niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
26 lipca 2017

​„Przez sto dni nowy rząd zrobił więcej, niż Platforma przez osiem lat”

Dodano: 24.02.2016 [20:30]
​„Przez sto dni nowy rząd zrobił więcej, niż Platforma przez osiem lat” - niezalezna.pl
foto: Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska

Program „500 plus”, wprowadzenie podatku bankowego, uchwalenie ustawy uniemożliwiającej odbieranie rodzinom dzieci ze względu na biedę – m.in. te decyzje nowego rządu posłowie Prawa i Sprawiedliwości uznali za najważniejsze. Z parlamentarzystami nasza reporterka rozmawiała o stu dniach ekipy premier Beaty Szydło.

Przez sto dni nowy rząd zrobił więcej, niż przez osiem lat Platforma. Widać, że to nie jest – jak u poprzedników – bimbanie i wydawanie publicznych pieniędzy, często głupio, marnotrawczo – podkreślił poseł Prawa i Sprawiedliwości Janusz Szewczak.

Sprawa „500 plus”, to jest, moim zdaniem, najlepiej wydane 17 miliardów od ostatnich 26 lat. Te pieniądze trafią do Polaków, do polskich rodzin i po części wrócą do polskiej gospodarki w postaci wpływów podatkowych – dodał. Kolejne ważne sprawy, które wymienił, to wprowadzenie tzw. podatku bankowego oraz podatek sektorowy, dotyczący handlu wielkopowierzchniowego, który jest przygotowywany. – Mam nadzieję, że on obejmie przede wszystkim hiper i supermarkety – zaznaczył Szewczak.


Również poseł PiS Anna Krupka zwróciła uwagę na program „Rodzina 500 plus”. Jej zdaniem, to nie tylko wsparcie dla rodzin, które dotąd były pozostawione same sobie, ale i „kompleksowy program prodemograficzny”. – W dzisiejszej Polsce demografia jest olbrzymim problemem, który musimy rozwiązać. I to jest ważny krok, do przełamania tego kryzysu – powiedziała Krupka. Uważa też, że jako sukces nowej ekipy rządzącej wymienić należy wprowadzenie ustawy uniemożliwiającej odbieranie dzieci ze względu na biedę.

Z kolei Stanisław Pięta podkreślił, że poprzednicy nowego rządu, czyli Platforma Obywatelska, wielokrotnie złamali swoje obietnice i prowadzili politykę absolutnie sprzeczną z tym, co deklarowali. – To nie oznacza, że Prawo i Sprawiedliwość będzie tak postępować. My zrealizujemy nasz program i nie zawiedziemy zaufania Polaków – stwierdził poseł PiS.

Parlamentarzyści partii rządzącej, z którymi rozmawiała nasza reporterka, zgodnie zapewniali, że obietnice obniżenia wieku emerytalnego, zwiększenia kwoty wolnej od podatku oraz podwyższenia stawki minimalnej, zostaną dotrzymane.

Zobacz o czym jeszcze mówili parlamentarzyści: 

Autor: Źródło:
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Jeszcze jedna kadencja popaprancow wespol z zslowcami zmienila by Polske w strefe buforowa pomiedzy Rosja i Niemcami, ograbiona i wyczyszczona ze wszystkiego co polskie, nawet z bogactw naturalnych, a sami Polacy tulaliby sie jak wygnancy za chlebem po obcych krajach. Dobrze, ze Polacy w pore przejrzeli na oczy, odcieli te bande od wladzy i koryta. Obecnie doglebna dekomunizacja pozwoli oczyscic Ojczyzne z bolszewizmu. Tego czasu nie mozna w zaden sposob zmarnowac, poniewaz hydra moze sie odrodzic i dokonac zniszczen na taka skale, ze Polska juz nigdy nie stanie sie krajem niepodleglym a Polacy wolnym narodem.

To najprawdziwsza prawda, że PO-PSL przez 8 lat swoich rządów nie zrobił nic poza ideologicznymi ustawami o aborcji, in witro , zrównanie małżeństw homo z normalnymi itp. itd. nie ruszając w ogóle spraw gospodarczych poza wyprzedażą majątku przez Tuska i Grada i likwidacją sztandarowych naszych przedsiębiorstw. Za wyprzedaż polskich przedsiębiorstw powinni ponieść odpowiedzialność karną.

POwska zgraja moze sobie gadac, co chce...przez 8 lat naigrywali sie ze spoleczenstwa i zamiast robic cokolwiek, robili ustawki medialne w POdPOrzedkowanych sobie mediach.
By zylo sie lepiej, ograniczyli sie do drukowania tego, co przyjezdzalo z brukseli, tlumaczac ludziom, ze od tego odwrotu nie ma bo to sa rozporzadzenia unijne. Wystarczy zreszta sPOjrzec na kopaczke - tak byla przerazona i bezwolna, ze nawet przejsc 100m PO dywanie nie POtrafila.
POza tym PO( nie zaPOminac o przybudowkach, np. PSreL gdzie sa poNOC najlepsi specjalisci od krecenia lodow) stworzyla caly UKLAD - POczatek panstwa totalitarnego, z dysPOzycyjnymi sedziami, POlicja na telefon,...,....
I sprzedawali nas bezczelnie, jeszzce sie butnie rozpychajac lokciami...

OTOZ NIECH SOBIE TA HOLOTA WBIJE DO LBOW - DO TEGO poWROTU NIE MA. I NAWET JAK POLECA POZA BRUKSELA, DO MOSKWY, ZEBY SZKODZIC POLAKOM, TO I TAK NICZEGO NIE WSKORAJA.
POLACY ICH W KONCU poZNALI I ZNAJA DODATKOWO MECHANIZM, KTORY CIAGNIE SIE OD OKRAGLEGO STOLU I KTORY NIE POZWALA, ZEBY TO PANSTWO NORMALNIE FUNKCJONOWALO.

Widzę, że z uporem maniaka używasz skrótu PO w każdym słowie, które je zawiera: "POlicja, zaPOminać, POtrafić".

Uważaj, bo to może być objaw ciężkiej choroby psychicznej.

Skoro juz bawimy sie w psychoanalize..w twoim przypadku - PO 1 pominiecie slowa "spoleczenstwo" moze oznaczac albo klopoty ze wzrokiem albo chorobliwy tik uzewnetrzniajacy sie PO kazdorazowym natknieciu sie na tezy nie pasujace do obrazu wszechogarniajacego szczescia..i PO 2 (co wiaze sie z 1) - sytuacja POdobna do rysowania zardzewialym gwozdziem karoserii samochodu sasiada, w braku umiejetnosci wyslowienia sie/ polemizowania z jego tezami...

Czasami nie rozumiem czemu PIS pozwala sobie na ich prowokacje w formie szczekaczki PIS to PIS tamto i wiecznie be i żle . Przecież ci z opozycji nie mają nic do zaoferowania zero merytorycznych dyskusji tylko i wyłącznie hejt .W kółko na okrągło to samo aż do pożyg,,a. Moim zdaniem gdyby ich bełkot posłowie PIS olewali nie odpowiadając na magiel prowokujący końcu przestaliby .Opozycja z premedytacją robi OBORĘ z sejmu i czas z tym skończyć nauczyć ich szacunku do zachowania się w sejmie. Przełączam na ten czas kanał bo nie idzie słuchać ich bełkotu .Może i jest to ich zachowanie dobre na tyle,bo mają z dnia na dzień coraz mniej zwolenników a PIS zyska z racji dotrzymania obietnic jak i godnego zachowania się. Nie robią z siebie kupy fircyków, gogusiów, Narcyzków infantylnych skrzeczących indywiduum w portkach . Bardzo mnie to cieszy ,że zachowują się godnie i z szacunkiem . Nie zapomnę radości i przemiłych reakcji nawet lemingów na filmik z J. Kaczyńskim i jego reakcji na to co przeczytał . To były zajebiste reakcje w sensie pozytywnym .Wnoszą nową jakość do sejmu i tak trzymać ! Wbrew opozycyjnej propagandzie jaką odwalają w swoich mediach i portalach prawda dla nich jest klęską .

najważniejsze, że podatki od banków i sieci zostaną w Polsce. do tej pory te pieniądze lądowały w kieszeniach zachodnich akcjonariuszy.

Ha Ha Ha. Ikea już negocjuje z podwykonawcami nowe ceny - oczywiście niższe. Nic się nie bój. Sieci handlowe sobie poradzą - obetnie się pensje pracownikom sieci albo podwykonawcą i zysk będą miały taki sam.

Podwykonawca może sprzedawać bezpośrednio z pominięciem Ikei. Skoro na jego produkty jest popyt ( skoro Ikea brała to jest ) to może sprzedać drożej niż Ikeii. A na utrzymywaniu Ikeii nam Polakom nie zależy. Nam zależy na polskim podwykonawcy który robi to czego chcą ludzie i co od niego kupią. A Ikea może się pakować. Nikt płakać za nią nie będzie.

Twój komentarz to chyba żarty. Popyt jest nie na jego wyroby a na wyroby Ikei - szafy, krzesła, stoły itd... Komu podwykonawca ma odsprzedać drożej niż Ikei? Tobie? Przyjdziesz do niego np. do Łodzi i kupisz 10000 sztuk krzeseł i 2000 stołów?

Wszystko ok, ale nie ma co spoczywać na laurach i porownywac się do poczynan najgorszych poprzednich rządów bo to żadna sztuka do nich się porównywać-do najgorszego rządu jaki był na tej planecie (PO-PSL).

Tym bym się nie martwiła, ta ekipa na pewno nie spocznie na laurach. Pani premier powiedziała że mają umowę ze społeczeństwem na 4 lata( daj Boże na więcej). Natomiast martwi mnie czy komuchy dadzą im spokojnie realizować plan naprawy Polski.

Zdelegalizujcie sobie opozycję to będziecie mieli spokój.

Pamiętam słowa TuSSka z reklamy wyborczej 2007 "już niedługo w polskich szpitalach będą leczyć dobrze zarabiający lekarze", czy też jego obiecanki "tablet dla każdego ucznia". W zamian ciągle niekończące się i niewyjaśnione afery z udziałem kliki P0-Psl/zsl.
Rząd PBS zrobił więcej w te 100 dni niż PO za 8 lat.
Opozycja nie dała im nawet 100 dni spokoju [donosy za granice, marsze KOD, pikiety].

Powiem więcej, opozycja sterowana przez wiadome ośrodki nie tylko nie dala im spokoju ale ostrzeliwala rząd przez pierwsze 100 dni z zajadloscią i leninowskim zapałem wściekłego bolszewika !

ŻĄDAM utworzenia w trybie NATYCHMIASTOWYM specjalnej komisji w resorcie MSW i jej pokrewnych, która PRZEPROWADZI oficjalne DOCHODZENIE prokuratorske na temat zorganizowania ZAJADŁEGO wściekłego ATAKU w Brukseli i na arenie MEDZYNARODOWEJ na instytucje Państwa Polskiego w grudniu 2015 i styczniu 2016 roku, JAKOBY że obecny rząd Polski B.Szydło jest NIE legalny i NIE demokratyczny ...itp. bezkarne KŁAMLIWE zarzuty.

Tą akcje OCZERNIANIA-SABOTAŻU Polski i wściekłego ATAKU na rząd B Szydło oraz też Prezydenta A.Dudę na arenie MĘDZYNARODOWEJ dopuścili się anty-polskie FOLKSDOJCZE w osobach:
1. Grzegorz Schetyna
2. Roman Petru
3. Sławomir Neumann
4. Donald Tusk
5. Michał Boni
6. Danuta Hübner
7. Janusz Lewandowski
8. Agnieszka Kozłowska-Rajewicz
9. Dariusz Rosati
10. Adam Szejnfeld
11. Bogdan Zdrojewski
12. Radosław Sikorski
13. Anne Applebaum,

Na bazie ich KŁAMLIWYCH bezpodstawnych POMÓWIEN instytucje Państwa Polskiego zostały ZATAKOWANE na arenie międzynarodowej, a przede wszystkim rząd Polski oraz Prezydent Polski na wszystkich płaszczyznach medialnych, kanałch dyplomatycznych w całej Europie i USA.

Polskie władze zostały wezwane do stawienia się przed różnymi gremiami miedzynardowych do usprawiedliwiania się oraz zostały CELOWO upokorzone, a autorytet polskiego obywatele na arenie międzynarodowej SPONIEWIERANY.

ŻADAM od rządu Polskiego określenie GRANICY oraz ustalenia DEFINICJI w którym momencie się zakończyła LOJALNOŚĆ wyżej wymienionych NIBY POLSKICH posłów do Sejmu i Parlamentu UE wobec interesu instytucji Państwa Polskiego oraz polskiego, a KIDY faktycznie ZACZYNA się ich SABOTAŻ i działnośc na SZKODE Polski i Polaków.
Wyżej wymienieni posłowie FOLKSDOJCZE faktycznie reprezentują SKRAJNIE EGOISTYCZNY interes przestępczych gangów politycznych, którzy wg. mojej opinii dokonali PRZESTĘPSTW na SZKODĘ nas wszystkich obywateli, które przekładają się na potężne straty FINANSOWE Polski oraz nas przeciętnych polskich obywateli.
Żdam o zebranie @WSZYSKICH dowodów ich ZBRODNI ZDRADY polskich interesów i przygotowania AKTU Oskarżenia z urzędu za ich kryminalne przestępstwa w celu ich ich ROZLICZENIA i Ukrania.
W jaki sposób ich ODWOŁAĆ z Sejmu i Parlamentu UE, tak aby NIE mieli możliwości dożywotnio nas Polaków reprezentowc gdzie kolwiek.
Jako polski obywatel czuję teraz też wielkie zagrożenie ZATAKOWANIA mnie gdzies za granicą z byle powodu wskutek tak poważnego UTRACENIA autorytetu instytucji Państwa Polskiego.

Niestety szkopuł jest w polityce informacyjnej. Polacy są bombardowani sloganami o rzekomych "oszustwach wyborczych" PiS w telewizji publicznej, szczuje się rodziców z jednym dzieckiem na tych, którzy mają dwoje dzieci, wmawia wielu, że są uznani za gorszych... PiS powinien zrezygnować z udziału w programach, w których jest po jednym przedstawicielu każdej partii. Wszyscy, nawet Kukiz 15, atakują przedstawiciela PiS głupimi argumentami. PiS ma większość, ale tylko w Sejmie, w TVP Info ma tylko 20 % czasu, opozycja 80 %. Zostawić ich samych, niech się żrą między sobą, PiS powinien odmówić w nim udziału, po tygodniu-dwóch program umrze śmiercią naturalną, nie trzeba będzie czekać tyle czasu, co z Lisem.

I trzeba dokończyć przegląd kadr: Ziemiec, Osica, Racewicz... Zupełnie nie rozumiem, dlaczego Szydło zgodziła się rozmawiać w debacie z Ziemcem

Ja też NIE rozumiem !!

Czy PiS-sałem już,że kocham moją Panią Premier i mojego Prezydenta?

A co ze stadninami koni w Janowie i Michałowie? Z wielu spraw jestem zadowolony ale z tego...kretynizmu zrozumieć nie potrafię. Zwolnić takich fachowców mógł zwolnić tylko kretyn.

Poczytaj ustawę o ustroju rolnym wraz z ustawami które do niej przynależą o raz projekt obecny Pis dodatkowej ustawy jeszcze dotyczący ludzi w Polsce-przestaniesz być całkiem zadowolony to wszystko zakrawa na jakąś złodziejską ustawę co więcej wprowadzona po cichu zwłaszcza w części dotyczącej ludzi którzy sa polakami i są właścicielami nieruchomości.

Jakoś nie krzyczałeś jak przez osiem lat miotła ryżego wymiatała naprawdę dobrych specjalistów i obsadzała stołki swoimi miernotami.

Widać jak na dłoni, że PO z PSL-em to nacja podłego chowu. Grupa złodziei, trzymana za twarz przez bezpieczniacką watahę. Przy ich wsparciu i współudziale rozkradli, zmarnotrawili Polakom ich pieniądze a przede wszystkim skradli całe 8 lat z życia ... milionom. To powinno być karalne.

Nie wypowiadaj tych słów...radzę...Ci

Nie strasz...radzę...Ci

Pani Premier.Dziękujemy za wytężoną pracę,duże tempo tej pracy.Jeszcze nie minęło 100 dni a już tyle zmian.Wspaniałe wsparcie rodzin,ustawa broniąca polską ziemię,sukces w debacie klimatycznej itd..Tylko życzyć Pani trzeba zdrowia, sił i wielkiej odporności psychicznej na te napaści opozycyjnej sfory.To nie opozycja tylko zbiór draństwa, którego jedynym celem jest chamskie dokuczanie. Czy jawne nawoływanie do obalenia rządu nie jest rzeczą karalną? Przecież to my NARÓD wybraliśmy WAS.Dlaczego zupełnie bezkarnie ta wataha może wciąż bluzgać? I jeszcze prośba do Pana Kurskiego niech cicho siedzi niejaki Sierakowski. Niech nie będzie dyżurnym dyskutantem telewizyjnym bo stolica Łotwy nas już nie pomieści!!!

Ty nie wiesz co mówisz ty się walnij młotkiem w swoja głowę jak nie chcesz żebym tu mocniej o tobie napisał.....Poczytaj ustawy ole dokładnie i przemyśl szczególnie o ustroju rolnym i tzw.ANTY SMOGOWĄ a co do tego ze zarzucasz tu ludziom że piszą ze niby chcą cytat :"Czy jawne nawoływanie do obalenia rządu nie jest rzeczą karalną?" Ni rób zamieszania bo ty jak i ja zapewne chcesz Sprawiedliwości i dobrego Prawa a nie Łamania Praw nie tylko Konstytucji RP, ale i prawa UE jak i Praw Człowieka łącznie z prawami uznawanymi przez ONZ do którego Polska należy.

Ty nie masz zielonego pojęcia zwłaszcza o ustawie tzw. chroniącej ziemie polską- Ty ja poczytaj wraz z ustawami towarzyszącymi a zmienisz zdanie o 180 stopni co najmniej.. chyba że jesteś lewakiem lub komunistą lub jedno i drugie to pewnie będziesz zachwycony nią jak PSL i PO która jest autorem jej poczytaj konkretnie ta ustawę to potem pogadamy a nie pisz jak błazen wszystkiego co tylko jak hasłowo wydaje się dobre.To jet najgorsza ustawa od co najmniej 100 lat w Polsce.

Uchylono okno, wpuszczono świeże powietrze.

Powiało "dobrą zmianą" i wolnością, lecz dom dalej nie jest przewietrzony.

Trzeba okna otworzyć szeroko : otworzyć ZZ, zrobić lustrację
rozumianą przede wszystkim jako weryfikację kwalifikacji moralnych
i zawodowych ludzi na stanowiskach państwowych.

Racją stanu Polski jest, by krajem zarządzali Polacy kochający swój
kraj, a nie wrogowie, agenci, lub zdemoralizowane, zdegenerowane
jednostki.

Państwowcy, ludzie o dobrych i prawych charakterach powinni
otrzymywać zawsze pierwszeństwo.

Takich ludzi należy wydobywać z cienia i promować.

Bardzo trafna diagnoza....

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl