Agnieszka „pomyliłam guziki” Pomaska. Tak tłumaczy się polityk PO

Patryk Lubon/Gazeta Polska

mg

Kontakt z autorem

Agnieszka Pomaska opowiedziała się za tym, aby w Radzie Europy odbyła się dyskusja na temat zmian zachodzących w Polsce. Wszystko wzięło w łeb, eurodeputowani zadecydowali inaczej. Przy okazji posłance Platformy wypomniano, że w temacie „ochrony kobiet” nie chciało jej się debatować. Polityk tłumaczyła, że… pomyliły jej się klawisze. Internauci nie zostawili na niej suchej nitki. „To Pani obecność w polityce jest raczej pomyłką”.
 
Zgromadzenie Parlamentarne Rady Europy zdecydowało, że nie będzie „w trybie pilnym” dyskutować na temat zmian zachodzących w Polsce. Posłom Platformy Obywatelskiej nie udało się przeforsować pomysłu. Za było 98 osób, przeciw 89. Zwolennicy debaty nie zgromadzili dwóch trzecich głosów.

„Za” debatą byli Agnieszka Pomaska i Andrzej Halicki z Platformy Obywatelskiej.Posłance Pomasce zarzucono hipokryzję.

„Pani poseł, dlaczego więc, chcąc tak bardzo debatować o demokracji, zagłosowała Pani, przeciw debacie o "ochronie kobiet" Urgent3?”

– zapytał jeden z internautów.

Odpowiedź była zaskakująca. 
Wykazano też, że poseł Platformy w jednym głosowaniu się myli w innym już nie.Internauci potraktowali poseł PO bez litości. „Nie było skryptu jak głosować, a myślenie szkodzi” – napisał jeden z nich. „To Pani obecność w polityce jest raczej pomyłką”.

Przedstawiamy niektóre komentarze:Źródło: niezalezna.pl

Udostępnij

Wczytuję komentarze...
Najnowsze
Izrael wydali ok. 40 tys. migrantów z Afryki

Izrael wydali ok. 40 tys. migrantów z Afryki

Minister kultury powołał Radę PISF

Minister kultury powołał Radę PISF

Włochy: dżihadyści wśród imigrantów

Włochy: dżihadyści wśród imigrantów

Polscy skoczkowie zadowoleni z inauguracji

Polscy skoczkowie zadowoleni z inauguracji

Rzecznik KEP o Światowym Dniu Ubogich

Rzecznik KEP o Światowym Dniu Ubogich

Tusk padł ofiarą własnej intrygi? "Walenie głową w mur. Będzie bolało" - zakpił z niego polityk PiS

Tomasz Adamowicz / Gazeta Polska

Grzegorz Broński

Dziennikarz „Gazety Polskiej”, „Gazety Polskiej Codziennie” i portalu niezależna.pl.

Kontakt z autorem

Donald Tusk podczas ostatniej wizyty w Polsce zrozumiał, że trzeźwo myślący Polacy postawili mur dzielący go od krajowej polityki; jego ostatni tweet to walenie głową w ten mur; będzie bolało - napisał w niedzielę na Twitterze marszałek Senatu Stanisław Karczewski.
"Przebywając w Brukseli pozwala sobie na coraz bardziej bezczelne ataki na polski rząd - tym razem Donald Tusk umieścił wpis na twitterze, w którym w wyjątkowo ohydny sposób próbuje jątrzyć" - informowaliśmy już dzisiaj.

CZYTAJ WIĘCEJ: Za te słowa Tusk powinien odpowiedzieć - bezczelny atak na polski rząd

Natychmiast pojawiły się komentarze polskich polityków.

"Piłsudski: "głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody to należy spróbować i tej" @donaldtusk podczas ostatniej wizyty w PL zrozumiał, że trzeźwo myślący Polacy postawili mur dzielący go od krajowej polityki! Jego ostatni tt to walenie głową w ten mur. Będzie bolało!" - zaznaczył marszałek Senatu we wpisie na Twitterze.

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi
Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl