niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
22 czerwca 2017

Glenn Jorgensen wzywa Macieja Laska do konfrontacji

Dodano: 11.02.2016 [15:17]
Glenn Jorgensen wzywa Macieja Laska do konfrontacji - niezalezna.pl
foto: Marcin Pegaz/Gazeta Polska
Glenn Jorgensen wzywa Macieja Laska do konfrontacji na argumenty. Stawia 10 tys zł za racjonalną obronę oficjalnej wersji katastrofy smoleńskiej, którą lansował zespół Laska.
 
Dziś o godzinie 21:30 Telewizja Republika wyemituje drugą część programu „Otwartym tekstem”. Glenn Jorgensen kwestionuje dotychczasowe oficjalne ustalenia przebiegu katastrofy w której na terenie Rosji 6 lat temu zginął polski prezydent i 95 osób ważnych dla państwa polskiego. Jorgensen kieruje również apel do Macieja Laska, który wbrew zapewnieniom nigdy nie odpowiedział na wręczone mu podczas konferencji w Augsburgu pytania. 

- Zwracam się do byłego szefa komisji ds badania przyczyn katastrofy smoleńskiej doktora Laska. Skorzystajmy z nowych możliwości otwartej debaty w Polsce. Niniejszym zapraszam pana do skonfrontowania argumentów na temat przebiegu katastrofy w interesie dochodzenia do prawdy. Wzywam pana do spotkania na antenie Telewizji Republika. Jestem gotowy założyć 10 tys. zł z własnej kieszeni jeśli będzie pan w stanie racjonalnie obronić tezy zawarte w oficjalnym raporcie komisji. Zna pan moje pytania dotyczące oficjalnej wersji przyczyn katastrofy smoleńskiej, które zostały wręczone panu na konferencji w Augsburgu w 2015 roku. Mój punkt widzenia zgodny z prawami nauki prezentuję w najbliższym programie. Zapraszam do debaty – mówi Glenn Jorgensen

Druga część programu „Otwartym tekstem” dziś o godzinie 21:30 na antenie Telewizji Republika.

 
 
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Jak to wzywa? Powinien stawić się z urzędu! Ten człowiek powinien stanąć jako pierwszy przed komisją!

Ciekawi mnie czy nijaki Lasek w swoim zespole miał faceta co podpisuje sie "EKSPERT DLA PO"?? Kto to zacz?? Zamieszczam jego ekspertyzę. " To na pewno wina Brzozy. Jestem naukowcem, OBIEKTYWNYM NAUKOWCEM. Do tej pory popierałem komisje Macierewicza. Ale zrobiłem kilka doświadczeń. Te wyniki są jak najbardziej miarodajne. Pierwsze to było porównanie masy brzozy i masy samolotu. Drugie to było porównanie rozmiarów brzozy i samolotu. Porównując rozmiary wyliczyłem, że mój samochód Opel Calibra uderzać musi z prędkością 270 km w pieniek brzozy o średnicy 2 mm (to odpowiednik słomki ze zboża-OWIES), a porównując masę samochodu i pnia brzozy wyliczyłem, że tak jak poprzednio mój Opel Calibra musi uderzyć w pieniek o średnicy 2, 3mm (to tez odpowiednik słomki zboża, ale już JĘCZMIEŃ). A wyniki są dowodzące, że jednak brzoza zniszczyła samolot. W pierwszym doświadczeniu po uderzeniu słomki w zderzak: 1. Zderzak połamany w drzazgi, 2. Maska od silnika pogięta, 3. Szyba przednia i boczna rozbita. Drugie doświadczenie: 1.Zderzak połamany na kawałeczki, 2.Maska poskręcana w rulon, 3. Lusterko rozwalone w drzazgi, 4. Wahacz pogięty, 5 Rura wydechowa urwana. KONKLUZJA. To Komisja Milera ma rację. Każdy normalnie myślący członek PO nie może mieć nawet krzty wątpliwości, że to BRZOZA rozwaliła samolot. ". To byłoby na tyle.

Media twierdzą że stwierdzono śladowe ilości trotylu we wraku samolotu TU-154M, rzekomo pozostawionym przez wojsko. Ja mam około 150 lotów samolotem transportowym i nie przypominam sobie, bym kiedykolwiek latał samolotem z trotylem w kieszeniach lub zasobniku!!! Posłowie Platformy Obywatelskiej wraz z mediami kłamią!!!

esbecki posraniec nieuk Swetru!

jakim jesteś człowiekiem masz to na twarzy wymalowane i nie oszukasz nikogo , obejrzyj sobie gębę adowiesz się kim jest Lasek

Nikt z komisji pana Laska pomimo zaproszenia nie przyjechał na MIĘDZYNARODOWĄ KONFERENCJE W SPRAWIE KATASTROF LOTNICZYCH NA ŚWIECIE W PASADENIE (Kalifornia jak sobie przypominam chyba rok 2012/2013) Jedna sesja była poświęcona katastrofie smoleńskiej. STCHÓRZYLI I TO NIE RAZ - POMIMO ZAPROSZEŃ NA KONFERENCJE KTÓRE BYŁY RÓWNIEŻ W POLSCE.

Nie podoba mi się wprowadzany zwyczaj zakładania się osób publicznych w b. poważnych sprawach /chyba minister finansów z nijakim Nojmanem PO też się zakładał/; jest to moim zdaniem element hazardu ,który nie powinien mieć miejsca w życiu publicznym. A po prawdzie, mojemu synowi zawsze powtarzam, żeby nigdy się nie zakładał bo z dwóch zakładających się jeden jest głupi, drugi jest oszustem, powtarzam dokładnie to co mawiała moja mama; tak kiedyś oceniano "zakładników".

Dlaczego lasek ma tak wykrzywiona gebe, paraliz czy taki charakter?.

Zderzył się z brzozą.Nic mu nie urwało, i się martwi...

Ciekawe, jaką ty miałbyś minę, jakby ci płacili za obronę wierutnych bzdur o samolocie wywijającym hołubce.

Lasek nie odważy się na konfrontację. Nie wylezie ze swojej nory.

Wie, że nie ma żadnych szans. Viking napawa tego amatora
przerażeniem. Na samą myśl o konfrontacji ma miękkie kolana
i ściśnięte pośladki ze strachu. Kiedy rozpręża mięśnie, wylatują
z niego gazy wytworzone we flakach na skutek lęku. Kiedy czuje
własny smród tym bardziej jego depresja i przerażenie pogłębiają się. Wie, że za wszystkie kłamstwa zapłaci straszną cenę.
Duch w nim zamarł, w piersiach zamieszkały strach i przerażenie.
Domyśla się, że zaczynają zbliżać się do niego groźni wojownicy, nie znający litości dla zdrajców.

https://www.youtube.com/watch?...

https://studymartialarts.files...

Lasek to ruska dziwka, niewarta nawet złotówki. Pan Jorgensen oferując 10 tyś, tego zdradzieckiego przecenia.

pan Lasek ucz pan się innych zawodów bo na SBckie pieniądze nie licz już , a i tytuł Dr. nie jest nie naruszalny i wieczny .

Szanowny Panie Jorgensen !

W Polsce przedwojennej obowiązywał ludzi honoru Polski Kodeks Honorowy zwany Kodeksem Boziewicza. Jestem pewien , że twórca Kodeksu nie dopuściłby Laska - by on był jego stroną. Żeby być stroną według Kodeksu trzeba było być człowiekiem Honoru. A chyba nie podejrzewa Pan Laska o taki despekt. On po prostu nie zna tego słowa. On jest wychowany na kodeksie sowieckim , który jeszcze do niedawna obowiązywał w naszym Kraju . Tam im jesteś większą gnidą ,tym wyżej stawiają cię w ich hierarchii. Tam po prostu obowiązuje takie odwrócenie pojęć na wzór komunistyczny.

Pan Lasek może przyjdzie ?
a może będzie jak z debatą Bolka w IPN ? Bolek uciekł

pewnie biura Maklerskie będą obstawiać ?
przyjdzie ? nie przyjdzie ?

fajne jest tu :

http://wpolityce.pl/smolensk/2...

"Wdziałem jedną z analiz, gdzie brzoza wyginała się jak makaron. Każdy kto zna zasady mechaniki wie, że brzoza tak się nie zachowuje"

pan Lasek nie rozumie że przy statycznym działaniu brzoza wygięła by się jak łuk na całej długości (jak najbardziej) ale moment gięcia to jest : siła razy ramie, a ramie jest największe przy ziemi, i albo by się tam brzoza złamała, (przy ziemi)albo została statycznie wyrwana z korzeniami
no i biedny Pan Lasek nie wie jak działa kosiarka,

ale dobrze że chociaż zna się na mechanice statycznej, bo dynamicznej : na oczy nie widział . . .

ale lepsze jest to :
"Ważnym elementem było ignorowanie sytemu TAWS."

powiem tak : jak bym w GPS-sie nie miał wgranej mapy to bym to ignorował , a najpewniej wyłączył . . .

GPS bez wgranych map był bezużyteczny , bo nie widział tam lotniska tylko pole, "to pyskował"

Pan Lasek przypomina mi "badaczy" co czasem chodzą po domach . . .

ja naprawdę nie potrafię uwierzyć
jak będąc badaczem można wygadywać takie bzdury ?

kto jak obstawia : ?
przyjdzie ? nie przyjdzie ?

Szanowny Panie Jorgensen!Takich jak Lasek nie obowiązuje Kodeks Honorowy.Jeszcze ze sto lat temu,to by wystarczyło,żebyś szlachetny Panie,nahaju użył...Nie na darmo w Internecie już funkcjonuje określenie "Zespół Laska"jako ciężki przypadek ociężałości umysłowej.

Nawet gdyby Jorgensen postawił i 1000000$ to pan doktor Lasek nie podjąłby tego wyzwania.Po prostu nie ta liga.

Co to jest ten Lasek? To stary komuch - czerwona zaraza co to mu od kłamstw i zdrady mordę wykrzywiło! Dobrze mu tak! Niech nosi to piętno.

Jeżeli to że urodził się w czasach komuny ale nawet nie zdążył iść do pracy bo się jeszcze uczył, czyni go komuchem to takimi samymi komuchami są twoi rodzice którzy też zapewne mają z nią tyle wspólnego że w tamtych czasach się urodzili,.

O komuchowatości nie zaświadcza metryka, tylko stan umysłu, mentalność. Wiesz ilu jest komuchów w USA a przecież nawet nie posmakowali tego miodu.

To też już może być czerwony szczeniak który ze zdwojoną siłą kąsa.

dr Lasek to cienki Bolek OooooOOO!!! cieńki Bolek. Ale za głoszenie wszem i wobec kłamstw i zdejmowania odpowiedzialności z morderców są chyba jakoweś paragrafy...

"Debata" w TV na temat takiej tragedii?! To już jest niesmaczne. Jeżeli nie zgadzacie się ustaleniami komisji Laska to zróbcie własne badania, rzetelne i prawdziwe, udowodnijcie swoją tezę a nie róbcie "igrzysk dla gawiedzi". Wstyd!

Komisja Laska nic ustaliła.
Ona tylko uzgodniła z ruskimi co mają mówić.

żeby Lasek znów powiedział,że nie chcieli się z nim spotkać. niech wszystkim rozwieją wątpliwości kto jest za wyjaśnieniem a kto nie

A gdzie ma się odbyć.....w restauracji ,w Moskwie.....jeden
na jednego!!!!!!

NO i to by mosadowi pasowało.Zawsze wtedy polonu można użyć...

Wstyd, że nasza polska ziemia Ciebie, mosad, nosi.

Sam się wstydż, bo nie masz prawa do mentorskiego tonu, a działasz wymiotnie, kacapski trollu perfidny.

Aleś mu pan Jorgensen dowalił ! on nie przyjdzie,, bo się nie zna na katastrofach lotniczych, on umie tylko "laski" robić i brać kasę za nic.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl