niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
28 czerwca 2017

Przeszukanie u Kiszczakowej zakończone. A Wałęsa zabrał głos

Dodano: 16.02.2016 [23:39]
Przeszukanie u Kiszczakowej zakończone. A Wałęsa zabrał głos - niezalezna.pl
foto: Zbyszek Kaczmarek
Do późnego wieczora trwało przeszukania w domu Marii Kiszczak, która chciała sprzedać dokumenty dotyczącego TW "Bolek". Głos zabrał z kolei Lech Wałęsa, który na jednym z portali napisał m.in. " Ale walczą, nawet trupem Kiszczaka. Mali Ludzie Zwycięzcy się nie sądzi".

Przez kilka godzin policjanci dokonywali, w obecności prokuratorów Instytutu Pamięci Narodowej, przeszukania w warszawskim domu Marii Kiszczak. Wdowa po Czesławie Kiszczaku zaoferowała bowiem IPN-owi sprzedać dokumentów dotyczących Tajnego Współpracownika o pseudonimie "Bolek". Z jej domu wyniesiono wiele kartonów wypełnionych dokumentami.CZYTAJ WIĘCEJ: Cenckiewicz dla niezalezna.pl o teczce "Bolka" u Kiszczaka

Po ujawnieniu informacji przez prezesa IPN wybuchła burza. Sporo czasu jednak minęło zanim głos zabrał Lech Wałęsa, zrobił to w końcu na wykop.pl (pisownia i interpunkcja jak w oryginale):

@lechwalesa: Ale walczą , nawet trupem Kiszczaka .Mali Ludzie Zwycięzcy się nie sądzi , Nie jesteście wstanie Kłamstwami . pomówieniami , podróbkami zmienić prawdziwych faktów .To ja budowałem i stałem od 1970 r na czele głównego odcinka walki .To ja etapami prowadziłem bezpiecznie do pełnego zwycięstwa .Zwycięstwo przegrywając siebie oddałem demokracji .Czy tu był błąd , dziś wydaje się ze tak ale jutro życie przyzna mi rację .Wielu z Was historia za te nikczemne czyny nazwie kołtunami .screen wykop.pl
Autor: Źródło: ,
DZIAŁ: ,
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Tak tym chwaleniem Pan Wałęsa sam się obwinia .Myślę ,że w tym całym bałaganie, był nieświadomy,że jest sterowany i wykorzystywany. Może coś wyczuwał ale tłumaczył sobie to ogólnym dobrem dla Polski bo w nie wierzył. Został zaplątany w komunistyczne sidła i nie umiał sobie z tym poradzić.Został skłócony i poróżniony w celu łatwiejszego nim sterowania.Uważam,że sytuacja w której się znalazł przerosła go.Teraz pewnie to rozumie.Na pewno się do tego nie przyzna. Jednak powinno się pokazać prawdę obiektywną tych czasów. Może to bardzo boleć pana Wałęsę ale naród powinien znać prawdę.

Tak tym chwaleniem Pan Wałęsa sam się obwinia .Myślę ,że w tym całym bałaganie, był nieświadomy,że jest sterowany i wykorzystywany. Może coś wyczuwał ale tłumaczył sobie to ogólnym dobrem dla Polski bo w nie wierzył. Został zaplątany w komunistyczne sidła i nie umiał sobie z tym poradzić.Został skłócony i poróżniony w celu łatwiejszego nim sterowania.Uważam,że sytuacja w której się znalazł przerosła go.Teraz pewnie to rozumie.Na pewno się do tego nie przyzna. Jednak powinno się pokazać prawdę obiektywną tych czasów. Może to bardzo boleć pana Wałęsę ale naród powinien znać prawdę.

Ten maly czlowieczek nie ma godnosci albo sam uwierzyl w swoje klamstwa

Sprawa Wałęsy, jako noblisty, to wymysł Komitetu Noblowskiego.
Oczywistą bzdurą jest to, że SB wysyłała informacje wywiadowcze do owego Komitetu.

Ów Komitet to lewacka międzynarodówka (poprawna, a jakże, politycznie - vide grafomanka Jelinek).

Gdyby było inaczej, to tę nagrodę otrzymała by "Solidarność", jako masowa organizacja, która zakończyła ostatecznie epokę zwaną "zimną wojną" (w sensie wyrwania cegły z gotyckiego łuku). Regulamin przyznawania tej nagrody nie dotyczy osób fizycznych, ale również instytucji (vide: "Amnesty International").

PS. Jeżeli ktoś szuka dowodów, to klinicznym przykładem jest specjalista od "Polish Concentration Camps" Barack O., który "Nobla" dostał za... (no właśnie za co?).

Tyle w tym temacie.

Proponuje sprawdzenie kim byli rodzice matki Obamy, do jakiej szkoly chodzila jako dziewczynka. Udalo mi sie kiedys na to, po dlugich poszukiwaniach, trafic w Internecie. Ciekawe.

Jeżeli inni ludzie wg Wałęsy są mali , to jak można określić jego małość?

Donosiło się Lesiu na kumpli w pracy,wiem,że ubecja w tamtych czasach chciała wiedzieć co naród mówi o władzy ludowej a Ty donosiłeś,oczywiście,że ubecja Ciebie miała za idiotę i do dziś tak jest,ale srebrniki się przydawały Lesiu no nie ? przecież wiesz,że uważali ciebie zawsze za tzw.wiejskiego głupka a Ty się tym chełpisz do dziś,że chlałeś z pierwszym ubekiem i widzisz jak Ciebie wyrolował Lesiu ? dobre to nie Lesiu ?

co się go czepiasz przecież on tylko grał w totolotka i stale wygrywał on jak piszesz: "wiejski głupek" no a ona? i cała familia?

POsypało się wióry poleciały a to dopiero początek popatrzcie na te "nowoczesne" stare pierniki obojga płci jaki mają strach w oczach i jak w dzikim szale wymachują czymś tam i gwiżdżą i pisk jak dusze w czyśćcu bo sprawy się rypią nawet i ciotuchna z torebunią jak ta wiewiórka z reklam wywieszonych na przystankach tramwajowych tak się ochoczo udziela i to w bardzo niesprzyjających warunkach atmosferycznych, poubierali czapki uszatki, zakutali się w kufajeczki pikowane i szaliki i stanęli na barykadzie ... jest czego bronić to jest sens ich życia a tu sru ... i znowu jakieś kwity i co? trzeba było i taką opcję wkalkulować w swój fałszywy życiorys nic nie jest na tym świecie doskonale ukryte nie da się tego zrobić i tak odchodzą z tego świata zostawiając za sobą tylko smród i niesmak a przecież można przeżyć życie GODNIE

Tak mógł się wypowiedzieć tylko prostak i cham!!! Cyt.: "Ale walczą, nawet trupem Kiszczaka. Mali Ludzie Zwycięzcy się nie sądzi". W tej sytuacji (w skrócie) - MAŁYM CZŁOWIEKIEM, jest ten, który kłamiąc myśli, że kłamstwo nie zostanie ujawnione, a on sam stoi ponad prawem. ZWYCIĘZCĄ zostaje ten, który służąc swojemu Narodowi, dopracował się szacunku i wdzięczności tego Narodu. Taki zwycięzca zasługuje na upamiętnienie i hołd. A my co tutaj mamy? Lecha Wałęsę wprowadzonego, przez "bezpiekę", jako TW "Bolka", do Stoczni Gdańskiej w celu inwigilacji środowisk robotniczych. TW "Bolek" był posłusznym parobkiem "bezpieki". Gwarantował uległość i współpracę, ponieważ był uzależniony od "bezpieki" (praca, mieszkanie, itp.). Był też był mało inteligentny i słaby, dlatego w łapach "bezpieki" zachowywał się jak modelina w rękach dziecka - TO CAŁA TAJEMNICA!!! MAŁOŚĆ tego CZŁOWIEKA wynika z chęci współpracy i kolaboracji. A ZWYCIĘZCĄ nigdy nie był i nie będzie, bo od samego początku był MARIONETKĄ kierowaną przez funkcjonariuszy systemu. Wiele można zrozumieć, bo okres był trudny, ale na tle zdrady kolegów, bezpodstawna wiara w swoją nieskazitelność oraz wielkość, jak również zarozumiałość może nasuwać, tylko jedno skojarzenie - ZDRADA !!! A gdzie ta jego wielkość - po nocnych spotkaniach i zamachu stanu, pozostał wyłącznie SMRÓD I HAŃBA!!!

Buahaha jaki wpis. Sam sie nim pogrązył i przyznał. żałosna marionetka masonerii

Jestem ciekawy tych informacji,chyba jak wszyscy normalni Polacy.Zawsze uważałem,nawet w okresie narodzin Solidarności,że Wałęsa to jakieś nieporozumienie,te jego wypowiedzi,bufonada,sposób bycia to zachowanie prostaka.Okazuje się, jak ten typ był prowadzony na smyczy.
Z cymbała zrobili prezydenta.Teraz jest to bardzo czytelne,to
był jeden wielki teatr dla maluczkich.Internowanie to miejsce
odosobnienia gdzie bez świadków chlali na umór.

Trzeba patrzeć na łapy tym ruso-żydo-komuszym Kieresoidom w IPN !,

które wszystko robiły aby wybielić Bolka i wrednie utrudniały ekshumację

Bohaterskich Żólnierzy Niezłomnych z komunistycznych dołów śmierci na

Wojskowych Powązkach. Miejmy nadzieję, że policja dokładnie spisała protokół,

ze wszystkich dokumentów wyniesionych z willi żydo-komunistycznego zbrodniarza

kiszczaka ! Tak, aby ten nygus Ł. Kaminskij nie zaqurvił któregoś dokumentu

na rozkaz gnoja Bolka albo żydo-komunistycznego gebelsa Szechtera-Jąkały.

Jest w tym dużo prawdy bo fakty wyraźnie pokazują, że TO KISZCZAK SPREPAROWAŁ "BOHATERA" a jak i widać obecnie to wykształcił się z niego monstrualny bufon.
Myślę, że jego jako "BOLKA" to my już znamy ale cieszy już na "samą myśl" zdarcie maski patrioty z nikczemników jak: Szechter vel Michnik, Tw. "LITWIN" vel. Szynukowicz vel Komorowski, TUSK vel Tw "OSCAR", i wielu wielu innych uczestników obrad okrągłostołowych a wśród tych szubrawców są też tacy, którzy to "ukrywali się" przed BEZPIEKĄ w ich lokalach konspiracyjnych, Czyli PARADOKSEM będzie fakt, ze to "czerwona wdowa" przyśpieszy uzdrowienie, odkomunizowanie i pomoże "zerwać maski" z tych zdradzieckich ryjów. I tu po raz "ENTY" powtórzę, że gdyby "BOLEK" nie był "BOLKIEM" to dla takiego tylko prawdziwego przewodniczącego, (NIE Z NADANIA SB) tematem absolutnie priorytetowym powinno być rozliczenie winnych masakry stoczniowców w 1970 r i dla człowieka, który się buńczucznie nazywał stoczniowcem to takie zaniechanie jest ewidentnym potwierdzeniem faktu bycia AGENTEM i ZDRAJCĄ, innego wytłumaczenie nie może być brane pod uwagę.

zniknij z naszego życia z całym swoim szwadronem fuu

Tak napisał Naczelny Kołtun Tego Kraju.

Ta gnida bolek powinien być pozbawiony natychmiast praw publicznych i wszystkich świadczeń.Dopóki tego rząd nie zrobi przeszłość nie zostanie rozliczona.
Zwycięzca heh co za pajac !

Ty kanalio Wałęsa już 1979 wiedziałem że jesteś donosicielem SB cię chroniło konfidencka mordo a wolność sami sobie wywalczyliśmy baranie wszystkich was komuchów nowoczesnych esbeków wagony i do kacapów won z Polski .

Może uda się odebrać dla Bolka Nobla? "Bracia" załatwili mu Nobla jak mówił na nagraniu brat Stasiek: "Ty udawaj zaskoczonego, bracia załatwili Nobla dla ciebie" google: Rozmowa Wałesy z bratem..." Może wreszcie ten had schowa sie gdzieś i zniknie z naszych oczu.

To ja byłem przywieziony w łodce ,to ja jestem bolek,to ja donosiłem na kolegów bo z czegoś trzeba było utrzymać kupe dzieci,to ja przypisuje sobie ,że byłem bohaterem,wstyd i hańba na cały swiat,człowieku zrób w zyciu coś dobrego ,....stan przed szkłem i powiedz tak to ja jestem bolek...i będzie po sprawie,bo Polacy tak ogolnie to mają cię już głęboko w d----e,zdrajco!

szkoda chlopa UWAGA IPN JET PLATFORMY pamietacie coe ze sumlinskim robili -----UWAGA

żałujesz konfidenta, donosiciela przez którego zginęło wiele młodych ludzi? Kim ty jesteś?

Oj, TW Boluś broni "bochatersko" "bochaterskiego" Kiszczaka - znaczy się jego zwycięskiego trupa.

Jest taki zespół chorobowy - narcyzm - to się zwyczajnie leczy

Po pierwsze trzeba sobie zdać sprawę z tego że nie "Lech" , a "Leszek" ,po drugie człowiek jaki jest każdy widzi, buta i zadufanie, po trzecie przyzwyczajmy się że tan jegomość taki jest i nie zmienimy tego, co oczywiście nie usprawiedliwia tego zachowania. Historia zweryfikuje .

Lechu zamknij w końcu gębę...swoje zasługi masz... W tamtym czasie czy można było je zdobyć inna droga?...oto jest pytanie...

Jak będą nakręcać film " Folwark zwierzęcy " to maja aktora do głównej roli pasuje jak ulał zachowaniem oraz fizcznie . http://www.cda.pl/video/871377...

Towarzysz Bolek twój mit sie sypie,można odnieść wrażenie ze kierowałeś bezpieka i wszystkimi ,jak kiszczak i Jaruzelski .czy masz ludzi którzy walczyli o inna Polskę za idiotów ?zwycierzyli kto? Twoi towarzysze którym wydawałem rozkazy ,kto sie uwłaszczył i czyim kosztem?.do tej pory są prezesami wielkich spółek .odebrales szkodliwe ludziom chorym ,cieżko pracujących ,czy możesz podać jednego z UB lub sb tajnych służb komu odebrałeś choć złotówkę!,tych nagradzaleś,bo dzięki nim mogłeś siedzieć na wielkich urzędach,mimo ze w główce niezbyt wiele,

Czu widzieliście kiedyś:
Wałęsę, Tuska, Niesiołowskiego, Palikota , Michnika jak również wielu innych przyklejających się do religii katolickiej i in.żeby powiedział:
MOJA WINA< MOJA WINA, MOJA BARDZ WIELKA WINA??????????
Jak również wielu innych przyklejających się do religii katolickiej np. przed wyborami?

jak chociacby Gronkiewicz - Waltz która nosiła w klapie Matkę Boską co z karykatura z tej dz....i

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl