niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
23 stycznia 2017

Co otworzy usta, to komedia. Z Petru kpi już nawet Halicki z Platformy

Dodano: 12.02.2016 [17:48]
Co otworzy usta, to komedia. Z Petru kpi już nawet Halicki z Platformy - niezalezna.pl
foto: Twitter.com
Ryszard Petru chciałby uchodzić za poważnego polityka, ale w ostatnich tygodniach jego medialne wystąpienia dają głównie pretekst do kpin z lidera Nowoczesnej. Co zabawniejsze, Petru próbując tłumaczyć jedne wpadki, pogrąża się jeszcze bardziej. Doszło do tego, że kpią już z niego nawet politycy Platformy Obywatelskiej.

Informowaliśmy już, że Ryszard Petru premiera Wielkiej Brytanii nazwał Davidem Kamerunem.

CZYTAJ WIĘCEJ: ​Wpadek Petru ciąg dalszy. Brytyjskiego premiera Camerona nazwał Kamerunem

Wpadkę zaliczył też podczas dzisiejszej konferencji prasowej w Sejmie.

- Jeżeli polityka zagraniczna ma polegać na tym, że minister Waszczykowski i służby polskiego MSZ śledzą wszystkie karykatury Jarosława Kaczyńskiego na świecie, to nie będą mieli co robić, bo na świecie jest o ile pamiętam sto trzydzieści parę krajów - powiedział Ryszard Petru.

Członkami Organizacji Narodów Zjednoczonych są 194 państwa. Przypomniał to liderowi Nowoczesnej reporter Superstacji Adrian Gąbka. - Czy pan nie ma takiego kłopotu, że czasami powie coś wcześniej niż pomyśli? Biorąc pod uwagę te wpadki z Kamerunem na przykład - dopytywał.

Lider Nowoczesnej jednak nie dawał za wygraną. - Proszę sprawdzić jak wymawia się nazwisko premiera Wielkiej Brytanii. Wymawia się Dejwid Kamerun. Jeżeli ktoś ma kłopoty z językiem angielskim, to proszę posłuchać jak się wymawia. Jeżeli chodzi o to jak się wymawia nazwisko Donalda Tuska, zauważmy dopóki nie był szerzej znany, większość osób na świecie wymawiało jego nazwisko Task - odpowiedział Petru.

Poseł Andrzej Halicki z Platformy Obywatelskiej żartuje, że przewodniczący Petru zna angielski lepiej od Anglików. - Upierać się, że premier Cameron to Kamerun, już nie brnąłbym za daleko w tę historię. Musiałyby być wtedy dwa O, jeżeli trzymamy się dokładnie tego rodzaju wymowy - powiedział Superstacji.
Autor: Źródło: ,
DZIAŁ: ,
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

"Wszystkie Ryśki to porządne chłopy"

i właśnie g... prawda, jak widać

co te WSIowe wyrabiają?
PO co onego wystawili?????????

To zwykły cymbał.Wczoraj w TVP INFO, nazwał szefową Kancelarii Prezydenta RP, Małgorzatę Sadurską, "panią Sadowską".

(aktualizacja:)))

***
W jego kraju, Kamerunie
Nie ma szybkich rubi koni
Za to dobrze tam się sunie
Za pomocą zwłykłych słoni

Czczone są za trąby, w górze
Acz nie w składach parcelany A wśród słoni, w cienkim chórze
Jest i ryś-słoń, mutant znany

Łeb jak sklep łopatologii
WSI-e ustwki ma w paluszku
Zasad słoniofilologii
Nabył w nowoczesnym łóżku

Słoń nadepnął mu na ucho
Gdy w kołysce był słonikiem
We łbie przestwór, we łbie głucho
Lecz poparcie WSI-olonikiem

Imigracja, według niego
Zagraniczna także bywa
WSI-o do kupy, też dlatego
Słoniu, nowa Swetru ksywa

Krótką ławkę ma Balcerowicz, skoro wybrał takiego osła na szefa partii, z przeznaczeniem do walki z PIS.

Ciekawe kto w tej konkurencji na wpadki wygra: Komoruski czy Petrol

A kto to jest Pietru? Pietru to ten co ma pietra, ten co się boi! Czego się boi.....?.....

Petrupalikot na rubikoniu pojedzie do Kamerunu z KODem. Przed nim i za nim Dziunie z rozwianym włosem....piękny widok

i po świętach będzie witał 6 króli ;)

Wczoraj pytał .......cyt. czy leci z nami pilot ????????? OdPOwiadamy ....... Tak leci z nami pilot....sześciu króli i Kamerun panie pierdu,pierdu.......Ciekawę czy w głuPOcie przebije BREDZISŁAWA ??????????????? Hahahahahahaha

Rożnica pomiędzy Halickim a Ryśkiem jest taka jak miedzy pepsi a coca-colom.

Rysio to polityczny samouk, więc takie tam, oj tam, niczego złego mu nie czynią, bo on i tak tego nie wie. Inni mieli dużo większe wpadki, wyszabrowali całą Polskę, i prawie wszystkie włosy są tam gdzie powinny być (prawie? tak jak z zębami). Rysio nie zdaje sobie sprawy, że w Polsce już niewiele pozostało. Takich możliwości, Rysio jeszcze nie miał, i mieć nie będzie, liczy tylko na to największe koryto, do jego dyspozycji, cokolwiek w nim jest - jak na politycznego bankstera, inteligencja nie mająca sobie równej na tym globie. A to dopiero początek, Rysio ciągle się rozwija i wszystkich zadziwia, Może by tak jego najbliżsi doradcy, wysłali Rysia z misją donosu na Polskę i rząd, do Kamerunu, aby wypowiedzieli Polsce i PIS-owi wojnę, za łamanie praw?. Szkoda mi Rysia, bo to będzie niepowetowana strata, posiekają go maczetami na drobne, albo zamkną w psychiatryku.

On cpa! Nie ma bata zeby nie cpal. To czlowiek "na poziomie" wiec pewnie koks zarzuca :D A tak na serio, polglowek jakich malo.

Kto to Rubikon Petru mowil w TV Trwam ks prof Bortkiewicz ma ciekawe civi i pochodzenie i kontakty zagraniczne

Tak uczono w PRL.Była produkcja mgr,dr.

A w czym Halicki jest lepszy od Swetru ,to następny tylko z otworem gębowym .

Co oteorzy usta to...

B U R A K !!!

tak wygląda nowoczesny kicz

Peru? Palau? Papua?

Slowo "Cameron" amerykanscy rdzenni anglojezyczni wymawiaja "kiemyryn" albo "kiemryn", z akcentem na "e",z wymawianym z jezykiem mocno wygietym w tyl, "kluskowatym" "r", oraz z wymawianym z przycisnieciem konca jezyka do podniebienia "n".

przestan się petruwac kiemrynie

Zapewne szukali w pośpiechu jakiegoś figurana do podsatwienia i przypadkiem, bez zastanowienia trafiło na Petru. Teraz pewnie, ci którzy dają kasę poszli po rozum do głowy i zastanawiają się, czy kasa nie poszła na marne i jak to się stało, że wybrali kabareciarza?

Swetroo zostanie nowa ministra w rzadzie ktorej premiera bedzie Grodzka. Palikot bedzie polewal a Kijowski bedzie ministra finansow. Szczuka i Sroda razem zjama zostana ministrami SEXU a Biedron zostanie ministra od glupich krokow.

Stefek zostanie ministrem chorych.

Halicki to bystrzak; intelektualnie Petru w porownaniu z nim to jednokomorkowiec. Szkoda, ze taki inteligentny gosc jak Halicki jest po zlej, przewrotnej, oszukanczej stronie. Coz, widac tak lubi. Albo woli. Jednak regularne klamanie i usprawiedliwianie nikczemnosci degeneruje, w tym intelektualnie.

Co ty peplasz to taki sam krętacz aferzysta jak cała mafia platformiarzy z petru za kasę sprzedadzą polskę bez mrugnięcia okiem

Komunikujesz mi: "Co ty peplasz" Twierdzisz, ze ja "peplam"? Co rozumiesz przez slowo "peplac"? Dalej komunikujesz mi: "to taki sam krętacz aferzysta jak", itd. Czemu mi to komunuikujesz?

Swetru to taka doopa z uszami:)

'debil' to dla swetru za mało powiedziane

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl