niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
23 czerwca 2017

Palikot ma godnego następcę. Petru bredzi o współpracy UB z Kaczyńskim

Dodano: 23.02.2016 [14:40]
Palikot ma godnego następcę. Petru bredzi o współpracy UB z Kaczyńskim - niezalezna.pl
foto: Tomasz Adamowicz/Gazeta Polska
W związku z zamieszaniem wokół ujawnionych przez IPN dokumentów z domu Czesława Kiszczaka najwyraźniej nawet Ryszard Petru postanowił przypomnieć o sobie opinii publicznej. Na konferencji prasowej lider Nowoczesnej oskarżył Jarosława Kaczyńskiego o... współpracę z UB, nie przebierał również w słowach atakując ministra Antoniego Macierewicza.

- Mam wrażenie, że Macierewicz z przyjemnością przespałby się w tych aktach. On tak się cieszy, że one są w końcu zgodne z tym, co wcześniej mówił i przyznam, że to koszmarne, że jest grupa ludzi, która jest tak szczęśliwa, że młody Wałęsa popełniał błędy i cały PiS się z tego cieszy – stwierdził Petru.

Ponadto lider Nowoczesnej zaczął oskarżać Jarosława Kaczyńskiego o współpracę z UB w związku z ujawnieniem przez IPN dokumentów dotyczących Lecha Wałęsy.

- Chciałbym też zapytać pana Kaczyńskiego – bo przecież on o tym doskonale wiedział, na początku lat 90, jak był najbliższym współpracownikiem Lecha Wałęsy – jakoś mu to wtedy nie przeszkadzało. I też należałoby zadać pytanie, co się takiego stało w Polsce, że ni stąd, ni zowąd pani Kiszczak wzięła telefon, zadzwoniła do prezesa Kamińskiego i mówi: panie prezesie, mam kwity, może wpadnę? Zapraszam. 90 tys. Takie rzeczy przypadkiem się nie dzieją. Zastanawiam się, kto za tym wszystkim stoi. Nie że wiem. Zadaję pytania – mówił Petru.

Po chwili już otwarcie zarzucił Jarosławowi Kaczyńskiemu współpracę z UB.

- Dzisiaj niestety mamy do czynienia z bliską współpracą starej UB z Jarosławem Kaczyńskim i to jest bardzo smutne. Nie widzę żadnych powodów do radości – mówił Petru.

Autor: Źródło: ,
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Petru to nie jest debil. To wyjątkowej klasy kanalia.

Myślę, że ci sami, którzy forsowali Wałęsę teraz forsują Petru. Przecież wyszukali aroganckiego , bezczelnego i przygłupiego, żeby niekontrolowanie nie wybił się ponad to na co mu pozwolą. Zobaczycie, że będą usiłowali powtórzyć scenariusz i grać na emocjach, bo z argumentacją merytoryczną nie mieli by szans. Trzeba byc na to zwyczajnie przygotowanym.

"Wszystkie Ryski to fajne chłopy" ale ten #nowoczesny jest najfajniejszy ... To, że to takie "palikociątko", widac było od dawna. Ciekawe, kiedy dołączy do PO a następnie stworzy Ruch Popierania Samego Siebie.

Petru to zdrajca, ma tylko swoj interes na wzgledzie. Broni jak wsciekly pies bankow przed nalozeniem na nich podatku bankowego mimo, ze taki istnieje w innych krajach. Nie uda sie wam Nowoczesna zatrzymac dobrych zmian w kraju.Wasze obelgi i pseudo argumenty tylko was osmieszaja.Jestescie falszywkami i bedziecie wiednac jak kodowcy.

Jest to wyrażny początek przypadłości Niesiołowskiego-pienienia wszechstronnego ukierunkowanego.

Do sześciu króli Swetru wyzdrowieje na umyśle ale pewności nie mam.

Panie Petru,kim pan właściwie jest? Pańskie wypowiedzi to chaotyczny bełkot polityczny.Za wszelką cenę próbuje pan zaistnieć jako polityk,ale pańskie wypowiedzi przypominają mi kraczącego gawrona pośród stada spłoszonych wron.A mądrości i sposobu uprawiania polityki proszę się uczyć od J.Kaczyńskiego i A.Macierewicza.

Tak, dokładnie, szkoła najwyższych lotów na wydziale politologii Oxfordu będą o tym wykładać, a kadeci West Point wykuwać będą na blachę taktyczne posunięcie ministra...

Jakim cudem Niesiołowskiemu, Palikotowi teraz Petru wszystko można a Poseł Winnicki dostał wyrok?.

No to może pochwalisz się za co Winnicki ten wyrok dostał - za poglądy polityczne?

Ile można pozwalać by takie osobniki jak Petru obrażały swoimi ciągłymi insynuacjami i pomówieniami uczciwych ludzi?Czy ktoś w końcu zajmie się tym od strony prawnej?Dzialanie na szkodę,również wizerunkową innych osób jest łamaniem prawa.Tym bardziej działania ciąłe i wykonywane z premedytacją niemal jak recydywa.

masz absolutną rację. petru już w wieku 14 lat był agentem GRU. jego Rodzice (fizycy ciała stałego) w Dubnej najlepszej uczelni zajmującej się atomistyką w tamtym okresie , wiedzieli że on będzie w przyszłości wdawał się z podkołderkowym kaczyńskim

Tego przygłupa z Niedonoszonej należy wysłać w trybie pilnym na badania psychiatryczne. Wierzyć się nie chce , że takie prymitywne zero kogokolwiek reprezentuje. Zastanawiam się kto na takiego durnia głosował. Widocznie byli to "wyborcy" na jego poziomie. Nic tylko "gratulować" wyboru.
Ale jeszcze lepsze są tzw. "sondaże" IBRIS czy IDRIS. Te ich "wyniki" pokazują dobitnie , że poziom umysłowy ich twórców nie przekracza IQ = 0. Kupa śmiechu. Czy te głupki myślą , że ktoś w tym Kraju wierzy w te ich "wyniki".

Z tego co pamiętam to naród robił już zrzutkę na badania takiego jednego, co to teraz wojskiem trzęsie

Piszesz:
"Zastanawiam się kto na takiego durnia głosował."
Masz rację!
Powiem więcej - debili w Polsce nie brakuje!

Ja nie pozwoliłbym sobie, gdyby jakaś menda,ścierwo,szmata,motłoch, pomiot inne najgorsze coś tam. Wyrażało się o mnie , że współpracowałem prawdopodobnie czy nie z urzędem bezpieczeństwa w okresie PRL. Do tego za pomocą środków przekazu TV. Jak to ścierwo nie zostanie postawione pod sąd?. To proszę wybaczyć. To ścierwo może mieć rację a tego sobie nie wyobrażam, by takie ścierwa miały rację w powstającym z kolan kraju.

..a jak bedzie mial racje to co?..ty bedziesz w tym ukladzie scierwem ?

Kijowski, Petru, Schetyna i inni członkowie

Komitetu Obrony Donosicieli

Petru przekroczył rubikoń

Panie Petrusie trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść.

Petro POwroz nam wiecej jak strasznie bedzie w Polsce pod rzadami PiS. Dla ciebie i twojej szajki komuchow udajacych antykomuchow. :)

Jak to się stało że Nowoczesna nagle znalazła się na salonach? Takie rzeczy nie dzieją się przypadkiem. Petru jakie służby ciebie pompują?

Ciekawy czy wszyscy Petru (w sensie bliższa i dalsza jego rodzinka) są tak "błyskotliwi"?

To co wygaduje ten wsiowy głupek-rubikoń przekracza wszelkie granice przyzwoitości ten głąb opluwa wszelkie wartości i wszystkich uczciwych ludzi za czyje robi to pieniądze-czy taką swołocz komuszą nie można uciszyć

panie Petru nie ośmieszaj się pan naprawdę,lepiej milczeć!
mleko sie już rozlało !

To co wygaduje ten wsiowy głupek-rubikoń przekracza wszelkie granice przyzwoitości ten głąb opluwa wszelkie wartości i wszystkich uczciwych ludzi za czyje robi to pieniądze-czy taką swołocz komuszą nie można uciszyć

Faktycznie, o Petru można powiedzieć tylko jedno słowo - bredzi.
Nie znaczy to jednak, że bredzenie Petru powinno pozostać bezkarne.
Prawem opozycji jest krytykować, a nie bezpodstawnie pomawiać i obrażać, jak czyni to Petru i reszta nieudaczników i wichrzycieli z jego partii i reszty partii opozycyjnych.

Tak bez ogródek !!! Sprawę skierować NATYCHMIAST (!!!) do Sądu o pomówienie i zażądać minimum 500 000 zł z przekazaniem na cele publiczne !!! Ani na milimetr nie popuszczać petru i podobnym !!!

Jak się można domyśleć Petru o współpracy JK z UB dowiedział się od swoich przyjaciół z GRU ?
Mam prośbę, czy może mu ktoś w moim imieniu na TT napisać że debilizm to nie grzech, ale i nie powód aby się nim chwalić...

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl