niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
30 czerwca 2016

Lech Wałęsa po ujawnieniu teczki "Bolka": Dziękuję zdradziliście mnie, nie ja Was

Dodano: 22.02.2016 [14:13]
Lech Wałęsa po ujawnieniu teczki "Bolka": Dziękuję zdradziliście mnie, nie ja Was  - niezalezna.pl
foto: teczka TW Bolka
Teczka Lecha Wałęsy TW Bolka już dostępna. Były prezydent zareagował w serwisie wykop.pl. "Nie jestem w sanie jednak Was Przekonać Dziękuję zdradziliście mnie nie ja Was .LW.".

Funkcjonariusz SB informuje o werbunku agenta w grudniu 1970 roku: "w związku z akcją "Jesień 1970 r." dokonałem doraźnego pozyskania ob. WAŁĘSA LECH s. Bolesława i Feliksy z d. Kamińska ur. 29.09.1943 r. w Popowie pow. Lipno woj. Bydgoszcz, żonaty, elektromechanik, wykszt. zasadnicze. Ps. "BOLEK"

W teczce TW Bolka jest własnoręczny podpis Lecha Wałęsy do współpracy z SB.

Były prezydent zareagował w internecie:

Tak przegrałem , ale tylko w tym miejscu gdzie prawie wszyscy uwierzyli że jednak jakaś zdradziecka agenturalna współpraca z SB 46 lat temu incydentalnie krótko ale była , i na krótko zostałem złamany .To nieprawda

Nie jestem w sanie jednak Was Przekonać Dziękuję zdradziliście mnie nie ja Was .LW.

"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło:
DZIAŁ: ,
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Za pośrednictwem Bolka SB podpisywała porozumienia z SB.

Czemu Bolek donosił na Wałęsę?

Jeśli Wałęsa skierował słowa o zdradzie do przedstawicieli dawnego aparatu bezpieczeństwa i jego konfidentów, to sytuacja zmienia się diametralnie. Aparat zdradził, Kiszczak nie dopilnował czyli wsypa. Jest w tej wypowiedzi groźba: ja teraz też mogę zacząć zdradzać.
Oj będzie się działo, oj będzie.

Wałmięsa zamiast mózgu, a zdradziła go tylko własna PYCHA i CHCIWOŚĆ!

Teraz należy poinformować wszystkich dla których Wałmięsa prowadził "wykłady", nieco się domagają zwrot kasy z odsetkami!

Hotel luksusowy im Leha Wałmięsa .... Rakowiecka 37 ....

To nie Wałmięsa ale WałŁajna albo WalęSe kucyka ! Tylko prostacki, chamski, totalny debil
pozbawiony jak zwierzak sumienia i jakichkolwiek srupułów mógł i może w ten sposób wrednie

za forsę szkodzić i zagrażać życiu przywódców Solidarności, Stoczniowców i zapaskudzić los
całego Narodu pakując go w łapy złodziejskiej i bandyckiej PO-żydokomuny na 25 lat !

Słowa Wałęsy są jasne: Zdradziliście mnie a nie ja was. To jest adresowane do oficerów SB którzy honorowo go chronili do tej pory. Tolko pani Kiszczakowej coś się pomyliło i zdradziła chyba przez roztargnienie. Ale Wałęsa ich nie zdradził i stoi wiernie przy bezpiece.

SBekow nie zdradzil bo mieli na niego haki, za to zdradzil setki swoich wspolpracownikow, robotnikow i wszystkich prawych politykow, mowiac dobitnie zdradzil cala Polske i pograzyl w biedzie uczciwych Polakow.

Tak się kończą dogaduchy z komuchami przy dużej wódce....

Te słowa ZNACZĄ WIĘCEJ NIZ JEGO PODPIS !!! "Zdradziliscie mnie nie ja was " - był więc jednym z nich !!! Demaskuje to nie tylko jego ale także tą WYKREOWANĄ RZEKOMĄ MĄDROŚĆ POLITYCZNĄ! KLAPA NA CAŁEGO !!!!!!!!!

Dziękuję zdradziliście mnie, nie ja Was - czy to słowa skierowane do prowadzących esbeków ??

Tak, oczywiście! To przejdzie do historii. Od początku do końca poddany służbom.
Służby zdradziły wbrew rozkazom generała Kiszczaka. Wałęsa nie zdradził do tej pory nikogo ze swoich.
Koniec kropka, wszystko jest jasne i skończone.

Wałęsa oficjalnie zwrócił się z pretensjami do SB-cji- Ja was nie zdradziłem, to wy mnie zdradziliście?- Inaczej tego nie można interpretować. Wałęsa kamufluje komunikację żyjącymi jeszcze wszystkimi pracownikami SB, prosi ich by go ratowali, by byli uczciwi wobec niego? To jest porażające, jak można być tak zakłamanym sukinsynem?

To jest u TB Bolka piękne: - Przysięgi raz SB danej, dochował.

Wyrazy "uznania", TW Bolek, (znanemu pod pseudonimem: Lech Wałęsa).

mam wyższe a jednak nie potrafię pojąć co Bolo ma na myśli

Ale co wyższe ? Chyba aspiracje.....

W tym przypadku, wyższe może przeszkadzać a nie pomóc w zrozumieniu prostaczej sprawy.

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazuja (plus potwierdzaja znawcy tematu), ze Bolek byl tak cennym donosicielem, ze w 1976 (kiedy to mial "zrezygnowac" z uslug pelnionych dla SB) jego status zmienil sie na o wiele wyzszy, tzn Kontakt Agenturalny.
Poza tym zwroccie uwage, ze zobowiazanie o wspolpracy z oprawcami z SB podpisal w Grudniu 1970, kiedy jeszcze
nie wyschla krew pomordowanych robotnikow 3-Miasta w tzw "wydarzeniach" (dlaczego niezalezna.pl powiela to idiotyczne okreslenie???)
Jakim trzeba byc sku....nem, aby pojsc W TAKIM MOMENCIE na wspolprace z tymi gangsterami?????
Ostatnia sprawa: zwroccie uwage, z kim udal sie Bolek na wycieczke na Floryde po otrzymaniu cynku z IPN, ze szykuje sie wieksza rozroba z jego papierami. Zatem Bolek spierd....l z Kraju w towarzystwie tow. Dukaczewskiego z mloda zona (tlumaczka m.in. Tusk-Putin etc), w towarzystwie ubeka Wachowskiego i innych.
Jesli Bolek wroci do Kraju (jesli...), to proponuje mu przygotowac godne przyjecie na lotnisku.
NA KONIEC: IPN ma wystapic o wznowienie lustracji Bolka i uznanie go za klamce lustracyjnego etc.

Kto zdradą Wojuje ! od zdrady ginie , Bolek czy warto było ?

I macie teraz bałwany owoce swojej GRUBEJ KRESKI!
Funkcjonariusze mieli kupione 25 lat spokoju, a współpracownicy zaczynają obrywać zgniłymi jabłkami z "drzewa wolności". Nie wyszedł handel z Magdalenki.
Rechot historii tak okrutny że aż ich szkoda.

Niewdzięczni esbecy co zrobiliście ,bolek by nigdy was nie zdradził . Taki dobry tw i tyle niewdzięczności . Donosił jak mógł najlepiej , pieniądze brał jak dawali i jeszcze podpisywał. Historia was zdrajcy rozliczy.

Wałęsa wdał się we flirt z szatanem i zdziwiony...

No ładnie... podziękował swoim prowadzącym SBekom, że go zdradzili ujawniając jego kwity.

Ale przecież bolek nigdy nie zakończył współpracy!
Po '76 przeszedł pod opiekę WSW i w sierpniu '80 został przywieziony na strajk wojskową motorówką z Oksywii.

Przecież Wałęsa do dzisiaj współpracuje z byłymi oficerami SB/WSW/WSI, a dowody tej współpracy sam zamieszcza w internecie. Jest tak głupi i prymitywny i czuje się tak bezkarny, że sam zamieszcza dowody swojej nieprzerwanej współpracy. I sam kręci sobie sznur na którym w końcu zawiśnie.

Na zdjęciu które zamieścił z wycieczki w Wenezueli od lewej: Bolek osobiście, żona generała - ostatniego szefa WSI - Dukaczewskiego i niejaki Mietek Wachowski - osobisty szofer i oficer SB w stopniu kapitana w jednym - przydzielony mu przez Kiszczaka do ochrony i opieki, lata temu - wierny do dzisiaj:

http://x3.cdn03.imgwykop.pl/c3201142/comment_BVxfo9swfBOo3LAp92IePFKxU9bnmilV.jpg

Bolek złamał życie tylu ludziom - miedzy innymi mnie - i tuczył się na naszej krzywdzie inkasując pieniądze za donosy.
I NIGDY NIE PRZERWAŁ WSPÓŁPRACY!

Masz racje bolek, idziesz w zaparte, a oni cie zdradzili ty ich nie,ale to juz bez znaczenia, kupony z toto lotka znalazly sie.

L. Wałęsa pisze prawdę , nie złamali go bo współpracował z SB dobrowolnie za pieniądze. A wpis " zdradziliście mnie nie ja was " adresowany jest do byłych pracodawców SB lub WSI?.

Widzisz bolek, statan zawsze zdradza, on jest wewnetrznie sklocony, tylko PRAWDA wyzwala...

Prawda dla Bolka i jego Frasyniuków, Michników i innych to tylko zabawka do rozgrywania w teatrzyku dla naiwnych. Prawda, jaka prawda? Dla nich prawda to plastelina, którą kształtują wedle swoich aktualnych potrzeb. Tfu-komuna.

Bolkowi odbiło na dobre. Jest w szoku i bredzi od rzeczy. Tak mocno uwierzył ten prymitywny,

psychopatyczny szajbus, że jest pępkiem wszechświata i, że sam w pojedynkę pokonał komunizm,

że rzuciło mu się to na umysł. Wyparł ze swojej chorej bańki wszystkie obrzydliwe rzeczy jakich

dokonywał za pieniądze narażając życie przywódców Solidarności i setek stoczniowców, gdy donosił

na nich do zbrodniczej SB tego gestapo żydo-komunistycznych zbrodniarzy Jaruzela i Kiszczaka.

Dzięki niemu jeszcze przez 25 lat po PRLu ruso-żydo-komuna okradała Polaków i wyprzedawała Polskę

jej wrogom. Teraz ten cały ubekistański Układ jest w panice i broni na noże już totalnie chorego

psychicznie Bolka, który w obłakaniu niegramotnie wypisuje na blogu jakieś bzdety.

Zdradziliście mnie, nie ja was. Wynika z tego, że były 3 grupy osób; my, wy i oni a najbardziej liczną grupę stanowili i stanowią polscy obywatele, którzy zostali oszukani.

port lotniczy im Cinkciarza

Teraz na serio:
Ten czlowiek nie potrafi sie wypowiadac, pisac skladnych zdan ani nawet stawiac znakow interpunkcyjnych do tego stopnia, ze podejrzewam ze nie jest to tylko kwestja niedouczenia ale jakichs zaburzen psychicznych. W takiej sytuacji sam na prawde nie jestem pewny czy to co on mowi o sobie tzn, ze nigdy nie byl agentem, ze nie donosil, ze nie bral pieniedzy itd. czy to jest cos w co on naprawde wierzy. Moze on nie jest swiadomy ze klamie. Moze on sobie wmowil to ze jest dobry i sprawiedliwy do tego stopnia ze w jego glowie to jest pewnik taki sam jak to ze sie nazywa Walesa. Przejawem tych zaburzen moglaby byc tez jego nadzwyczaj wielka pycha, ktorej nawet nie probuje ukryc, nawet nie probuje byc skromnym: " wy mali ludzie, ja sam pokonalem komunizm" itd. Tak nie zachowuje sie czlowiek normalny. Nawet Messi nie mowi o sobie w tak nadmuchany sposob...

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl