niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
24 czerwca 2017

Prawie 50 dziennikarzy inwigilowanych za rządów PO-PSL. Lista niedługo u posłów

Dodano: 24.02.2016 [16:15]
Prawie 50 dziennikarzy inwigilowanych za rządów PO-PSL. Lista niedługo u posłów - niezalezna.pl
foto: twitter.com/MSWiA_RP/media
48 dziennikarzy inwigilowała Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego za rządów PO-PSL - ujawnił Mariusz Kamiński, koordynator ds. służb specjalnych. W Sejmie trwa posiedzenie sejmowej Komisji Administracji i Spraw Wewnętrznych.

To wynik audytu prowadzonego w służbach specjalnych. Proces sprawdzania cały czas trwa. Kamiński powiedział w Sejmie, że końcowy raport nie jest jeszcze gotowy i być może lista będzie szersza. Dodał, że do tej pory ustalono personalia 48 dziennikarzy, którzy znaleźli się w zainteresowaniu ABW.

Chcę państwa poinformować, że do końca miesiąca trwa audyt w służbach specjalnych, ale w ramach tego audytu badany jest wątek podsłuchiwania dziennikarzy. Informuję o tym oficjalnie, że w tym momencie istnieje lista 48 dziennikarzy, którzy w czasach rządów PO-PSL byli inwigilowani przez ABW. Być może lista ta ulegnie rozszerzeniu – przyznał na sejmowej Komisji Spraw Wewnętrznych Mariusz Kamiński.

O sprawie został poinformowana już premier Szydło. Na najbliższym posiedzeniu Sejmu będzie mógł bardziej szczegółowo przedstawić okoliczności tej sprawy członkom Komisji ds. specsłużb. Lista dziennikarzy ma zostać przekazana posłom.

Autor: Źródło:
DZIAŁ: ,
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

A wyprowadzenie dziennikarzy i aresztowanie z akcji wprost i z pod siedziby PKW podczas sfałszowanych wyborów samorządowych tylko nieliczni nie widzieli... chcieli komisji [PO] ds odwołania komendanta i sami się skompromitowali

Kiepski to był spektakl - Kamiński i spółka zachowywali się tak jakby to oni popełnili przestępstwo i teraz się z niego tłumaczyli...Kierownictwo PiS nie rozumie mediów i potrafi rozmawiać w ich obecności i chyba nie jest w stanie się tego nauczyć - dlaczego więc nie korzysta z rzeczników prasowych? Dlaczego PiS nie wprowadzi przepisów regulujących pracę dziennikarzy np. w sejmie czy nie może to wyglądać jak w cywilizowanych krajach? Cyngle TVN ciągle "gonią" posłów PiS po korytarzach dokładnie tak jak robią to w przypadku osób podejrzanych o przestępstwo i zza pleców zadają pytania z wbudowaną tezą - to nie jest przypadek, a sposób na kreowanie negatywnego obrazu obecnej władzy.

To nie tylko kwestia umiejętności ale takźe braku przekonania o waźnej roli mediów. Prawica w Polsce zawsze miała tę słabość. Uznaje co prawda zasadę, źe kto ma media, ten ma władzę, ale prawie kompletnie lekcewaźy rolę mediów.

Tak komuchy przy mafii po i psl to mały pikuś ta mafia po i psl wzorowała się na stalinie.

Podczas okupacji niemieckiej , " poseł " Wójcik pierwszym transportem byłby wywieziony do Treblinki .

Instrukcja partii POdłości atakować ciągle ludzi z rządu i posłów z PiS. Oni mają ciągle w sobie złość i od czasów Tuska , Kopacz , a teraz tego typa Schetyny nic nie zmieniło się - instrukcja prawda nie prawda ATAK.

Sienkiewicz zlecał przez telefon podpalanie butki MZ Rosji i była zabawa a tak na marginesie to właśnie tak działały za czasów PO-SŁUŻBY nie przekazały informacji o uwikłanych politykach czyli praktycznie nie działy, ręka rękę myła

Tak nie działa NIK, IPN i NBP te instytucje dalej kuleją... :)

Niczym wirus następowały umorzenia w sprawach powyżej 500 zł.To była za rządów Po plaga !!!
Przykład: jest włamanie.
Po kilku tygodniach umarzali.
Potem są doskonale wyniki i ordery w moim miasteczku.
Myślę że tych umorzeń do statystyk się nie wliczało.
Zgładzanie to strata czasu !!
Umarzanie to niczym wirus grypy.

Lista inwigilowanych dziennikarzy zostanie podana posłom na posiedzeniu w marcu audyt trwa do końca miesiąca i to bynajmniej nie brednie kolejne PO, a swoją drogą co komendanci ze szczebla centralnego zostali przemieni do szczebli lokalnych czego nie powie Polszmat i działania wobec Komendanta Maja było zdecydowane. Fakt też zasługuje na likwidacje posterunków policji przez PO i zrzucenie ich obowiązków w tym finansowych na straże miejskie ale o tym kolesie PO/PSL w samorządach nie będą gadać przecież.

Swoją drogą należy się szczególny pokłon układu mafijnemu PO-PSL co dbało o finanse budżetów lokalnych i bezpieczeństwo obywateli likwidując posterunki policji i odziały PSP w samorządach...

Zaszczekacie bolki i będą was gardła bolały...

Najgorzej , że wotum nieufności dla ministra Błaszczaka jest nie trafiony, a tyle się w PO napracowali żeby coś wymyślić . A miało być tak pięknie oskarżając ministra o kłamstwo że oskarżenia wobec rządu PO-PSL o podsłuchy dziennikarzy są nieprawdziwe. Biedni ci z PO , bo myśleli , że rząd PISu robi tak jak oni czyli tylko gada a nie robi . Srogo się zawiedli.

Ci posłowie z PO młodzi i aroganccy , a jacy zakłamani.

PO-PSL , gdy rządzili to była wtenczas niewydolność , w święta narodowe sami podpalili budkę strażniczą przed ruską ambasadą i samochÓd TVN.

A a a KODziarowcy jakoś o tym nie pamietają, że łamano demokrację i wolność. PO działała jak eSBe ale dla SBeków to pasowało.

8 lat przestępstw. Ta bolkownia przestępcza obrońcy demokracji ośmieszają się niech sobie poskaczą.

Jakieś babsko z PO atakowało M.Kamińskiego i ministra MSW, bo poprzedniczką była katachetką która nic nie robiła, tylko likwidowała kolejne komisariaty policji. Jakie zakłamanie tej pełowskiej sitwy, aż szokuję. Oni nie mają rozumu, nie mają honoru i godności, to są tylko nienażarte kukły. A i szczekać też umieją. Ta prymitywna banda rzadziła Polską przez 8 lat?

Żeby jeszcze tvp- info chciała pokazać nazwiska swoich " gości " z piekła nowoczesnych ,

A czy w temacie "seryjnego samobójcy" jest prowadzone jakieś śledztwo ? Od 1989 roku spory materiał się nazbierał do analizy. SP> Ludzie już przestali wierzyć w przypadki samobójstw, szczególnie tych osób, które posiadały "niebepieczną" wiedzę na pewne tematy i/lub mogły wywołać tzw. ferment z racji zajmowanych stanowisk (mundurowi).

To byla demokracja w wydaniu PO PSL Tasmy u Sowy to POtwierdzaja Teraz KODziarze chodza i krzycza ze demokracja jest deptana Nawet Bolka beda niesc na rekach

Tak pracują normalne służby...

Po cichutku, systematycznie, dyskretnie, dociekliwie i dokładnie. Całe peowskie umiłowanie demokracji i państwa prawnego zobaczymy, jak na talerzu.

A czy My mamy jeszcze talerz?

Brejza i Wójcik z PO, stawiają agresywnym tonem, pytania zawierające z góry przyjętą, fałszywą tezę. Wydaje im się, że tego nie widać i że są bardzo cwani.

Dlaczego CBA nie zatrzymała J. Burego za wątki korupcyjne?? Czy normalne jak się piszę komentarz i nagle nie można wysłać odpowiedzi bo kod z obrazka jest użyty, może dalej senatorowie PO inwigilują i penetrują internet aby szukać haków na ZP kabaret aha i ite reklamy wpuszczane do sieci przez POWSI aby zaśmiecać net.... ACTA pamiętacie pomysł tw Oskara... TW Stokrotka steruje też posłami PO... No nie wiem czy będą ujawnione nazwiska inwigilowanych dziennikarzy nie wiem czy by tego chcieli... bo może się boją bo lokalnie rządzi jeszcze PO-PSL byłych SB i policjantów..
Jak dobrze pamiętamy Dziennikarza w Mławie i Kmiecików którzy zginęli za pisanie o przekrętach... inni się WAS BOJĄ ZIELONE LUZIKI Z PO-PSL, ten gaz nie zapukał nikt na czas znów chciałem żyć....

jak widać lokalnie to jeszcze nie odzyskano demokracji,

apropos standardów a i Działoszyński mimo kompromitacji zajmował stanowisko przez pięć lat i nikt go nie odwołał bo tak było wygodniej

brak obrazka ile to razy mnie spotkalo,zastanawialam sie jakie dranstwo w bialych ´rekawiczkach boi sie konkretnej prawdy.Towarzystwo przyzwyczailo sie do sciemniania ,lamania prawa,afer korupcji,kradziezy milionow co oni nadal robia w polskim zyciu politycznym i publicznym,odebrac majatki fortuny,pozbawic standartu finansowego niech zyja jak przecietny Kowalski,tak powinna wygladac sprawiedliwosc i praworzadnosc w wolnym naszym kraju.To dranstwo zasluzylo n a gorsza kare,o czym pewnie zdaja sobie sprawe,przez ile lat szkodzili Polsce i Polakom?

Sitwa PO-PSL i tak będzie twierdzić, że to robił PiS a oni mieli tyko same sukcesy. A jeśli już, to dziennikarze inwigilowali ich na prywatnych "wyżerkach"za państwowe pieniądze.

No, więc dlaczego poprzedni ministrowie jeszcze nie są w kajdankach?

Dajcie wreszcie dowody NA TO, nie mówcie tylko O TYM!

Dowody sa pod dywanem, trzeba dobrego odkurzacza .

Jeszcze nie dostałeś? Mnie już dali.

Nie jestem działaczem partyjnym, staram się tylko trzeźwo myśleć, nie tak .nowocześnie jak Ty...

Jeżeli chcesz trzeźwo myśleć to dlaczego jesteś po?
Zadzwonię do pani premier żeby ci jak najszybciej przesłała listę, cierpliwie czekaj, i nie piwkuj.
Póki co rząd PiS-u bardzo przeprasza że jeszcze nie dostałeś czarno na białym.
Podaj adres.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl