niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
26 lipca 2017

„Gazeta Wyborcza” „solidarna z Lechem”. Cała sieć się z tego śmieje

Dodano: 19.02.2016 [00:44]
„Gazeta Wyborcza” „solidarna z Lechem”. Cała sieć się z tego śmieje - niezalezna.pl
foto: twitter.com
„Gazeta Wyborcza” rozkręca akcję "Solidarni z Lechem". Sieć pokłada się ze śmiechu.

Gdy media podały informację o zabezpieczeniu w domu Kiszczaków archiwalnych dokumentów bezpieki, w tym także Lecha Wałęsy internauci żartowali, że już wkrótce „obrońcy demokracji” będą nosili koszulki z napisem „Jestem Bolek”.

Redaktorzy z Czerskiej mieli spory problem z tematem esbeckiego archiwum Kiszczaka. Informacje o „Bolku” pojawiały się co prawda na stronie internetowej gazeta.pl, jednak portal starał się za wszelką cenę, by nie rzucały się one specjalnie w oczy. 

„Wyborcza” myślała, myślała, aż wymyśliła. I ruszyła w świat z akcją „Solidarni z Lechem”.

Oni chcą wymazać Wałęsę z historii, to my pokażmy naszą solidarność z nim jako człowiekiem, i bohaterem, którego opluwają. Niech profil Wałęsy, takiego jakim pamiętamy go z czasów karnawału Solidarności zagości na naszych profilach." - Jarosław Kurski, pierwszy zastępca redaktora naczelnego Gazety Wyborczej. To wspólna akcja "Gazety Wyborczej" i "Onet.pl".

- można przeczytać na facebookowym profilu „GW”.

Sieć zadrżała. Od śmiechu.


Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Niesamowite jaki ten portal jest "niezależny" hehehe z tego dopiero można się pośmiać. Czytam każdego ranka i niezależną i Wyborczą i podobne portale aby mieć rozeznanie co się dzieje. Póki co Wyborcza przynajmniej pisze ciekawe artykuły a na taki jak ten powyżej brak mi słów - komentarz w stylu - cała sieć się śmieje po czym podanie kilku opini osób np: związanych z Republiką TV nie jest żadnym odzwierciedleniem sieci. No ale czego można się spodziewać, kiedy nie ma o się żadnego konstruktywnego zdania a jedynie ośmieszanie innych. Takie to czasy, gdzie dziennikarstwo zeszło do poziomu piwnicy. Smutne :(

Prokurator Andrzej Witkowski, prowadzący sprawę mordu na Bł. Księdzu Jerzym Popiełuszce ujawnia, jak zawiódł się na Lechu Wałęsie.
https://www.youtube.com/watch?...

TV NiezależnyLublin. Polski Punkt Widzenia

Jaki kram taki pan tak tylko można skomentować obronę, niektórych środowisk, płatnego donosiciela na kolegów którym jednym donosem rujnował życie .Jeżeli opozycja broni kapusia to kim ona jest i jak ja mam to odczytać.A może ja żyję w domu wariatów?

K - omunista O - rmowiec D - onosiciel Oto banda szubrawców zwana KOD-em.
http://fotowrzut.pl/YMZ58QXBQO

Tak tak. Na tym marszu Komitetu Obrony Donosicieli wszyscy uczestnicy powinni mieć na szyi kartnik z napisem "Ja tez jestem Bolkiem ":)))))

Ostatnio w audycji radiowej pewien Pan dzwoni i mówi< urodził mi się syn dam mu na imię Bolek (tak chyba chciał pokazać solidarność). Myślę sobie jaką krzywdę chce zrobić niewinnemu dziecku. Przecież w przyszłości imię Bolek będzie się kojarzyć tylko z jednym.
JESTEŚ JAK BOLEK> Zobacz idzie Bolek itp.BOLEK

Zdrajcy i donosiciele łączcie się!
Będzie wiadomo, ile "odtrutki" na was trzeba i jakie miejsce w życiu publicznym wam wyznaczyć. W historii już macie własną kwalifikację.

Przy okazji powyzszego artykulu ukazuje sie zdjecie Walesy ,ktory dzieli szczesliwy czas z Jaruzelskim. To ten bandyta kazal do mnie strzelac w Gdansku w 1970 roku.Dla mnie jest to wspomnienie,ktorego nie da sie wymazac z pamieci.Pamietam jak sie modlilem , zeby mnie nie zastrzelili, kiedy z innymi staralem sie walczyc.I ten drugi dran ,Bolek usmiechniety siedzi obok pewny ,ze oszukal caly swiat.Ty bydlaku, chcialbym z nim zamienic kilka zdan,mnie takze namawiano do wspolpracy i do podpisu.
Balem sie ale odmawialem, az udalo mi sie uciec.A ty i tak bedziesz wazny, bedziesz pierwszy na swiecie, ktory oszukal caly swiat.

Nie chodzi tu o siec do polowu ryb slodkowodnych?

jak gazeta wybiórcza chce pomóc tw bolkowi niech zajmie się odszukaniem jego sobowtóra, albo chociaż tego biednego funkcjinariusza co zgubił kasę - do boju towarzysze!

Fundacja

Fundacja „filantropa”:
„Niech zmieni się Europa!...”
Przyszłość ją czeka sielska:
„Będzie obywatelska!...”

„Filantrop” handel bronią
Prowadzi, lecz nie o nią
Chodzi: On łamie prawo
(Wyrok pod sądu ławą),

A chce stanowić prawa!
w żart zakrawa…
Jest celem, choć nie całym,
Rasizm przeciwko białym.

Jest celem koniec nacji
Pod szyldem eurokracji.
Lecz głównym celem draństwa
Zniszczenie jest chrześcijaństwa.

Kto Wam Szanowni Redaktorzy z GW zapłacił za reklamę piwa?

czekam na akcję SOLIDARNI Z SSECHTEREM na łamach niezależnego
G-na Wyborczego michnika

WYBORCZĄ i METRO-w którym napisali : WISŁA ZAMARZŁA POD RZESZOWEM - głownie czytają urzędasy(o jakich mówi prof. Marek Chodakiewicz.

Teorie spiskowe

Pocahontas, wodza córa
Tak beształa brata-gbura:
„Co masz przeciw bladym twarzom?
I cóż złego, że tu łażą?!
Obco-wstrętu jesteś bliski
I dlatego wietrzysz spiski!”

Pewien Bohdan zaś z chutoru
We wsi był przyczyną sporu:
„Podstęp wietrzysz u Stalina.
To szaleństwo przypomina!
Mózg masz pod kułaków mocą…
Kto by głodził nas i po co?!”

Szmulek, gdy powtarzał w getcie:
„Niemcy zabić chcą nas, wiedzcie!”,
Słyszał: „Niemcy – dobre goje.
A ty wpadasz w paranoję…”
*
Prawda często nie w euforii,
A w spiskowej tkwi teorii.

Redakcjo! Najwyższy czas wszcząć nagłaśnianie, by naz polski rząd sprowadził ze Szwecji brata Aarona Szechtera, tego UB-eka, mordercę Polaków, których skazywał na KS po kursie na sędziego a który jest do dzisiaj bezkarny i mieszka w Szwecji rządzonej przez zydo-kmuchów!

Tacy z Lechem solidarni
Niech zawisną na latarni!
1990:"My chcemy Lecha!"
2015:
Ci z Magdalenki w pałacach a Polacy w strzechach!

a może za jednym razem Solidarni z Boliem i Aaronem ( Szechterm ) taniej wyjdzie

może ktoś przypomni jaki cudem Wyborcza stała się własnością Aarona Szechtera i stała się Gadzinówką

teraz czekam aż Jaruzelska coś chlapnie na pewno nie będzie gorsza od Kiszczakowej oto coś na rozgrzewkę https://www.youtube.com/watch?...

Solidarni z elektrykiem Lechem
Solidarni ze spawaczem Wojciechem
Solidarni więc na wiec z Bolkiem
Co mataczył przed Lolkiem
Solidarni z Czesławem
Co miał generalską buławę
Solidarni ale nie z jego żoną
Co pomyliła nie chcą zatem by ich pomylono
Solidarni z Magdalenką
Toasty komuny przeciw lękom
Solidarni z Zawratem
Nie ma ofiar raut z katem
Solidarni z Donaldem
Co zostawił wszystkich z ujemnym saldem
Solidarni z Mateuszem
Co KOD-em alimenty poruszał
Solidarni z Adamem
Co wybiórczo wybiera nad ranem
Solidarni z Aleksandrem
Co ściskając goleń udawał Kasandrę
Solidarni z Bronisławem
Co na krzesłach wyskakał swą sławę
Solidarni z Ryszardem
Co Nowocześnie ukrywa pogardę
Solidarni z europejczykami
Co wkrótce staną się islamistami
Solidarni z genderowcami
Co nie radzą ze swoimi płciami
Solidarni z głupotą i bzdurą
I z każdą i z niektórą

Solidarni z solidarnością
Która stanie im w gardłach ością

Ostatnie proroctwo z Gw, że Komorowski ponad wszelką wątpliwość zostanie prezydentem, bo "to dobry prezydent", nie sprawdziło się. W narodzie zwyciężyła solidarność z ideałami Lecha Kaczyńskiego. Co Wałęsa plótł o braciach Kaczyńskich, doskonale pamiętamy!!! To oni mieli racje.

" SOLIDARNI Z LECHEM" WYBORCZEGO ŁAJNA AKCJA , ZADAĆ NALEŻY PYTANIE DLACZEGO? to chyba jest jasne BO ZAGROŻONY JEST MICHNIK AADAŚ , KISZCZAK TAM ZOSTAWIŁ SWOISTĄ WIELKĄ PAMIĄTKĘ O JEGO ROLI I WSP...... Y Z KOMUNĄ. CZY MOŻE TO BYĆ PRAWDĄ ? MOĄE BO INACZEJ KISZCZAKA , JARUZELA NIE NAZYWAŁ BY LUDŹMI HONORU, NIE KUMAŁBY SIĘ Z NIMI. TYCH TUZÓW TAK ZWANEJ DEMOKRACJI W STYLU ZAKONSPIROWANEJ DYKTATURY KOMUNISTYCZNEJ JEST JESZCZE MNOGO, A TECZEK OGROM.

Dlaczego Bolek niszczył Annę Walentynowicz?
http://jozefdarski.pl/2584-ann...
http://www.pomniksmolensk.pl/n...

Dziś wiemy że śp Anna Walentynowicz miała rację !!

Dlaczego Bolek niszczył Annę Walentynowicz?
http://jozefdarski.pl/2584-ann...
http://www.pomniksmolensk.pl/n...

Dziś wiemy że śp Anna Walentynowicz miała rację !!

Proponuję bajkot mediów, które to broniły tak zaciekle Tuska, Kopacz, Schetynę i cały ten układ PO-PSL, który przyniszczył i zadłużył Polskę.. Ja bojkotuję TVN, Polsat, Radio Z :P

masz rację! ja już od 2 miesięcy o 19:30 wychodzę na spacery. dla zdrowia (psychicznego) tobie tez życzę

I nic ci to nie pomogło szKODniku to trzeba wyjść na spacer o 19 a o19 30 wrócić. Jedyna szansa na poprawę twego zdrowia psychicznego. Bo teraz z pewnością wierzysz,że Kiszczakowa papiery na bolka sfabrykowała.

Szkoda cepa Bolek nas wszystkich oszukal

Specjalnie PO to POwołana zaKODowana obciachowa agentura wieśniaków miejskich z ciemnogrodu ta co rozkradła i skorumpowała kraj jako Komitet Ochrony Mafii Okrągłostołowej zawsze była razem.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl