niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
23 czerwca 2017

Feministki w oparach absurdu. „Nie brońcie nas, gdy będziemy gwałcone przez imigrantów”

Dodano: 04.02.2016 [17:48]
Feministki w oparach absurdu. „Nie brońcie nas, gdy będziemy gwałcone przez imigrantów” - niezalezna.pl
foto: dn.se/printscreen
Feministki w Szwecji rozpoczęły nową kampanię. Jest ona adresowana do mężczyzn, którzy starają się chronić kobiety, gdy są one napastowane przez imigrantów z krajów Bliskiego Wschodu i Afryki.

Aktywistki wpadły na pomysł, by zorganizować taką akcję po śmierci pracownicy ośrodka dla uchodźców, zamordowanej przez imigranta. Pod koniec stycznia w mieście Mölndal w zachodniej Szwecji, gdzie działa ośrodek dla młodych imigrantów pracownica tej placówki została pchnięta nożem. Lekarzom nie udało się uratować jej życia.

Feministki zaczęły obawiać się tego, że miejscowi mężczyźni będą mścić się na przybyszach z krajów muzułmańskich. Kobiety stworzyły specjalny hasztag #inteerkvinna („nie twoja kobieta”). Piszą w sieci o swojej nienawiści do rasizmu, faszyzmu, białych mężczyzn i innych rzeczy, które mogłyby zostać skojarzone z zajściami po śmierci pracownicy ośrodka dla uchodźców. Feministki twierdzą jednocześnie, że boją się szwedzkich nacjonalistów, którzy mogą je molestować seksualnie.

Moje ciało i moje prawa nie powinny być wykorzystywane do nienawiści rasowej i przemocy

– napisała jedna z kobiet.

Wielu internautów nie mogło uwierzyć w tak idiotyczną akcję. W sieci pojawiły się komentarze:
Uchodźcy („refugees”) zostali określeni mianem „rapefugees” (rape – gwałt).

W piątek w Szwecji ma dojść do manifestacji antyimigranckich. Feministki obawiają się aktów przemocy wobec tzw. uchodźców.
Autor: Źródło: ,
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Zyczę im wszystkiegfo najgorszego.Przeklinam je .

wysłać tego "uchodźcę" do Szwecji. Tam na niego czekają.
http://niezalezna.pl/75853-fem...

@GWniki a my im damy bierdronia i grodzka odechce im sie sexu!!!!!!!!!!!!!!!

szwedzi naród mało aktywny, ale Polacy owszem. Proponuję aby nasze biura podróży zaczęły organizować dla tych p...ań turnusy wyjazdowe np. do niemiec.
czy obłęd jest zaraźliwy????? jeśli tak musimy zamknąć granicę północną i wycofać się z kursowania promów.

Zrobic 14 urlop w domu azylowym.Rozmowy przeprowadzic po skonczeniu sie tury 14 dniowego pobytu jak nie pomoze wyslac do krajow Arabskich

Jaka jest różnica pomiędzy k...ą a prostytutką ? Jedna robi to dla przyjemności a druga z przyjemnością zarabia.A feministka ? Feministka nie wie czy ma zarabiać czy ma zarabiać z przyjemnością i na wszelki wypadek daje d..y i tu i tu.

nie nie k...a to charakter, a prostytutka to zawód.W przypadku powyższym moim zdaniem to charakter.
one mają obstrukcję myśli i biegunkę słowną.

Powiem krótko mam dość tego szaleństwa i poprawności politycznej ,co tym ludziom dolega ,zło nas atakuje a oni chcą nadstawiać drugi policzek.Należy oddać tak aby napastnik to poczuł .Te feministki to szurnięte na potęgę.Nie chcemy w naszym kraju takich draństw jakie mają miejsce teraz w Niemczech.

Żaden problem zapakować w kontener i wysłać do państwa islamskiego a tam niech się dzieje . Ciekawe która by pojechała

W tej sytuacji trzeba szwedzkie lesby oznakować!!

Oni tylko czekają na arabów!
Wielkie potrzeby mają,
Zdania nie zmieniają!

jest na to wyjście, niech te feministki ubierają się na jakiś kolor a będzie wiadomo kogo mężczyźni mają nie bronić

Ale im chodzi chyba o to, by w ogóle nie bronić gwałconych kobiet, bo to jest wyraz nienawiści do "uchodźców". Feminizm to typowy przykład światopoglądu totalitarnego - one utrzymują, że wiedzą, co jest dobrze dla WSZYSTKICH kobiet, a nawet dla mężczyzn.

Następny dowód na to,że głupich nie sieją.

Jak mawia mój przyjaciel Spock, baby są bezdennie głupie!

Najglupsze z najglupszych, to wlasnie feministki!

Najglupsze z najglupszych, to wlasnie feministki!

te idiootki publicznie szerzą mowę nienawiści przyznając że nienawidzą m.in. białych mężczyzn !? skoro tak nienawidzą to proponuje wysłać je do obozów brązowych, wtedy zobaczymy

Koran do rączki i wysłać te nawiedzone feministki do państwa islamskiego, tam się zorientują co wyprawiają głosząc takie dyrdymały. Bardziej radykalnych muzułmanów niż w państwie islamskim nie znajdą. Nawet rodowici muzułmanie uciekają przed nimi, przemycając niezdrową ideologię do Jewropy. Śmiać się czy płakać?

Zawsze mnie zastanawia czemu feministki wypowiadają się w imieniu WSZYSTKICH kobiet... również tych zdrowych na ciele i umyśle.

Bo są szowinistkami - uważają inne kobiety za zbyt głupie aby mogły sformułowac własne poglądy i zbyt słabe, aby mogły je prezentować.

Q...a, jak te feministki czasem oglądam w TV to się zastanawiam jaki to one mają P0ziom umysłowy.

Ale tym feminiorom bije w dekiel,szkoda gadać.

..."Wszystkie powariowały,bo dawno chłopa nie miały.Chłopa im trzeba..."!

Feministki:nie broncie nas gdy bedziemy gwalcone:to sa najzwyklejsze kurwy!!!

Proponuje panią feministką ze Szwecji wybrać się na pól roczne wczasy do Afganistanu, Syrii czy Iranu. Myślę że nawet najbardziej zacietrzewione po około tygodniu czy kilku wyleczyły by się na dobre z tego całego feminizmu co było by z pożytkiem i dla nich i reszty ludzkości.

Tak se myślę że najlepszym rozwiązaniem było by odesłać te błyskotliwe damy wraz z owymi imigrantami. Mogli by się wówczas wzajemnie nie niepokojeni ubogacać kulturowo po rowach i krzakach.

po prostu one potrzebują prawdziwszych facetów. niestety tak to jest gdy od najmłodszych lat wmawia sie ze facet moze byc kobieta. Niestety albo i stety instynkt im podpowiada że facet powinien byc jednak facetem. Myślę ze to stąd jest to hasło.

Można temu całkiem łatwo zaradzić. Ponieważ nie wszystkie kobiety (a myślę, że większość) nie ma ochoty na dziki seks na ulicy, to może by się umówić, by wszystkie feministki świata obowiązkowo zaczęły nosić koszulki z napisem: "Zgwałć mnie!" i sprawa będzie jasna. Ciapaci będą gwałcić tylko feministki, a reszta będzie chodzić wolno. Może by tak zrobić?

Rozumiem że "dziki seks" to eufemizm brutalnego zbiorowego gwałtu? Jeśli ktokolwiek miałby ochotę na taka przygodę powinien zostać skierowany na badania psychiatryczne.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl