niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
21 lipca 2017

​„Uchodźcy” coraz bardziej agresywni. Niemcy chcą, żeby do nich strzelać – WIDEO

Dodano: 07.02.2016 [21:06]
​„Uchodźcy” coraz bardziej agresywni. Niemcy chcą, żeby do nich strzelać – WIDEO - niezalezna.pl
foto: Filip Błażejowski/Gazeta Polska
Do bulwersującego zdarzenia doszło w monachijskim metrze. Grupa tzw. „uchodźców” zaczęła zaczepiać tam młoda kobietę. Kiedy w jej obronie stanęli inni pasażerowie, zostali zaatakowani przez obcokrajowców. U naszych zachodnich sąsiadów dochodzi do wielu podobnych sytuacji i wygląda na to, że Niemcy właśnie powiedzieli – dość. Aż jedna trzecia z nich popiera użycie broni wobec nielegalnych imigrantów, aby uniemożliwić im przekroczenie granicy.

Część zdarzenia, do którego doszło w metrze w Monachium, została zarejestrowany. Według autora filmu – jak podaje portal o2.pl – całej sytuacji winni są „uchodźcy”, którzy zaczepiali młodą kobietę. Kiedy jeden z nich położył rękę na jej kolanie, młoda Niemka zaczęła wzywać pomocy. W jej obronie stanęli inni pasażerowie, zostali zaatakowani. Imigranci zaczęli szarpać starszego mężczyznę, a inny, który chciał pomóc napastowanej dziewczynie, był podduszany. Na stacji o wszystkim powiadomiono policję, ale napastnikom udało się uciec.

Zobacz wideo:


Jak widać, „uchodźcy” dosłownie terroryzują Niemców, a ataki na kobiety, molestowanie oraz gwałty są coraz częstsze. Nie dziwi więc wynik sondażu przeprowadzonego przez firmę YouGov. Aż 29 procent Niemców poparło użycie broni przeciw nielegalnym imigrantom, którzy będą próbowali przekroczyć granicę.

Sytuacja z powodu problemów związanych z islamskimi „uchodźcami” za naszą zachodnią granicą jest naprawdę napięta. Wystarczy wspomnieć, że w ostatnim czasie w Saksoni doszło do pięciu ataków na ośrodki zakwaterowania imigrantów. Komendant policji z Lipska Bernd Merbitz przyznał, że atmosfera jest nieciekawa i „sprzyja pogromom”. – Niektórzy podsycają i tworzą nastrój nienawiści. Akty przemocy wobec uchodźców usprawiedliwia się właśnie tym – mówił.
Autor: Źródło: ,
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

dobrze przywitany islamski "uchodźca" to taki który ma nieco szerszą rozdartą gębę - to ich ulubiony wyraz twarz z sympatii do Europejczyków, oczywiście ma szerszą bo właśnie stracił zęby :)

walić w MORDĘ i nie czekać na nic. Do tego nagonkę na każdego psi-syna z policji czy prokuratury który jest pachołkiem islamu - tak są tacy, ostatnio we Wrocławiu czy Białymstoku, gdzie księdza o jakieś bzdety tzw. "mowę nienawiści" chcą posądzić że niby na kazaniu. MOWĄ NIENAWIŚCI JEDNĄ WIELKĄ TO JEST KORAN, I TE ICH "SZATAŃSKIE WERSETY" gdzie o zabijaniu "niewiernych" i innych "miłosiernych" czynach co drugie zdanie. Tolerancja dla islamu ? TAK ! TAKA JAK JAN III SOBIESKI MIAŁ :) Z wyjątkiem naprawdę pojedyńczych grup które wyznają religię islamu np. polscy Tatarzy gdzie o mordowaniu i nawoływaniu do niego mowy nie ma.

I tu maja rcje.

Akurat szwabów mogą se lać haha Dla mnie bomba! To taka ironia historii i nauczka dla nich.

Niemcy to naród prostych jak cep, posłusznych feudalnych bauerów nie zmieniających się od stuleci. Co im firer

(feudalny pan) nakaże to zrobią niezaleźnie od tego co sobie myślą i gadają :) Jak im firer każe wierzyć, że

są 100 % aryjczykami (chociąż nigdy nimi nie byli i mają w sobie najwięcej semickiej genetycznej haplogrupy "J" :))

to będą wierzyć. Jak im każe zagazować i spalić milion kobiet i dzieci to wykonają. Jak im każe udawać demokratów

to będa udawać. Jak im karze być komunistami to nimi będą. Jak im każe spokojnie patrzeć gdy islamiści dupcą im żony

to będą patrzeć. Jak im każe strzelać do islamistów to będą strzelać :) Jak im karze palnąć se w łbe to palną :)

Istnieje polski portal o islamie i konsekwencjach napływu migrantów.....www.euroislam.pl

Tutaj lepszy film, atakują kierowców ciężarówek.
https://www.youtube.com/watch?...

Atmosfera nienawisci przeciwko uchodzcom jest podsycana wg niemieckich politykow zupelnie bezpodstawnie.
Tymczasem, tylko kompletny idiota wierzy jeszcze w takie bajki biorac pod uwage doniesienia z roznych zrodel o agresywnym i przestepczym zachowaniu sie tzw. uchodzcow, a tak naprawde tylko migrantow.
To jest barbarzynska dzicz, dla ktorej tolerancja i demokracja sa oznakami slabosci.
Policja absolutnie nie panuje nad sytuacja. Przestepstwa sa przemilczywane, a statystyki falszowane.
Polityczna poprawnosc panuje wszedzie.
Klamstwo, zaklamanie, matactwo i manipulacje.
To jest oblicze pluralistycznych mediow i spoleczenstwa niemieckiego, ktore czesto daje sie za przyklad innym krajom europejskim.

Wkrótce się okaże,że wskaźniki ekonomiczne zaczynają spadać we F,De,Nl,B oraz to,że to uchodźcy są tego przyczyną.
Turystów w Paryżu,Rzymie,Barcelonie napewno będzie mniej i wówczas dopiero gdy bezrobocie zajrzy w oczy,zacznie się prawdziwy kłopot.
Polska tylko na tym skorzysta.

nie "skorzysta" tylko JUŻ KORZYSTA. W górach mnóstwo cudzoziemców i o ile Czechów tam się można było spodziewać, to byli też Włosi, Niemcy, jacyś zdaje się z UK.

Powiedzcie temu tumanowi z lipskiej policji, że to nie jest "usprawiedliwianie", a jedynie obrona przed "beżową szarańcza". która niszczy, kradnie, gwałci i zabija. Jeżeli tego rozumieją głaby z policji niemieckiej, to niech się "ubogacają" dalej. Już zamiast Niemca blondyna, mamy kolorowy przekrój wydarzeń.

Coraz więcej głupich niemców przechodzi na Islam . Jeden debilski pedał niemiecki w Saarbrücken w Bazylice St. Johann ćwiczył pompki na Ołtarzu tego Kościoła . Głupota niemców będzie napewno ukarana , to tylko kwestia czasu .

typowy Niemiec to kundel i jeśli weźmiesz to pod uwagę, zrozumieć będzie łatwo że posrani w gaciach, podobnie jak ich kobiety podczas II wojny, sami "dają d..y" i "przechodzą" na islam, bo nie mają ani jaj, ani honoru (to akurat nie dziwne w przypadku Niemców) ani zasad, by bronić swojego.

Byłam w Niemczech i widziałam jak jednego takiego uchodżcę wynosili na noszach z typowo damskiego sklepu. Prawdopodobnie dostał łomot,od kogo nie wiadomo.
Przyjechała karetka i lekarz , a w kierunku ,,chorego" biegło około 10 ziomków.
Ogólnie Niemcy są przestraszeni,jakby w letargu,bo gdy młoda
dziewczyna wzywała pomocy w autobusie(to nikt nawet nie ruszył się z pomocą),dziewczyna była molestowana przez ,,uchodżcę". Telewizja niemiecka ukrywa prawdę,tak,że sami
Niemcy nie wiedzą dokładnie co się dzieje, a jest naprawdę bardzo żle.

POLACY ratujcie muslimy nas biją.Zaraz gwałcą ,ubogacają tylko ,rękomą pod spódnicami ,NIEMEK.Do ubogacenia do NIEMIEC wysłałbym środę ,wanat i szczukę ,z takimi gębami feministycznymi ,to tylko dla muslimów.

mi sie wydaje, że więcej niż jedna trzecia, zawsze zaniżają, tak jak kiedyś podawali, że 70% emigrantów to mężczyźni, a teraz już wszyscy mówią, że 90%

Będzie coraz więcej takich przypadków,bo policja nic nie zrobi.Tak naprawdę chronią islamistów.Było już tyle przypadków napaści,a nikt nie został ukarany.Przybysze ustanawiają swoje prawo,a Niemcy się godzą.

Niemcy mają tyle samo do powiedzenia, co Francuzi, Belgowie i inni. Plan jest taki, że ma w Europie dojść do swoistej wojny domowej. Nie sądzicie chyba, że europejscy politycy to po prostu banda ćwierć inteligentnych uśpionych samobójców? Dojdzie do konfliktu między ludźmi, między rasami w zasadzie. I co wtedy? No cóż, światli i sprawiedliwi będą musieli zaprowadzić nowy porządek, odbudować praworządność, podwaliny ekonomiczne, społeczne, trzeba będzie skończyć z wszelkimi różnorodnościami religijnymi, przecież widać, do czego one prowadzą. Światli sprawiedliwi wprowadzą nowe reguł gry, które od ludzi wymagać będą rozmaitych wyrzeczeń. Czyż nie takich słodkości życzyli sobie już oświeceniowi onaniści intelektualni? Czyż to nie ich dzieło zawyło wkrótce gębami pospolitych durniów o jakichś Liberte, egalite, fraternite, dodając dla klarowności idei: o la mort! No cóż, historia europejskiego upadku redivivus. Nic nowego i nic więcej. Nie jest to jednak wypadkowa przypadku, a konkretnie nakreślonego planu działania.

Niemcy nareszcie wzięli sobie do serca transparent polskich kibiców" "chrońcie własne kobiety a nie naszą demokrację".
Szkoda, że platforma i Pierdu dalej swoje.

Na tym filmiku nie widać by ktokolwiek kogokolwiek zaczepiał. Tylko się kłócą a zadna kobieta na filmie nie ucierpiała w żaden sposób. Tak więc film nie jest adekwatny do treści.

Jakob,puść sobie ten filmik jeszcze raz, potem drugi,potem trzeci , i tak do skutku aż zmądrzejesz.

Masz rację ....
Na tym filmie widać jak dziadek ot tak sobie , wystartował do 5 młodych byczków ....

a ty myślisz, że zeznania świadków nie będą głównym dowodem w sprawie, a filmik dodatkowym, zwłaszcza co do personaliów?, włącz myślenie.

wprowadzić kntrole na granicy z Niemcami !!!!!!!!!!!!!!!
bo islam dostaje paszporty i moze do nas przyjechać

Oj jak się "Niemiaszki" wkurzą to niebawem zobaczymy Merkelową ze świtą dyndających na lampach w Berlinie...

...i co to zmieni? Makrela tak czy inaczej sobie ze sceny zniknie, burdel pozostanie.

e tam w Berlinie. W Cottbus. Albo w Weisswasser

bufetowa da pracę w bufecie i pół działki tvn-u (pod meczety). Dla pierwszego tysiąca po kamienicy z ciepłą wodą. Identyfikację poprowadzi kopara z piterą w ruskiej budce. Burdeel i wydawanie kanapek -pod niepalnym mostem. Kazia S. z Monią O. (ramię w ramię) poprowadzą obok punkt ubogacania/unasieniania. Konfident niesioł założy kablówkę i zakabluje o niewygodach szulca. Rzetelną relację przeprowadzi duet szechter-osica a miszcz w.andżej uwieczni zdarzenie w dziele Człowiek z kebabem. Punkt Gestapo na Szucha

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl