niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
26 lipca 2017

Bezczelność niemieckich kibiców. Premier Szydło wręczała medale ich drużynie, a oni gwizdali

Dodano: 31.01.2016 [21:39]
Bezczelność niemieckich kibiców. Premier Szydło wręczała medale ich drużynie, a oni gwizdali - niezalezna.pl
foto: @and_klemba/twitter.com/print screen
Drużyna Niemiec zdobyła złoty medal mistrzostw Europy w piłce ręcznej. W niedzielę w krakowskiej Tauron Arenie – gdzie rozgrywano finał – pojawiła również premier Beata Szydło. Kiedy wyszła na boisko, aby wręczyć niemieckiej drużynie medale, rozległy się gwizdy. Jak zauważył jeden z dziennikarzy – gwizdali głównie kibice z Niemiec.

Niemcy po raz drugi w historii sięgnęli po mistrzostwo Europy w piłce ręcznej. W finale, który odbywał się w Tauron Arenie Kraków, pokonali Hiszpanię 24:17.

Po meczu do zwycięskiej drużyny wyszła premier Beata Szydło, aby wręczyć Niemcom medale. Wtedy w hali rozległy się gwizdy. Jednak jak napisał na Twitterze reporter „Wiadomości24.pl” Piotr Drabik – który był w Tauron Arenie – gwizdali „głównie niemieccy kibice”.


fot. twitter.com/piotr_drabik

A tu premier Beata Szydło i ambasador Niemiec w Polsce Rolf Nikel podczas meczu:

fot. twitter.com/Amb_Niemiec
Autor: Źródło:
DZIAŁ: ,
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

A jak odróżnić gwizd niemiecki od polskiego ? :D :D :D niemcy gwizdali hiehhehehe dobre sobie

może jodłowali, albo przed gwizdem było "das" gwiiiiiiiiiiiiizzzzzzzzzzd ? no nie wiem...

Jeśli tak histerycznie reaguje nasz odwieczny wróg Niemcy, świadczy to dobrze o naszym rządzie tak trzymać.
Polscy kibice są polskimi patriotami i jestem pewien na 100%, że popierają rząd Pani premier Szydło. A wy którzy jesteście tak bardzo proeuropejscy i antypolscy emigrujcie masowo za granicę i żyjcie sobie zaczipowani elektronicznie w tym Eurokołchozie życzę wam tego z całego serca.

„... gwizdali głównie kibice z Niemiec”.
Czyli polscy też.

helmyty gwizdały, bo pani premier Beata Szydło nie pozwoli więcej szwabom dymać naszej ojczyzny. Oj boli to helmutów, boli!

Tak , oczywiście ,że to kibice niemieccy Nawet w gwizdach umlaut buł widoczny. I te charakterystyczne dla ludowych, bawarskich dżwięki wydobywała grupa w krótkich skórzanych majtkach.Na pohybel takim kibicom . Nie będzie Niemiec pluł na parkiet i dzieci nam germanił.
Jawohl herr Bruner.

A z kad tyle nienawisci ! Kraj katolicki jestesmy a tyle nienawisci , opamietajcie sie !

najpierw naucz się języka polskiego, a potem komentuj, i rób to tylko w swoim imieniu. nie podszywaj się pod innych niemiecki neo-marksisto

Gwizdali na cześć swoich szwagrów uchodźców

dziwicie sie ze gwizdaja -DZIS BANKI NIEMIECKIE STRACIŁY 5 MLD :) DZIEKI PANI SZYDŁO - A MY ZYSKALISMY NASZE DZIECI I ULICE niemcy maja merkel - a my spokojnie CAŁKIEM SPOKOJNIE mamy PANIA SZYDLO HE HE I CO MERKEL DASZ NAM KOTKA - BRAWO PANI SZYDŁO - COS PIEKNEGO DAWNO JUZ NIE WIDZIAŁEM TAK PRAWDZIWEGO I MERYTORYCZNEGO WYSTAPIENIA W - UE - PRZECIEZ TAM SA SAMI DEBILE I KLAUNI DLA KASY 14800ERO I DALEJ CI ZŁODZIEJE KRADNA - ICH ZŁODZIEJKA TO JAK CHOROBA CO ZA BYDLAKI

Aleś mądry inaczej...

Popieram w 100% gwizdanie w hali sportowej. Nie popieram gwizdania na cmentarzach- to objaw chamstwa, prostactwa i nienawiści.

"Polscy" kibice gwizdali na panią Premier za to, że sprzeciwiła się Niemcom i walczy o Polskie interesy, a niemieccy "kibice" - za to samo. Polskich należy edukować, a czego innego można się spodziewać po "Hitler synach"? Powinno się ich izolować razem z zaproszonymi przez Kanclerz gośćmi w zagrodzie z kozami.

slyszalem, ze karnowski rozpoznal gwizd po akcencie. Ah, te pisowe dziennikarstwo, ludzie renesansu po prostu. Ja tam widzialem FUHRERA w trzecim rzedzie, tez gwizdal. Z austriackim akcentem

Aha, poznał po akcencie gwizdania, że to byli Niemcy.

Właściwie każdy, kto tę opinię na poważnie powtarza, wyklucza się z grona ludzi inteligentnych.

Gdzieś w radiu słyszałem że Pani premier to nie Beata Szydło tylko Szeata Bydło.!!!
Ciekawe co?

Kiedy zrozumiecie że kibice siatkówki i ręcznej a nawet duża częśc kibiców reprezentacji piłki nożnej to lemingi. Kibole klubowi od dawna (na wzór Holandii i Angli) olewają kadrę zostawiając ją dla prowincji. Brak porozumienia z pzpn, policją itd. zrobiły swoje.

Ludzie dajcie se basta ! Szwabskie bydło nie gwiżdże tylko pierdzi !

To KOD-upskie bydło razem z POlszewickim bydłem na rozkaz WSIorów Dukaczewa,

Perdu-lonego i Szmatyny roszpętało bydlęce gwizdanie gdy Polska Premier

dekorowała szwabskich zawodników, którym się przytrafił medal jak

ślepej kurze ziarno :)

I zaczyna sie: "W bordellu kedy mamy zacne leze!"(Franciszek Villon).

- a skad pewnosc, ze to Niemcy gwizdali
- a na pewno to nie Niemcy tylko pani premier gwizdala
- ty se mow a ja widzialem, ze tam bylo dwoch ruskich i jeden mongol
- eee, tam mongol, dwoch poturczencow, filipinczyk pijany z nieletnia
- gowno prawda, bo to byli pisowcy i dyrygowal Macierewicz, Ziobro trzymal mu paleczke i zywo wymachiwal!
- Ojciec Rydzyk mial banerke: 20 melonow to Owsiak a nie ja!
- Gowno prawda, Monika jest piekna!
- Takie samo gowno tylko jeszcze piekniejsze, jest szpetna!

Natomiast jest pewne, ze to byly wrogie sily!!! Wszystkie!!!!

A ja, durna baba dalej jestem zakochana w Polsce!!!!!!!
Let it be!!!!

Japa klocu.

Get a live!

Skąd pewność, że to Niemcy gwizdali?

bo to arabowie..wiedza,ze ich nie chcemy wiec nie bedzie w PL dzichat...

Niech na merkel gwizdają

spokojnie niedługo Niemcy będą się ustawiać na granicy po azyl w Polsce jak ich islamy zaczną przerabiać na kebaby

Niestety tak to jest jak polityk wchodzi do sportu tam nie powinno być ani Premiera ani Prezydenta przy wręczaniu medali

Skad ten news, ze to gwizdali niemieccy kibice?.. Jodlowali gwizdzac?

Mogą sobie pogwizdać, tyle im zostało. Za chwilę będą zmykać tak jak Francuzi wtedy my pogwizdamy podwójnie :
http://expresselblag.pl/2016/0...

Gwizdali zapewne nasi TARGOWICZANIE.
Ale jeśli pani Szydło daje powód -- Polska Premier, proszę się szanować! Do wręczania medali sportowcom wysyła się przedstawiciela kancelarii, a nie samą siebie! Co to, nie ma Pani nic innego do roboty?
Szanuj się nasz rządzie!
Niepotrzebnie też premier tłumaczyła się "na przesłuchaniu" w PE,zamiast stanąć na podium,walnąć pięścią w mównicę i stanowczo powiedzieć, że Polsce nie są potrzebne żadne przesłuchania, tym bardziej przez osoby nie znające stanu faktycznego, a jedynie kierujące się swoimi politycznymi interesami.
Prosze też, aby media nie odnotowywały awantur ulicznych urządzanych przez KODiarzy - robicie im tylko reklamę. Zajmijcie się obronnością kraju, ratowaniem resztek polskiego majatku i ukaraniem winnych tego stanu rzeczy!

Premier nie powinna tam być. To nie ten poziom. Premier RZądu Polskiego MUSI SIĘ SZANOWAĆ. Powinna wysłać 3-ci garnitur - ministra sportu. To tyle. Sporty tego typu i podobne nagłaśniane to opium dla gawiedzi
by zasłaniać istotne problemy kraju.

To nie gwizdali niemieccy kibice, niby z jakiego powodu. Ci co gwizdali to ci "yntelygentni" z po i n. Tacy nie przepuszczą żadnej okazji. A ich prostactwo niestety przekłada się na nasz wizerunek, jako Polski. Te the bille nie są w stanie zrozumieć niczego. Wykonują polecenia, dokładnie tak jak skakanie na tych ich "marszach"

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl