Lis liczył na falę poparcia? Niespodzianka! Większość nie chce go oglądać

Marcin Pegaz/Gazeta Polska

Jak wiadomo, Tomasz Lis nie będzie prowadził już swojego programu na antenie TVP2. Teraz zgodnie z najnowszymi informacjami planuje rozpocząć współpracę z Onetem. Tymczasem sonda przeprowadzona na łamach portalu Tomasz Lisa nie pozostawia złudzeń. Zamiast fali poparcia jest jednoznaczna deklaracja: większość głosujących osób nie chce już oglądać programu Tomasza Lisa.

Na łamach portalu niezalezna.pl informowaliśmy już, że Tomasz Lis potwierdził swoje przejście do Grupy Onet-RASP. Wcześniej na ten temat w mediach spekulowali pracownicy Onetu.  O swojej decyzji Lis poinformował w trakcie spotkania połączanego z promocją jego książki.
 

„Ponieważ atmosfera na spotkaniu jest świetna, zdradzam: Mój nowy program ruszy 29 lutego po godzinie 21:00 w Onecie”

- napisał w imieniu Tomasza Lisa na Twitterze jego asystent.


Tymczasem serwis natemat.pl przygotował specjalną sondę dla fanów „twórczości” Tomasza Lisa. Okazuje się jednak, że zamiast fali poparcia, której zapewne spodziewała się redakcja, na pytanie: „Czy będziesz oglądał nowy program Tomasza Lisa?” większość głosujących odpowiedziała negatywnie.

Źródło: niezalezna.pl,natemat.pl

Udostępnij


Wczytuję komentarze...

Szef ABW o przesłuchaniu przed komisją Amber Gold: Tożsamość byłej agentki nie została ujawniona

/ twitter.com/Kancelaria Sejmu

Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego nie potwierdza, by w trakcie przesłuchania przez Komisję Śledczą ds. Amber Gold doszło do ujawnienia danych umożliwiających identyfikację byłego funkcjonariusza Agencji - poinformował szef ABW Piotr Pogonowski.

Komisja śledcza miała dziś przesłuchać kolejnego funkcjonariusza ABW, oznaczonego jako świadek nr 10. Świadek miał być przesłuchany najpierw z ukrytym wizerunkiem i zniekształconym głosem, a potem na posiedzeniu w trybie niejawnym.

Jednak na samym początku przesłuchania, z powodu problemów technicznych, słychać było przez krótką chwilę głos świadka bez zniekształcenia. Interweniował pełnomocnik przesłuchiwanego funkcjonariusza, który zwrócił uwagę, że doszło do częściowego ujawnienia wizerunku i m.in. złożył wniosek o przesłuchanie zamknięte. Zapewnił, że świadek chce zeznawać, ale jego bezpieczeństwo jest zagrożone.

- W związku z przesłuchaniem w dniu 21.03.2018 r. przez komisję śledczą ds. Amber Gold świadka nr. 10. uprzejmie informuję, iż Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego nie potwierdza, by w trakcie czynności doszło do ujawnienia danych umożliwiających identyfikację byłego funkcjonariusza ABW 

- podkreślił Pogonowski w liście skierowanym do przewodniczącej komisji Małgorzaty Wassermann.

Jak dodał szef ABW, "jednocześnie Agencja w dalszym ciągu deklaruje gotowość udzielenia pomocy technicznej Kancelarii Sejmu RP w celu zapewnienia prawidłowej realizacji przeprowadzanych przez Komisję Śledczą czynności".

 

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl