Lis liczył na falę poparcia? Niespodzianka! Większość nie chce go oglądać

Marcin Pegaz/Gazeta Polska

rz

Kontakt z autorem

Jak wiadomo, Tomasz Lis nie będzie prowadził już swojego programu na antenie TVP2. Teraz zgodnie z najnowszymi informacjami planuje rozpocząć współpracę z Onetem. Tymczasem sonda przeprowadzona na łamach portalu Tomasz Lisa nie pozostawia złudzeń. Zamiast fali poparcia jest jednoznaczna deklaracja: większość głosujących osób nie chce już oglądać programu Tomasza Lisa.

Na łamach portalu niezalezna.pl informowaliśmy już, że Tomasz Lis potwierdził swoje przejście do Grupy Onet-RASP. Wcześniej na ten temat w mediach spekulowali pracownicy Onetu.  O swojej decyzji Lis poinformował w trakcie spotkania połączanego z promocją jego książki.
 

„Ponieważ atmosfera na spotkaniu jest świetna, zdradzam: Mój nowy program ruszy 29 lutego po godzinie 21:00 w Onecie”

- napisał w imieniu Tomasza Lisa na Twitterze jego asystent.


Tymczasem serwis natemat.pl przygotował specjalną sondę dla fanów „twórczości” Tomasza Lisa. Okazuje się jednak, że zamiast fali poparcia, której zapewne spodziewała się redakcja, na pytanie: „Czy będziesz oglądał nowy program Tomasza Lisa?” większość głosujących odpowiedziała negatywnie.

Źródło: niezalezna.pl,natemat.pl

Udostępnij

Wczytuję komentarze...
Najnowsze
Ciąg dalszy afery podkarpackiej. Jutro ruszy…

Ciąg dalszy afery podkarpackiej. Jutro ruszy…

PO zadecydowało o przyszłości HGW

PO zadecydowało o przyszłości HGW

"Dobra zmiana także w łyżwiarstwie".…

Szef MON zaapelował do Putina. „Żeby…

Szef MON zaapelował do Putina. „Żeby…

Egzekucja islamistów w Iraku

Egzekucja islamistów w Iraku

Kto stoi za morderstwem ks. Zycha? Odpowiedź w programie Doroty Kani „Gry tajnych służb”

/ Telewizja Republika

Pierwsza część programu Doroty Kani "Gry tajnych służb" będzie poświęcona wyjaśnieniu, kto stoi za morderstwem księdza Sylwestra Zycha, polskiego duchownego, uczestnika ruchu opozycyjnego w PRL. Ks. Sylwester Zych został zamordowany w 1989 roku. "Gry tajnych służb" – program Doroty Kani – już dziś o godzinie 20:30 w Telewizji Republika. Zapraszamy!
Źródło: Telewizja Republika, niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi
Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl