Jeśli zajdzie tego potrzeba wyjdźmy na ulice naszych miast...nie oddajmy Polski w ręce zdrajców i zaprzańców pokroju Bolka czy Kijowskiego i ich mocodawców.

Oto zawartość teczek Bolka...są rzeczywiście porażające...

http://warszawskagazeta.pl/kra...

... "największa kanalia , jaką w życiu spotkałem "

- no comment ...

Panie Wyszkowski! Puść Pan tego SB-kiego drania w skarpetkach. To wyjątkowo nieciekawa postać. Zasługuje na banicję!

Ta swolocz do skarpet niepasuje jemu do tej czerwonej mordy bardziej onuca przystoi

Ubecko swinio, konfidencie, kartoflarzu, donosicielu, sprzedawczyku i najgorsza kanalio!! Wałęso!!! Spaliłbys całą Polskę, aby tylko prawda o tobie nie wyszla na jaw!!! III-cia RP w praktyce chamie!

Co prawda nie kopie się leżącego, ale pod warunkiem, że nie wierzga on kopytami. Wałęsa to postać tragikomiczna, człowieczek, który w normalnych warunkach nigdy nie zostałby nawet majstrem w stoczni, bo po prostu IQ na poziomie trzyletniego orangutana, nie pozwoliłby mu na zrobienie tak oszałamiającej kariery. Jego rys osobowościowy obrazowo rzecz ujmując, to drobny cwaniaczek, który śrubki i bezpieczniki wynosił w kieszeniach ze stoczni. To taka mała gnida, która dla kasy byłaby w stanie sprzedać Danuśkę do burdelu. Taki ktoś był idealnym materiałem na TW dla SB. Dlatego też wykorzystano go w celu spacyfikowania strajku w sierpniu 1980 roku, co zresztą nieomal się udało. Później postanowiono zgodzić się na powstanie NSZZ, ale pod pełną kontrolą służb, do czego Bolek nadawał się wyśmienicie i dlatego postawiono go na czele związku. Nie wierze w to, że człowiek o takim charakterze ma czyste ręce od 1978 roku, a taką narrację przyjął salon po tym, jak się okazało, że nie uda się Wałęsie obronić tezy, że nie ma on nic wspólnego z Bolkiem.

Dlaczego Wałęsa nie poniósł kary za kradzież dokumentów , a inni złodzieje w Polsce są karani za złodziejstwa ?
Może jakaś instytucja by wniosła sprawę karną przeciwko Wałęsie o KRADZIEŻ DOKUMENTÓW.

Panie Krzysiu będziemy z Panem w dniu sprawy, będziemy pod sądem. Popieramy Pana, chetnie podalibyśmy tego kapusia tez do sądu. Obraża znów obecny rząd i Prezydenta, a to mu nie ujdzie już na sucho. Złozymy zbiorowy pozew do sądu i zażądamy kary z poniżanie Polaków.

Drogi Panie Wyszkowski uważaj Pan na siebie, bo Bolek to bandzior. Zagranica pisała, tu w POlszy była cisza, że podpalono mieszkanie panu Cenckiewiczowi gdy ukazała się książka "SB a Wałesa". Wałęsa swoimi podłymi działaniami zakopuje się zywcem w ziemi. Kreatura, szpicel i dalej szpicel.

Bolek opluwa Prezydenta i obecny rząd u Niemców. Łachudro żebyś ty wreszcie zdechł, tylko ludzie umierają a ty do tego gatunku szpiclu nie należysz. Obys zdechł szpiclu.

Wielokrotnie pytałem Lecha Wałęsę na jego blogu...

Panie prezydencie,co spowodowało,ze chodzi pan na ubeckim postronku jak WSI-owy kundel...?

Nigdy nie uzyskałem odpowiedzi...dziś wiem...
Poniżej link akta Bolka...dla każdego.

http://warszawskagazeta.pl/kra...

Redaktor Osicy polecam ten film !
Jej styl rozmawiania z politykami PIS przypomina mi TW,,Stokrotkę,,.
http://www.pomniksmolensk.pl/n...
/16 minuta- Janusz Stachowiak/

Panie Wyszkowski tak trzymać.Za nazwanie agentem Bolka juz Pan wygrał to teraz za ciąganie Pana po sądach niech Bolek zapłaci.zabierzcie mu nagrode Nobla i do zwrotu kasę.Niech wyjaśni na list Walentynowicz,gdzie składki ,gdzie darowizny zchodu na solidarność.

Tak kończy się kariera "kanalii" i wyjątkowego s ..s.na.

Ludzie przez czas pewien figurę czyścili,
Lecz że bezskutecznie - wnet się zniechęcili.
Z biegiem czasu smugi białawe odchodów
Zdobywszy figurę sięgnęły jej schodów

Dziś przed ósmą Osica w TVP Info rozmawiała z marszałkową z PO. Grzmiały obie na temat teczek i tego, że to nie robota dla polityków, ale jedynie dla historyków, atakując PiS, ale żadna się nie zająknęła, że PiS rzadko o teczkach gada, a ona sama razem ze Schetyną, Peru i tą od krzywego nosa na wiecach politycznych wyzywają przy okazji teczek Kaczyńskiego od kurdupli. Oczywiście chodziło o to, by grzmieć na PiS, więc sprawki PO trzeba przemilczać. Nie wiem, co ta Osica jeszcze w telewizji robi? Komu ona w kierownictwie robi "łaskę", że tak ją tam trzymają mimo braku obiektywizmu?

Zezowaty bazyliszek Osica, to karykatura Lewickiej. Tej trajkoczącej idiotki nie można słuchać, ani oglądać. Podobnie Serafin Margarety.

Panie Jacku Kurski, do roboty. Niech nie poniesie Pana troska o wielość punktów widzenia, o przedstawianie spraw z różnych stron. Od ośmiu lat ich słuchaliśmy. Czas na zmiany. Dla grzmiących dam są inne telewizje.

Mam podobne zdanie nt.red.Osicy,niestety jest niereformowalna.

Red. Osica już dawno powinna pożegnać sie z komentowaniem dla TVP, bo nie jest obiektywna i często sugeruje odpowiedzi, których oczekuje.

To samo z Serafin z TVP1.

rzygac sie chce patrzac na tego chama Bolka

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl