niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
28 czerwca 2017

Imigranci forsują granicę Grecji i Macedonii. Policja użyła granatów hukowych i gazu

Dodano: 29.02.2016 [14:00]
Imigranci forsują granicę Grecji i Macedonii. Policja użyła granatów hukowych i gazu - niezalezna.pl
foto: screen TVP Info
Wrze na granicy grecko-macedońskiej. Kilkuset imigrantów przerwało kordon policji i ruszyło w kierunku granicy. Macedońska policja użyła gazu łzawiącego oraz granatów hukowych. Na razie nie ma doniesień o rannych.

W nocy na teren Macedonii wpuszczono tylko 300 migrantów, podczas gdy w obozie koczuje ponad 6 tys. osób. A przejście graniczne w Idomeni zostało w poniedziałek ponownie zamknięte, co dodatkowo rozsierdziło imigrantów. Napierają na bariery, usiłują je wyważyć i siłą wedrzeć się do Macedonii.
 
Do Grecji do tej pory przybyło 112 tys. migrantów. W Idomeni znajduje się teraz obóz uchodźców, którzy są coraz bardziej zdesperowani.

„Jesteśmy tu już od sześciu dni”

– powiedział Murad, który przybył tu z miasta Afrin w pobliżu granicy Syrii z Turcją, cytuje irishtimes.com.

Migranci forsują ogrodzenie.


(Fot. screen TVP Info)
 
Na granicy ustanowiono dzienne limity. Grecja stara się zmniejszyć  przepływ ludzi do Idomeni, po tym jak Macedonia, Serbia, Chorwacja i Słowenia zdecydowały, że każdego dnia przepuszczą maksymalnie około 580 osób z Syrii i Iraku. Jest to reakcja na dzienne limity nałożone przez Austrię.
 
Tymczasem do Grecji z Turcji przybywa dziennie średnio około 2000 ludzi.

„22 tys. imigrantów, którzy chcą iść dalej jest obecnie skutecznie uwięzionych w Grecji, a ponad 6 tys. tkwi w Idomeni”

– pisze irishtimes.com.
Autor: Źródło: ,
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Zamiast granatów hukowych i gazu powinni używać świńskiej gnojówki aplikowanej z działek wodnych. Oczywiście najpierw oddając pierwsze polanie próbne w niebo i trzykrotne ostrzeżenie w języku tej muzułmańskiej chołoty. Byłoby to bardzo humanitarne a efekty lepsze bo długotrwałe.

Użyć napalmu i artylerii a nie tam się patyczkować ze szkodnikami.

Gangi uchodźców nie będą polować na nasze żony i córki! Premier Wiktor Orban wygłosił orędzie, które odbiło się szerokim echem w Europie. Szef rządu ostro wypowiedział się na temat uchodźców. Agencja Reutersa nazwała wystąpienie „napastliwym”. Węgierska opozycja przekonuje, że większym zagrożeniem jest „premier i jego skinheadzi”.

Jak dowiadujemy się z orędzia, Węgrzy nie zamierzają zmienić swojego stanowiska w sprawie kryzysu imigranckiego. Mało tego, rząd zlecił przygotowania do budowy kolejnego płotu, który ma odgrodzić Węgry od następnego państwa. Tym razem „mur” będzie budowany na granicy z Rumunią, by w ten sposób zabezpieczyć się przed kolejną falą uchodźców. Wcześniej budowano druty kolczaste na granicach z Serbią i Chorwacją. Węgrzy zapewne będą używać wszystkich zabezpieczeń, ponieważ w tym roku do Europy może nadciągnąć nawet dwa razy tyle imigrantów co w 2015 roku.

– Węgry będą nadal przeciwstawiać się planom Unii zabiegającej o wprowadzenie systemu kwotowego, zgodnie z którym 100 tys. migrantów zostałoby rozlokowanych we wszystkich krajach unijnych – mówił premier Węgier.

– Bruksela musi zostać powstrzymana. Nie możemy im pozwolić, by nas zmuszali do przyjmowania gorzkich owoców ich pomylonej polityki imigracyjnej. Nie chcemy i nie będziemy importować przestępstw, terroryzmu, homofobii i antysemityzmu do Węgier. Bruksela nie może zmienić się w nową wersję Związku Radzieckiego, narzucając nam swoją wolę – mówił.

– Nie będzie dzielnic bezprawia w węgierskich miastach. Nie będzie zamieszek, nie będzie obozów uchodźców w płomieniach, a gangi nie będą polować na nasze żony i córki – skwitował czym oburzył część europejskiej sceny.

Węgierska opozycja twierdzi, że większym zagrożeniem dla kraju są „premier i jego skinheadzi„. źródło: Reuters

chcą do angli i tam powinni wszyscy trafiać wszak nahwiększe kolonie miała anglia a i dzisiaj w australi i kanadzie głową państwa jest królowa brytyjska a w jej imieniu są tam gubernatorzy z drugiej strony to nie ma co się dziwić uchodzcą że uciekają od bombardowań kacapów w syrii oraz grasujących PsychOpatów z isis których wspiera rosja

Przecierz oni dobrze wiedza ze jest zastuj na granicy i tyko
Syryiczycy i Iran jest przepuszczany.Sa lepiej poinformowani jak
Merkel.Niemcy jak zwykle cudzym kosztem i cudzymi rekoma.

Tam sie teraz rozgrywaja dantejskie sceny!Zachodnie media ,zeby do reszty nie..... wkurzyc swoich spoleczenstw , gesto cenzuruja doniesienia z rejonu!Najwyrazniej Erdogan otworzyl swoje granice ,bo dziennie na greckich wyspach laduje nawet do 3000 nachodzcow!Grecy upychaja to wszystko na wycieczkowcach i kazdym wolnym skrawku ,jaki jeszcze pozostal na greckich wyspach tak ,ze uzbieralo sie juz prawie 80 tys. amatorow obmacywania Europejek i pobierania socjalu!Nikogo nie przewozi sie na lad staly ,bo i tam systuacja nie jest wesola, a najezdzcy koczuja juz na ulicach Aten.Na granicy zas grecko-macedonskiej czeka na przezrut dalsze 20 tys. przy czym Macedonczycy przepuszczaja tylko po 500 nachodzcow dziennie!Makrela we wczorajszym programie niem .TV ARD oswiadczyla ,ze jej polityka jest wlasciwa i nie wyznacza sie gornej granicy ilosci przyjmowanych nachodzcow ,teoretycznie moze byc to nawet 5 mln!Oczywiscie Niemcy tego wszystkiego nie strawia, wiec Makrela wraca do swojej ulubionej koncepcji rozwiazania w skali europejskiej
czyli upchanie nadwyzek po wszystkich panstwach Eurokolchozu!Nam mialoby przypasc nawet i 250 000 !A jakze ,Makrela jest hojna!Wegry stawiaja juz plot na granicy z Rumunia ,bo hordy poplyna w tym kierunku ,a potem przeskocza Ukraine i znajda sie na grancy....tutaj pytanie za symboliczne 1€ :czyja to bedzie granica?

Ja już kilka miesięcy temu pisałem co należy zrobić w tej sytuacji. Do dziś to aktualne. Automatyczne systemy ochrony granic UE oparte na palnej broni maszynowej. To trudne i być może barbarzyńskie, ale przecież mamy do czynienia z barbarzyńcami. Nie wolno nam w imię naszych dzieci wpuszczać tu tłumów muzułmańskich barbarzyńców. Pani Merkel niech sobie do swojego domu wpuszcza muzułmańskich bandziorów. My-jako wolni ludzie wcale nie musimy jej słuchać.

A co robi NATO i UE by chronic kraje czlonkowskie przed nielegalna inwazja i upadkiem Europy?! Za komuny nie byloby takiej opcji!

A STASI-Mengela nadal powtarza swoja mantre i zwala wine na kraje Grupy Wyszechradzkiej, sprzeciwiajace sie jakimkolwiek kontyngentom tzw. uchodzcow, ktorzy zgodnie z miedzynarodowymi konwencjami sa jedynie MIGRANTAMI.
Bedzie to niemieckie scierwo tak dlugo przeciagalo te sprawe, az w Europie znajdzie sie tej dziczy kilka milionow, z tego polowa w Niemczech.
I wtedy ta holota zacznie to, po co do Europy Przybyla: zawieruche, ktora doprowadzie do wojny domowej i destabilizacji calej Europy.
Grecja zamiast odsylac ta dzicz, skad przybyla nadal przechowuje ja wmawiajac wine za rzekoma katastrofe humanitarna panstwom, ktore ograniczaja coraz bardziej przeplyw tej dziczy.
Niech Niemczury sprowadza ich samolotami, prosze bardzo.
Stac ich na to.
A Polska powinna natychmiast zamknac i ogrodzic swoje granice, jak to zrobily Wegry.

Zamiast granatów hukowych i gazu powinni używać świńskiej gnojówki aplikowanej z działek wodnych. Oczywiście najpierw oddając pierwsze polanie próbne w niebo i trzykrotne ostrzeżenie w języku tej muzułmańskiej chołoty. Efekty byłyby znacznie lepsze i długotrwałe i oczywiście bardziej humanitarne.

lepiej stado swiń na przejsciach rozstawic .
Polski nie stac na mury a w gorach nie da sie postawic muru , nasze granice sa długie a inwazja może być z kazdej strony

Czlowieku, jestes geniuszem. Jestem jak najbardziej za tym. Avanti!

Czy muzułmańskie nianie, które odcinają głowy dzieciom także szturmują granicę?

29.02.2016
chcielibyśmy
by się nie wydarzyło
tak jak nie zdarza się dzień
29 lutego na ulicy w Moskwie
kobieta wymachuje odciętą głową
czteroletniej dziewczynki była jej cichą
nianią dzisiaj wykrzykuje "Allah jest wielki"
przechodnie spokojnie nagrywają komórką
video scenę horroru pod pachą trzymając gazetę
na pierwszej stronie relacja z rozdania Oskarów
film obnażający pedofilię w kościele katolickim
okazał się najlepszy rozdajemy tandetne
posążki podczas gdy antyczne rzeźby
rozpadają się pod ciężkimi młotami
barbarzyńców największe zło
nie mieści się w wyobraźni
spokojnie oczekujemy
na Oskara czekamy
na osobistego
terrorystę

http://www.polskacanada.com/al...

TO JEST INWAZJA muzulmanskiej dziczy!!
Kiedy wreszcie sie tej holocie pokaze
suwerennosc panst europejskich??
kozioje..cy znaja tylko jedna mowe...
przemocy i tylko jedno prawo..silniejszego
a wiec nalezy natychmist im to w ich mowie
i po ich prawu jak najdrastyczniej wytlumaczyc!!

Jeżeli tak ma wyglądać bezpieczeństwo krajów NATO to po co nam jakieś rakiety,samoloty,okręty skoro tysiące ludzi o których nikt nic nie wie a nawet ilu ich wchodzi jak w masło w granice Europy.A Putinek tylko łapki zaciera i cieszy się jak Unia pada.

Dokładnie człowieku. Dokładnie. Wygląda na to, że NATO to wielki moloch na glinianych nogach. Miliardy w błoto.Może lepiej zainwestować w armatki wodne, wypełnić je świńskimi fekaliami i rozgonić tą bezrefleksyjną bande !!! Dawać nam domy, samochody i "kieszonkowe" bo... Merkel nam obiecała. Nie jestem rasistą ale naprawde... ci ludzie absolutnie nie mają mózgów !!! Żądają czegoś na co inni pracują całe życie...

Wpychają się do obcego "domu" bez zaproszenia czy nawet zgody właścieli.Bezczelnie żądają przywilejów,pieniędzy,wiktu,mieszkań i opierunku.Czy muslimy to inny gatunek naczelnych?!

Potrzebny APEL do Pana Ministra A.Macierewicza i działania JUŻ, a nie kiedy będziemy przemykać pod murami w obawie przed muzułmańską maczetą!

Nie zebym sie czepiala naszego rzadu ale chcialabym wiedziec czy sa jakies konkretne decyzje w sprawie budowy muru na granicy polsko-ukrainskiej . Moze ktos wie ? Tamtedy ma podobno przebiegac nowy szlak .

Pod rozwagę …
To jest moim zdaniem zorganizowana przez Rosję/Niemcy inwazja na Europę Środ.-Wsch. a idzie w większości z kierunku zach.,bo takie są uwarunkowania geograficzne. Chociaż niewielka liczba dostaje się również przez Norwegię. Gdyby szli z kierunku Rosji,to nasz region od razu by się zorientował,że to agresja! Rosja bombarduje a Niemcy zapraszają tzw. uchodźców do Europy.Tak sądzę.Ale celem nadrzędnym,moim zdaniem,jest rozhuśtanie sytuacji ale nie w Europie Zach. ale w naszej części,w Europie Środ.-Wsch., a celem jest zniszczenie naszej tożsamości narodowej i kultury narodów naszej części Europy,bo stoimy na drodze do utworzenia przez Rosję/Niemcy wielkiego państwa europejskiego pod ich rządami! Te plany zostały już oficjalnie przedstawione zarówno przez Nimecy jak i przez Rosję.Trzeba się uważnie wsłuchać w to co powiedział Putin na Westerplatte. Kraje,które stanowiły tzw. Europę Zach. mają być beneficjentami zniszczenia państw i narodów naszej części Europy,bo dla nich zawsze byliśmy podludzmi,którzy nie zasługują na nic lepszego jak na niewolnictwo. Rosja/Niemcy chcą tego dokonać, poprzez zalanie naszego obszaru ilsamistami i ich agresywną kulturą i obyczajami,a kiedy zaczną stwarzać problem to ich zdziesiątkują. Ktoś może pomysleć,że to co piszę to szaleństwo,ale obawiam się,że to bardzo prawdopodobny plan, tym bardziej,że pomysł jednego imperium pod rządami Niemiec/Rosji (czyli państw,które sąkolebką komunizmu i faszyzmu i wymordowały miliony ludzi),ten plan był zapowiedziany i że jest opinia,że pakt Ribbentrop-Mołotow trwa.

Niemcy są dalej w stanie wojny nigdy nie podpisali traktatu pokojowego po zakończeniu II WŚ.Ta lojalka to 3 listy USA, Anglii, Francji jako zwyciężcy w II WŚ, każdy kolejny kanclerz musi to podpisywać po zaprzysiężeniu. Niemcy nie mają też swojej Konstytucji.
W 1949 roku został podpisany tajny traktat 3 państw USA, Anglii i Francji mówiący o tym, że do r. 2099 każdy kanclerz Niemiec musi podpisać lojalkę o ograniczeniu Niemiec pełnej suwerenności.
Wynika z tego, że sprowadzanie muslimów to nie jest decyzja wariatki Merkel lecz jej 3 mocodawców, i Putina który ma na nią haki ze Stasi i KGB gdzie obydwoje odbywali szkolenie.

moze sajnsfikszyn...moze nie. Nie mam danych o premedytacji-natomiast rozwoj wypadkow zdaje sie wskazywac na taki scenariusz(moze to przypadek-moze..) Niemcy to kraj bez tradycji demokratycznych gdzie ich pseudoelity oficjalnie deklaruja, ze nogi(rzeczywiscie malokumate i niebezpieczne gdy znajda sie pod murem-czyli naziole pelna geba) szumnie zwane sercem narodu nic nie kumaja z tego co porabia glowa. Demokracja jak cholera i kolejny dowod ze nie ma sensu implementowac anglosaskich modeli demokracji w zacofanych kulturowo krajach.

A gdzie tam. Prędzej to Izrael funduje te przewozy. Pozbyli się tysięcy muzułmanów ze swoich okolic i zdestabilizowali Europę, każąc Merkel przyjąć ich.

Tak wygląda cywilizowana, nowoczesna i wrażliwa na "uchodźców" Norwegia. http://wpolityce.pl/swiat/2833...

STRZELAC!!!!!!!!!!!!! Innego wyjscia juz nie ma!

I tu jest problem! Sam, będąc na granicy, strzeliłbyś?

Dzwony biją natrwogę, inwazja trwa, dlaczego nikt się nie broni?

http://www.polskacanada.com/al...

merkel zaczyna miec krew na rekach... jak stalin hitler musolini, pieknie sie zapisala komunistka w historii ziemi.

btw, zostalem jakies 2tyg temu wprowadzony na czarna liste onetu, ciekawi mnie ilu jeszcze ludzi zostalo pozbawionych wyrazania swojej opini, zauwazam tez, iz zatrudnili mase ludzi do atakow na PIS i KUKIZA, ktos wreszcie moglby im wytoczyc proces... za lamanie wolnosci wypowiedzi.

Nic nie zrobisz,bo to niemiecki portal wrogi Polsce.Radzę ci minusować,minusować,minusować i NIC nie wpisywać!To jest skuteczne gdyż nikt z pajacami nie będzie dyskutował.Zobaczysz jaki będzie cyrk,zostana sami płatni trolle.

prawda powinno im sie wytoczyc protest , ale trzeba w tym kierunku zmienic prawo
a rzad chce całkowita demokracje i przyzwala na takie ekscesy a ci wykorzystuja to .
Czas zmienic prawo i karać tak by nikt wiecej nie opluwał nas , naszego rządu i kraju

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl