niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
28 czerwca 2017

PSL pozwało Kukiza

Dodano: 10.02.2016 [23:45]
PSL pozwało Kukiza - niezalezna.pl
foto: screen TV Republika
Za nazwanie PSL-u "zorganizowaną grupą przestępczą" politycy Ludowców pozwali Pawła Kukiza. Domagają się przeprosin oraz wpłaty sporej sumy na cele charytatywne.

Poszło o wypowiedź Kukiza z listopada zeszłego roku na antenie TVN: "Mieszkam w małej miejscowości na Opolszczyźnie. Widziałem zachowania PSL - nie powiem tego publicznie, nie będę zgłaszał tych spraw do prokuratury, ale byłem świadkiem sytuacji takich, gdzie ewidentnie można powiedzieć, że to jest zorganizowana grupa przestępcza". Od razu zastrzegł, że posiada dowody i nie obawia się ewentualnego pozwu.

Polskie Stronnictwo Ludowe jednak pozwało Kukiza. Za naruszenie dóbr osobistych domaga się przeprosin i wpłacenia 20 tys. zł na rzecz fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko".
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Kiedy wreszcie na powaznie wezma sie za Pawlaka i jego umowe gazowa???

Panie Pawle,trzymam za Pana kciuki.

Jesli lapownictwo , lichwiarstwo , nepotyzm nie ulegaja przedawnieniu to ju sie ciesze, ze glowny sikawkowy OSP
w koncu moze beknie. 1,2 mln. w lape dla PSL za AFIS Morfo System ( Francja ) dla komendy glownej Policji opisane w EXPRES Wieczorny i tysiace innych Afer w ciagu ostatnich 20 lat. Powinnismy prawidlowo czytac skrot PSL jako Pospolita Swolocz Lewicowa. Pawel ma racje trzymam mu kciuki

dokładnie tak

A zgłaszaj Pan, Panie Kukiz ich przekręty do prokuratury. Zgłaszaj Pan. Mnie lokalny układ policyjno -dawnowładzowy może uprzykrzyć życie, gdybym coś takiego zrobił, ale Pan jest na wierzchu. Nie wahaj się, tylko zawiadamiaj. Oceniam ich gorzej niż PO, bo to co robią to ich zakłamanie nawet z nazwy wynika. Nie znam obecnie rolnika, który dobrze o nich mówi. Opierają swą liczbę członków głównie na strażakach, rozsianych po gminach, którym Pawlak dawał i dawał, by za nim głosowali.

Gdyby tak zebrac wszystko co powiedzieli przedstawiciele PSL-u przez te swoje lata rzadzenia to obawiam sie, ze przewaga bylaby nie do uniesienia a juz odszkodowania wymagalyby wyprzedania majatkow.Co za prymitywni ludzie. Mam wciaz gdzies z tylu glowy opis z "Dziadow" Mickiewicza jak podjezdzala kibitka nie wiadomo kiedy i zabierala ludzi do wiezien lub zsylala na Sybir. To sie wciaz dzieje tylko w innej formie.

Rosyjskie kundle liczą na rozgrzanych sędziów. PO sowieckich bandytów przebranych w togi. Takich jak Milewski, Łączewski i podobnych typów spod ciemnej gwiazdy. Czas najwyższy rozpocząć procedurę delegalizacji związków przestępczych o nazwach PO i PSL. To pierwszy i niezbędny krok na drodze rozliczenia rządzących w minionych latach Polską bandytów.

Dalej udają cnotliwych. Samo sfałszowanie wyborów samorządowych kwalifikuje do określenia organizacja przestępcza. Oj Kośinikak-Kamysz... szybko działaj, bo nie zdążysz pojeść do syta. A najdroższy w Europie gaz "załatwiony" przez Pawlaka? Powinni zostać zgilotynowani jak groźni przestępcy.

Od kiedy to świnie i buraki mogą pozywać ludzi?

Masz racje Navigator. Proponuje poszukac w USA P. Jerry'ego THEMANSON, ktory wczesniej uczyl j. ang. w Gabinie, a potem w Plocku i ktory duuuuuuzo moze powiedziec o lepkich raczkach wtedy posla partii "ludowcow" czyli PSL. Jerry duzo moze powiedziec tez o "niezawislych" plockich sądach....oj duuuuzo moze powiedziec.
Panie Kukiz - radze Panu odnalezc P. Themanson i wziac go na swiadka obrony. ZSL zwane PSL szybko wycofa pozew - ja to Panu GWARANTUJE !!!!!

Panie Kukiz-jest tak jak Pan twierdzi. Sprawdzmy i policzmy działania tego lekarzynę łapownika, którego wybrano na Marszałka Woj. Mazowieckiego. Takich typów w PSL-
są może setki! Wiele wody upłynie w Wiśle do czasu naprawy tej koterii!!!

NAWIGATOR

Wystarczy uchwalić porządną ustawę wyborczą, która uniemożliwi cuda nad urną. I trzeba to zrobić jak najszybciej, na wszelki WYPADEK.

Już zapomnieliście jak to było jeszcze w POprzedniej kadencji sejmu ? Palikot z miernym skutkiem odgrywał oPOzycję do PO żeby POzyskiwać matołów. Cóż my tu teraz mamy ? Wersja 2.0 Esbecki grajek odgrywa oPOzycję do PSL.

Ja widzę różnicę między Palikotem i Kukizem. Tamten pierwszy mamił młodzież legalną trafką a ten drugi brzydzi się nieuczciwością. Mimo, że głosowałem na PiS wspieram również Kukiza, bo chłop zawsze mówi to co mu leży na sercu. Bez upiększeń politycznych, wyrachowania, tak po prostu.

Razem z kukizem POdśpiewywałeś "Ksiądz proboszcz już się zbliża" ? W 2005 pewnie tak agitowałeś na rzecz tuska. Też się brzydził nieuczciwością ?

Tylko krowa nie zmienia poglądów i nie przyznaje się do błędów.

Mam wrazenie ze "V" w twoim nicku odnosi sie do "V kolumny". Jestes sprzedawczykiem?

Brawo paweł, gonić "BURE SUKI"

SAMI NIEPRZEWIDYWALNI DURNIE DOPROWADZĄ DO OTWARCIA "PUSZKI PANDORY" a tym razem to "PUSZKA PSL" to piękne, że sama BURO-ZIELONA ośmiornica się UNICESTWI. Ale to "SAMOBÓJSTWO" to tylko skutek panicznej wprost bezradności i zderzenia się z faktami, które jaskrawie ukazują nieuchronność kary.
Panie Pawle, gdyby Pan przewidział takie działanie to byłby Pan geniuszem ale to raczej sugeruje tylko głupotę plugawych członków z PSL pod wpływem uzasadnionej paniki.

Jak widać TUPET nie opuszcza BURO-ZIELONEJ OŚMIORNICY, przecież Oni w wyłudzaniu pieniędzy w pospolitym hochsztaplerstwie prawie dorównywali PLATFORMIE.
To zielona szumowina a bezczelność i brak skrupułów pokazali podczas fałszerstw wyborczych podczas wyborów samorządowych. Oni nie TRUTNIE chyba nie zauważyli, że będzie trudno teraz już rozgrzać dawniej "BARDZO wysoki sąd" bo sami sędziowie nawet nie chcąc będą teraz ukrywali swoją "TULEJOWATOŚĆ" (nawiązanie do takiego haniebnego pętaka jakim JEST TULEJA), czyli tym razem PSL "rozdrapie tylko ośmiornicę" i doprowadzi wbrew ich zamiarom do sądem nad PSL i zapewne znajdą się przy okazji dowody na wznowienie kilku śledztw a tym samym rozpocznie się "naprawianie" celowych błędów i zaniechań rozgrzanej wtedy prokuratury.
Czyli wygląda na to, że Pan Paweł Kukiz niechcący sprowokował BURO-ZIELONĄ BANDĘ DO SĄDU NAD SOBĄ, CZYLI TO MOŻE SWOISTE SAMOBÓJSTWO ?? WSZYSTKO WSKAZUJE, ŻE TAK.

Jesli mozna zasugerowac to proponuje zgromadzic wiecej faktow, dowodow i dolaczyc sie do sprawy P. Kukiz.
To ze jest to organizacja przestepcza to mozna sobie przy piwie mowic a przed sadem musza byc dowody, jak najwiecej dowodow, aby ta mafie zlikwidowac.
To spoleczenstwo glownie Polskiej wsi stworzylo i utrzymywalo przez 70lat ta partie, czyli widocznie im pasuje woda, korupcja, przekrety....taka jest naga prawda.

**** PAN KUKIZ MA ABSOLUTNA RACJE ! **** Pan Kukiz jeszcze się grzecznie wyraził bo PSL to zorganizo wana banda przestępców!. Tylko sfałszowane Wybory samorząd owe uratowały PSL przed rozliczeniem bo dalej rodzinami oku pują wszystkie gminne urzędy!. Ale nie długo i PSL rozliczy my .

Niestety, przy całej sympatii do Pani Ani Dymnej:
nie dostanie Pani tych pieniążków, ponieważ w Polsce każdy przedszkolak wie, że córka ZSL zwana zwodniczo "psl"to w istocie dziwka polityczna, łasa na stanowiska dla swoich rodzin.

Cała polska wieś utrzymuje tę przestępczą organizację od lat.

Ja mam także dowody na to ,że PO i PSL to zorganizowana grupa przestępcza. Ja sprawę skierowałem do prokuratury i z ostatniego pisma jakie otrzymałem to takie, że się sprawą zajęt. Oczywiście główne zgłoszenie wysłałem do CBA bo dowody mam niezbite. Oni tak bronią tych samorządów swoich a tam jest mafijna korupcja i sędziowie i prokuratorzy oraz policja jest w to zamieszana. Kukiz ma rację i popieram go w tych działaniach.

“Kiedy złożyli oni (Indianie) broń, wymordowaliśmy ich. Okłamywaliśmy ich. Oszustwem zdobyliśmy ich ziemię. Zmusiliśmy ich do podpisywania oszukańczych umów, które zwaliśmy układami i warunków, których nigdy nie dotrzymywaliśmy. Przekształciliśmy etnicznych Amerykanów w żebraków na kontynencie, który dawał życie od niepamiętnych czasów. Jakkolwiek by nie interpretować tej historii, my nie byliśmy prawi, nie byliśmy sprawiedliwi i nie przestrzegaliśmy litery prawa.”

Byłoby wielką naiwnością zakładać, że opisany powyżej zachodni modus operandi[iv], z jakichś powodów odnosi się wyłącznie do postępowania z amerykańskimi Indianami. Charakteryzuje on całokształt politycznej działalności Zachodu od czasu Krzyżaków poczynając, a na dniu dzisiejszym kończąc i wynika z zachodnich zasad moralnych, a właściwie całkowitego ich braku. Z tego też powodu zyskał on Zachodowi powszechną w świecie nienawiść, od czasów kolonialnych poczynając.

Zachodnie mocarstwa, takie jak Niemcy i Austria, oraz germańskie Imperium Romanowów[v], spóźniwszy się na „kolonialny pociąg”, powetowały sobie tą stratę kosztem swych sąsiadów, w tym Polski. Od czasu rozbiorów stała się Ona kolonią wspomnianych imperiów i z dwudziestoletnią zaledwie przerwą pozostaje nią do dziś.

Niestety Polacy w swym zaślepieniu i bezkrytycznym uwielbieniu Zachodu, nie chcą skonstatować tej gorzkiej prawdy. Żelazny Kanclerz Niemiec, Bismarck[vi], zwykł określać[vii] swych polskojęzycznych poddanych mianem Irokezów, co stanowiło skrót myślowy opisujący beznadziejnie naiwne i prymitywne ludy na drodze do nieuniknionej zagłady. Pomimo to, nawet dziś, kiedy zagłada ta dochodzi do swego finału, nie skłania to polskojęzycznych „europejczyków” do zmiany swego paradygmatu w tym aspekcie.

Odpowiedzcie sobie państwo w jaki sposób POstsowieci mogą osłabiać i blokować obecną władzę. POdstawiając bolków. Polacy nie ufają już POlitykom więc musieli sięgnąć do grajka. Dlaczego nikt dokładnie nie opisuje kariery szarpidruta ? Tam jest wszystko jak na dłoni. Grajek jeszcze niedawno osłaniał rudego, bufetową i atakował Kościół katolicki. Kiedy POstsowieci zaczęli tracić POprcie wyborców grajek nagle przeistoczył się w oPOzycjonistę i zmienił mu się stosunek do PO i Kościoła. Od grudnia 2014 roku ruskie POrtale wp i onet prawie codziennie smarują o nim by POmpować ten esbecki POmiot. Grajek przestał nawet śpiewać swój przebój "Ksiądz proboszcz już się zbliża".

Natomiast dziś ów "grajek" śpiewa: "Kto wiarę naszą sprzedał?". Udajesz że o tym nie wiesz?

myślę, że to ty trollu jesteś tym sbeckim POmiotem i na forum siejesz nienawiść bo wy już tak macie, lubicie napuszczać jednych na drugich ale tak prawdę mówiąc to rozumu masz tyle co u kota pod ogonem.

Na to co czytam niżej, tylko Rosja się śmieje i korzysta - taka jest niestety prawda o polskiej agenturze.
KOD PO Nowoczesna to już jawna agentura, a mówiłem że w kryzysach należy strzec się agentury. Tymczasem kuriozalni mamy ją jawną, co ważne dla narodu celem unieszkodliwienia

Moge sie w wielu pogladach z panem Kukizem nie zgadzac .... ale w tym przypadku .... to ma on 105% RACJI !!!!

Panie Pawle .... niech sie pan nie boi tych anty-polskich, a nawet i rowniez anty-chlopskich czerwonych sk_rwysynow, co zdradzili polska wies oraz swiadomie zadolowali polskie rolnictwo !!!!

To wszystko pelza tylko na niemiecko-lewackim PO-stronku !!!!!

ENDE

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl