niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
29 maja 2016

Sensacyjne nagrania z Magdalenki w TVP Info. Dalszy ciąg z szafy Kiszczaka

Dodano: 18.02.2016 [16:32]
Sensacyjne nagrania z Magdalenki w TVP Info. Dalszy ciąg z szafy Kiszczaka - niezalezna.pl
foto: arch.
O godz. 17.30 w TVP Info zostaną opublikowane sensacyjne nagrania z rozmów w 1989 roku z willi MSW przy ulicy Zawrat w Warszawie oraz z Magdalenki. Sześć godzin nagrań pochodzi z archiwum Czesława Kiszczaka. Przekazał je od w latach 90. TVP. Kopie trafiły też do IPN. Przez te wszystkie lata nagrania leżały w archiwum TVP.

Część pierwszą materiałów TVP Info wyemituje o godz. 17.30, a część drugą o godz. 21.50.

W aktach znalezionych w domu Czesława Kiszczaka znalazły się dwie pełne teczki tajnego współpracownika o pseudonimie "Bolek": teczka personalna i teczka pracy. A w nich odręcznie podpisane przez Lecha Wałęsę zobowiązanie do współpracy z SB oraz pokwitowania odbioru pieniędzy.

Ostatni odcinek programu Anity Gargas "Misja specjalna" dotyczył Lecha Wałęsy, Okrągłego Stołu i rozmów w Magdalence. Niestety - w wyniku działań ówczesnych władz TVP nie został wyemitowany. Szefem TVP był w tamtym czasie Piotr Farfał, bliski współpracownik Romana Giertycha.
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło:
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Nie mogę poświęcoć sześciu godzin mojego życia tym Śmieciom. Swoje juz wiem i straciłam pół swojego życia na złudzenia o odnowie Polski.
Proszę up[rzejmie o parę istotnych fotek i kilka dialogów, slowem streszczenie-

Zachowują się fatalnie. Wielu, żarłocznie pochłania, postawioną na stole paszę, chciwie żłopią wódę i siorbią innne płyny. Mlaszczą i czkają. Najgorzej zachowuje się Michnik.

oglądam, ale czekam na bardziej oczyszczoną i z napisami wersji. na razie nic nie można z materiałów się dowiedzieć oprócz składanych toastów. trochę za surowy materiał. A to, że była tam wódka i ogólne pijanstwo to wiadomo od dawna.

Olac dziada takich jak On jest znacznie wiecej z czasem jego i jemu POdobnych rozliczymy, ktos celowo ujawnia jego teczke i za chwile odnajda sie kwity na innych aby spoleczenstwo sie podzielilo i nie zwracalo uwagi na wazne reformy w naszym kraju teraz sa wazniejsze sprawy niz zasrany Bolek, teraz gra idzie o Polske wiec skupmy sie na dobrym dzialaniu i wspieraniu Prezydenta oraz rzadu w przeprowadzaniu dobrych zmian dla naszej Polski aby im takie szmaty nie szkodzily...

Co najmniej 4 upiory - Kuroń, Geremek, Gazowiecki Tadeusz i Kiszczak. Poza tym, 90% to TW i ich oficerowie prowadzący. Reszta przypadkowi naiwni.

A Mihnik morde cieszy.

Obecny sędzia Trybunału Konst, Leon KIERES,dsł Bolkowi fałszywe alibi. Później zapewniał o bezstronności i apolityczności sędziów. Wkrótce potwierdzili to sędziowie- Tuleya, Milewski, Łączewski. Cieszycie się???

To może być t ciągle rozgrywka. Wałęsa teraz wróci skruszony,
przyzna się powie,że nie miał wyjścia bo mu grożono śmiercią i jego rodzinie. No i może uda się w Polsce zrobić krwawą rewolucję.Naród skoczy sobie do gardeł, a im się znowu uda.

Panie Stanisławie...tak zgadzam się z Panem aczkolwiek boję się słów "naród skoczy sobie do gardeł" bo o to może komuś chodzi. Nie róbcie powstania kwietniowego czy majowego. Nie trudno przewidzieć rezultat, bratnia pomoc Niemiec w zaprowadzeniu ładu, koniec PIS-u i naprawy Polski i wszystko się jakoś ułoży zgodnie z wolą tak Zachodu jak i Wschodu.

Z budki jezdeś? ???????

emigrant81 Ty pouczanki to sobie możesz dawac, raczej dla siebie. Co ty masz do ględzenia nie zyjac w kraju?!
Lepiej się nie ośmieszaj!!!

To Pan się ośmiesza (notabene nie jesteśmy na Ty i nie wiem kogo reprezentujesz). Następny w szeregu prowokator który fali p81 chce odbierać prawa obywatelskie. Ja musiałem opuścić Polskę w 1981r, mam dzisiaj siwe włosy i wiem co dzieje się w Polsce bo po od 5-ciu lat spędzam w Polsce corocznie 4-6 miesięcy. Zachowuję dystans do pewnych spraw bo tego nauczyło mnie życie i walka o przetrwanie w innym świecie. Boję się się jedynie że "gorące głowy" mogą źle przyczynić się do naprawy Ojczyzny.

Czy to nie dziwne,że akurat teraz Wałęsa wyjechał do Miami. Można założyć z dużym prawdopodobieństwem, że wiedział o ujawnieniu jego akt i dał nogę aby przeczekać aż sprawa przyschnie. Czy to nie dziwne, że IPN tak długo czekał, czy aby nie po to aby dać Wałęsie czas na ucieczkę za granicę? Ktoś postanowił przyłożyć bandzie ostro i z pewnością nie są to sojusznicy Michnika, KOD i Petru. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że zaczną wypływać nowe akta. Dzisiaj ludzie dawnej SB, Michnik, KOD i Petru to wrogowie a nie sojusznicy. Rosja to nie sprzymierzeniec Michnika, KOD i Petru bo ich sponsorami są najgorsi wrogowie Rosji, czyli oględnie mówiąc globalna finansjera.

Bardzo trafna uwaga....

W Magdalence brylował też Olo Kwach Sztolcman, syn ubeka z Białogardu. W rządzie Jaruzela był ministrem sportu (filipińskiego?)

Teraz Bolek podpłynąl motorówką do Caracas obalać tamtejszą komunę. Już przeskakuje bramę, tamtejszej stoczni Lenina.

Teraz wiadomo dlaczego tak bronia Trybunalu.

Co za przyjemność sprawiło temu podlecowi, że swoim współwieśniakom w Popowie, nasikał do parafialnej kropielnicy.?

O Walesie - bolku wiedzielismy wszyscy … ALE TO ZOSTALO OTWARTE TERAZ aby wyciszyc morderstwo Plk. Slawomir Berdychowski…. Panie Macierewicz my Polacy blagamy o wykycie tego zabojstwa przez WSI UB

Kto zabil Plk. Slawomira Berdychowskiego ????

wajda zmień to kłamstwo które nakręciłeś o bolku !!

https://youtu.be/LFWn62BADpc

Wobec przedstawionych faktów, czy osobnik prof. Kieres poda się do dymisji za kłamstwo sadowe, za oszukanie polskiego społeczeństwa i fałszywym oczyszczeniu konfidenta Bolka Wałęsy. Przecież taki osobnik nie może być dłużej sędzią Trybunału Stanu.

Widocznie nawet Kiszczak nie mógł już zdzierżyć pychy i buty bolka , jego wynurzeń typu - ,,obalyłem komune , ograłem SB ,, i tym podobnych skromności buca i tępaka .

Już nie mogę się doczekać. Wieczór przed telewizorem jednym słowem :).

O 17:30 i 21:50 chcę wszystkich widzieć przed telewizorami. Kto może niech siada i zaciągnie rodzinę, znajomych. Jeżeli w rodzinie macie nieoświeconych, tzw. "lemingi" przywiążcie ich do fotelu, kanapy i niech oglądają.

Kto mimo wolnego czasu nie obejrzy tego edukacyjnego dokumentu będzie zabawką dla mojego pieska Stefana, a on ostatnio tylko o mirabelkach i szczawiu.

Pozdrawiam, Internetowy Szantażysta

Wszyscy ci panowie z tego zdjęcia w trybie natychmiastowym powinni zostać pozbawieni praw obywatelskich , mieć w raz z rodzinami skonfiskowane majątki i bezwarunkowe orzeczenie kary dożywotniego więzienia. Wydaje mi się że za to co zrobili temu narodowi, jak doprowadzili go granicy upadku a głównie za upodlenie i odarcie z godności milionów ludzi to i tak bardzo mała kara. I nie patrzeć na ich prawa, szczekanie pseudo demokratów, sprzedajnych pismaków, skorumpowanych prawników, tylko dać przykład!...a potem ogłosić amnestię dla tych którzy sami się zgłoszą, pozwalając na zachowanie ..powiedzmy 1/10 majątku a i tak nie będą biedni. Inaczej! zrobić z nimi to samo i bezwzględnie ścigać po całym świecie, łącznie z ich rodzinnym Izraelem, Rosją, Niemcami czy obojętne gdzie. Czy z tym się zgadzacie?

No tak, różne są pseudonimy, ,,Bolek", ,,Irka" itd.

Taa, Irka ścirka od podłogi, wycirają ubeki nogi. Albo Irenka - Gangrenka.

Warto zauważyć że jedna osoba która brała udział w obradach w Magdalence najbardziej była szkalowana później i za co zapłaciła śmiercią, znała całą prawdę co się tam działo jakie ustalenia zapadły. Znała treść aneksu. Skro Niemcy tak atakowali Prezydenta LK to znaczy że byli powiązani ze STASI,KGB,GRU... innego wytłuczenia nie ma bo najbardziej właśnie TW atakowało braci. I innego wytłumaczenia nie ma co się działo 10 kwietnia 2010r. Aby proces dekomunizacji był kontynuowany a zdrajcy osądzeni muszą być kontynuowane podjęte kroki a ludzie muszą poznać prawdę.

aldemara Pawlaka: Nie ma sensu się deklarować po którejś ze stron, dopóki nie wiadomo, kto zwycięży. Pawlak już dawno wszedłby w koalicję z PiS, gdyby ta koalicja dysponowała większością w Sejmie. A że nie dysponuje, prezes czeka, aż uciuła odpowiednią liczbę posłów. Jeśli się uda, będzie koalicja. A jeśli się nie uda, PSL przyłączy się do Platformy. Ludzie PSL trwali w instytucjach, agencjach rządowych i mediach mimo zawieruch politycznych i przesileń. Byt ludowców – jako partii obrotowej, gotowej zawsze do sojuszu z każdym, przy stałym i wiernym elektoracie wiejskim, wydaje się według posłów PSL na lata niezagrożony.

Tak właśnie działa ZLS=PSL... Powiedzmy stop lokalnym sitwom

Pokazują właśnie tvpołsat następnego niekumatego polityka
który oskarża i oburza się że ktoś ma czelność podważać
autorytet Wałęsy i jak mam rozumieć jego własny nazywa się
senator PEło Augustyn.....tak ,tak senatorze niestety ale
takie są fakty tego dziadostwa było w ,,S,,było pełno tylko
trzeba ruszyć głową i popatrzeć na co niektóre kariery
polityczne i gospodarcze ,w koło ,,Bolka,,było tego sporo np.
Przewodniczący Regionu-Piła!!!!
Pański wybór ....jedni szanują zapszańców a drudzy chcą żyć w
prawdzie!!!!

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl