​„Uchodźcy” coraz bardziej agresywni. Niemcy chcą, żeby do nich strzelać – WIDEO

Filip Błażejowski/Gazeta Polska

Do bulwersującego zdarzenia doszło w monachijskim metrze. Grupa tzw. „uchodźców” zaczęła zaczepiać tam młoda kobietę. Kiedy w jej obronie stanęli inni pasażerowie, zostali zaatakowani przez obcokrajowców. U naszych zachodnich sąsiadów dochodzi do wielu podobnych sytuacji i wygląda na to, że Niemcy właśnie powiedzieli – dość. Aż jedna trzecia z nich popiera użycie broni wobec nielegalnych imigrantów, aby uniemożliwić im przekroczenie granicy.

Część zdarzenia, do którego doszło w metrze w Monachium, została zarejestrowany. Według autora filmu – jak podaje portal o2.pl – całej sytuacji winni są „uchodźcy”, którzy zaczepiali młodą kobietę. Kiedy jeden z nich położył rękę na jej kolanie, młoda Niemka zaczęła wzywać pomocy. W jej obronie stanęli inni pasażerowie, zostali zaatakowani. Imigranci zaczęli szarpać starszego mężczyznę, a inny, który chciał pomóc napastowanej dziewczynie, był podduszany. Na stacji o wszystkim powiadomiono policję, ale napastnikom udało się uciec.

Zobacz wideo:


Jak widać, „uchodźcy” dosłownie terroryzują Niemców, a ataki na kobiety, molestowanie oraz gwałty są coraz częstsze. Nie dziwi więc wynik sondażu przeprowadzonego przez firmę YouGov. Aż 29 procent Niemców poparło użycie broni przeciw nielegalnym imigrantom, którzy będą próbowali przekroczyć granicę.

Sytuacja z powodu problemów związanych z islamskimi „uchodźcami” za naszą zachodnią granicą jest naprawdę napięta. Wystarczy wspomnieć, że w ostatnim czasie w Saksoni doszło do pięciu ataków na ośrodki zakwaterowania imigrantów. Komendant policji z Lipska Bernd Merbitz przyznał, że atmosfera jest nieciekawa i „sprzyja pogromom”. – Niektórzy podsycają i tworzą nastrój nienawiści. Akty przemocy wobec uchodźców usprawiedliwia się właśnie tym – mówił.
Źródło: niezalezna.pl,o2.pl

Udostępnij


Wczytuję komentarze...

​Nie potrafiła tego ukryć. Spojrzenie HGW na Andrzeja Dudę mówi wszystko – WIDEO

twitter.com

Paweł Krajewski

Dziennikarz portalu Niezalezna.pl, specjalizuje się w tematyce politycznej. Wcześniej pracował m.in. w portalu telewizjarepublika.pl.

Kontakt z autorem

Podczas wczorajszych uroczystości związanych z 73. rocznicą wybuchu Powstania Warszawskiego prezydent stolicy dała niezły „popis”. W swoim wystąpieniu nie mogła powstrzymać się od skandalicznych odniesień do bieżącej sytuacji politycznej. Jednak mocniejsze wrażenie niż jej żenujące słowa robi spojrzenie Hanny Gronkiewicz-Waltz, którym „obdarzyła” Andrzeja Dudę. 

Prezydent stolicy podczas uroczystości w przeddzień 73. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego powiedziała, że w Polsce każde pokolenie, także dzisiejsza młodzież, musi przejść próbę. Jak mówiła, jest nią obrona wartości jakimi są: wolność, demokracja i prawa człowieka, bo żadna z tych wartości nie jest gwarantowana raz na zawsze.

To jest wypowiedź skandaliczna, która nie powinna mieć miejsca przy okazji tej uroczystości, bo rzeczywistość mamy zupełnie inną niż za czasów Powstania Warszawskiego 

skomentowała słowa HGW rzecznik Prawa i Sprawiedliwości

Raczej wolałabym, żeby aktywność pani prezydent Hanny Gronkiewicz-Waltz była skoncentrowana przede wszystkim na stawieniu się przed komisją reprywatyzacyjną i wyjaśnieniu złodziejskiej reprywatyzacji, która miała miejsce w Warszawie, bo to jest sprawa uczciwości, rzetelności i też demokracji 

– dodała Beata Mazurek. 

Tego samego dnia kamery TVP zarejestrowały dość wymowny moment. Chodzi o krótkie ujęcie zarejestrowane w czasie uroczystości, w czasie którego Gronkiewicz-Waltz podaję rękę prezydentowi Andrzejowi Dudzie. Spojrzenie HGW mówi wszystko o stosunku prezydent Warszawy do głowy państwa…
Źródło: niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl