niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
21 stycznia 2017

„Targowica!” – usłyszeli o sobie KOD-ziarze. Puściły im nerwy, wkroczyła policja WIDEO

Dodano: 23.01.2016 [16:41]
„Targowica!” – usłyszeli o sobie KOD-ziarze. Puściły im nerwy, wkroczyła policja WIDEO - niezalezna.pl
foto: Krystian Krawiel
Polonia z Londynu zorganizowała pod polskim konsulatem kolejną kontrmanifestację przeciwko KOD-owi. Członkowie lokalnego Komitetu Obrony Demokracji nie byli zadowoleni demonstracją swoich przeciwników. Kiedy ruszyli w ich kierunku, musiała interweniować policja.

„Cała Polska z was się śmieje – komuniści i złodzieje!”, „Targowica!”, „Precz z komuną!”, „Bóg honor i ojczyzna!” – taki m.in. hasła wykrzykiwali młodzi Polacy z KOP ( przedstawiciele różnych środowisk tworzących londyński Komitet Obrony Polski) w stronę manifestacji KOD-u.

To dla nas jasne, że donoszenie na własny kraj, domaganie się interwencji od niemieckich mocarzy, niemieckiego mocarstwa, którego konsekwencją może być obca interwencja w naszej sprawie, to współczesna Targowica

– tłumaczył jeden z organizatorów akcji Tomasz Muskus.

Po stronie KOD-u protestowało około czterdziestu osób, część z nich zachowywała się bardzo agresywnie wobec ludzi z kontrmanifestacji. Kiedy próbowali przejść na drugą stronę ulicy do młodych zrzeszonych w KOP, musiała interweniować policja. Brytyjscy funkcjonariusze rozdzielili obydwie grupy.

Zobacz wideo:
Autor: Źródło:
DZIAŁ: ,
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Gwałt na 13-letnie Rosjance w Niemczech i odwet.
http://wirtualnapolonia.com/2016/01/23/slowianska-lekcja-ponad-400-rosjan-zmasakrowalo-islamskich-imigrantow-w-niemczech-wideo/
W niemieckich mediach cisza !

To jednak nie prawda ponoć,Rosjanie z tego nawet zrobili sobie przy okazji gierkę polityczną,dziewczyna bała się rodziców ze względu na jakieś zajścia w szkole dlatego sobie wymyśliła taką historyjkę nie wracając długo do domu,później się przyznała.

Jak Polacy wstają z kolan, wszystko we mnie się cieszy.

Tym głupolom z PE należy uświadomić, że Polska po raz kolejny broni Europę przed islamem i komunistami. Te dwie nacje tak głęboko zakorzeniły swoje wpływy w UE, że spowodowały przyciemnienie umysłów dekadenckiej Europy. Tak upadało Cesarstwo Rzymskie. Wychodzi na to, że wiedzą o tym tylko Jarosław Kaczyński oraz członkowie i sympatycy PiS. Ciekawe, że ludzie dostali amnezji. Może niejaki T. Lis, miał rację mówiąc o ludziach, bo póki co są podatni na wszystko!

"dwie nacje" :)
Komunizm to ideologia Islam to religia, następnym razem uważaj na lekcji.

Sposób grecki podczas hunty czyli tzw,pułkowników komunistów wysłano za granicę do krajów komunistycznych dziś trzeba zrobić to samo do Korei i na Kubę niech się cieszą komunizmem do woli proszę podstawiać statki

W marszach KOD-owców, PO-tomków NKWD, STASI, UB i SB mamy ich jak na dłoni, trzeba ich sfotografować i raportować. Tej spuściźnie, genetycznej Targowicy trzeba dać odpór. Tych drani trzeba zamykać, izolować, zwrócić Putinowi i Makreli. A wszystko to trwa od "Odsieczy wiedeńskiej" i kolejnych rozbiorów POLSKI, do dzisiaj.
Cieszy to, że tych PO-tomków: faszystowskich i stalinowskich zdrajców jest tak mało.

Legenda legnickiej Solidarności poszarpana przez sympatyków KOD-u w Legnicy:
http://dolny-slask24h.pl/wiadomosci/1253/agresja-na-demonstracji-kod-u-w-legnicy

Trzeba spisać nazwiska tych kreatur i:
- nie dać 500 zł na ich dzieci,
- nie podwyższać im kwoty wolnej od podatku,
- nie obniżać im wieku emerytalnego,
- ich dzieci niechaj idą do szkoły w wieku 6 lat!!!
Kukiz zbieraj podpisy o referendum w tej sprawie.

TadeuszM
100% zgadzam się

Targowica...
Brawo panie Marian Kowalski NarodowyRP. 100% racja. Przy okazji, dzieki Wam Narodowcy, to jest prawdziwa postawa Polaka. JSa inni pseudo polacy jak Kurski z wyborczej krzyczak na KODzie; ...oni chca wytworzyc nowy typ polaka,
nowy typ obywatela, nie pozwolimy na to. Co ty durniu chcesz Polakow zmieniac na twoja modle? Ty to mozesz sie wysiusiac do nocniczka,ty masz pozwalac albo nie??? jestes za maly, nie zapominaj ze TU JEST POLSKA.
www.pressmix.euartykulKomitetObronyDemokracjiRozkodowany
To wszyscy powinni przeczytac, daj tylko na Google.

W Londynie na manifestacji KOD było ok 120 osób.

Za granicą też pokazujecie jak widać polskie debilstwo . Nawet w Anglii demonstrujecie przeciw swojemu Narodowi , nie ma was wstyd ? Kwiatuszki rozdawałyście napewno islamistom , do polki taki numer jest całkowicie podobny .

A Patriotow bylo blisko 300 osob.. Kodziarze, Komsomolskie Odpady Darmozjadow nie maja szans.

Nie idź drogą KODu i nie podbijaj frekwencji po naszej stronie... 300 to liczba z kosmosu którą łatwo wyśmiać, różnimy się od tych głupków z KODu więc bądźmy rzetelni i podajmy prawdziwe frekwencje na naszych demonstracjach :-)

Osób, które nazywasz patriotami, było około 30.

Raz sierpem raz młotem czerwona hołotę.

Patrząc na kwiat kodowców to nic innego jak czysty PRL, zastanawia mnie jak im nie wstyd.

Targowica to mało powiedziane

Napewno rozdawałaś róże tzw. emigrantom tak jak debilskie Babska w Kolonii .

To jest właśnie ich wizja demokracji, jak nie skaczesz tak jak oni jesteś wrogiem i trzeba cie zniszczyć ... I to właśnie pokazują na swoich marszach. Skrytykuj ich to już wściekłe ataki.

XaX...
Niech sobie skacza i podzkakuja, ten sie smieje kto sie smieje ostatni. Wywoluja wilka z lasu, i moze nie bedzie im sie tak chcialo podskakiwac. KODziaki, przestancie prowokowac
nie jestescie u siebie, UWAGA.

Każdy normalny i myślący Polak ma z nich beke tylko :D. Bo onijawnie nawołują do złamania zasad demokracji w państwie i obalenia demokratycznie wybranego rządu parę miesięcy po jego wybraniu tylko dla tego że im się nie podoba ... My musieliśmy siedzieć cicho za PO bo inaczej były by represje ze strony państwa za popieranie PiS czy innej partii nie lewicowej -.-. Olać to z marszu na marsz wypalają się powoli i coraz mniej ludzi przychodzi.

Na takie askarady Marszalek Pilsudski mial jedno zawolanie:
Bij k..we zlodziej, bij!!!

Chcesz żeby elity żarły ośmiorniczki a ludzie zbierali na jedzenie na złomie? Zaufaj Platformie. Chcesz zarabiać 1100 na miesiąc i ani centa więcej? Oddaj swą kiesę Nowoczesnej. Chcesz aby Polacy zamiast tyłem sra.... przodem? Maszeruj z KOD-em.

Szokujące jest w jaki sposób przeprowadzana jest kontrdemonstracja. Nie jestem za KODami ale poziom ludzi z tych KOPów jest żenujący. Przekrzykiwanie i zagłuszanie, jeszcze tekstami na na prawdę niskim poziomie... tylko mi wstyd jak pomyślę, że tylko anglików to widziało i jeszcze bardziej utwierdziło ich przekonanie, że Polska to dżungla, a Polacy to dzikusy

Szokujący to jest fakt że ty z takim niskim poziomem inteligencji opanowałeś trudny język moich przodków, gratuluje. Mam nadzieję że jak ci tzw. obrońcy demokracji z różnych Czerskich ośrodków w Polsce i za granicą o polsko i obco brzmiących nazwiskach przestaną ośmieszać i obrażać nas Polaków i naszą Ojczyznę wówczas moi rodacy będą mogli zająć się codziennymi sprawami, pracą, wychowywaniem dziećmi i nie będą musieli organizować kontrmanifestacji.

Typowy wpis platfusa.

Co ty /k_rwa/ cwelu nie .... PO-wiesz !!!!

A ja to sie dziwie, skad posrod Polonii zamieszkujacej poza granicami Polski, jest az tyle anty-polskiego SCIERWA ??

Kto ich oplaca ????
Skad plyna dla nich pieniadze, na taka anty-polska dzialanosc ????

ENDE

Mieszkam długie lata w niemczech i już nie raz widziałem jak polak polaka kapuje w różnych sprawach , taki to jest Naród powalony i na Bank nikt nikogo nie opłaca . Po prostu , mają już taki zboczony rozum te ludzie z Polski i demonstrują bez żadnego wstydu przeciw swojemu Narodowi . W Anglii siedzi i pokazuje nienawiść do ludzi z tego samego kraju , łby wam odstrzelić i tyle .

jest tyle scierwa i bylo....ambasady za czasow komunistow i PO+PSL placilo za kazdy donos...te lewackie osobniki zostaly zainstalowane we wszystkich stolicach swiata-tam jest ich najwiecej

Stary - Nowy i co z tego?! Komuchy robią swoje!!
Bronią tego z czego obrabowali Polskę!!Prezydent
jest cierpliwy i Pani Premier też.W manifestacjach
brak podkreślania tego ważnego faktu,że komuchom
nie udało się teraz sfałszowanie wyborów! A ze mają
za uszami wiele podłych spraw wraz z aferami,które całe
lata kryli. Ilr oni naglabali tego się nie da okreslic.
Każdy czerwony kałabuch miał wysolachną pensję. Proszę
zauważyć jaką pensje ma w TK Rzepliński? A co
ten cały czerwony kałabuch robił i robi w TK??!!
Owszem smrodzi w fotel!! TYlu pierdzistołków po prawie
pilnuje jednej konstytucji!! Te jasne gwinty,ale sobie
uwili intratne gniazda,gdzie łeb ma święty spokój!! Tak
ożera naród czerwona biurokracja, zainstalowana także
w PRAWIE PRL I i PRL II.Teraz zbierają się w jedną falangę
i na ulicach i placach wywołują awantury i groża użyciem
siły!!! Urywają się ich zupełnie niezasłużone profity.
Jak się Naród da otumanić to będzie bardzo żle!!! Oni
koniecznie chcą wywołać wojnę domową w Polsce.Mało nam
narobili biedy,a teraz jeszcze chcą Narodowi wywołać
bratobójcze krwawe rozruchy?! Tego już za wiele!! Kto się
czuje Polakiem i katolikiem niechaj w porannej modlitwie
i wieczornej blaga Pana Boga o RATUNEK DLA POLSKI!!!
Nie pozwólmy wywołać wojny domowej.Szkoda naszych biednych
dzieci,by musiały ginąć i cierpieć za to,że czerwonym chce się wojny za to,że nie udało im się sfałszowanie wyborów!
Za toże rypną się im ich afery i przeróżne dosłowne
złodziejstwa,ktore były głownie w postaci bardzo wysokich
wynagrodzeń i wciąż windowanych w górę. A naród musi uciekać
w świat za chlebem! Tego Raju w Kraju nie chcą stracić!!!
Wielu łobuzom grozi ich ujawnienie tajnej współpracy z SB!

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl